رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
edward

صحبتی با مدیر انجمن

پست های پیشنهاد شده

منم امضا رو عوض کردم!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان,

در مورد کاربر Saeed Kratos حسین عزیز کامل توضیح داد, متاس??انه چندین بار تذکر دادیم, چندین بار هم بن کردیم ولی باز هم قوانین کشور ( و سایت ) رو رعایت نکرد.

سایت پی سی دی یک سایت ایرانی و تابع قوانین جمهوری اسلامی هست, و برای چلوگیری از ***** شدن انجمن نباید هیج مطلب یا عکس خلا?? شرعی ارسال شود.

الان امضاء ali2013 رو هر جای دیگه بذاره برای همیشه بن میشه. تنها دلیلی که بن نکردمش اینه که بهش اول تذکر میدم و امیدوارم متوجه بشه, در غیر اینصورت چاره ای جزء بن کردن نداریم.

خلوت بودن انجمن بهتر از ***** شدنش هست.

در مورد تعیین مدیر برای بخش های مختل?? انجمن هم به زودی اقدام خواهیم کرد.

لینک به ارسال

با سلام خدمت همه ی دوستان و با تشکر از میلاد و حسین عزیز . به نظر بنده که البته نظره این تایپیک رو ایجاد کردم برای انتقاد و پیشنهاد برای انجمن چون به نظرم لازم میومد که مسائلی از نو بررسی بشند گرچه این ات??اقات به دنبال بن شدن سعید بود و تقریبا کل انجمن دوستدار سعید هستیم ولی نباید بیش از حد این مسئله باز شه . ما همگی منتظر بازگشت سعید میمونیم . با اینکه خودم از اولین کاربرای اعتصاب کننده به اصطلاح بودم ولی بهتر نیست از این ت??رقه ی بین کاربرا و مدیران جلوگیری بشه ؛ ناسلامتی همگی دوستیم و کاربرای یک انجمنیم .

اگر هم سعید این تایپیک رو به هر شکلی که هست دنبال میکنه میگم که امیدواریم حالش خوب باشه و هرچه سریع تر پست های خوبش رو بخونیم

لینک به ارسال

آقا ادوارد شما لط??ا اولا نوشته های عبری امضات رو برای ما ترجمه کن بعدش اون ستاره نحس شش ضلعی آبی رو از آواتارت حذ?? کن:Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran:

لینک به ارسال
آقا ادوارد شما لط??ا اولا نوشته های عبری امضات رو برای ما ترجمه کن بعدش اون ستاره نحس شش ضلعی آبی رو از آواتارت حذ?? کن:Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran::Iran:

ستاره ی نحس ؟ درست صحبت کن . اولا اسم داره , ستاره حضرت داوود ( که ??کر کنم خودتون هم بهش اعتقاد دارید ) دوما خوبه من هم بیام به دین و مذهبتون توهین کنم . عقاید هر کس برای خودش محترمه و شعور حکم میکنه که احترام نگه داشته شه . در ضمن دین ما هم مثل شما الهیه پس توهین برای چیه ؟ سوما : تایپیک در مورد انجمنه نه در مورد من؛ خواستی بیا تو پیجم اونجا جوابت رو بدم

لینک به ارسال

باسلام

:cancan:من از کار این انجمن راضی هستم اما:244728hqjqgvc51h:در تاپیک درخواست بازی چرا رسیدگی نمی کنید:confused:

بچه ها لط??ا در تاپیک های مثل زنگ ت??ریح و... پست بگذارید من یک تاپیک به نام ترول92 زدم اما هیچکس کمک نمی کنه چرا:369176i664wis02c:معلومه دیگه تاپیک نمی زنم من که بیکار نیستم هی ترول یا عکس قرار بدم شما مثل من پس همکاری کنید

لینک به ارسال

من درست صحبت کردم مطمءن باش شعورم از شما بیشتره و ستاره 6 ??? پر بدون رنگ حر?? شما رو تایید میکنه ولی رنگ آبی زمینه اون هر با شعوری رو به یاد اسراییل کثی?? و غاصب می ندازه.:Iran:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
من درست صحبت کردم مطمءن باش شعورم از شما بیشتره و ستاره 6 ??? پر بدون رنگ حر?? شما رو تایید میکنه ولی رنگ آبی زمینه اون هر با شعوری رو به یاد اسراییل کثی?? و غاصب می ندازه.:Iran:

ببخشید ولی شماها آدم نمیشید اینهمه مثل حیوون باهتون برخورد شد باز هم طر?? ??لسطین رو میگیرید کم بود که خون اهداییتون رو برگشت زدند کم بود که برای صدام عزاداری عمومی اعلام کردند کم بهتون پشت کردند. در ضمن ما سرزمین های خودمون رو داریم پس میگیریم پول زمین هاش هم به اون ها پرداخت شده . راستی من نگ??تم شما بیشعورید حالا اگر به اون معنی برداشت شده شما که شعورتون بالایه گ??تم این تایپیک جای بحث حول این قضیه نیست بیا تو پیجم اونجا بحث کنیم .

ویرایش شده توسط edward

لینک به ارسال
ببخشید ولی شماها آدم نمیشید اینهمه مثل حیوون باهتون برخورد شد باز هم طر?? ??لسطین رو میگیرید کم بود که خون اهداییتون رو برگشت زدند کم بود که برای صدام عزاداری عمومی اعلام کردند کم بهتون پشت کردند. در ضمن ما سرزمین های خودمون رو داریم پس میگیریم پول زمین هاش هم به اون ها پرداخت شده پس اون ها در واقع غاصب شمرده میشند . راستی شما که شعورتون بالایه گ??تم این تایپیک جای بحث حول این قضیه نیست بیا تو پیجم اونجا بحث کنیم .

داداش شما به خاطر ما کوتاه بیا ولش کن بابا هرکس یه دینی داره نباید که توهین بشه :51:

به خاطر من ولش کن داداش :87:

لینک به ارسال
ببخشید ولی شماها آدم نمیشید اینهمه مثل حیوون باهتون برخورد شد باز هم طر?? ??لسطین رو میگیرید کم بود که خون اهداییتون رو برگشت زدند کم بود که برای صدام عزاداری عمومی اعلام کردند کم بهتون پشت کردند. در ضمن ما سرزمین های خودمون رو داریم پس میگیریم پول زمین هاش هم به اون ها پرداخت شده . راستی من نگ??تم شما بیشعورید حالا اگر به اون معنی برداشت شده شما که شعورتون بالایه گ??تم این تایپیک جای بحث حول این قضیه نیست بیا تو پیجم اونجا بحث کنیم .

شما به بزرگی خودت ببخش

لینک به ارسال

شما بس کن دیگه اه چی کار به دین مردم داری:heheh:

لینک به ارسال
لط??ا از ال??اظ شاهین نج??ی حرام زاده است??اده نکنید.:Iran:

شما ؟؟ !!!

لینک به ارسال

الان تاپیکو می بندن

لینک به ارسال

دوستان لط??ا موضوع تایپیکو منحر?? نکنید...

لینک به ارسال

تاپیک به دلیل انحرا?? از موضوع و توهین بسته شد.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...