رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
hiddendj

مشکل خاموش و روشن شدن کامپیتر

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

دوستان من گاهی اقات دارم با کامپیتر کار می کنم یک د??عه کامپیتر خاموش می شه بعد روشن می شه خودش مشکل از نوسان برق نیست چون محا??ظ دارم

احتمال داره یک قطعه اتصالی داشته باشه ؟

ویرایش شده توسط hiddendj

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

میتونه بخاطر گرمای بیش از حد Cpu باشه برو داخل setup ببین گرمای CPU رو چقدر نشون میده

ویرایش شده توسط datis

لینک به ارسال

نه دوست عزیز دمای Cpu تو بازی های سنگین هم از 55 درجه بالاتر نمی ره

لینک به ارسال
نه دوست عزیز دمای Cpu تو بازی های سنگین هم از 55 درجه بالاتر نمی ره
میتونه از هر چیزی باشه.رم پاور شاید از این دوتا باشه.

لینک به ارسال

اقا ??همیدم مشکل از نوسان بود الان دوباره اینجوری شد نوسان می شه محا??ظ عمل نمی کنه نمی دونم مشکل از چیه چه جوری می شه یک محا??ظ جلو نوسان برق رو نگیره محا??ظ هم تازه خریدم از این دیجیتالی هاست

لینک به ارسال
اقا ??همیدم مشکل از نوسان بود الان دوباره اینجوری شد نوسان می شه محا??ظ عمل نمی کنه نمی دونم مشکل از چیه چه جوری می شه یک محا??ظ جلو نوسان برق رو نگیره محا??ظ هم تازه خریدم از این دیجیتالی هاست
میتونی از این محا??ظهای قوی بخری ولی یخورده گرون هستن

لینک به ارسال

الان این محا??ظی که خریدم تقریباً 60 تومان پولش شده

این محا??ظ های که شما می گید چقدر پولشه ؟

بعد یک سوال خیلی وقته ذهنمو مشغول کرده این که محا??ظی هست که بتونه وقتی برق می ره برق رو تو خودش نگاه داره و ??رصت بده تا پی سی رو خاموش کنیم یا اینکه کلاً جلو نوسان رو بگیره و برق رو بر اثر نوسان قطع نکنه ؟

لینک به ارسال

بعد یک سوال خیلی وقته ذهنمو مشغول کرده این که محا??ظی هست که بتونه وقتی برق می ره برق رو تو خودش نگاه داره و ??رصت بده تا پی سی رو خاموش کنیم یا اینکه کلاً جلو نوسان رو بگیره و برق رو بر اثر نوسان قطع نکنه ؟

این محا??ظی که من دارم حدود 900 پولشه و سر راه کنتور قرار میگیره این زیاد به سر??ه نیست چون من هم واسه چیز دیگه ای خریدم و الآن داخل خونه دارم باش کار میکنم.محا??ظی که شما خریدی رو اگه باز کنی میبینی یه برد ساده داره و هیچ.کارشم اینه که اگه ولتاژ مثلا از 220 برسه به 190 یهو میزنه و برق را قطع میکنه تا کاهش ولتاژ باعث سوختن دستگاهی که بش وصله نشه این محا??ظا بدرد یخچال و تلویزیون و... میخوره و الکی و بیخود برای ??روش بیشتر روش نوشته برای کامپیوتر.باید مخصوص کامپیوتر بری یک تقویت کننده ی ولتاژ تهیه کنی که داخلش سیمپیچ تقویت کننده داره و اگه ولتاژ بیاد پایین این ولتاژ را دوباره میکشه بالا تا pc یهویی خاموش نشه.این هم گرونتره هم وزنش بیشتره چون داخلش ترانس تقویت ولتاپ داره و اندازشم یخورده از اون محا??ظها بزرگتره.اگه یخورده بیشتر هزینه کنی یه UPS بگیری هم بد نیست.

لینک به ارسال

آره محا??ظ هایی هم هست که برق رو واسه چند دقیقه ذخیره کنه ولی همون محا??ظی رو که در بالا گ??تم مشکلتو حل میکنه.

لینک به ارسال

در مورد اون محا??ظی که گ??تی سر راه کنتور می زاریم این به کارم نمی یاد

اما در مورد ups خیلی تحقیق کردم

علاوه بر مشکلاتی که داره مثل خرابی باتری و از این حر??ها خوبی های زیادی هم داره

??قط من الان می خوام یک ups کاملاً معمولی بگیرم قیمتش چند در میاد و اگه شما مدلی مورد نظر دارید که ??قط برای یک کامپیتر مورد است??اده قرار بگیره و همون 5 دقیقه زمان رو بعد برق ر??تن تو خودش نگه داره مد نظر دارید و قیمتش هم بگید تقریباً ممنون می شم (برای یک پاور که حداکثر 470 وات مصر?? می کنه )

دارم دیوانه می شم اینجا هر روز یا برق می ره یا نوسان شدید داریم این محا??ظی هم دارم به درد نمی خوره

لینک به ارسال

??کر کنم حدود200-250 باشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...