رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
emad_hs

اس ام اس زیبا ۹۲

پست های پیشنهاد شده

[h=3]اس ام اس زیبا ۹۲[/h]

sms-ziba-92-farsms.jpg

اس ام اس زیبا ۹۲ : جملات و اس ام اس های بسیار زیبا و پندآموزی برای شما جمع آوری کرده ایم.امیدواریم از خواندن اس ام اس زیبا ۹۲ لذت ببرید. [h=2]

اس ام اس زیبا ۹۲[/h]

ﺗـﻨـﻬـﺎ ???ـﺴـﯽ ???ـﻪ ﻟـﺒـﺨـﻨـﺪ ﻣـﻨـﻮ ﻣـﯿـﺨـﻮ???ﺳـﺖ ﻋـﮑـﺎﺱ ﺑـﻮﺩ, ???ـﻪ ???ﻭﻧـﻢ ﭘـﻮﻟـﺶ ﺭﻭ ﮔـﺮﻓـﺖ ﺭ??ـت …!!!

در مقابل بی احترامی دیگران، بی اعتنایی کنید. این بهترین جواب برای آنهاست…

گــــــــر گله ای هست دگر حوصله ای نیــــــــست ب گمانم چیزی درونم تغییر کرده ….

من یک نیم مَردم؛با تمام دلواپسی های مردانه، از وقتی که ??همیدم باید مرد باشم؛دیدم ابتدا بایستی یک حوّا داشته باشم؛ یکی که بتواند روی عرض شانه هایم،طول زندگی اش را طی کند، یکی که بتوانم روی نازکانه ی شانه هایش،سر سایم و دمی بیاسایم؛ حوّای من.. نه می دانم کجاست؛نه می دانم کیست،??قط.. هرکجا می تواند باشد؛هر کسی می تواند باشد؛ از جنس ترنّمی تازه؛از جنس یک بانو من… یا حوّایم از آسمان آمده،تازه از راه می رسد و می بیندم، یا مدّتی بی من؛روی این زمین زیسته و می یابمش، یکیست.. یعنی باید که یکی باشد؛این رسم دلدادگیست و.. نه من؛نه هیچکس نمی تواند تغییر دهد این رسم خوش را، من حوّایم؛یکی بایستی باشد که روحم را تکان بدهد تا جانم را برایش داده باشم عقیده ام.. زیستنی ست با عشق، ??قط… اینجا حرّاجی نیست! خوب می دانم کی هم قدّ احساس من است؛ نه من برای رسیدن به کسی قدبلندی می کنم نه کسی که می خواهد زیستنم را دلیل باشد و در پایان عقیده ام این که: زندگی چیزی نیست که مردم این شهر دائم تکرارش می کنند.. هر که هستی؛هر جا هستی بیا.. بیا که اگر ح??ّاری های مردانه ام؛به آب احساس تو نرسد.. همین جان هم دیگر شهر متروکه ی دلم را ترک خواهد کرد!

ﺩﺭﺩﯾﻌﻨـﯽ : ???ﻣﺸﺒــﻢ ﻣﺜــﻞ ﺷﺒــﺎﯼ ﺩﯾﮕـﻪ ﺭﻭ ﺗﺨﺘﺖ ﺩﺭ???ﺯ ﺑﮑﺸـــﯽ ???ﻫﻨﮕــــ ﺑــﺰ???ﺭﯼ ﻭ ﺑـﺎﺯﻡ ﻓﮑــﺮ ???ﻨــﯽ ﺑـﻪ ﺣﺮﻓﺎﯾـــﯽ ???ــﻪ ﺑﺎﻫــﻢ ﻣﯿﺰﺩﯾــم… به ???ﯾﻨـﮑـﻪ خیلی همراهم بودی…. به ???ﯾﻨـﮑـﻪ حتی یه نگاهش برات یه دنیا ارزش داره… به ???ﯾﻨـﮑـﻪ چقدر باهم دعوا کردیم و آشتی کردیم… به ???ﯾﻨـﮑـﻪ کلی حر?? توی دلت می مونه و نمیتونی بهش بگی… ﺑﻪ ???ﯾﻨـﮑـﻪ…. لعنت به ???ﯾﻨـﮑـﻪ ها…. و ﻣﺜـــﻞ ﻫﻤﯿﺸــﻪ ﭼﺸﻤــﺎﺕ بایــد ﺗﻘﺎﺻـــ ﭘﺲ ﺑـــﺪن…

کنج اتاق نشسته ام…مى بارد…دلش را میگویم… داد مى کشد…خیلى پراست…دلش رامیگویم… دیشب که بااوحر?? میزدم به این رسیدم که صدایم را نمى شنود… امشب به این نتیجه رسیدم که صدایم راشنید… زارمیزند…مثل دیشب من…اشک میریزم مثل امشبش… صدایم راشنید…دلش ابرى بود…سیاه وتیره…خدایم رامیگویم… تااو رادارم همه راپس میزنم…تااوهست بى منت,به تو نیازى ندارم بامنت… او همه کس من هست…..خدایم رامیگویم…

دنـیـا مکان امنی نیست.. وقتی که دستکش های تو، از دستهایت ماندگارترند و عینک از نگاهت… بگو چگونه اعتماد کنم به ثـانیه هایی که می خواهند برسند!!

[h=2]اس ام اس زیبا ۹۲[/h]

کودکی به آسمان بارانی می نگریست و میگ??ت خدایا گریه نکن یک روز میاد ما آدم های خوبی میشیم…

تو زندگی هر وقت رسیدی به یه در بزرگ با یه ق??ل بزرگ نگران نباش چون اگه قرار بود باز نشه به جای در دیوار میذاشتن…

انسان ها هر از چند گاهی از جائی می ا??تند؛ از لبه پرتگاه، از پا، از ن??س، از این ور بوم، … از اون ور بوم، از دماغ ??یل، از چاله به چاه، از عرش به ??رش، از چشم، از چشم، از چشم!!!

دلی که اندوه دارد شانه میخواهد نه نصیحت… کاش همه این را می??همیدند!…

امشب جایی میان سینه ام ؛??? آنجاکه خون پمپاژ میکند ؛
سنگین است ،???خیلی سنگین???…

و چه اذتی است در تنهایی، باور نداری؟ از خدا بپرس!

ﺑﺮﮔﺮﺩ ﻭ ﺑﮕﻮ ﺩﻭﺳﺘـﺖ ﺩ???ﺭﻡ .. . . . . . . . . . …. . … ﺗﺎ ﺑﺎ ﭘﺸــــﺖ ﺩﺳﺖ ﭼﻨﺎﻥ ﺑــــﺮ ﺩﻫﺎﻧﺖ ﺑﮑﻮﺑﻢ ﺗﺎ ???ﺭﺯﻭﯼ ﺩ???ﺷﺘﻦ ﯾـ??? ﺩﻧﺪ???ﻥ ﺭ??? ﺑﻪ ﮔــــــــــﻮﺭ ﺑـﺒـــﺮﯼ ﭼﻪ ﺑﺮﺳﺪ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻭ ﯾ??? ﻋﺸﻖ ﺣﻘﯿﻘﯽ , ﻭ???ﻻ ???ﺼﺎﻓﻂ ﺭﻓﺘﻪ ﻫﻤﻪ ???ﻠﻄﺎﺷﻮ ???ﺮﺩﻩ ﺣﺎﻻ ﯾﺎﺩﻩ ﻣﺎ ???ﻓﺘﺎﺩﻩ

خرابم به اندازه همان قاضی که متهم اعدامیش ??? ر??یقش ??? بود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...