رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
datis

اخبار جام جهانی 2014 و حواشی آن

پست های پیشنهاد شده

آتزوری و سه‌شیر به هم رسیدند

da4aef35c13bc95f80fe328f9a1bef7e_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - در یکی از حساس‌ترین دیدارهای مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ بامداد یکشنبه تیم‌های انگلیس و ایتالیا به مصا?? هم خواهند ر??ت.

به گزارش بیست چهارده ،در شب دوم از رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل ساعت ۲۰:۳۰ امشب (شنبه) در گروه C تیم ملی کلمبیا در ورزشگاه مینیه‌رو به دیدار یونان، قهرمان یورو ۲۰۰۴ می‌رود. پس از این بازی از ساعت ۲۳:۳۰ اروگوئه در ورزشگاه کاستلائو شهر ??ورتالزا با کاستاریکا به رقابت خواهد پرداخت.

بامداد یکشنبه هم ایتالیا، یکی از پرا??تخارترین تیم‌های این رقابت‌ها در دیداری حساس مقابل انگلیسی قرار خواهد گر??ت که تنها یک قهرمانی در تاریخ این تورنمنت به دست آورده است. در بازی دیگر گروه C بامداد یکشنبه ساحل عاج مقابل ژاپن، یکی از نمایندگان قاره آسیا قرار خواهد گر??ت.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولادی: دوست دارم ??صل بعد ثابت کنم بازیکن بی‌کی??یتی نیستم

60d76fa6d1e0809de812f27bdb42969d_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - مهاجم ??صل گذشته تیم ??وتبال استقلال که روزهای خوبی را پشت سر نگذاشت گ??ت: دوست دارم در ??صل آینده ثابت کنم که بازیکن بی‌کی??یتی نیستم.

به گزارش بیست چهارده ،مهرداد اولادی در مورد وضعیتش برای ??صل آینده عنوان کرد: دو، سه تیم با من برای ??صل آینده مذاکره کرده اند ولی خیلی از تیم ها با توجه به اینکه یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارم، برای جذب من پیش قدم نشدند.

وی اضا??ه کرد: در واقع باید گ??ت که هنوز وضعیتم مشخص نیست و مسئولان استقلال هم صحبتی با من نداشتند. با توجه به اینکه یک سال دیگر قرارداد دارم هر تیمی که مرا می‌ خواهد باید با استقلال مذاکره کند.

اولادی در پاسخ به این سوال که آیا دوست داری در استقلال بمانی گ??ت: در هر تیمی که بودم در ترکیب ثابت قرار داشتم و این را در پرسپولیس، لیگ امارات و ملوان ثابت کردم. در ن??ت تهران هم با توجه به اینکه با رضا نوروزی هم پست بودم یکی در میان بازی می‌ کردم.

این بازیکن اظهار داشت: سال قبل بدشانسی های زیادی آوردم و چیزی که می‌ خواستم ات??اق نی??تاد. نمی‌ دانم شرایطم در استقلال چگونه خواهد شد ولی دوست دارم ثابت کنم که بازیکن بی کی??یتی نیستم.

لینک به ارسال

دل بوسکه: باید این شکست را ??راموش کنیم

677e796fd1b32195ac21de3570dd740c_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - سرمربی تیم ملی ??وتبال اسپانیا اعلام کرد که تیمش باید شکست مقابل هلند را ??راموش کند.

به گزارش بیست چهارده ، ویسنته دل بوسکه پس از شکست سنگین پنج بر یک تیمش مقابل هلند در اولین دیدار خود در رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۴ هلند اظهار داشت: باید شکست را بپذیریم. نمی‌خواهم توجیه کنم اما مردود اعلام شدن گل سیلوا در نیمه دوم عادلانه نبود. در نیمه دوم به نظر می‌رسید تیم عقب کشیده است و این باعث شد بارها دروازه تیم باز شود. همه ما در این مسابقه جنگیدیم.

وی ادامه داد: اگر گل دوم سیلوا مردود نمی‌شد، بازیکنان انگیزه بیشتری به دست می‌آوردند اما ما ناامید شدیم و بازیکنان از لحاظ بدنی کم آوردند.

سرمربی تیم ملی اسپانیا خاطرنشان کرد: لحظه بسیار حساسی است. باید تلاش کنیم تا این شکست را ??راموش کنیم و برای بازی بعدی خودمان را آماده کنیم. آنها در نیمه اول موقعیت‌هایی داشتند اما ما به خوبی مانع‌شان شدیم.

وی اضا??ه کرد: ورزش همین است و ات??اق غیرعادی رخ نخواهد داد. امیدوارم که بتوانیم پس از این شکست در دو بازی بعدی خود به پیروزی برسیم. موا??قم که اشتباهاتی داشتیم اما تقلا کردیم. باید به این ??کر کنیم که این مسابقه تمام شده است و باید در دو بازی بعدی خودمان به پیروزی برسیم.

لینک به ارسال

محصص در برنامه ۲۰۱۴ : استرالیا نیمه اول سختی خواهد داشت

651ac5dae8e04e8853b9e5f98d6d08ce_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - محصص کارشناس امشب برنامه ۲۰۱۴ معتقد است که استرالیا نیمه اول را به سختی آغاز خواهد کرد.

به گزارش بیست چهارده ، محصص کارشناس برنامه ۲۰۱۴ امشب در خصوص بازی استرالیا - شیلی گ??ت : تیم شیلی از سیستم ۲-۴-۴ است??اده می کند که دو مهاجم نک عالی با نام وارگاس و سانچز دارد و در پیشت آنها آرتور ویدال حضور دارد. که می توان گ??ت آرتور ویدال امروز یکی از بهترین بازیکنان جهان است.

وی در ادامه ا??زود : یکی از خصوصیات مهم شیلی است??اده از پرس از میانه ی زمین است. ولی استرالیا از آنها تیم هایی است که از بازی مستقیم و پاس های بلند است??اده می کند. بنابراین این بازی تقابل دو ت??کر بسیار مت??اوت خواهد بود. من عقیده دارم استرالیا نیمه اولی سختی را خواهد داشت چراکه شیلی همواره بازی را با حالت هجومی و پرس آغاز می کند.

لینک به ارسال

اتوئو: خواست خدا نبود که پیروز شویم

88fa257f857328ab2a8f1fb701b10027_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - کاپیتان تیم ملی ??وتبال کامرون اعلام کرد که می‌خواستند در اولین دیدار خود در جام‌‌جهانی مقابل مکزیک به پیروزی برسند اما خواست خدا چیز دیگری بود.

به گزارش بیست چهارده ،ساموئل اتوئو پس از شکست یک بر ص??ر تیمش مقابل مکزیک در رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل اظهار داشت: برای ما بسیار مهم است که همچنان خوش‌بین باشیم. می‌خواستیم این مسابقات را با یک نتیجه خوب شروع کنیم اما خدا طور دیگری خواست.

وی با تأیید صحبت‌های سرمربی تیمش ادامه داد: ما می‌توانیم در روز خوبمان هر تیمی را شکست دهیم اما باید در بهترین شرایطمان باشیم که بتوانیم کرواسی را شکست دهیم.

کاپیتان تیم ملی ??وتبال کامرون خاطرنشان کرد: اکنون ما باید توجه خودمان را به این معطو?? کنیم که به بهترین نحوی که می‌توانیم خودمان را آماده کنیم.

لینک به ارسال

مهاجم بارسلونا بهترین بازیکن شیلی - استرالیا

bfa0bbcada6a31d9e2cdd6d74d270420_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - الکسیس سانچز ، بازیکن بارسلونا به عنوان بهترین بازیکن دیدار شیلی و استرالیا در شب دوم جام جهانی برگزیده شد.

به گزارش بیست چهارده ، الکسیس که یکی از گلهای بازی را به ثمر رسانده بود ، توسط کمیته مسابقات به عنوان بهترین بازیکن بازی برگزیده شد.

لینک به ارسال

رکوردهای استرالیا - شیلی

5da3324220ff012ee55a1ec1b5d9bca1_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی – در بازی چهارم جام بیستم میان استرالیا و شیلی رکوردهایی به ثبت رسید.

به گزارش بیست چهارده، الکسیس سانچز در دقیقه ۱۲ سریع ترین گل ۵۲ سال اخیر شیلی را در جام جهانی را به ثمر رساند.

- شیلی برای اولین بار در تاریخش در عرض دو دقیقه دو بار در جام جهانی گلزنی کرد.

- شیلی سومین تیم تاریخ آمریکای جنوبی است که پیش از دقیقه ۱۵ در یک بازی جام جهانی، دو گل می زند. آرژنتین در سال ۱۹۳۰ و برزیل در سال ۲۰۰۲ مو??ق به انجام این کار شده بودند.

- تیم کیهیل ، مهاجم استرالیا تبدیل به اولین بازیکن تاریخ قاره اقیانوسیه شد که در سه جام جهانی مختل?? گلزنی می کند.

- با گل کیهیل ، شیلی تبدیل به یکی از رکورد داران جام جهانی در دریا??ت گل با ضربه سر شد. آرژانتین ۱۶ بار توسط حری??ان با ضربه سر دروازه اش گشوده شده است ، آلمان ، برزیل و اروگوئه ۱۵ بار ، شیلی ۱۴ بار ، ایتالیا و آمریکا ۱۳ بار.

- ژان بیوسیور تبدیل به اولین شیلیایی تاریخ شد که در دو جام جهانی گلزنی می کند.

- شیلی برای اولین بار در ۵۲ سال اخیر ، یک بازی جام جهانی را با ??اصله دو گل پیروز شد.

لینک به ارسال

"داوید لوییس" با ۵۰ میلیون پوند به پاریسن ژرمن پیوست

57d11ec115f27d210adb572c3ac61055_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - مدا??ع برزیلی تیم ??وتبال چلسی با انعقاد قراردادی پنج ساله به پاریسن ژرمن ??رانسه پیوست.

به گزارش بیست چهارده ،داوید لوییس که بامداد امروز نقش مهمی در پیروزی ۳ بر یک برزیل مقابل کرواسی در ا??تتاحیه رقابتهای جام جهانی بازی کرد با انعقاد قراردادی پنج ساله به ارزش ۵۰ میلیون پوند به پاریسن ژرمن پیوست.

بر پایه گزارش دیلی میل، پاریسن ژرمن در بیانیه ای اعلام کرد که این باشگاه از به خدمت گر??تن داوید لوییس برای پنج سال آینده خوشحال است.

لوییس در ژانویه سال ۲۰۱۱ از بن??یکا به چلسی پیوست و با این تیم به عنوان قهرمانی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۱۲ و لیگ اروپا در سال ۲۰۱۳ شد.

لینک به ارسال

??ن‌پرسی: پیروزی مقابل اسپانیا رویای هلندی‌ ها بود

68cff69b81fc0f896a067c294c68c172_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - مهاجم گلزن هلند با تمجید از سرمربی این تیم گ??ت که پیروزی مقابل اسپانیا را مدیون ??ن‌خال هستند.

به گزارش بیست چهارده ، روبین‌ ??ن‌پرسی که در پیروزی ۵ یک تیمش مقابل هلند در چارچوب رقابت‌های مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ نقشی کلیدی داشت و دو گل به ثمر رساند، گ??ت: این پیروزی غیرواقعی است. برتری مقابل اسپانیا رویای هلندی‌هاست که به واقعیت تبدیل شد. نتیجه‌ای که در این بازی رقم خورد ات??اقی توصی??‌نشدنی است. البته نباید ??راموش کنیم که تنها سه امتیاز این بازی را کسب کردیم و باید به همین روند خود ادامه دهیم.

وی ا??زود: کل کشور هلند باید از این پیروزی لذت ببرند. گل تساوی که پیش از اتمام نیمه نخست به ثمر رساندم خیلی به موقع بود چون می‌خواستیم با روحیه بهتری به رختکن برویم. لحظه‌ای هم که آرین روبن نتیجه را ۲ بر یک به سود هلند کرد هم ??وق‌العاده بود.

مهاجم منچستریونایتد گ??ت: شکست در این بازی برای اسپانیا ضربه‌ای بزرگ بود. پس از اینکه گل دوم را زدیم به حملات خود ادامه دادیم و مو??ق شدیم نتیجه را ۳ بر یک کنیم ولی باز تشنه گلزنی بودیم و این را مدیون ??ن‌خال و تاکتیک‌هایش هستیم. او به خوبی پیش‌بینی می‌کند که بازی چطور پیش خواهد ر??ت. لوئیز ??وق‌العاده است.

??ن‌پرسی عنوان کرد: از ??ردا به کار خودمان ادامه خواهیم داد و روی بازی با استرالیا تمرکز می‌کنیم. حالا در هلند جشن و پابکوبی است و بی‌صبرانه منتظر دیدن تصاویر شادی مردم کشورم هستم.

لینک به ارسال

روبن: تازه ابتدای راه هستیم

d93a27fd3e1da72e30f5e2000c1c7bea_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - مهاجم تیم ملی هلند گ??ت: تازه در ابتدای راه قرار داریم و باید تلاش زیادی انجام دهیم

به گزارش بیست چهارده ، آرین روبن مهاجم تیم ملی هلند پس از پیروزی ۵ بر یک تیمش مقابل اسپانیا گ??ت: بابت این پیروزی خیلی خوشحال هستیم و به تیم جوان خودمان خیلی ا??تخار می‌کنم.

وی ا??زود: برد برابر اسپانیا انتقام شکست ??ینال سال ۲۰۱۰ نیست بلکه تنها یک بازی از مرحله گروهی است. باید خونسردی خود را ح??ظ کنیم و به کارمان با تلاش بیشتری ادامه دهیم.

مهاجم هلند خاطرنشان کرد: باید از این برد برای مو??قیت‌های بعدی است??اده کنیم. شاید این پیروزی روحیه ما را تقویت کند اما در ابتدای راه هستیم و تمرینات خودمان را دنبال کنیم تا برای بازی برابر استرالیا کاملا آماده شویم.

لینک به ارسال

??ان خال: ??ان‌پرسی گل نمی‌زد، سیستم بازی را عوض می‌کردم

b2c284924d2e17c6e3c9e2d30d19efe5_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - سرمربی تیم ملی ??وتبال هلند اعلام کرد که در صورتی که ??ان‌پرسی در نیمه اول برای تیمش گلزنی نمی‌کرد، مجبور می‌شد سیستم بازی را تغییر دهد.

به گزارش بیست چهارده ،??ان خال بر اهمیت گل تساوی بخش روبین ??ان‌پرسی در جریان پیروزی پنج بر یک تیمش مقابل اسپانیا تأکید کرد و اعلام کرد که این گل باعث شد تا در سیستم تیمش تغییری ایجاد نکند.

وی اظهار داشت: اگر ??ان‌پرسی گل تساوی را پیش از نیمه به ثمر نمی‌رساند، سیستم بازی را به ۴-۳-۳ تغییر می‌دادم. اگر با سه مهاجم بازی می‌کردم، ها??بک‌هایم باید به شدت در زمین می‌دویدند و این اتلا?? انرژی بود.

سرمربی تیم ملی ??وتبال هلند خاطرنشان کرد: از این سیستم اضا??ه کردم زیرا معتقد بودم که ما با سیستم معمولی ۴-۳-۳ به اندازه کا??ی برای شکست اسپانیا خوب نیستیم.

وی اضا??ه کرد: باید برای اضا??ه کردن به شمار پیروزی‌هایمان در مسابقه بعدی مقابل استرالیا به پیروزی برسیم.

لینک به ارسال

مودریچ به بازی با کامرون می‌رسد

0b1985eef1d21fe001fd7e6eae0759f3_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - بازیکن رئال مادرید به دیدار تیم ملی کرواسی مقابل کامرون خواهد رسید.

به گزارش بیست چهارده ،کرواسی خبرهای خوشی در باره لوکا مودریچ، ها??بک تأثیرگذار تیمش دریا??ت کرد زیرا وی از مصدومیت رهایی یا??ت. بازیکن رئال مادرید در شکست سه بر یک تیمش مقابل برزیل مصدوم شده بود.

کرواسی به شدت به قضاوت یوئیچی نیشیمورا، داور ژاپنی اعتراض داشت. با این حال نگرانی اصلی نیکو کواچ، آمادگی مودریچ بود که روز جمعه برای اسکن کردن پایش به بیمارستان ر??ت.

به هر حال بیانیه‌ای روی سایت ??دراسیون ??وتبال کرواسی منتشر شد که تأیید کرد که ام آر آی نشان داده که این بازیکن مشکلی ندارد.

بنابراین انتظار می‌رود که مودریچ به سرعت بهبود یابد و بتواند برای تمرین یکشنبه پیش از رویارویی کرواسی مقابل کامرون در دیدار حساس این تیم آماده شود.

لینک به ارسال

سوآرز به دیدار مقابل کاستاریکا نمی‌رسد

14a16775c9ebef454e6d524645ff2dba_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - مهاجم تیم ملی اروگوئه به دیدار اول تیمش مقابل کاستاریکا در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل نمی‌رسد.

به گزارش بیست چهارده ، اروگوئه در دیدار اول خود در گروه چهارم ??ردا از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به مصا?? کاستاریکا می‌رود.

طبق اخبار حاکی از اردوی اروگوئه گ??ته می‌شود لوئیز سوآرز به دیدار اول این تیم مقابل کاستاریکا نمی‌رسد. البته گ??ته می‌شود این بازیکن به دیدار دوم اروگوئه مقابل انگلیس می‌رسد.

لینک به ارسال

محصص در برنامه ۲۰۱۴ : شیلی سرعت و تجربه بالاتری دارد

c57a0873761b9ad745556fe9f0a24f16_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - محصص کارشناس برنامه ۲۰۱۴ امشب، اعتقاد دارد که شیلی نسبت به استرالیا سرعت و تجربه بالاتری دارد.

به گزارش بیست چهارده ، محصص در برنامه ۲۰۱۴ تحلیل خود را از نیمه اول بازی استرالیا - شیلی ارائه داد و گ??ت : شیلی عادت دارد که با تکنیک بالا بازی را به نیمه زمین حری?? ببرد و بازی را آنجا کنترل کند.همچنین بازیکنان بلا??اصله که تیم را از دست می دهند برای پس گر??تن توپ تلاش خود را آغاز می کند و این یک نقطه ضع?? محسوب می شود. در واقع شیلی بخاطر همین نقطه ضع?? موضوع گل را دریا??ت.

وی در ادامه گ??ت : استرالیا دو گوش سرعتی دارد ولی بایستی گ??ت که شیلی هم سرعت و هم تجربه بالاتری دارد.

محصص در خصوص سبک بازی شیلی گ??ت : تیم هایی که مرتب حمله می کنند و بازی را باز ارائه می دهند همواره این ریسک را دارند که در ضد حمله ها ضربه بخورند. ولی من پیش بینی می کنم که شیلی در نیمه دوم به گل های بیشتری برسد و خصوصا که شیلی در ضربات ایستگاهی قوی می باشد و هنوز از این موضوع است??اده نکرده است. استرالیا بایستی شانس خود را در ضد حمله های امتحان کند.

لینک به ارسال

??ان‌خال: انتظار چنین نتیجه‌ای را نداشتم

1afff8681070ddb1e5deba7990236d42_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - سرمربی تیم ملی هلند پس از پیروزی برابر اسپانیا اعلام کرد، انتظار چنین نتیجه‌ای را نداشته است. او همچنین با تمجید از روبین ??ان‌پرسی عنوان کرد، مهاجم یونایتدها در این دیدار هر کاری را که دلش خواست کرد.

به گزارش بیست چهارده، لوئیز ??ان‌خال، سرمربی هلند پس از پیروزی درخشانش برابر اسپانیا گ??ت: اصلا انتظار چنین پیروزی‌ای را نداشتم. زدن ۵ گل به اسپانیا برای من باور نکردنی است. برای این دیدار برنامه خاصی داشتیم و با مسئولیت‌پذیری‌ای که بازیکنانم نشان دادند، توانستیم نتیجه درخشانی را کسب کنیم. ما در سه بازی اخیر دوستانه خودمان کی??یت بالای بازی‌مان را نشان دادیم.

سرمربی هلند درباره صحنه پنالتی اسپانیا گ??ت: نمی‌توانم بگویم که این صحنه پنالتی بود یا نه؛ چرا که به صورت دقیق این صحنه را ندیدم.

??ان‌خال با تمجید از روبین ??ان‌پرسی که قرار است از ??صل آینده در منچستریونایتد نیز با هم کار کنند گ??ت: ??ان پرسی در این دیدار هر کاری که خواست کرد. نمایش او در این دیدار ??وق‌العاده بود. برای او خیلی خوشحالم.

سرمربی تیم ملی هلند درباره آینده این تیم در جام جهانی نیز گ??ت: همان طور که گ??تم ما بازیکنان کا??ی در ترکیب‌مان داریم که بتوانیم در دو بازی آینده گروه خودمان امتیازات کا??ی را کسب کنیم تا به مرحله بعد راه یابیم. هد?? اصلی من با هلند صعود به دور دوم است و اگر بتوانیم به عنوان تیم نخست صعود کنیم توانسته‌ایم به هد?? خودمان دست یابیم.

??ان خال در پایان در پاسخ به این سوال که دلیل شکست پر گل اسپانیا در این دیدار چه بود گ??ت: من نباید به این سوال پاسخ دهم اما اسپانیا لیگ پر??شار و طولانی را پشت سر گذاشت و به نظر من بازیکنان آن‌ها در این دیدار خسته بودند. علاوه بر آن بازیکنان اسپانیا به تمام ا??تخارات چند سال اخیر دست یا??ته‌اند و انگیزه زیادی نیز نداشتند. این‌ها باعث شد تا تیم ما بتواند در این دیدار به راحتی اسپانیا را از پیش رو بردارد.

لینک به ارسال

هنرمندان حامی تیم ملی ??وتبال وارد برزیل شدند

6df93a45af763319355d60efb8593a42_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - کاروان ۱۹ ن??ری هنرمندان حامی تیم ملی ??وتبال وارد برزیل شد.

به گزارش بیست چهارده ،لیلا بلوکات، نسرین مقانلو، رضا یزدانی، حسام نواب‌ص??وی، پژمان جمشیدی، سیاوش خیرابی، ??اطمه گودرزی، مهراب قاسم‌خانی، سید جواد هاشمی، محسن طنابنده، لیندا کیانی، نرگس محمدی، کامران ت??تی، مهران غ??وریان، محمدرضا شری??ی‌نیا، یوس?? طاهریان، سحر زکریا، بابک اردلان و مهدی پاکدل هنرمندانی هستند که برای حمایت از تیم ملی به برزیل س??ر کرده‌اند.

لینک به ارسال

??ن‌خال: بازیکنانم هدیه بزرگی به من دادند

f79723a836491122aad7760a7c76d0bc_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - سرمربی تیم ملی هلند پس از پیروزی شاگردانش مقابل ماتادورها گ??ت: بازیکنانم با شکست اسپانیا هدیه‌ای بزرگ به من دادند.

به گزارش بیست چهارده ، لوئیز ??ن‌خال پس از برتری ۵ بر یک شاگردانش مقابل اسپانیا گ??ت: به شدت تحت‌تأثیر پیروزی شاگردانم مقابل اسپانیا قرار گر??تم، پیروزی که تمام دنیا آن را دیدند. بازیکنانم با این برد هدیه‌ای بزرگ به من دادند.

وی ا??زود: وقتی با نتیجه یک بر ص??ر از لاروخا عقب ا??تادیم به این ??کر ا??تادیم که چگونه نتیجه بازی را تغییر دهیم برای همین نیاز به اضا??ه کردن قوای تهاجمی خودمان داشتیم. ??ن‌پرسی پیش از اینکه نیمه نخست به پایان برسد روی پاس عالی دالی بلیند گلی ??وق‌العاده به ثمر رساند. همین گل شرایط بازی را تغییر داد.

سرمربی ??صل آینده منچستریونایتد عنوان کرد: همه از کسب این پیروزی خوشحال هستند. کسب چنین پیروزی مقابل اسپانیا واقعاً یک رویا بود. در درون زمین بابت کسب این پیروزی به یکدیگر تبریک گ??تیم و این بهترین صحنه پس از پیروزی مقابل حری??ی همچون اسپانیا بود. حالا به ??کر بازی بعدی با استرالیا هستیم.

لینک به ارسال

ک??اشیان : بازیکنان ما استرس ندارند

73743061855835df0ece933cefb39f04_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - رئیس ??دراسیون ??وتبال ایران گ??ت: استرسی که بازیکنان تیم ملی در دیدارهای مقدماتی جام جهانی داشتند اکنون در آنها نیست.

به گزارش بیست چهارده ، علی ک??اشیان در برزیل در مورد شرایط تیم ملی گ??ت: امروز که در جمع بازیکنان بودم بازیکنان با روحیه‌ و نظم بسیار بالایی بودند. استرسی که در بین ما و بچه در دیدارهای مقدماتی جام جهانی وجود داشت اکنون بین آنها نیست.باید خودمان را مقابل تیم‌های قوی نشان دهیم چشم میلیاردها ن??ر به این بازی‌ها است و قضاوت‌های زیادی در مورد ??وتبال ایران می‌شود بچه‌های ما قصد دارند طوری بازی کنند که قضاوت‌های خوبی در مورد ??وتبال ایران شود و بگویند ??وتبال ایران هم یکی از ??وتبال‌های خوب دنیا است و مربیان دیگر نگویند چرا تیم ایران به جام جهانی آمده و تیم‌ آنها راه نیا??ته است. می‌خواهیم نشان دهیم حضور در جام جهانی حق ما بوده است و?? اگر این طور بازی کنیم شانس پیروزی و حتی صعود را داریم.

وی در مورد صحبت‌های کارلوس کی‌روش که نسبت به برخی صحبت‌ها که ایران را اصلا شانس صعود نمی‌دانند اعتراض کرده است، خاطرنشان کرد: همیشه این جنگ‌های روانی بوده است ات??اقا ما دوست داریم زیاد روی ایران حساب نکنند و همه چیز را در زمین به دنیا نشان می‌دهیم همان کاری که والیبال می‌کند و همه به این باور رسیدند که تیم ما قوی است باید در ??وتبال هم این کار را کنیم. این مستلزم کار سخت و زیاد است که باید در این راستا تلاشمان را انجام دهیم.

ک??اشیان در مورد اینکه نام علیرضا ??غانی و حسن کامرانی‌??ر در ورزشگاه خوانده شده است، گ??ت: خیلی خوشحالم که کامرانی‌??ر و ??غانی در بازی ا??تتاحیه حضور داشتند این ا??تخار خوبی است باید خودمان را بیشتر قبول داشته باشیم و در آینده در بازی‌های خوب داور داشته باشیم این هم یکی از بخش های دیگر است که باید سرمایه‌گذاری کنیم.

رئیس ??دراسیون ??وتبال ایران در مورد اینکه در این مدت‌ نشست‌های زیادی داشته آیا برای میزبانی جام ملت‌های آسیا هم رایزنی کرده است، عنوان کرد: راجع به میزبانی صحبتی نشد. کتابی را برای میزبانی جام ملت‌های آسیا تهیه کردیم این کتاب در اختیار کن??دراسیون ??وتبال آسیا قرار گر??ته که آنها از این مسئله رضایت داشتند. تنها حری?? ما کشور امارات است که حری?? قدری است باید صحبت‌‌های خودمان را با کشورها انجام دهیم تا برای میزبانی شانس داشته باشیم.

لینک به ارسال

دوستان واقعا" این تایپیک یخورده طر??دار نداره من دارم خبرها رو ثانیه ای میزارم.الآن دارم ??کر میکنم که کار الکی دارم انجام میدم.

:crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:

لینک به ارسال

شیلی ۳-۱ استرالیا/ کانگوروها اسیر سرخپوشان

e806376864130f3d0b54eaaf1cf5ddbd_226_187.jpg

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی – تیم ملی شیلی با گلهای الکسیس سانچز ، بیوسیور و والدیویا توانست که با نتیجه سه بر یک به استرالیا غلبه کند.

به گزارش بیست چهارده ، در دمای ۳۰ درجه شهر کویابا ، شیلی از پس از حری?? نه چندان مشکل خود یعنی استرالیا به خوبی بر آمد.

الکسیس سانچز ، بازیکن بارسلونا که به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد، در این بازی جنگید ، پرس کرد و پر تحرک بود و گل اول را هم در دقیقه ۱۱ به ثمر رساند تا ۲۰ هزار شیلیایی حاضر در استادیوم به وجد بیایند. دو دقیقه بعد، باز هم روی حرکت الکسیس این والدیویا بود که گل دوم را به ثمر رساند.

در حالی که به نظر می رسید بازی تمام شده باشد ، در دقیقه ۳۴ گل کیهیل با ضربه سر امیدها را برای استرالیا زنده کرد. کیهیل با سانتر از جناح راست با ضربه سر دروازه سرخپوشان شیلی را گشود.

استرالیا چند دقیقه بعد روی ضربه کیهیل این ??رصت را داشت تا بازی را به تساوی بکشاند اما این بار براوو ، دروازه بان شیلی به خوبی توپ را مهار کرد. کیهیل یک گل دیگر هم زد که به درستی توسط داور مردود اعلام شد. برشیانو هم دو موقعیت دیگر داشت تا بازی را به تساوی بکشاند اما بیوسیور در دقایق پایانی گل سوم شیلی را زد تا خیال شیلیایی ها راحت شود.

با توجه به شکست سنگین استرالیا به هلند، حالا شیلی تبدیل به یکی از بخت های اصلی صعود از گروه دوم جام جهانی شده است. بازی بعدی این تیم مقابل اسپانیا حکم ??ینال گروه را خواهد داشت.

لینک به ارسال

رسوایی‌ جدید در پرونده جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

0f2e1a476e5baa037fa6f70c69637b11_226_187.jpg

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، به نقل از العالم، روزنامه سعودی "الوطن" به نقل از روزنامه "دیلی تلگرا??" نوشت : پیتر میشل دهوگ رئیس کمیته پزشکی ??ی??ا پس از اینکه پدرش در انتخاب کشور میزبان مسابقات جام جهانی ??وتبال سال ۲۰۲۲ به قطر رأی داد، پیشنهادی از یکی از جراحان بیمارستان جراحی استخوان " اسپتار " درباره امکان ا??تتاح مطب خصوصی برای خود در این بیمارستان دریا??ت کرد .

دیلی تلگرا?? نوشت : پیتر میشل دهوگ سرانجام همراه خانواده اش به دوحه س??ر کرد .

این در حالی است که میشل دهوگ اعلام می کند که در ازای رأی دادن به ن??ع قطر هیچ امتیازی دریا??ت نکرده و حتی از س??ر پسرش به قطر ناراحت است .

لینک به ارسال

:Iran::Iran::Iran:نکونام چهاردهمین گلزن برتر جهان در سال ۲۰۱۴ شد:Iran::Iran::Iran:

d52624cb457ed79be894e741cd6162f6_226_187.jpg

کاپیتان تیم ملی ایران با ۵ گلی که در رده باشگاهی در تیم الکویت به ثمر رسانده در رده چهاردهم این ??هرست قرار گر??ته است.

بر اساس این گزارش ۲۶ بازیکن در این بازه زمانی حداقل ۵ گل به ثمر رسانده اند و ازنکات جالب توجه آن عدم حضور نام « مسی» در این ??هرست است.

از مجموع ۲۶ بازیکن اعلام شده، ۱۱ بازیکن از آ??ریقا، ۶بازیکن از آسیا، ۵بازیکن از آمریکای لاتین، ۳بازیکن از اروپا و یک بازیکن از اقیانوسیه قرار دارد.

در این ??هرست کریستیانو رونالدو بازیکن پرتغالی باشگاه رئال مادرید با مجموع ۹ گل زده (۷ گل در رده باشگاهی و ۲ گل ملی) در رده اول برترین گلزنان جهان قرار دارد.

لینک به ارسال

اوزیل : برای نایب قهرمانی به برزیل نمی رویم

931228d29535df3b734c2b5953774957_226_187.jpg

مسعود اوزیل در مصاحبه با خبرگزاری DPA در لندن گ??ت :" برای نایب قهرمانی به برزیل نمی رویم . هد??مان کسب قهرمانی است . می دانم که هرگز نشده که یک تیم اروپایی در آمریکای جنوبی به قهرمانی جام جهانی برسد . چنین تورنمنتی را جزئیات تعیین می کنند . البته شانس هم کمی دخیل است . اگر خوش شانس باشیم می توانیم به دستاوردی بزرگ برسیم. "

اوزیل که بخشی از لیست اولیه ۳۰ ن??ره یواخیم لوو برای حضور در جام جهانی است ، پس از مصدومیتی شش ه??ته ای امیدوار است که بتواند هر چه زودتر به بهترین سطحش دست پیدا کند . وی ا??زود :" حس خیلی خوبی دارم و خوشحالم که دوباره بازی می کنم . اما نیاز دارم تا به بهترین شرایط بدنی برسم و با ثبات عمل کنم . "

اولین بازی تیم ملی آلمان در مقابل تیم ملی پرتغال خواهد بود که سخت ترین رقیبشان در گروه به شمار می رود اما اوزیل اعتقاد دارد که رقبای سخت دیگری نیز وجود دارند :" هد?? ما قهرمانی است . برایش همه کار خواهیم کرد . می دانیم که تا آخرین لحظه در هر بازی بیشترین تلاشمان را خواهیم کرد چرا که تیمهای ملی کوچک می خواهند خودشان را در مقابل تیمهایی نظیر آلمان و برزیل ثابت کنند . "

لینک به ارسال

??هرست ??رانسه اعلام شد/ غیبت ستاره تیم قهرمان لیگ برتر

ea3d99ac2c757551ae2c91b4f1770bf2_226_187.jpg

اسامی تیم ملی ??وتبال ??رانسه برای حضور در جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل اعلام شد.

در میان دعوت شدگان نامی از گائل کلیچی و سمیر نصری ها??بک منچستر سیتی تیم قهرمان لیگ برتر انگلیس دیده نمی‌شود.

*دروزاه‌بانان:

هوگو لوریس، استیو مانداندا، میکائیل لاندرو

خط د??اعی:

متیو دبوشی، باکاری سانیا، لارن کوشیلنی، ممدو ساخو، را??ائل واران، مانگالا، پاتریس اورا، لوکاس دین

خط میانی:

یوهان کابایه، کلمنت گرنیه، ماتوئیدی، ماووبا، پوگبا، سیسوکو، والبوئنا

خط حمله:

کریم بنزما، اولیویه ژیرو، آنتوان گریزمان، ریبری، رمی

بازیکنان ذخیره: است??ان رو??یه، لوک پرین، بنوت تریمولیانز، مورگان شیندرلین، رمی کابلا، ماکسیم گونالنز، آلکساندر لاکازت

لینک به ارسال

مدا??ع تیم ملی ??وتبال ایران توئیتری شد

c32302ca36d91b2c30d4d2df78fdaac5_226_187.jpg

حسین ماهینی مدا??ع تیم ملی ??وتبال ایران ص??حه شخصی خود را درتوئیتر به راه انداخت تا تمامی ۳۲تیم حاضر درمسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ در این شبکه اجتماعی حضور داشته باشند.

به گزارش ساکرنت، ماهینی ۲۷ ساله و عضو باشگاه پرسپولیس تهران اولین بازیکن ایرانی است که به عضویت این شبکه اجتماعی درآمده است.

وی دراین باره به سایت Mashable.com گ??ت: می خواهم ??ضایی را برای مردم ایجاد کنم که درآن بتوانند اطلاعات بیشتری از آنچه ما برایشان انجام می دهیم، به دست بیاورند.

ماهینی ا??زود: این به رابطه نزدیک تر من با هوادارانم کمک خواهد کرد و مردمی که دوست دارند در مورد کار ما بدانند می توانند از طریق توئیتر دسترسی راحت تری به مطالب داشته باشند.

بنابراین گزارش، جک دورسی یکی از بنیانگذاران توئیتر نیز از عضویت ماهینی استقبال کرده است.

عضویت ماهینی در توئیتر موجب شد دو تن از هم تیمی های وی در تیم ملی ایران یعنی سردار آزمون و محمد رضا خلعتبری نیز به این حرکت بپیوندند و عضو توئیتر شوند.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...