رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ERMAC

تاپیک طرفداران جانی دپ.جملات معروف جانی دپ.بیوگرافی جانی دپ.فیلم های جانی دپ.عکس های جانی دپ.(اینجا)

پست های پیشنهاد شده

خب...اینجا طر??داران جانی دپ میان و درمورد ??یلم ها و جملات معرو??ش صحبت میکنند...خب...اول من بیوگرا??ی جانی دپ رو میزارم..

220px-Johnny_Depp_2%2C_2011.jpg

[TABLE=class: infobox vcard, width: 22]

[TR]

[TD=colspan: 2]جانی دپ در (اکتبر ۲۰۱۱)[/TD]

[/TR]

[TR]

نام اصلی[TD]جان کریستو??ر د??پ دوم[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 85px]زمینه ??عالیت[/TD]

[TD]بازیگر، موسیقی*دان، تهیه*کننده، کارگردان، نمایشنامه*نویس[/TD]

[/TR]

[TR]

ملیت[TD]آمریکایی[/TD]

[/TR]

[TR]

تولد[TD]۹ ژوئن ۱۹۶۳ ???(۴۹ سال)

کنتاکی، آمریکا[/TD]

[/TR]

[TR]

والدین[TD]سنیور جان کریستو??ر دپ

بتی سو ولز[/TD]

[/TR]

[TR]

سال*های ??عالیت[TD]۱۹۸۴ تاکنون[/TD]

[/TR]

[TR]

همسر(ها)[TD]لوری آن آلیسون (۱۹۸۵–۱۹۸۳)[/TD]

[/TR]

[TR]

شریک(های)

زندگی[TD]شریلین ??ن (۱۹۸۸–۱۹۸۵)

وینونا رایدر (۱۹۹۳–۱۹۸۹)

کیت ماس (۱۹۹۸–۱۹۹۴)

ونسا پارادی (۲۰۱۲–۱۹۹۸)[/TD]

[/TR]

[TR]

??رزندان[TD]لیلی رز ملودی دپ (زادهٔ ۱۹۹۹)

جان کریستو??ر «جک» دپ سوم (زادهٔ ۲۰۰۲)[۱][/TD]

[/TR]

[TR]

وب*گاه رسمی[TD]Johnny Depp on Depp Impact, one of the longest running, largest and most complete fan sites devoted to Johnny Depp.[/TD]

[/TR]

[TR]

[/TR]

[/TABLE]

جان کریستو??ر «جانی» دپ دوم (به انگلیسی: John Christopher "Johnny" Depp II؛ زادهٔ ۹ ژوئن ۱۹۶۳) بازیگر، تهیه*کننده، موسیقی*دان و کارگردان آمریکایی*است. او تاکنون توانسته*است جایزه*های گلدن گلوب و انجمن بازیگران نمایش را برای بهترین بازیگر مرد از آن خود کند. آغاز مو??ّقیت*های او به دههٔ ۱۹۸۰ میلادی و مجموعهٔ تلویزیونی خیابان جامپ شمارهٔ ۲۱ باز می*گردد. او در این مجموعه به یک بازیگر نوجوان محبوب تبدیل شد. پس از آن در سال ۱۹۹۰ در ??یلم ادوارد دست*قیچی بازی کرد و بعد با ??یلم*هایی مانند اسلیپی هالو (۱۹۹۹)، چارلی و کارخانهٔ شکلات*سازی (۲۰۰۵)، سری دزدان دریایی کارائیب (۲۰۱۱–۲۰۰۳)، سوئینی تاد، آلیس در سرزمین عجایب، رنگو و سایه*های سیاه به مو??ّقیت*های بزرگی در گیشه دست یا??ته*است. جانی دپ برای به تصویر درآوردن شخصیت*هایی مانند ادوارد دی وود در اد وود، جوز?? دی پیستن در دنی براسکو، هانتر اس تامپسون در ترس و ن??رت در لاس*وگاس، جورج جانگ در کوکائین و جان دلینجر در دشمنان مردم تحسین شده*است.

??یلم*های جانی دپ بیش از ۳٫۱ میلیارد دلار در آمریکا و بیش از ۷٫۶ میلیارد دلار در جهان ??روش داشته*است.[۲] او بارها نامزد دریا??ت بهترین جایزه*ها از جمله گلدن گلوب و اسکار شده*است و جایزهٔ گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد را برای سوئینی تاد: آرایشگر شیطانی خیابان ??لیت و جایزه انجمن بازیگران نمایش را برای دزدان دریایی کارائیب: ن??رین مروارید سیاه برنده شده*است. مجلهٔ پیپل تاکنون دو بار در سال*های ۲۰۰۳ و ۲۰۰۹ او را به عنوان جذاب*ترین مرد معر??ی کرده*است.[۳]نام جانی دپ در کتاب رکوردهای گینس به عنوان گران*ترین بازیگر با دستمزد ۷۵ میلیون دلار ثبت شده*است.[۴] در سال ۱۹۹۵ مجلهٔ امپایر جانی دپ را به عنوان یکی از ۱۰۰ ستارهٔ تاریخ سینما انتخاب کرد و مقام ۶۷ را در بین ۱۰۰ ستارهٔ همیشگی سینما به او داد. در سال ۲۰۰۱ یکی از ۲۰ چهرهٔ دنیای سرگرمی شناخته شد.[۵] و در سال ۲۰۱۲IMDB جانی دپ را به عنوان بهترین بازیگر سینمای جهان در ۱۰ سال گذشته معر??ی*کرد

• جمله های معرو??:
  • تا ۲۷ می ۱۹۹۹ هر آنچه که انجام داده بودم یک جور خیال باطل بوده، بودن بدون زندگی کردن و سرانجام تولد دخترم به من زندگی بخشید.
  • صادقانه بگویم من جایزه را موثر می دانم. ولی جوایز برای من به این اندازه ارزش ندارند که یک پسر بچه ده ساله را ببینم که می گوید من عاشق کاپیتان جک اسپارو هستم... این برای من جادویی و سحرانگیز است

عکس هایی جالب از جانی دپ در ??یلم دزدان دریایی کارائیب 4

krex1306786334.jpg

220px-Cptain_Jack_Sparrow_picture.jpg

عکس هایی از جانی دپ در انیمیشن بسیار زیبای رنگو

54119531870682919740.bmp

84852378951624193755.jpg

review_rango_1.jpg

rango.jpg

Rango-movie-1-410290.jpeg

امیدوارم با اینکه کم گذاشتم خوشتون اومده باشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...