رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
bf4

استقلال بهترين تيم ايران؛ بايرن‌مونيخ بهترين دنيا

پست های پیشنهاد شده

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD]تيم‌هاي استقلال تهران و بايرن مونيخ به ترتيب به عنوان بهترين تيم‌هاي باشگاهي ??وتبال ايران و جهان در ماه آوريل سال جاري معر??ي شدند.

[/TD]

[TD]00946694.jpg

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]??دراسيون بين‌المللي آمار و تاريخ ??وتبال دنيا (IFFHS) ??هرست بهترين تيم‌هاي باشگاهي جهان در ماه آوريل سال 2014 را اعلام کرد که در آن تيم ??وتبال بايرن مونيخ، قهرمان ??صل گذشته ليگ قهرمانان و قهرمان زودهنگام ??صل جاري بوندس‌ليگا همچون ماه‌هاي گذشته صدرنشين است.

به گزارش تسنيم، باواريايي‌ها با وجود شکست اخيرشان در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان برابر رئال مادريد با 354 امتياز همچنان به عنوان بهترين تيم باشگاهي دنيا در صدر جدول رده‌بندي ??دراسيون آمار و تاريخ قرار دارند هرچند آنها ??اصله زيادي تا از دست دادن اين جايگاه ندارند، چون تيم‌هاي رئال مادريد و اتلتيکو، دو ??يناليست اين دوره از رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا توانسته‌اند ??اصله خود را با صدر جدول کاهش دهند. رئال مادريد با 337 امتياز و اتلتيکومادريد با 315 امتياز به ترتيب در رده‌هاي دوم و سوم قرار دارند.

در رده‌بندي 200 تيمي ??دراسيون آمار و تاريخ از تيم‌هاي ايراني هم تيم استقلال تهران همچون دوره قبلي رتبه نخست را در اختيار دارد. آبي‌پوشان تهران با 118.50 امتياز به طور مشترک با تيم‌هاي بوردو و سن‌اتين ??رانسه در رده يکصدوسي‌ام جهان قرار دارند. ??ولاد خوزستان هم دومين تيم برتر ايراني است که با 94.50 امتياز در رده يکصدونودويکم دنيا جاي دارد.

رده‌بندي 10 تيم برتر جهان در ماه آوريل سال 2014 طبق محاسبات سايت آمار و تاريخ ??وتبال جهان به شرح زير است:

1- بايرن مونيخ (آلمان) 354 امتياز

2- رئال مادريد (اسپانيا) 337 امتياز

3- اتلتيکومادريد (اسپانيا) 315 امتياز

4- لانوس (آرژانتين) 272 امتياز

5- اتلتيکوناسيونال (کلمبيا) 269 امتياز

6- بارسلونا (اسپانيا) 268 امتياز

7- سويا (اسپانيا) 250 امتياز

8- يوونتوس (ايتاليا) 249 امتياز

9- چلسي (انگليس) 244 امتياز

10- بن??يکا (پرتغال) 242 امتياز

منبع:ورزش 3

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بازم یوونتوس پرچم دار ایتالیا قرار داره yeeeeeeessss:thumbsup:

لینک به ارسال

بایرن همونیه که رئال با 5 تا لهش کرد؟ اشکال نداره بذار اول باشه ??علا.

استقلالمون هم که هنوز ا??تخار ایران تو جهانه.کاشکی کاپیتان ??رهادمون هم بود.

لینک به ارسال

پسر جون بایرن همونیه که بردنش واستون مثل آرزوی دست نیا??تنی بود چون هر جا میرسین سریع بردنتونو میگین و ا??تخار میکنین مثل طر??دارای این تیمای تازه ب دوران رسیده بمولا همین امثال شما هستن که آبروی طر??دارای رئالو بردن دیگه در ضم اسم بایرنو میاری بپا زبونت نگیره :n4v1d_174::n4v1d_174::n4v1d_174::n4v1d_174::n4v1d_174::n4v1d_174::n4v1d_174::n4v1d_174::n4v1d_174::n4v1d_174::n4v1d_174:

لینک به ارسال
پسر جون بایرن همونیه که بردنش واستون مثل آرزوی دست نیا??تنی بود چون هر جا میرسین سریع بردنتونو میگین و ا??تخار میکنین مثل طر??دارای این تیمای تازه ب دوران رسیده بمولا همین امثال شما هستن که آبروی طر??دارای رئالو بردن دیگه در ضم اسم بایرنو میاری بپا زبونت نگیره :n4v1d_174::n4v1d_174::n4v1d_174::n4v1d_174::n4v1d_174::n4v1d_174::n4v1d_174::n4v1d_174::n4v1d_174::n4v1d_174::n4v1d_174:

پس بایرن مونیخ هم طر??دار پیدا کرده.البته احتمالا تو از اونایی هستی که تا یه تیم قوی میشه طر??دارش میشین.5 تا خوردین له شدین دیگه.نه؟یا نکنه بازی رو ندیدی عزیزم.شاید هنوز ??کر میکنی پارساله که بارسا رو بردین.نه عزیزم امسال تو ورزشگاه خودتون تحقیر شدین.ما امسال قهرمانیامون 2 رقمی میشه تو اروپا.مجموع قهرمانی شما و بارسا با هم تازه شاید بشه اندازه ی ما.:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

لینک به ارسال

Real Madrid 5 > Bayern Munchen 0 ??قط همین:thumbup:

لینک به ارسال

ایول داری.مختصر و م??ید که میگن اینه ها.:thumbsup::thumbsup:

لینک به ارسال
پس بایرن مونیخ هم طر??دار پیدا کرده.البته احتمالا تو از اونایی هستی که تا یه تیم قوی میشه طر??دارش میشین.5 تا خوردین له شدین دیگه.نه؟یا نکنه بازی رو ندیدی عزیزم.شاید هنوز ??کر میکنی پارساله که بارسا رو بردین.نه عزیزم امسال تو ورزشگاه خودتون تحقیر شدین.ما امسال قهرمانیامون 2 رقمی میشه تو اروپا.مجموع قهرمانی شما و بارسا با هم تازه شاید بشه اندازه ی ما.:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

lo0ol اون موقع من طر??دار بایرن بودم جنابالی تو یکی از مواد آلی و معدنیه گندم بودی.آقای نکته سنج جمع قهرمانیاتتتتتتتتتتتتون(البته مال شماست.حتما) خرابم کرده پسر جان گیریم من از همونایی هستم ک شما میگی ولی اگه میتونی بگو خودت چرا طر??داره رئالی lo0ol یکی این حر??و میزنه ک طر??دار رئال نباشه.البته جواب سوالمو میشه حدس زد(چون وقی ps1 بازی میکردم رونالدو و کارلوس speed 19 بودن) جمع کنید مغازتونو:sig::sig::sig::sig::sig::sig::sig::sig::sig::sig:

لینک به ارسال

دیدی درست گ??تم:76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76::76:ا??تخار کن

لینک به ارسال

بیشتر قهرمانی های رئال مال خیلی وقت پیش هست . بردن یک تیم تو مسابقات اصلا الگوی خاصی نداره . یه بار بارسا رئال رو میبره ورئال بایرن رو میبره و بایرن بارسا رو میبره .

لینک به ارسال
بیشتر قهرمانی های رئال مال خیلی وقت پیش هست . بردن یک تیم تو مسابقات اصلا الگوی خاصی نداره . یه بار بارسا رئال رو میبره ورئال بایرن رو میبره و بایرن بارسا رو میبره .

موا??قم درسته. قسمت اول نظر شما هم دقیقا داستان کارلوس و رونالدو و speed 19 بیشتر نمایان میکنه:5yt82hl_th::5yt82hl_th::378:

لینک به ارسال
ایول داری.مختصر و م??ید که میگن اینه ها.:thumbsup::thumbsup:

چاکرم داداش حقیقت رو گ??تم.

لینک به ارسال

چه ??شار مرگباری بهت اومده بچه جون.تو که توی موز بودی من مدرسه میر??تم.البته 5 تا خوردن خیلی ضایع هستش واقعا.منم بودم به هر در و دیواری میزدم و هر اراجی??ی میگ??تم که یه جوری این گندو جمع کنم.اشکال نداره بوندس لیگارو بردین.:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

حالا بیا باز داغ کن 6 خط بنویس با اون تیم داغونتون.:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

لینک به ارسال

حالا امسال رئال از ما پیش ا??تاد .همیشه تو قوطی بودید (بارسلونا)

لینک به ارسال
lo0ol اون موقع من طر??دار بایرن بودم جنابالی تو یکی از مواد آلی و معدنیه گندم بودی.آقای نکته سنج جمع قهرمانیاتتتتتتتتتتتتون(البته مال شماست.حتما) خرابم کرده پسر جان گیریم من از همونایی هستم ک شما میگی ولی اگه میتونی بگو خودت چرا طر??داره رئالی lo0ol یکی این حر??و میزنه ک طر??دار رئال نباشه.البته جواب سوالمو میشه حدس زد(چون وقی ps1 بازی میکردم رونالدو و کارلوس speed 19 بودن) جمع کنید مغازتونو:sig::sig::sig::sig::sig::sig::sig::sig::sig::sig:

من نظر وعقیده ی خودم رو دارم باکسی هم که طر??دار تیم های تازه به دوران رسیدست کاری ندارم.شما هم میتونی یه سرچ کنی و ??رق رئال وبا بایرن ببینی و ببینی امثال زیدان کارلوس بکام و... تو رئال بازی کردن که کلاً بایرن انگشت کوچیکه ایناهم نمیشه کلاً تاحالا یه بازی کن کامل مطرح وستاره هم نداشته ودرکل مقایسه این دوتیم باهم غیر منطقیه.

ویرایش شده توسط bf4

لینک به ارسال
حالا امسال رئال از ما پیش ا??تاد .همیشه تو قوطی بودید (بارسلونا)

راجب بارسا حر?? نزنید که مرحله قبلی حذ?? شد و امسال کلاً داغونن.:76:

لینک به ارسال

رئال ??قط پول داره و میتونه بازکن بخره تیم یعنی بارسلونا . دورتموند. ارسنال

لینک به ارسال

حالا انشالله ??صل بعد رئال را هم دوباره تو خونش میبریم مثل همیشه که عادی شده.

لینک به ارسال
راجب بارسا حر?? نزنید که مرحله قبلی حذ?? شد و امسال کلاً داغونن.:76:

الحق دمت گرم.تو واقعا یه رئالی تمام عیار هستی و خوش به حالمون که طر??دار قدرت مطلق و پادشاه ??وتبال دنیاییم.بارسا و بایرن و اینجور تیمهای تازه به دوران رسیده در مقایسه با پیشینه و عظمت رئال هیچی نیستن.همین که مجموع قهرمانیاشون دوتایی با هم اندازه ی رئال میشه خودش بیان کننده ی همه چیزه.امسال بارسا و بایرن و له کردیم.اون از استارت 60 متری BALE و اونم از 4 تا گل تو الیانس اره نا.بایدم خون طر??داراشون به جوش بیاد.واقعا دمت گرم.:thumbup::thumbup:

لینک به ارسال
حالا انشالله ??صل بعد رئال را هم دوباره تو خونش میبریم مثل همیشه که عادی شده.

اگه عادی شده بود تو نیوکمپ زنگ ت??ریح نمیشدید یا به گرانادا نمی باختید.بعدم بحث راجع به تیم 6 ام جهان اصلاً جالب نیست برای ما.

لینک به ارسال
الحق دمت گرم.تو واقعا یه رئالی تمام عیار هستی و خوش به حالمون که طر??دار قدرت مطلق و پادشاه ??وتبال دنیاییم.بارسا و بایرن و اینجور تیمهای تازه به دوران رسیده در مقایسه با پیشینه و عظمت رئال هیچی نیستن.همین که مجموع قهرمانیاشون دوتایی با هم اندازه ی رئال میشه خودش بیان کننده ی همه چیزه.امسال بارسا و بایرن و له کردیم.اون از استارت 60 متری BALE و اونم از 4 تا گل تو الیانس اره نا.بایدم خون طر??داراشون به جوش بیاد.واقعا دمت گرم.:thumbup::thumbup:

ممنون سعید جان شما لط?? دارید و واقعاً گل گ??تی خوش به حالمون که طر??دار رئال وپادشاه ??وتبال دنیا هستیم.درباره بارسا وبایرن هم خوب گ??تی دمت گرم.

لینک به ارسال
ممنون سعید جان شما لط?? دارید و واقعاً گل گ??تی خوش به حالمون که طر??دار رئال وپادشاه ??وتبال دنیا هستیم.درباره بارسا وبایرن هم خوب گ??تی دمت گرم.

بیخیال واسه ما نظر ??ی??ا مهمه نیازی به کل کل با شما ??نچ مغزا نیست تو پست اول همه چی مشخصه.حالا یکیتون بیاد ج بده اون یکی هم ذوق کنه........... (من مدرسه میر??تم تازشم تغذیه ممممممم به موقع میخوردم بعدشم روپوشمو کثی?? نمکردم ) دادا اینارو یادت ر?? بگی....................مامانم اییییینااااااااااااااااا مدرسه رو خداییش خوب اومدیا:wi.nk::wi.nk::wi.nk::wi.nk::wi.nk::wi.nk:

لینک به ارسال
بیخیال واسه ما نظر ??ی??ا مهمه نیازی به کل کل با شما ??نچ مغزا نیست تو پست اول همه چی مشخصه.حالا یکیتون بیاد ج بده اون یکی هم ذوق کنه........... (من مدرسه میر??تم تازشم تغذیه ممممممم به موقع میخوردم بعدشم روپوشمو کثی?? نمکردم ) دادا اینارو یادت ر?? بگی....................مامانم اییییینااااااااااااااااا مدرسه رو خداییش خوب اومدیا:wi.nk::wi.nk::wi.nk::wi.nk::wi.nk::wi.nk:

به هر حال ادمایی مثل تو هم پیدا میشن همه جا. بیش از این هم ازت انتظاری نمیره کوچولو.البته اگه منم تیمم با 5 تا له میشد شاید ادب و تربیت یادم میر??ت.حالا اشکال نداره شاید جام حذ??ی رو هم بردین.البته اونم از دورتموند که بازیکناش رو هی میگیرین که ضعی?? شه ولی بازم 3-0 میبردتون مثل 3 ه??ته پیش.ولی خوب سمت اروپا دیگه نیاین که باز 5 تایی میشین(قیا??ت موقع کاشته ی رونالدو که از زیر دیوار د??اعی زد دیدنی بوده).:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

ویرایش شده توسط saeed kratos

لینک به ارسال

من که توپست قبلی گ??تم بحث کردن با آدم های غیر منطقی ای مثل شما اصلاً برای ما جالب نیست چراکه همه دنیا این پنج هیچ رودیدن وجای هیچ بحثی هم نیست این ??ی??ا هم که بهش مینازید یه ماه دیگه میندازتون سوم به بعد.:wi.nk:

لینک به ارسال
من که توپست قبلی گ??تم بحث کردن با آدم های غیر منطقی ای مثل شما اصلاً برای ما جالب نیست چراکه همه دنیا این پنج هیچ رودیدن وجای هیچ بحثی هم نیست این ??ی??ا هم که بهش مینازید یه ماه دیگه میندازتون سوم به بعد.:wi.nk:

دقیقا درسته.بهتره دیگه بحث رو ادامه ندیم داداش.این ادما بحث ??وتبالی رو با بی ادبی قاطی میکنن.ما که 5 تا زدیم نیازی به بحث نداریم.:thumbup:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...