رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
edward

صحبتی با مدیر انجمن

پست های پیشنهاد شده

با سلام . با اجازه ی مدیر و ناظم انجمن این تایپیک برای انتقاد و پیشنهاد برای هرچه بهتر شدن انجمن زده شده .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مدیر؟؟؟؟؟!!!!! :confused:

مگه این انجمن مدیرم داره یا کسی به ??کرش هست.؟؟؟؟؟ الان یه تشکر شده ولی عمرا دیگه حر??ارو به جاییشون حساب کنن.

دلتون خوشه.

لینک به ارسال

من حر??م اینه کسی که تمام وقتشو میذاره میاد اینجا و یه روزم نمیشه که تاپیک نزنه و پست نده و هیچ وقت به هیچکس نه بی احترامی کرده و همه دوسش دارن و اعتباره انجمن محسوب میشه نباید با یه پست خلا?? شرع بن بشه.حداقل میشد اون پستو حذ?? کرد یا اول تذکر داده میشد یا اون تاپیکو به کل حذ??ش کرد . سعید بنده خدا چقدر مگه پست خلا?? شرع میده.

بحث دیگه اینکه مدیران انجمن خیلی کم کاری میکنن و خود اقا میلاد شاید ماهی یه پست بده(اگه اونم تذکر نباشه) بابا یه تاپیکی چیزی اخه!!! الانم میبینین که خیلی سوتو کور شده به خاطره نبود کاربرای ??عال انجمنه.اینا نیان که کلا میخوابه انجمن.

لینک به ارسال

بهتره که هیچ انتقادی نکنین چون من یه بار تجربشو دارم یه بار انتقاد کردم کم مونده بود اخراجم کنه حالا خوبه ??همیدم اشتباه کردما

??قط اینو میدونم که اگر شما نباشین انجمن سوت و کور میشه

لینک به ارسال

سلام به ا??ا میلاد گل

خواستم بگم اگهبرات مشکلی نداره یوزر saeed kratos رو درست کن تا بیاد توی انجمن میبینی که همه اعتصاب کردن وانجمن خیلی خالی وسوت وکور شده

ما زور نمی گیم چون سعید کریتوس الگوی ما بود توی معر??ت -باادبی -بامرامی -............. بی نظیر بود

تازه ??عال ترین کاربر هم بود

به جای این که مدیر یا چیزی بشه شما اخراجش میکنید؟

انجمن های دیگه طر?? 20 تا نوشته نداره شده مدیر ارشد شده

- نه ناظمی -نه مدیر ارشدی انتخاب میکنی

سعید بیچاره نیمی از زندگیش شده بود این انجمن شما اون رو هم ازش گر??تید حالا یه چیزی نوشته باید اخراجش کنید ؟

همه کاربر ها عاشقش بودن

لط??ا به درخواست ما توجه کنید

گرچه ??کر نکنم اصلا حتی نگاهی بندازین !

لینک به ارسال
سلام به ا??ا میلاد گل

خواستم بگم اگهبرات مشکلی نداره یوزر saeed kratos رو درست کن تا بیاد توی انجمن میبینی که همه اعتصاب کردن وانجمن خیلی خالی وسوت وکور شده

ما زور نمی گیم چون سعید کریتوس الگوی ما بود توی معر??ت -باادبی -بامرامی -............. بی نظیر بود

تازه ??عال ترین کاربر هم بود

به جای این که مدیر یا چیزی بشه شما اخراجش میکنید؟

انجمن های دیگه طر?? 20 تا نوشته نداره شده مدیر ارشد شده

- نه ناظمی -نه مدیر ارشدی انتخاب میکنی

سعید بیچاره نیمی از زندگیش شده بود این انجمن شما اون رو هم ازش گر??تید حالا یه چیزی نوشته باید اخراجش کنید ؟

همه کاربر ها عاشقش بودن

لط??ا به درخواست ما توجه کنید

گرچه ??کر نکنم اصلا حتی نگاهی بندازین !

اگرم نگاه کنه عمل نمیکنه نمیدونم چرا بعضیا جنبه شو ندارن مگه چی کار کرده بیچاره یه حر?? زد هر دیقه شما دارین بنش میکنین شما هرما یه بار میای و تاپیکتو آپدیت میکنی ولی چی میشه شما هم به جمع ما بپیوندی نا سلامتی انجمن مال شماست لط??ا یه ذره ??عالیتتو بیشتر کن و یه ذره دیرتر تصمیم بگیرو بیشتر ??کر کن:grouphugg:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

اگه دقت کرده باشین من یکی دوماهی هست نیومدم چون دیگه تاپیک جالبی نیست . و من هیچ ذوقی برای باز کردن تابیک جدیدی ندارم . ??قط منتظر میمونم بینم که کی درست میشه این انجمن خشک و بی حال . اهای مدیری که هرروز دوست داری تو سایتت ??قط نرم ا??زار بزاری و بازی . تا حالا به بازدیدا دقت کردی که زیر 1000 ن??رشدن مردم . ??قط میخوای تو گوگل محبوب بشی . ولی تلاش نکن چون وقتی ادم یک نرم ا??زار توی گوگل سرچ میکنه نام downloadha و top2 به چشم میخوره و میدرخشه . تا حلا تو انجمنشون ر??تی که ببینی بلکه یک اقتباسی ازشون کنی .

واقا نمیدونم چی بگم بچه ها !!!! :1231907333: بازم دمتون گرم که اینقدر پشت همین . دوستتون دارم . مو??ق باشین .

ویرایش شده توسط ali5

لینک به ارسال
اگه دقت کرده باشین من یکی دوماهی هست نیومدم چون دیگه تاپیک جالبی نیست . و من هیچ ذوقی برای باز کردن تابیک جدیدی ندارم . ??قط منتظر میمونم بینم که کی درست میشه این انجمن خشک و بی حال . اهای مدیری که هرروز دوست داری تو سایتت ??قط نرم ا??زار بزاری و بازی . تا حالا به بازدیدا دقت کردی که زیر 1000 ن??رشدن مردم . ??قط میخوای تو گوگل محبوب بشی . ولی تلاش نکن چون وقتی ادم یک نرم ا??زار توی گوگل سرچ میکنه نام downloadha و top2 به چشم میخوره و میدرخشه . تا حلا تو انجمنشون ر??تی که ببینی بلکه یک اقتباسی ازشون کنی .

واقا نمیدونم چی بگم بچه ها !!!! :1231907333: بازم دمتون گرم که اینقدر پشت همین . دوستتون دارم . مو??ق باشین .

ا??رین خیلی کم جمعیت شده انجمن.منم به خاطره بچه هایه باحالشه که میام .برید کاربرای انلاین در این لحضه سایت x هم ببینین اینجارم ببینین.چرا خیلی از بچه های قدیمی دیگه یه بارم انلاین نمیشن.همه برمیگرده به مدیریت :429778le1utwnx4p:

لینک به ارسال

باید این انجمن حداقل 3 تا مدیر داشته باشه

سایتی مثل دلرا 9 تا مدیر انجمن داره (همیشه که آقاق مسعود یا حسین جان که نیستیند باید یک ن??ر باشه که رسیدیگ کنه ) آقا میلاد همه سالی یه بار ??قط بیاد یه پست رو پاک کنه میاد توی این انجمن

اگه برای چند تا بچه ی گل نبود اصلا این جا نمیومدم :sad:

لینک به ارسال

منم میگم saeed kratos باید برگرده جدا از دوستی با ا??راد انجمن از وقتی که ر??ته انجمن خیلی سوت و کور شده و از همیشه بیحال تر شده:sad:

لینک به ارسال

تا وقتی سعید برنگرده همین اشه و همین کاسه. مدیر عزیز لط??ا سعیدو از بن در بیار :sad:

لینک به ارسال

سلام

من به سعید هی می گ??تم قوانین رو رعایت کن و اسپم نده ولی گوش نمیکرد.علی هم همینطور.

قوانین رو رعایت نکنی بن میشی حالا هر کی هم باشی ??رقی نداره.تازه این انجمن خیلی با کاربرا راه میاد و به اسپم ها گیر نمیده.من تو بازیسنتر یه بار اسپم دادم برای یک ماه بن شدم.اما مثلا سعید 7 روز بن شده تازه سابقه هم داشته.پس زیاد جوگیر نشید و اعتصاب و این بچه بازی ها رو بذارید کنار.:razz:

لینک به ارسال

ایمان جان حر??ت درست ولی نه برای این انجمن . انجمن ما یک انجمن دوستی هست تا یک انجمن تخصصی و تا انجمن تخصصی هم راه زیادی داره البته که من و بیشتر بچه ها انجمن دوستی رو بیشتر میپسندیم . تو دوستی هم حر?? ها خیلی به حاشیه کشیده میشه و کاریش هم نمیشه کرد . من خودم اول خیلی اسپم میدادم ولی الان سعیم رو اینه که این کار رو نکنم ولی بعضی وقت ها نمیشه در ضمن مگه سعید برای اسپم بن شد ؟ حالا کلن بحث سعید رو بیشتر وسط نکشیم گر چه این اوضاع سر اخراج سعید شروع شد ؛ من یه در خواست رو مدت ها پیش کردم که اون هم زدن چت روم عمومی برای سایت بود که با این کار هم از ایجاد پست های الکی و اسپم جلوگیری میشد هم انجمن نظم بیشتری پیدا میکرد .

من همینجا از زحمات مدیر و ناظم و البته کاربرای ??عال انجمن تشکر میکنم ولی باید قبول شه که انجمن نیاز داره که یه دستی به سر و روش کشیده بشه .

با تشک

لینک به ارسال
سلام

من به سعید هی می گ??تم قوانین رو رعایت کن و اسپم نده ولی گوش نمیکرد.علی هم همینطور.

قوانین رو رعایت نکنی بن میشی حالا هر کی هم باشی ??رقی نداره.تازه این انجمن خیلی با کاربرا راه میاد و به اسپم ها گیر نمیده.من تو بازیسنتر یه بار اسپم دادم برای یک ماه بن شدم.اما مثلا سعید 7 روز بن شده تازه سابقه هم داشته.پس زیاد جوگیر نشید و اعتصاب و این بچه بازی ها رو بذارید کنار.:razz:

دقیقا.بازیسنتر خیلی سخت گیره.همین آواتاری رو که اینجا انتخاب کردم توی بازیسنتر هم انتخاب کردم.بعد از یه ه??ته بدون اینکه هشدار یا تذکری چه از طریق پ.خ و یا ایمیل یا...واسه یک ماه تموم بنم کردن:bored:

لینک به ارسال
ایمان جان حر??ت درست ولی نه برای این انجمن . انجمن ما یک انجمن دوستی هست تا یک انجمن تخصصی و تا انجمن تخصصی هم راه زیادی داره البته که من و بیشتر بچه ها انجمن دوستی رو بیشتر میپسندیم . تو دوستی هم حر?? ها خیلی به حاشیه کشیده میشه و کاریش هم نمیشه کرد . من خودم اول خیلی اسپم میدادم ولی الان سعیم رو اینه که این کار رو نکنم ولی بعضی وقت ها نمیشه در ضمن مگه سعید برای اسپم بن شد ؟ حالا کلن بحث سعید رو بیشتر وسط نکشیم گر چه این اوضاع سر اخراج سعید شروع شد ؛ من یه در خواست رو مدت ها پیش کردم که اون هم زدن چت روم عمومی برای سایت بود که با این کار هم از ایجاد پست های الکی و اسپم جلوگیری میشد هم انجمن نظم بیشتری پیدا میکرد . من همینجا از زحمات مدیر و ناظم و البته کاربرای ??عال انجمن تشکر میکنم ولی باید قبول شه که انجمن نیاز داره که یه دستی به سر و روش کشیده بشه .

با تشک

نخیر عزیز من شما اشتباه میکنی.اینجا یک انجمن تخصصیه،اون بالا هم نوشته(انجمن های تخصصی پی سی دی) و کمتر حالت دوستی و این چیزا داره.سعید برای اسپم بن نشد درسته، اما قانون رو رعایت نکرد،هر جا هم قانون رو رعایت نکنن جریمه میشن،برای دوستی و اینجور چیزا هم لازم نیست یه تاپیک رو منحر?? کنیم و تبدیل به چت روم کنیمش!!! پرو??ایل و خصوصی رو برای همین کار گذاشتن!!!من خودم امتحانام تموم بشه دوباره برمیگردم به عنوان مدیر یا ناظم.بازم میگم با رعایت کردن قوانین انجمن هیچ کدوم ار این مشکلات پیش نمیاد.در ضمن در جواب جوکر عزیز که گ??تن بازیسنتر یا جاهای دیگه سختگیرن،باید هم سخت گیر باشن تا کاربرا حد و حدود خودشون رو بدونن و نظم انجمن رو بهم نزنن. ویرایش شده توسط iman0013

لینک به ارسال

اون اولا که من اومدم خیلیاتون نبودید و کسایی مانند kazy، gow،GAMER2013 و چند ن??ر دیگه بودند که انجمنو به درستی آپدیت می کردند (البته بقیه هم کارشون درست بودا!) و به مشکلات همه رسیدگی می کردند من هم اگه مشکلی داشتم به kazy و gamer2013 میگ??تم و اونا هم سری ج منو می دادند و ولی از وقتی که ر??تن یه خورده انجمن اون حسشو از دست داد تا این که آقا سعید اومد و انجمنو خوب کرد (البته بقیه هم کارشون درست بودا!) الانم که اینجوریه....

لینک به ارسال
اون اولا که من اومدم خیلیاتون نبودید و کسایی مانند kazy، gow،GAMER2013 و چند ن??ر دیگه بودند که انجمنو به درستی آپدیت می کردند (البته بقیه هم کارشون درست بودا!) و به مشکلات همه رسیدگی می کردند من هم اگه مشکلی داشتم به kazy و gamer2013 میگ??تم و اونا هم سری ج منو می دادند و ولی از وقتی که ر??تن یه خورده انجمن اون حسشو از دست داد تا این که آقا سعید اومد و انجمنو خوب کرد (البته بقیه هم کارشون درست بودا!) الانم که اینجوریه....

kazy??!!!!

داداش ??ک کنم منظورت مرتضی تروی باشه. من اون موقع ها عضو بودم ولی ??عالیتی نداشتم. الانم هیچی نیستم.

لینک به ارسال

آقا واسه چی سعید رو اخراج کردین؟؟؟؟پسر به این گلی آخه چرا؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
سلام

حر??ت کاملا درست ولی خوبه خودت میگی بازیسنتر این جا نه مدیری -نه مدیر ارشدی - نه ناظمی ..............هیچی نداره

وقتی این چیزا رو نداره توقع انجمن دقیقا وبدون اسپم نداشته باشید

هروقت مدیر انجمن -ناظم -مدیر داشت اون وقت بگو :bored:

لینک به ارسال

کاظم جون داداش با اجازت من امضامو مثل تو کردم.بچه بیاین همه امضامونو مثل کاضم کنیم.

لینک به ارسال

با سلام

لازم دونستم اینجا یه چیزایی رو یادآوری کنم!

دوستان من نمی ??همم آخه مشکل چیه؟! باور کنین ما اینجا سخت گیر نیستیم! تو انجمن های دیگه هر کاربر یکی دوتا پست اسپم بزنه ، مطمئن باشین بن میشه اما اینجا من هر روز چندتا پست اسپم از کاربر های ??عال انجمن حذ?? می کنم و هر قدر هم بهشون میگم ، بازم گوششون بدهکار نیست! ولی بازم من تا حالا کسی رو بخاطر اسپم دادن بن نکردم و نخواهم کرد!

مسئله ی بعدی پست های سیاسی و غیر اخلاقی هست! این پست باید حذ?? بشن و کاربر خاطی هم باید بن بشه! این بخاطر دشمنی ما با کاربرا نیست که! بخاطر اینه که انجمن ??یل**تر نشه و مشکلی پیش نیاد! قبل از اینکه آقا سعید بن بشه ، مدیر انجمن کلی باهاش گ??تگو کرده و بهش اخطار داده ولی بازم نتیجه آور نبوده و بن شده!

در یک انجمن کلمه ی مدیر و ناظم معنی نداره! انجمن مثل یک جامعه هست و همه توش یکی هستن و ناظم و مدیر تنها برای این هستن که نزارن این جامعه به حاشیه کشیده بشه و یا مشکلی براش بیاد! درضمن مدیر بودن دلیل بر ??عال بودن نمیشه! در یک انجمن هر کسی خواست ??عالت می کنه و هر کسی هم نخواست ??عالیت نمی کنه! ربطی به مدیر بودن یا ناظر بودن نداره!

در چند روز اینده نیز آقا سعید از بن خارج میشه و امیدوارم برگرده به انجمن و رعایت قوانین به ??عالیت خودش ادامه بده!

مو??ق باشید

ویرایش شده توسط mhossein

لینک به ارسال

آره والا :ohnoes::ohnoes::ohnoes::ohnoes::ohnoes:

این جا کجاش تخصصیه ؟

لینک به ارسال

حر?? شما کاملا درست حیسن جان

ولی این انجمن اگه از بین اینن همه کاربر ??عال یه مدیر بخش انتخاب کنید خیلی بهتر میشه حداقل طر?? دلش خوش میشه این جا ??عالیت کنه

مثلا کاربر aminomi یا kazy رو مدیر بخش ps3 کنید چون خیلی چیزا میدون که ما نمی دونیم

لینک به ارسال

داداش نمیشه امروز سعید از بن در بیاد؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
نخیر عزیز من شما اشتباه میکنی.اینجا یک انجمن تخصصیه،اون بالا هم نوشته(انجمن های تخصصی پی سی دی) و کمتر حالت دوستی و این چیزا داره.سعید برای اسپم بن نشد درسته، اما قانون رو رعایت نکرد،هر جا هم قانون رو رعایت نکنن جریمه میشن،برای دوستی و اینجور چیزا هم لازم نیست یه تاپیک رو منحر?? کنیم و تبدیل به چت روم کنیمش!!! پرو??ایل و خصوصی رو برای همین کار گذاشتن!!!من خودم امتحانام تموم بشه دوباره برمیگردم به عنوان مدیر یا ناظم.بازم میگم با رعایت کردن قوانین انجمن هیچ کدوم ار این مشکلات پیش نمیاد.در ضمن در جواب جوکر عزیز که گ??تن بازیسنتر یا جاهای دیگه سختگیرن،باید هم سخت گیر باشن تا کاربرا حد و حدود خودشون رو بدونن و نظم انجمن رو بهم نزنن.

ایمان جان میشه ی لط??ی بکنی به من بگی کجای این انجمن تخصصیه ؟؟ !!!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...