رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
GOW

تاپیک بررسی مسائل و مشکلات ps3

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

یه مشکل خیلی جدی دارم اگه بتونید کمکم کنید بسیار ممنون میشم.

یه سری از بازیا مثل بازی Uncharted 1 یه حالت تکرار صدا داره تو ??یلمش مثلا داره صحبت و یا حتی صداهای عادی از صحنه بازی پخش میشه... بعضیاش 2-3 بار تکرار میشه... مثل این میمونه که بگم سلام ولی شنیده بشه سلام-سلام-سلام.

اگه منظورمو دوستان ن??همیدن یبار دیگه توضیح میدم ولی خواهش میکنم کمکم کنید اصلا نمیتونم بازی کنم اینجوری.

سپاسگذار سایت خوبتون.

سلام دوست عزیز..اگه مشکلت ??قط تو همین بازی هست ولش کن اشکال نداره چون تو بازی های پچ همه چی پیش میاد!!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام دوست عزیز..اگه مشکلت ??قط تو همین بازی هست ولش کن اشکال نداره چون تو بازی های پچ همه چی پیش میاد!!!

بعضی از دوستان هم این مشکل رو دارن من پیشنهاد میکنم مولتی من جدید رو تست بکنین به احتمال زیاد درست میشه .

لینک به ارسال
بعضی از دوستان هم این مشکل رو دارن من پیشنهاد میکنم مولتی من جدید رو تست بکنین به احتمال زیاد درست میشه .
وقتی حر?? از یه بازی پچ باشه دیگه قضیش ??رق میکنه با اون بازی که مستقیم تو مولتی من میذاریم..من خودم بازی های پچی داشتم که کار نمیکردن اما عین همینو بقیه واسشون کار میکرد با اینکه ??ریمور و مولتی خوشگله آپدیت بودن..به هر حال این دوست عزیز اگه بازیشو از راه مولتی من اجرا میکنه شاید بشه با آپدیت مولتی من درستش کرد و شایدم نه....:1975:

لینک به ارسال

دوستان شاید بگم تاحالا 4تا بازی همین مشکل رو داره همه از اون بازیهایی که واقعا قشنگن...خیلی دنبال راه حل بودم که تقریبا ??کر کنم تمام انجمن های سایت های ایرانی رو گشتم که حالا اومدم پیش شما دوستان عزیز به امید اینکه یه راه حلی به بنده بدید..

خودم مولتی منم ورژنش 4.46 ??ریمورم هم 4.46 ریباگ....آخه مگه با عقل جور در نمیاد خداوکیلی من دستگاهمو پلمپ گر??تم یعنی از لحاظ سخت ا??زاری دستکاری نشده ورژن 3.55 کارخونه ای هم بود! خیلی از دوستان هم گ??تن که این مشکل تا به حال براشون پیش نیومده حالا آقا مرتضی داره میگه بعضی از دوستان دارن این مشکل منو واسم عجیبه!!

بازیهای پچ چی هستن؟

بالاخره کسی دیگه راهی نداره؟

ویرایش شده توسط Hater

لینک به ارسال
دوستان شاید بگم تاحالا 4تا بازی همین مشکل رو داره همه از اون بازیهایی که واقعا قشنگن...خیلی دنبال راه حل بودم که تقریبا ??کر کنم تمام انجمن های سایت های ایرانی رو گشتم که حالا اومدم پیش شما دوستان عزیز به امید اینکه یه راه حلی به بنده بدید..

خودم مولتی منم ورژنش 4.46 ??ریمورم هم 4.46 ریباگ....آخه مگه با عقل جور در نمیاد خداوکیلی من دستگاهمو پلمپ گر??تم یعنی از لحاظ سخت ا??زاری دستکاری نشده ورژن 3.55 کارخونه ای هم بود! خیلی از دوستان هم گ??تن که این مشکل تا به حال براشون پیش نیومده حالا آقا مرتضی داره میگه بعضی از دوستان دارن این مشکل منو واسم عجیبه!!

بازیهای پچ چی هستن؟

بالاخره کسی دیگه راهی نداره؟

دوست عزیز تا جایی که من میدونم بازی Uncharted 1 ??قط از روی هارد اکسترنال قابل بازی هست شما آخرین آپدیت مربوط به بازی رو هم نصب کنین شاید مشکل شما حل شد .

لینک به ارسال
دوستان سلام

یه مشکل خیلی جدی دارم اگه بتونید کمکم کنید بسیار ممنون میشم.

یه سری از بازیا مثل بازی Uncharted 1 یه حالت تکرار صدا داره تو ??یلمش مثلا داره صحبت و یا حتی صداهای عادی از صحنه بازی پخش میشه... بعضیاش 2-3 بار تکرار میشه... مثل این میمونه که بگم سلام ولی شنیده بشه سلام-سلام-سلام.

اگه منظورمو دوستان ن??همیدن یبار دیگه توضیح میدم ولی خواهش میکنم کمکم کنید اصلا نمیتونم بازی کنم اینجوری.

سپاسگذار سایت خوبتون.

سلام،

خارج از مشکلات مربوط به مولتی من اگر قبل از آپدیت به ریباگ 4.46 برای اجرای بازیها این مشکل رو نداشتی امکانش هست به ??ریمور مربوط باشه البته بعید میدونم.

اگر بازیهایی که گ??تی مشکل صدا دارن رو از روی هارد ps3 اجرا کردی احتمالا این مشکل به خود هارد ps3 مربوط میشه و یک ات??اق نادر هست،

اما درصورتیکه موقع اجرای بازیها بوسیله هارد اکسترنال بازهم این مشکل رو داری پس مشکل شما چند دلیل داره که من به 2 دلیلش اشاره میکنم :

1.مشکل پورت HD یا AV تلویزیون یا کنسول که با هم هماهنگی ندارن،

کابل و پورت خروجی تصویر کنسول شما ممکنه با تلویزیونی که است??اده میکنی هماهنگ نباشه که در این صورت میتونی ps3 رو به یک تلویزیون RGB یا همون معمولی متصل کرده و بازیها رو از طریق تلویزیون و یک کابل دیگه اجرا کنی.

2.مشکل GPU یا همون RSX و گرا??یک کنسول که اگر راههای بالا مشکل شما رو برطر?? نکردن احتمالا گرا??یک کنسولت مشکل پیدا کرده(لق شده باشه-سیلیکون تبخیر شده باشه و...) امیدوارم ین مشکل رو نداشته باشی که اگر این مشکل رو داشته باشی باید کنسولت باز بشه و تعمیرش هم به معنی عدم تکرار این مشکل نیست.

شما به راهکارهای نرم ا??زاری دوستان دقت کن و بعد تستهایی که گ??تم رو انجام بده امیدوارم که ??قط با بعضی از بازیها مشکل داشته باشی و کنسولت سالم باشه،

اگر یقین پیدا کردی مشکل سخت ا??زاری هست در صورتیکه ساکن تهران یا اهواز هستی پیام خصوصی ب??رست تا تعمیرکار معر??ی کنم...

لینک به ارسال

با سلام

بازی آنچارتد رو هم از هارد داخلی و هم از خارجی اجرا کردم باز تکرار داشت...خودم قبلا rogero v 1.0 داشتم که پرسیدم گ??تن ریباگ رو نصب کنم مشکلم حتما حل میشه که حل نشد.

تمام بازیهایی که باهاشون مشکل دارم از هر دو طر?? یعنی هم از هارد داخلی و هم از هارد خارجی اجرا کردم باز هم مشکل دارن.نه خدارو شکر ??قط از هارد اکسترنال نیست!

من از همون اول ??کر کردم شاید به کابل hd ربط داشته باشه... الته امتحان میکنم خبرشو به شما میدم.

خیلی ممنون از تمامی دوستان.

لینک به ارسال
با سلام

بازی آنچارتد رو هم از هارد داخلی و هم از خارجی اجرا کردم باز تکرار داشت...خودم قبلا rogero v 1.0 داشتم که پرسیدم گ??تن ریباگ رو نصب کنم مشکلم حتما حل میشه که حل نشد.

تمام بازیهایی که باهاشون مشکل دارم از هر دو طر?? یعنی هم از هارد داخلی و هم از هارد خارجی اجرا کردم باز هم مشکل دارن.نه خدارو شکر ??قط از هارد اکسترنال نیست!

من از همون اول ??کر کردم شاید به کابل hd ربط داشته باشه... الته امتحان میکنم خبرشو به شما میدم.

خیلی ممنون از تمامی دوستان.

این جور مسائل ربطی به کاستوم دستگاه نداره

لینک به ارسال

دوستان کابل hd رو عوض کردم حتی رو یه تلویزیون دیگه هم امتحان کردم بازم جواب نداد.

به نظر شما مشکل میتونه سخت ا??زاری باشه؟!

هر راهحلی دوستان عرضه کنند من بسیار ممنون میشم.

لینک به ارسال
دوستان کابل hd رو عوض کردم حتی رو یه تلویزیون دیگه هم امتحان کردم بازم جواب نداد.

به نظر شما مشکل میتونه سخت ا??زاری باشه؟!

هر راهحلی دوستان عرضه کنند من بسیار ممنون میشم.

سلام،

شما کنسول رو روی یک تلویزیون معمولی با کابل AV همراه با کنسول یا همون کابل Audio-Video تست کن،

اگر مشکل ر??ع شد پورت HDMI کنسول از داخل مشکل داره .

درصورتیکه روی تلویزیون معمولی هم مشکل داشتی باید یک متخصص کنسولت رو چک کنه.

اگر ساکن تهران یا اهواز هستی پیام خصوصی بده تا تعمیرکار تخصصی معر??ی کنم.....

لینک به ارسال

آقا من کابل av رو وصل کردم اما هیچ تصویری نداد اصلا !!! باید یه کاری بکنم تا در بیاد یا چی؟ رو تلویزیون lcd کار میکنه av?

اینجا وضعیت چطوره؟

راستی من میخوام ببرمش نمایندگی شرکت sony خودشون اونجا بهتر تعمیرش میکنن.

لینک به ارسال
آقا من کابل av رو وصل کردم اما هیچ تصویری نداد اصلا !!! باید یه کاری بکنم تا در بیاد یا چی؟ رو تلویزیون lcd کار میکنه av?

اینجا وضعیت چطوره؟

راستی من میخوام ببرمش نمایندگی شرکت sony خودشون اونجا بهتر تعمیرش میکنن.

سلام،

به این خاطر تصویر نداره چون رزولوشن روی hd تنظیم شده و باید دستگاه رو از روی دگمه پاور روشن کرده و انگشتت رو برای چند ثانیه روی پاور نگه داری تا بعد از شنیدن بیپ(بوغ) اول و دوم برای کابل av و تلویزیون معمولی رزولوشن و خروجی تصویر ست بشه.

درمورد نماینگی هم نظری ندارم اگر کنسول شما گارانتی داره که بحثش جداست.....

لینک به ارسال

با سلام

دوستان من با کابل AV هم وصل کردم اما بازم مشکل تکرار وجود داشت!

یعنی تا حالا واسه کسی این مشکل بوجود نیومده؟ یعنی این مشکل برای اولین بار میان کنسولهای جهانی ??قط واسه من واقع شده؟!

خیلی خوش شانسم قبول دارید؟!:sa0d:

لینک به ارسال
با سلام

یعنی تا حالا واسه کسی این مشکل بوجود نیومده؟ یعنی این مشکل برای اولین بار میان کنسولهای جهانی ??قط واسه من واقع شده؟!

یکی از دوستان دیگه هم بود که این مشکل براش پیش اومده بود

به احتمال زیاد باید مشکل سخت ا??زاری باشه

لینک به ارسال
با سلام

سلام،

دوست عزیز من در کامنت اول هم گ??تم که اگر این تستها جواب ندادن مشکل شما سخت ا??زاری هست و باید تعمیرکار متخصص کنسول شما رو چک کنه.

درضمن خدارو شکر ??علا که کنسول شما چراغ زرد نشده که اگه این مشکل واسش پیش بیاد دیگه تعمیر ??ایده نداره......

لینک به ارسال

باشه پس میریم پیش تعمیر تا ببینیم چی میشه...خیلی ممنون از همه ی دوستان ببخشید سرتونو در اوردم.

??قط یه سؤال آخر دستگاهم گارانتی نداره اگه ببرم نمایندگی سونی تعمیرش میکنن؟

لینک به ارسال
باشه پس میریم پیش تعمیر تا ببینیم چی میشه...خیلی ممنون از همه ی دوستان ببخشید سرتونو در اوردم.

??قط یه سؤال آخر دستگاهم گارانتی نداره اگه ببرم نمایندگی سونی تعمیرش میکنن؟

ایشالا درست میشه قصه نخور،

اگر تهران هستی پیام خصوصی ب??رست تا تعمیرکار معر??ی کنم.

درموردنمایندگی من ??کر نمیکنم نمایندگی های سونی کنسول رو برای تعمیر قبول کنن به دو دلیل :

1.کنسول شما گارانتی نداره پس مرجوع نمیشه.

2.تعهدات نمایندگی سونی برای دستگاه و قطعات دیگر سونی هست نه کنسول سونی.....

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز . من یه مشکلی داشتم میخواستم کمکم کنید .دستگاه ps3 من با آبدیت جدید وقتی میخواد بره بازی رو از hard بخونه پیغام زیر را به من میده لط??ا کمک کنید . با تشکر Checking tropies

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز . من یه مشکلی داشتم میخواستم کمکم کنید .دستگاه ps3 من با آبدیت جدید وقتی میخواد بره بازی رو از hard بخونه پیغام زیر را به من میده لط??ا کمک کنید . با تشکر Checking tropies

با آپدیت چی این مشکل پیش اومده ؟ مولتی من یا کاستوم دستگاه ؟

لینک به ارسال

سلام اقا من از سایت بازی دانلود میکنم بخوام از کامپیوتر بریزم تو هارد اکسترنال بعد بریزم تو پی اس 3 پیغام میده هارد اکسترنال هم ??رمتش ??ت 32 هست ولی ntfs میکنم کامل میریزه ولی پی اس 3 هارد اکسترنال و نمیشناسه راهنمایی لط??ا؟

لینک به ارسال

ps3 هارد هایی که ??رمتش fat32 هست رو ??قط ساپورت می کنه وntfs رو ساپورت نمیکنه

لینک به ارسال
ps3 هارد هایی که ??رمتش fat32 هست رو ??قط ساپورت می کنه وntfs رو ساپورت نمیکنه

الان من مشکلم اینه که از پی سی به هارد اکسترنال میریزم وسطش قطع میشه یعنی پیغام میده.

الان همون بازی که دانلود کردم تو نظرات اینو زده بود

باید ??ایل ۱۰ گیگ رو با است??اده از برنامه PS3split به ??ایل های زیر ۴ گیگ تقسیم بندی کنید و بعد در هارد کپی کنید

ویرایش شده توسط maboodi

لینک به ارسال

شما چه بازی ایی دانلود کردید

لینک به ارسال

خب اون ??ایلو که 10 گیگه با برنامه PS3split به 10 پارت تقسیم کن و بازی از طریق مولتی من اجرا کن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...