رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
مهمان مهمان

آموزش جديد برای Multiplayer & Coop zombie بازی Cod Black Ops

پست های پیشنهاد شده

مهمان مهمان

با سلام امروز قسط داریم طریقه آنلاین بازی کردن بازی CoD black OPS را به شما آموزش بدیم.این بخش آنلاین مثل همان survival MW3 هست ولی به صورت ۴ ن??ره بوده و دشمنان شما زامبی های بسیار خشمگین هستند.بازی دارای هیجان بسیار بالای هست و وقتی با دوستانتون این بازی را انجام بدید این هیجان دو چندان می شود.! حتما پیشنهاد میکنم این بازی را انجام بدید

اول از همه باید بگم جوین شدن به ا??راد بسیار دشوار است و ??قط کا??یه شما یک بار به دوستتان جوین شوید و بعد اسم دوست شما در لیست دوستان نمایش داده میشود و هر وقت خواستید بازی کنید با یک دعوتنامه به راحتی به یکدیگر جوین میشوید.

اول از همه آپدیت های بازی را دانلود کرده و به ترتیب در محل نصب بازی کپی کنید.((در هنگام نصب ??ایروال و آنتی ویروس غیر??عال باشد))

اپدیت اول = آپدیت شماره ۲&3

آپدیت دوم = آپدیت شماره ۴

پسورد = www.sibdownload.com

آپدیت سوم = آپدیت شماره ۵&6

پسورد ??ایل = www.downloadha.com

سپس ??ایل interOPS را دانلود نموده و تمامی محتویاتش را در محل نصب بازی کپی کنید.((تمام پیام های جایگزینی را قبول کنید))

دانلود inter OPS

سپس در وبسایت teams7 که همان وبسایت هکر ها است ثبت نام کنید.((برای بررسی وضع سرور به همین سایت مرجعه کنید))((یوزرنیم و پسورد وارد شده در سایت همان یوزر نیم پسورد برای ورود به بازی است))

آدرس سایت

لینک ثبت نام در سایت

سپس با اکانتی که ساختید وارد سایت شوید و به قسمت KEYS بروید.مانند تصویر:

Untitled.png

سپس بر روی گزینه دانلود کلیک کنید و ??ایل دانلود شده را در محل نصب بازی بریزید و بعد بعد ??ایل T5Key.dat را دانلود کنید و در محل نصب بازی بریزید.مانند تصویر:

Untitled2.png

حالا وارد پوشه بازی شوید و blackops_updater را اجرا کنید و بگذارید تا بازی آپدیت شود.((ممکن است زمان ببرد))تصویر:

Untitled3.png

بعد از اینکه بازی آپدیت شد بازی را از طریق BlackOps_xOps اجرا کنید و یوزرنیم و پسوردی که در سایت عضو شدید وارد بازی شوید.

سپس در بازی وارد و به قسمت زامبی بروید.

BlackOps_xOps-2-250x187.jpg

سپس به قسمت آنلاین بروید:

BlackOps_xOps-21-250x187.jpg

و بعد برروی گزینه Party Privacy/search Preferences کلیک کنید و در پنجره باز شده گزینه اولی را بر روی open و دومی را بر روی LOCALE بگذارید:

BlackOps_xOps-3-250x187.jpg

BlackOps_xOps-4-250x187.jpg

خوب حالا یک ن??ر باید میزبان شود و بقیه به آن جوین شوند برای این کار میزبان باید وارد بخش Private match شود و مپ خود را انتخاب کند و دیگران باید وارد بخش Find match شوند و مپ ساخته شده را جستجو کنند و بعد از این که همدیگر را پیدا کردند بازی را اجرا کنند

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نکته : به دليل انکه اين روش جديد می باشد و بازيکنان در آن کم می باشد شما می توانيد به گروه ايرانيان کلوب بپيونديد و در اونجا همراه گيمر های دیگربا روش جديد بازی کنيد.

همچنين اين روش برای اولين بار در ايران توسط گروه ايرانيان کلوب پيدا شده است و در تمامی سايت های پر طر??تار ديگر نيز آموزش قرار داده شده است.

برای پيوستن به گروه ايرانيان کلوب لازم است نرم ا??زار تيم اسپيک را دانلود کنيد و با است??اده از ID زير به سرور ما بپيونديد.

لينک تيم اسپيک http://teamspeak.gameserver.gamed.de/ts3/releases/3.0.8.1/TeamSpeak3-Client-win32-3.0.8.1.exe : BIT 32

لينک تيم اسپيک 64http://teamspeak.gameserver.gamed.de/ts3/releases/3.0.8.1/TeamSpeak3-Client-win64-3.0.8.1.exe : BIT

لينک آموزش تيم اسپيک : http://www.mediafire.com/?apw76yivy48584y

ID : 80.191.107.92

با تشکر از مديران انجمن که اجازه اين پست رو به من دادن و همچنين علی اصغر شري??یان برای آموزش اين روش و و برخی ديگر از اين دوستان گروه ايرانيان که اين روش رو پيدا کردند.

ویرایش شده توسط /AMIN/

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون من ر??تم داخل بازی هم کردم ??قط جای یک سرور ایرانی واقا خالیه

لینک به ارسال
مهمان مهمان
ممنون من ر??تم داخل بازی هم کردم ??قط جای یک سرور ایرانی واقا خالیه

dposte aziz baraye inke ba irania bazi koni mitoni biyai pishe khodemon onja hastim baraye zombie

لینک به ارسال

آدرس سایتی که برای ثبت نام دادی مشکل داره باز نمیشه

؟

؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...