رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
kazy

معرفي هارددرایوهای اکسترنال سیلیکون پاور با حجم 2 ترابایت

پست های پیشنهاد شده

sp-2TB-Portable-Hard-Drives.jpg

شرکت سیلیکون پاور که یکی از بزرگ‌ترین تأمین‌کننده‌های هارد اکسترنال و حا??ظه جانبی دنیاست، روز پنجشنبه گذشته از HDD های 2 ترابایتی USB 3.0 قابل‌حمل خود رونمایی کرد. این مدل‌ها شامل Armor A30، Armor A80، Stream S03، Diamond D03 و Diamond D05 می‌باشند که همگی در ظر??یت حا??ظه، ا??زایشی یک ترابایتی را تجربه کرده‌اند. این مقدار حا??ظه برای ذخیره 500 هزار تراک موسیقی و 880 ساعت ویدیوی ??ول‌ اچ‌دی ک??ایت می‌کند. همچنین این حا??ظه‌ها می‌توانند حدود 200 ساعت ویدیوی 4K را نیز در خود ذخیره کنند.

تمامی این هاردها با درجه امنیتی military-grade عرضه شده‌اند و نرم‌ا??زار 60 روزه آزمایشی نورتون اینترنت سکیوریتی را نیز به همراه خود دارند. مدل‌های جدید نیز چون مدل‌های قبل با گارانتی سه ساله عرضه خواهند شد.نرم‌ا??زار Recuva File Recovery نیز برای این حا??ظه‌ها ارائه شده و اگر ??ایل‌های شما از بین ر??ت، تا وقتی که ??ایل جدیدی به جای ??ایل‌های حذ??‌شده اضا??ه یا هارد را ??رمت نکنید، همچنان می‌توانید ??ایل‌های خود را بازگردانی کنید.این محصول در ایران نیز به دلیل قیمت پایین و کی??یت قابل‌قبول از پر??روش‌ترین نوع هارد درایوهای اکسترنال به شمار می‌رود.

منبع : گجت نیوز | gadgetnews.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من خودم یک ??لش usb 3 16Gb سیلکون پاور خریدم ، واقعا راضیم ؛ با سرعت 80 مگ بر ثانیه اطلاعات انتقال میدم . به معنای واقعی شاهکاره

اما در مورد هارد 2 ترا باید بگم که تو ایران کمه چون همه یک آرشیو 1000 تایی ??یلم و سریال ، ??ول آلبوم 100 تا خواننده با کی??یت 320 و موزیک ویدئو ، به همراه یک آرشیو 30-40 تایی بازی ، همینطور تمام نسخه های ویندوز و لینوکس و همینطور adobe رو رو هاردشون دارند که با این حساب 2 ترا کمه ولی تو خارج از کشور به دلیل قانون کپی رایت طر?? زور بزنه بتونه 500 گیگش رو شاید پر کنه . من خودم که 2.5 ترا هارد رو بعضی اوقات به ??کرم میرسه که یک هارد دیگه هم بگیرم

لینک به ارسال

منم یه هارد 2 ترا وسترن دارم از بس دانلود میکنم کم کم داره پر میشه :;;d:

باید هارد بی نهایت درست کنن که واسه ما کم نیاد :;-d:

لینک به ارسال

همشو میخام.در حال حاضر یدونه segate (!)ترا و 500GB اکسترنال دارم با 500GB هم اینترنال که روی PCهست با 500 واسه لپ تاپ و 320 واسه PS3 بازم مشکل ??ضا دارم.:;;D:

لینک به ارسال

این محصول در ایران نیز به دلیل قیمت پایین و کی??یت قابل‌قبول از پر??روش‌ترین نوع هارد درایوهای اکسترنال به شمار می‌رود.

منبع : گجت نیوز | gadgetnews.ir

اصلا هم اینطوری نیست. جزو گرونترین هاردها محسوب میشه. من قبل از عید یه هارد یه ترابایتی سیلیکون خریدم 280 تومن. در صورتی که هاردهای دیگه اکثرا دوروبره 240 تومن بودن. سری armor از همه گرونتره.

ولی در مورد ??لش درسته ارزونتره نسبت به بقیه. یه 16 گیگ خریدم 30 تومن.

لینک به ارسال

اشغال ترین مارک هارده . من یه دونه 500 داشتم شب که خوابیدم درست بود صبح روز بعد خراب شد ... گارانتی هم کسی جواب نداد وقتی هم بازش کردم توش یه دونه هارد seagate لپتاب اینترنال بود که با تبدیل اکسترنالش کرده بودن مدلش هم diamond d03 بود توی عکس بالا هم سمت چپی اخری همون سیاهه هستش

لینک به ارسال
اشغال ترین مارک هارده . من یه دونه 500 داشتم شب که خوابیدم درست بود صبح روز بعد خراب شد ... گارانتی هم کسی جواب نداد وقتی هم بازش کردم توش یه دونه هارد seagate لپتاب اینترنال بود که با تبدیل اکسترنالش کرده بودن مدلش هم diamond d03 بود توی عکس بالا هم سمت چپی اخری همون سیاهه هستش

خوب داداش رسما انداختن بهت. من که یه 500 و 640 دارم عینه چی دارن کار میکنن خیلی هم عالیه. یکیشم که پرت شد از دستم هیچیش نشد. :88:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...