رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
emad_hs

اس ام اس عاشقانه آذر ۹۲ سری دوم

پست های پیشنهاد شده

sms-asheghane-azar-92seri-2.jpg

اس ام اس عاشقانه آذر ۹۲ سری دوم : سری دوم از اس ام اس های عاشقانه را برای شما عاشقان و دلدادگان سایت ??ارس اس ام اس آماده کرده ایم .امیدواریم از خواندن اس ام اس عاشقانه آذر ۹۲ سری دوم لذت ببرید.

هیچ چیزی در دنیا به این نمی*ارزد که انسان از آنچه دوست دارد روگردان شود…!

اگـر گـ??ـتـی چـگـونـه مـی شـود م??ـرده ای را زنـده کـرد ؟! ??ـرض کـن مـن م??ـرده ام، حـالا بـخـنـد…

مـیـخـواهـم آنـقـدر بـو بـکـشـم تـو را کـه ریـه هـایـم پـر شـود از عـطـر تـنـت… کـه هـوا داشـتـه بـاشـم بـرای نـ??ـس کـشـیـدنـم… وقـتـی کـنـارم نـیـسـتـی . . .

اس ام اس عاشقانه آذر ۹۲

حر??هایم را تعبیر میکنی سکوتم را ت??سیر دیروزم را ??راموش ??ردایم را پیشگویی به نبودنم مشکوکی در بودنم مردد از هیچ گلایه میسازی از همه چیز بهانه…. من کجای این نمایشم؟؟؟؟

قلبم را از سینه در آوردم شکلش عوض شده بود رنگش هم قرمزتر شده بود “رویش اسمه تو حک شده بود??? کمی با دقت نگاهش کردم .

.

.

.

هه هه دیدم این که قلبم نیست، “جیگرمه???

دلم تقدیم آنکه به رسم جاده ها دور است،اما به رسم دل ??اصله ای نیست….

اس ام اس عاشقانه باحال

تمام غمهایت را به جان میخرم،تو ??قط صدای خنده هایت را به کسی ن??روش….

این دنیا رو به آنانی هدیه می کنم که به خیالشان دنیا ??قط مال آنهاست ، ولی برای تو آسمان را آرزو می کنم که همیشه مانند دلت زیباست… از خدای آسمان هرچه می خواهی بخواه ، که حاجت دلهای آسمانی رواست…

اس ام اس عشقانه دلتنگی

خنده های تو،کودکی ام را به من میبخشد و آغوش تو،آرامشی بهشتی و دستهای تو،اعتمادی وص?? نشدنی،چقدر از نداشتنت میترسم….

اس ام اس عاشقانه پند

یادمان باشد: زندگی، همیشه پرواز نیست، گاهی هم باید ق??س را تحمل کرد.

اس ام اس عاشقانه مهربونی

من مهربونم..خدا مهربون تره.. من بزرگم..خدا بزرگتره.. من آگاهم..خدا آگاه تره.. من داناهم..خدا داناتره.. ولی….. خدا تنهاست……….من تنهاترم…..

همیشه با یکی درد و دل کن که دو چیز ذاشته باشه: یکی درد… یکی دل…

اس ام اس عاشقانه جدید

من که تو ه??ت آسمون ستاره ای ندارم…بیا تو ستاره ی آسمون شبام شو من که تو خواب و رویام ??قط تو رو کم دارم…بیا و شریک رویاهای شبام شو ستاره،اسمت روی لبام جا خوش کرده…ستاره،دوریت حال دلمو ناخوش کرده ستاره،بی تو دلخوشی دوومی نداره…ستاره،با تو زندگی تمومی نداره و…

سرمایه ام دوسکه محبت است یکی مال تو… ودیگری صدقه به نیت شادی تو…

دلـم مـیـخـواد واسـه یـه بـارم کـه شـده تـو بـاشـی… تـو شـعـرای سـاده ی مـن سـرخـیـه واژه هـا شـی… داغـش نـمـونـه بـه دلـم کـه دسـتـتـو بـگـیـرم… اونـقـده عـاشـقـت بـشـم تـب کـنـی مـن بـمـیـرم… ♥

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...