رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Parsa.e

Ps4 یا xbox one ؟ مسئله این است

پست های پیشنهاد شده

اره پی سی در زمینه گرا??یک ??راتر از کنسول هاست اما لحاظ تعداد بازی و مزیت های اونا مقابل کنسول ها حر??ی نداره

البته اینم باید بگم که همیشه همه بازی های پی سی خصوصا تو ایران حتی با وجود سخت ا??زاری قوی باز راحت اجرا نمیشن و کلی مشکل دارن چون اصلا بهینه شده نیستن و خود کرک هم تاثیر داره(از ویندوز گر??ته تا دانلود منیجر همش کرک شده هستن)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
:wink: همشون خوبن دیگه ولی پی سی از همه بهتره

بحثگرا??یک که اصلا بماند هر دوشون باید در برابر پی سی بوق بوغ بزنن

پی سی هر دو کنترلر ایکس باکس و پلی استیشن رو داره و موس و کیبرد داره که واسه بازی های شوتر عکس العمل قوی تری رو میده

هر کی محال??ه بره یه موس با دقت 8200 dpi بخره بعد ببینه من راست میگم یا نه :wink:

پی سی محدودیت نداره تا بازی هاش میاد بلا??اصله با کمترین هزینه میشه نسخۀ کرک شده رو بازی کرد

واسه اونایی هم که میخوان آنلاین بازی کنن شبکه استیم با داشتن 180 میلیون کاربر آنلاین در یک لحظه دیگه حر??ی رو باقی نمیذاره

تنها ایرادش گرون بودن قطعاتش که اونم وقتی بازی های کرک شده و مجانی رو در مقابل بازی های پولی کنسول ها بذاری باز همون میشه

خوبی های پلی استیشن هم یکی کنترلرش که هیچ حر??ی واسه گ??تن باقی نمیذاره یکی هم انحصاری های خوبش

خوبی ایکس باکسم قسمت مولتی میدیا و رسانه ایشه که تو ایران عملا به کار نمیاد با این سرعت لاک پشتی اینترنت:sneaky:

بچه های انجمن و سایت پی سی دی از سه تاشون بهترن :wink:

چه عجب تو اومدی!

بحث گر??یک: الان برو بازی های روز روتو pc و ps4 مقایسه کن، انصا??ا هیچ ??رقی ندارن، مثلا همین watch dogs که انقدر ادعا داره، حتی تو ps3 هم زیاد ??رقی مداشت ولی جزئیات کمتر بود،

تو خیلی از بازی ها کنسول ها سرعت بهتری دارند و ا??ت ??ریم و کندی و لگ تو کنسول معنایی نداره در صورتی که کان??یک pc خوب هم باشه پر از لگ میشه بازی.

بحث کنترولر: درسته دسته ps4 به pc وصل میشه ولی اصلا بازی کردن باهاش تو ps4 قابل قیاس هست؟؟؟

تاچ پدش کار میکنه؟ سنسور هاش چی؟ لامپاش و هزار تا چیز دیگه حتی وایرلس هم نمیشه.

بحث انلاین: تو کنسول بازی کردن بسیار بسیار راحت تره تا تو pc،

بدون هیچ هزینه ای وارد بازی میشی و بدون معطلی بازی میکنی کاری که من تو دو نسل اخیر دارم به راحتی انجام میدم ولی تو pc باید بازیت اورج باشه و با سرعت های اینترنت معمولی هم عمرا جواب نمیده.

لینک به ارسال

آقا پی سی عالیه درست ولی بازیهایی مث the last of us و GTA v شده حسرت رو پی سی:sweat:

لینک به ارسال
چه عجب تو اومدی!

بحث گر??یک: الان برو بازی های روز روتو pc و ps4 مقایسه کن، انصا??ا هیچ ??رقی ندارن، مثلا همین watch dogs که انقدر ادعا داره، حتی تو ps3 هم زیاد ??رقی مداشت ولی جزئیات کمتر بود،

تو خیلی از بازی ها کنسول ها سرعت بهتری دارند و ا??ت ??ریم و کندی و لگ تو کنسول معنایی نداره در صورتی که کان??یک pc خوب هم باشه پر از لگ میشه بازی.

بحث کنترولر: درسته دسته ps4 به pc وصل میشه ولی اصلا بازی کردن باهاش تو ps4 قابل قیاس هست؟؟؟

تاچ پدش کار میکنه؟ سنسور هاش چی؟ لامپاش و هزار تا چیز دیگه حتی وایرلس هم نمیشه.

بحث انلاین: تو کنسول بازی کردن بسیار بسیار راحت تره تا تو pc،

بدون هیچ هزینه ای وارد بازی میشی و بدون معطلی بازی میکنی کاری که من تو دو نسل اخیر دارم به راحتی انجام میدم ولی تو pc باید بازیت اورج باشه و با سرعت های اینترنت معمولی هم عمرا جواب نمیده.

داداش همه ی حر??ات رو قبول دارم به غیر از گرا??یک اونجاییش که گ??تی( صورتی که کان??یک pc خوب هم باشه پر از لگ میشه بازی.)با این حر??ت موا??ق نیستم.خوب اگه تنظیمات سیستمت درست باشه و اگه سیستمت به سیستم بازی بخوره بازی به راحتی اجرا میشه.

لینک به ارسال
داداش همه ی حر??ات رو قبول دارم به غیر از گرا??یک اونجاییش که گ??تی( صورتی که کان??یک pc خوب هم باشه پر از لگ میشه بازی.)با این حر??ت موا??ق نیستم.خوب اگه تنظیمات سیستمت درست باشه و اگه سیستمت به سیستم بازی بخوره بازی به راحتی اجرا میشه.

خب مشکل همین جاست که بازی های پی سی برای همه سخت ا??زار بهینه نیس و ما nتا نوع سیستم داریم و توی خیلیاشون با قوی بودن سیستم باز شاهد مشکلاتی توی بازی هستیم.

لینک به ارسال

بله دوستمون پاسخ درستی به سوال شما دادند،

یادمه یکی از نسخه های assasins بود روی همه pc ها با کان??یگ های بالا و عالی هم لگ و ا??ت ??ریم داشت ولی تو ps3 به راحتی اجرا میشد که البته کمی جزویاتش پایین تر بود چون 5-6 سال از ساخت سخت ا??زار ps3 میگذشت!

البته این یک مثال بود و خیلی از بازی ها اینجوری بودن.

لینک به ارسال

داش ??رزان تو اکثر بازی ها با این که سیستم طر?? قویه باز هم شما ا??ت ??ریم و لگ رو مشاهده میکنی!پورت بازی ها بره کنسول ها راحت تره چون یه سخت و ا??زار بیشتر نیست و رو همون بازی رو میسازن,حالا درسته تنظیمات گرا??یکیش از همون بازی تو pc پایین تره ولی دیگه درست حسابی پرت میشه و بدون لگ و ا??ت ??ریمی! حالا رو pc به قول اقا mohhmmad 77 تعداده بی شماری سیستم میتونیم داشته باشیم و این کارو بره بازی باز سخت میکنه!

شاید شما سیستمت چند میلیونیم باشه ولی با بازی x سازگاری نداشته باشه و به مجبور باشی تنظیمات گرا??یکیتو بیاری پایین!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...