رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
navidniki

مسابقات 1v1 call of duty black ops

پست های پیشنهاد شده

با اجازه مدیران گرامی

سلام به همه دوستان ، از اون جا که دیدم تو سایت جام ??ی??ا زیاد برگذار میشه گ??تم چرا یه جام برای دوستان cod بازمون نذاریم ؟

بعد از مشورتی که با دوستان داشتم قرار بر این شد که کسانی که در مسابقه ثبت نام میکنن بای حداقل Call Of Duty black ops رو داشته باشن

call-of-duty-logo-e1280381258529.jpeg

قوانین عضویت در جام:

هر ن??ر ??قط و ??قط با یک یوزر حق شرکت در بازی ها رو داره(در صورت ثابت شدن تخل?? هر تعداد یوزر شخص از دور مسابقات خارج میشن)

اولویت با اعضای p30day هست(به این معنی که کسی آیدی دوستش و ... رو میزاره و میگه دوستمم هست اون دوسته واسه شرکت در مسابقات تویه اولویت دوم قرار میگیره)

برای عضویت psn id خودتون رو قرار بدید همچنین اگه غیر از black ops میتونید اون 2 نسخه را هم بازی کنید حتما ذکر کنید.

قوانین برگذاری مسابقات :

1. مسابقات در دو راند 30 امتیازی برگذار میشن . هر باز در host یکی از طر??ین مسابقه و درمجموع هرکس امتیاز بیشتری بیاره برنده میشه. برای مثال من رو host خودم حری??م رو 30-20 بردم اما در هاست ایشون 30-22 باختم اما من با اختلا?? 2 امتیاز برنده هستم.

2. حتما بعد از انجام هر مسابقه screen shot بگیرید تا بعدا مشکلی پیش نیاد و کسی دبه نکنه .

3. مسابقات به صورت 1vs1 برگذار میشن و هرگونه explosive از قبیل grenade و semtex و انواع لانچر ممنوع است . پس تو کلاستون ??قط trowing knife مجاز است و است??اده از هیچگونه لانچر یا همون rpg مجاز نیست.

4. برای این که مشکلی پیش نیاد قبل از هر بازی تو بخش class restrictions اینارو ببندید تا نشه است??اده کرد.

5. کسی رو هم ??لش نکنید . به طور خلاصه ??قط از همون ت??نگ کیل بگیرید.

6. health بازی رو هاست مشخص میکنه و میتونید miniscule و یا normal قرار بدید.

7. اگه در هنگام بازی تایم اوت ات??اق ا??تاد دوباره بازیرو انجام میدید تا زمانی که مجموع kill های دست قبلی و دست جدید به 30 برسه. برای مثال من 10-5 جلو هستم که تایم اوت میشم پس دست بعد 20 تا کیل که بگیرم برنده هستم و لازم نیست تا آخر بازی انجام بشه و اگر طر?? مقابل زود تر به 25 رسید ایشون برنده هستند.

8. اگه به هر دلیلی دو ن??ر نتونستن join هم بشن به خود من بگید تا براتون هاست بگیرم و در این صورت بازی در یک راند برگذار میشه .

اگه چیزی باز جامونده بود اضا??ه میکنم . کسایی که مایلند اعلام کنن تا قرعه کشی انجام بشه و مسابقات با توجه به استقبال به صورت حذ??ی و بین 16 یا 8 یا 32 بازیکن برگذار میشه.

ممنون که مطالعه کردید امیدوارم استقبال بشهyahoo_1.gif

کسانی که مایلن به ثبت نام هستند همینجا اعلام کنن و دوستان موظ?? هستند بعد از بازیشون نتیجه رو اعلام کنند. مرسی

psnid= navid____niki

4تا _ داره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ma ke ps3 nadarim

لینک به ارسال

آقا 1به1 که حال نمیده.واسه pc هم بزار میتونی سرور ایران اجاره کنی

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...