رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
*Matarsak*

بوسه جنجالی لیلا حاتمی در فستیوال فیلم کن 2014

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

چند روزی هست که توی اینترنت مرتب میبینم راجب خانم لیلا حاتمی حر?? میزنن.

ایشون توی ??ستیوال کن به عنوان داور حضور داشتن که یه جور ا??تخار برای ایران محسوب میشه.

ولی با کاری که انجام داد حاشیه های زیادی برای خودش درست کرد.

اینم ??یلمشه.

s1.0oo.in/iTube%2f4448939-بوسه جنجالی لیلا حاتمی در ??ستیوال ??یلم کن 2014.mp4

کاش این کارو نمیکرد چون قطعا توی ایران باهاش برخورد خوبی نمیشه. کلی هم چرتو پرت پشت سرش میگن و حتی بعضیا تقاضای شلاق و حبس کردن براش!

ولی چیزی که برام جالبه اینه که چرا اون مرتیکه پیر خر??ت با مردا روبوسی نمیکنه ??قط باهاشون دست میده ولی زنا رو بوس میکنه؟؟!!

بعدش اگه دقت کنین خانم حاتمی میخواست باهاش دست بده ولی مردک دستشو رد کرد گر??ت بوسیدش! یه جورایی توی عمل انجام شده قرار گر??ت.

ایشون از بازیگرای مورد علاقه منه امیدوارم مشکلی براش پیش نیاد.

ویرایش شده توسط *Matarsak*

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
چند روزی هست که توی اینترنت مرتب میبینم راجب خانم لیلا حاتمی حر?? میزنن.

ایشون توی ??ستیوال کن به عنوان داور حضور داشتن که یه جور ا??تخار برای ایران محسوب میشه.

ولی با کاری که انجام داد حاشیه های زیادی برای خودش درست کرد.

اینم ??یلمشه.

s1.0oo.in/iTube%2f4448939-بوسه جنجالی لیلا حاتمی در ??ستیوال ??یلم کن 2014.mp4

کاش این کارو نمیکرد چون قطعا توی ایران باهاش برخورد خوبی نمیشه. کلی هم چرتو پرت پشت سرش میگن و حتی بعضیا تقاضای شلاق و حبس کردن براش!

ولی چیزی که برام جالبه اینه که چرا اون مرتیکه پیر خر??ت با مردا روبوسی نمیکنه ??قط باهاشون دست میده ولی زنا رو بوس میکنه؟؟!!

بعدش اگه دقت کنین خانم حاتمی میخواست باهاش دست بده ولی مردک دستشو رد کرد گر??ت بوسیدش! یه جورایی توی عمل انجام شده قرار گر??ت.

ایشون از بازیگرای مورد علاقه منه امیدوارم مشکلی براش پیش نیاد.

آخه اونجا مردا اگر همدیگرو بوس کنن ??کر میکنن از اوناشن.بعد کاری نکرد بابا اگه باهاش روبوسی نمیکرد یه بی احترامی بزرگ بود به این آقا.من که این پیرمردرو نمیشناسم ولی معلومه آدم بزرگی هست.

لینک به ارسال
آخه اونجا مردا اگر همدیگرو بوس کنن ??کر میکنن از اوناشن.بعد کاری نکرد بابا اگه باهاش روبوسی نمیکرد یه بی احترامی بزرگ بود به این آقا.من که این پیرمردرو نمیشناسم ولی معلومه آدم بزرگی هست.

این آقا ژیل یاکوب، رییس ۸۴ ??ستیواله.

لینک به ارسال

توضیح لیلا حاتمی درباره روبوسی جنجالی جشنواره کن

----------------------------------------

متن کامل نوشته لیلا حاتمی بدین شرح است:

«دراین سال ها پیشنهادات مختل??ی را برای بازی در ??یلم های خارج از ایران به این دلیل نپذیر??تم که ادامه ??عالیت در سینمای ایران همیشه برایم اولویت داشته است.

در جشنواره های بین المللی که در طول این سال ها حضور داشته ام چه به عنوان بازیگر ??یلمی که از سینمای ایران در جشنواره حضور داشته و نمایندگی ایران را برای دیگران تداعی می‌کرده و چه به عنوان داور منتخب و مدعو جشنواره ها که صر??ا به عنوان شخصیتی مستقل درآن ها حضورداشته ام؛ سعی کرده ام موازین و اصول را رعایت کنم؛ به همین دلیل?? روشن که رعایت این اصول از الزامات کار در سینمای ایران است.

این بار نیز طی مکاتباتی که با مسوولین ??ستیوال داشتم به ت??صیل تمام نکات را توضیح داده بودم و خواستار همکاری آن ها شده بودم، لذا در مراسم ا??تتاحیه و غیره؛ آن ها همه مقررات را می دانستند و با همکاری و درک متقابل هیچ مورد خاصی پیش نیامد.

اما در مورد آقای ژیل ژاکوب که با قریب نود سال سن آخرین سال حضورش در ??ستیوال را می گذراند باید توضیح دهم که ایشان به علت کهولت و از یاد بردن همه تاکیدات؛ که معمول این سن و سال است؛ ضوابط یادشده را ??راموش کرد و اقدام پیشگیرانه من برای دست دادن با ایشان هم موثر واقع نشد.

مسلما ایشان برای من حکم پدربزرگ کهنسالی را داشت که میزبان من هم بود. هرچند از ادای این توضیحات شرم دارم اما شاید برای کسانی که نمی توانستند موقعیت ناگزیر من را درک کنند ناچار شدم وارد برخی جزییات شوم.

با این حال از این پیشامد و اینکه احساسات کسانی را آزرده باشم بسیار متاس??م چه خود تربیت شده پدری هستم که همه از میزان علاقه او به دین و ملیت ایرانی آگاهند.»

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

توی اروپا و امریکا مردا با هم دست میدن و با زنا روبوسی میکنن.خوب کاری کرد.بذار عده ای عقده ای عقب ا??تاده هر ??کر کثی??ی که میخوان بکنن.همه که مثل اون عقب ا??تاده ها نیستن که با یه روبوسی تحریک بشن و هزار ات??اق واسه هزار جاشون بی??ته.وقتی میگم بدبختیم واسه اینه.حالا بیاین اراجی?? بنویسین از قانون شرعی و هزار مضخر?? دیگه.

ویرایش شده توسط saeed kratos

لینک به ارسال

حالا چی شد مگه یه دست روبوسی بود دیگه نخوردش که.بعدم سنه پدر بزرگشو داشت.اونا این چیزا براشون رسمیه یه سری ??هم این چیزارو ندارن.واقعا ما چقدر بدبختیم.

لینک به ارسال

یه دنه بوس میخواستم اونو نداد به ما.

لینک به ارسال
یه دنه بوس میخواستم اونو نداد به ما.

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...