رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
*Matarsak*

اگر روی کورش کبیر تعصب دارید بخونید

پست های پیشنهاد شده

[h=1]کورش کبیر یک صهیونیست بود![/h]

بر این اساس شیمعون پـ??ر??س (Shimon Peres)نهمین رییس جمهور کشور مجعول اسراییل، طی یک مصاحبه زنده با یک رسانه ی عرب زبان با عنوان پانت، در پاسخ به سوال کاربر ??یس بوکی این رسانه که خود را ایرانی معر??ی نموده بود، مدعی شد که: کورش کبیر یک “صهیونیست??? بود و ما بطور تاریخی پیوسته با ایران دارای روابط خوبی بوده ایم.

546662_468.jpg

شیمعون پـ??ر??س حدودا ۱۰۰ ساله در پاسخ به سوال این به ظاهر ایرانی که از وی پرسیده بود اگر پس از موا??قتنامه صلح با ??لسطینیان، ایران اسراییل را به رسمیت بشناسد، نظر او چه خواهد بود، گ??ت: من نمی توانم درک کنم که چرا ایران باید به تهدید های خود علیه اسراییل ادامه دهد. ایران به صورت یک کانون وحشت و ترور در آمده، و به تهیه و تولید سلاح های کشتار جمعی، اشتغال پیدا کرده است. ما هرگز نه آنها را تهدید کرده و نه با یکدیگر دارای مرز مشترک و دیگر مسائل و بحران ها بوده ایم. چرا برای یک رهبر ایران ضرورت و جبر شده است که روزی از خواب بیدار شده و بگوید که ما قصد داریم اسراییل را نابود سازیم؟ آیا اسرائیل نسبت به ایران مرتکب چه عملی شده است؟ کورش کبیر یک “صهیونیست??? بود و ما بطور تاریخی پیوسته با ایران دارای روابط خوبی بوده ایم.

546663_960.jpg

??ارغ از بررسی ابعاد چرایی این اظهارات پـ??ر??س، باید بر این نکته دقت شود که این انگ تاریخی به کورش کبیر در حالی صورت می پذیرد که عموم ایران پرستان و مدعیان ایران باستان، در سکوتی معنی دار به سر برده و هنوز هیچ واکنشی در برابر خواندن صهیونیست صورت نپذیر??ته است.

منبع: مشرق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حالا صهیونیست که نه ولی یهودی باشند مگه گناهه ؟ ... که میگید انگ تاریخی ! این هم برای خودش یک دینه :90: شماها گول چند ن??ر رو خوردید که الکی یهود رو دشمن ذاتی و چندین و چند ساله ی شما خوندند:429778le1utwnx4p:

لینک به ارسال

این یارو چی حالیشه که درباره بزرگان تاریخ کشور ما نظر می ده

کوروش اگه صهیونیست بود به قول این اقا تو قران دربارش ایه نمیومد

بعد ما مسلمونا نه با یهودیا مشکل داریم نه بادین یهود

چون دین یهود هم مانند دین ما یه دین الهی و قانونی هستش

اما اقا ادوارد شما این قدر پسر گلی هستی من بهت پیشنهاد می کنم که درباره دین اسلام تحقیق کنی گ??ته های کتاب قرآن مارو با کتاب تورات مقایسه کنی و بعدش با قوه عقلانی که خدا بهت داده خودت تشخیص بده که کدوم دین کاملتره

تا خدایی نکرده در همون اخرتی که می دونم شما همبهش اعتقاد داری سرشکسته نشی داداش

بر هر حال این یه نصیحت برادرانه بود از نزد من به تو

برهر حال امیدوارم تو هر کاری که می کنی مو??ق باشی

لینک به ارسال

از نظر من هر دینی ضع?? هایی داره به غیر از دین اسلام . نه اینی که الان ماتو ایران داریم میبینیما نه .دینی که حضرت محمد داشت.الان یه سری به ظاهر مسلمون میان (اخوندا)هر بحث ربط و بی ربطیو مربوط میکنن به اسلام.ادم باید در وحله اول خودش خوب و بدو تشخیص بده خدا به ادم نعمت عقل داده نباید همه چیزو سر سری گر??ت خب.یهودیا دینشون یه نواقص هایی داره ولی الان بیاین مقایسه کنین که مردمای یهودی درست کار ترن یا اینایی که به قول خودشون مسلمونن.ولا که یهودیا.

لینک به ارسال

ادوارد عزیزم من حر??ی ندارم جز خجالت که بتونم بهت بگم.لط??ا این تاپیک هارو که میبینی موضوعاتش این چیزاست نخون داداش.اصلا واردش نشو.این یارو پرس همه ی حر??اش غیر از این حر??ش که با قطعیت بگه حالا صهیونیست بوده یا کمونیست بوده یا مسلمون بوده یا هرچی , بقیه ی حر??اش تماما درسته.بذار اینجا با همین مضخر??ات وطن پرستی خوش باشن.یارو راست میگه دیگه بابا.اسرائیل چیکار کرده با ما؟اگه اسرائیل رهبرش یه روز میگ??ت ایران رو باید از نقشه پاک کنیم چیکارش میکردیم؟اگر میریختن تو خیابونا برامون شعار مرگ بر ایران میدادن چیکار میکردیم؟انتظار داریم حالا بیاین منت مارو هم بکشن؟خسته شدم از این حر??ا رو زدن.خوب کرده گ??ته یارو.اصلا راست گ??ته.از دروغگوهای کشور ما بهتره که به مردم خودشون هم رحم نمیکنن. این لا اقل هوای مردم خودشو داره.دمش گرم.

لینک به ارسال

به نظر من این حر??ش که کوروش یهودی بوده کاملا غلطه و هیچکس نمی دونه که چه دینی داشته اما یحتمل زردشتی بوده . چون دین مردم ایران باستان قبلا زردشتی بوده . راجب مسائل دیگه هم من کاری به سیاست اینا ندارم .

لینک به ارسال
به نظر من این حر??ش که کوروش یهودی بوده کاملا غلطه و هیچکس نمی دونه که چه دینی داشته اما یحتمل زردشتی بوده . چون دین مردم ایران باستان قبلا زردشتی بوده . راجب مسائل دیگه هم من کاری به سیاست اینا ندارم .

خدا خیرت بده که حر?? حساب میزنی.

لینک به ارسال

منم قبول دارم حر??تو :wi.nk:

ولی این یارو کلا تو باغ نبوده :;;D: صهیونیست :gigglesmile:

لینک به ارسال

من میدونستم اسراییلیا به کورش ارادت دارن و حتی اسم یه خیابون توی اسراییل به اسم کورش کبیره ولی دیگه نه تا این حد که بگن کورش صهیونیست بوده.!

اگه شنیدید مسوولین اسراییل ادعا کردن که ایران جزو سرزمین اوناست اصلا تعجب نکنید.

لینک به ارسال

حر?? شما درسته ولی اینکه چنین شخصی میاد توی تلویزیون این حر??و میزنه بدون منظور نیست.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...