Jump to content
انجمن پی سی دی

نسخه ی جدید از سری Assassin’s Creed به زودی برای کنسول های نسل هفتمی معرفی خواهد شد

Recommended Posts

225-250x108.jpg

چندی پیش بود که یوبی سا??ت رسما اعلام کرد عنوان Assassin’s Creed : Unity تنها بر روی کنسول های نسل هشتمی و PC عرضه خواهد شد و خبری از نسخه های نسل ه??تمی نخواهد بود. حال Tony

Key

معوان بخش بازاریابی یوبی سا??ت اعلام کرده که نسخه ی دیگر این سری که قرار است بر روی کنسول های نسل ه??تم عرضه شود، به زودی معر??ی خواهد شد.Tony Key، معاون بخش بازاریابی یوبی سا??ت آمریکا چندی پیش در این رابطه اظهار داشت :

این عنوان برای نسل هشتم ساخته شده است و توسعه ی آن برای نسل ه??تم غیر ممکن است یا حداقل ما توانایی این را نداریم که چنین کی??یتی را بر روی کنسول های نسل ه??تم اجرا کنیم و حقیقت این است ما در این رابطه هیچ تلاشی نیز نکرده ایم. البته ما آگاه هستیم که بسیاری از طر??داران این سری در نسل ه??تم به سر می برند و ??علا تصمیم ندارند به نسل هشتم س??ر کنند. من به آن ها اطمینان می دهم که عنوان جدید برای نسل ه??تم نیز در دست ساخت است.

Batman

: Arkham

Knight

and The Witcher 3 :

Wild

Hunt دو عنوان بزرگی بودند که در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۴ عرضه شوند ولی هر دو تاخیر خوردند. Key با لحنی کنایه آمیز اعلام کرده است که به تیم سازنده ی Assassin’s Creed : Unity برای عبور از محدودیت ها و تطبیق خود با ??ناوری های جدید و کنسول های نسل هشتم، ا??تخار می کند. از او در مورد نسخه ی نسل ه??تمی این سری سوال شد ولی او به طور واضح پاسخی ارایه نکرد و تنها گ??ت :

بله، تعداد زیادی از طر??دارن Assassin’s Creed در نسل ه??تم هستند. ما امیدواریم تا به زودی درباره ی این بازی با آن ها سخن بگوییم و آن ها را راضی کنیم.

بعد از معر??ی عنوان Assassin’s Creed : Unity که قرار است بر روی کنسول های نسل هشتمی و PC منتشر شود، یوبی سا??ت اعلام کرد که نسخه ای دیگر از این سری نیز در دست ساخت است که قرار است بر روی کنسول های نسل ه??تمی انتشار یابد. تا کنون نام و مشخصات این بازی ??اش نشده است اما شایعات نشان می دهد که نام بازی Assassin’s Creed : Comet خواهد بود.

منبع گیم??ا

خدا کنه این اساسین جدیدرو به ریشش برگردونن با کلی ??ن جدید و گرا??یک مشتی تر.نخواد با قبلیاش خیلی ??رق داشته باشه که دیگه حال نمیده اخه.

من با 4 واقعا حال کردم.بازی رو کامل با تمام تایتمهاش و گنج هاش تموم کردم.نبردهای دریاییش عالی بود.یه جورایی میشه گ??ت کم کم تبدیل شده بود به یه بازی rpg.

من با 4 واقعا حال کردم.بازی رو کامل با تمام تایتمهاش و گنج هاش تموم کردم.نبردهای دریاییش عالی بود.یه جورایی میشه گ??ت کم کم تبدیل شده بود به یه بازی rpg.

آره خداییش با 4 من خیلی حال کردم. اولین باری که Assassins بازی کردم همین نسخه چهارمش بود.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Create New...