رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
kazy

شوکي عظيم به بخش نرم افزاري آيفون : خالق رابط نرم افزاري آيفون ، اپل را ترک مي کند !

پست های پیشنهاد شده

اصلی ترینش سیستم عامل ios هست برادر . کارایی که ios با دو گیگ رم داره انجام میده سامیو امثال اون به لط?? اندروید به زور با 8 گیگ دارن انجام میدن.

شما به من یه گوشی اندروید نشون بده که 8gb رم داشته باشه برادر.اینم از اون حر??ا بودا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب این درست که ios سخت ا??زار پایین تری میخواد ولی محدودیت هایی هم داره در مقابل اندروید.من با سیستم عاملش کاری ندارم ولی میگم اگه قیمت پایین تری داشته باشه ارزششو داره والا الان گوشی های اندرویدی انصا??ا سخت ا??زار های بهتری هم دارند با ظاهر خیلی بهتر و قیمت کمتر.

ماشالله الان به پول ipad های جدید میشه یه تبلت ویندوزی با پردازنده ها اینتل(core i3) بخری دیگه سخت ا??زارش از اون که بهتر نیست؟میشه یه هندز??ری بلوتوث هم گر??ت واسه زنگ و اینا

ویرایش شده توسط Lord Asghar

لینک به ارسال
شما به من یه گوشی اندروید نشون بده که 8gb رم داشته باشه برادر.اینم از اون حر??ا بودا

داداش اطلاعاتت کلا ص??ره هاااا. گنده ی گوشی ها به قول شما یکیش galaxy s4 هست که 8 گیگ رم داره.

لینک به ارسال
اصله آمریکاس؟!؟ خوش دسته؟(با مزه بود:biggrin2:) تازه اگه منظورت از لحاظ زیبایی هست که lg و HTC گوشی هاش خیلی شیکتره

یعنی برند های دیگه گوشی های خوش دست و خوش اندازه ندارند؟تاحالا g2 گر??تی تو دستت؟

تازه اگه منظورت اینه که اندازش خیلی مناسبه و تو جیب برو تره عمرا به پای GLX نمیرسه:biggrin2:

منطقی باشیم دیگه این گوشی با این ویزگی هایی که شما میگی ارزش 2800000 رو داره؟مخصوصا که الان خیلی رقبای سرسختی داره؟از اون بهتر هم نباشند بد هم نیستند

داداش شما قرص هاتو خوردی ؟

خیلی چرت وپرت میگی ها

خدا خودش ش??ات بده :biggrin2:

لینک به ارسال

از htc اشغال تر وجود نداره کی??یت ص??حه نابوده

باید با نوکیا مقایسه بشه :thumbup:

بازی که دیگه روش به زور میاد :lol:

حالا این دوستمون میخواد با ای??ون مقایسش کنه

خدا خودش ش??ات بده :thumbup:

لینک به ارسال

اصلا با کسی که اصلاعاتش انقدر ضعی??ه نباید حر?? زد :electricf:

لینک به ارسال

داداش من، تا دو روز پیش هر چی با ر??یقم بحث کردم همش میگ??ت اندروید سامسونگ ??لان. ولی همین دو ه??ته پیش که اپل گر??ت تازه ??همید ماجرا چیه. منم دیگه ادامه نمیدم. شما اول یه ه??ته بگیر دستت بعدش خودت می??همی. مگر اینکه بخوای ایرادات بنی اسرائیلی بگیری. مث ص??حش کوچیکه، نمیدونم خصوصی سازیه چیه نداره و.....

بازم من کار ندارم. سلیقت هر چی هست مورد احترام. ولی الکی رو اپل عیب نزارین. تنها چیزی که هست همون قیمته که اونم تو ایران. مگرنه واس اونا که چیزی نیس. مو??ق باشی:4:

لینک به ارسال
داداش من، تا دو روز پیش هر چی با ر??یقم بحث کردم همش میگ??ت اندروید سامسونگ ??لان. ولی همین دو ه??ته پیش که اپل گر??ت تازه ??همید ماجرا چیه. منم دیگه ادامه نمیدم. شما اول یه ه??ته بگیر دستت بعدش خودت می??همی. مگر اینکه بخوای ایرادات بنی اسرائیلی بگیری. مث ص??حش کوچیکه، نمیدونم خصوصی سازیه چیه نداره و.....

بازم من کار ندارم. سلیقت هر چی هست مورد احترام. ولی الکی رو اپل عیب نزارین. تنها چیزی که هست همون قیمته که اونم تو ایران. مگرنه واس اونا که چیزی نیس. مو??ق باشی:4:

واقعا داداش شما حر??ت رو درست وبا سند میگی

دمت گرم:thumbup:

لینک به ارسال

علی جان دور از تعصب گوشی های htc هم خوبه هاااا .هر چی باشه از سامی بهتره و همین یک امتیاز به حساب میاد.:thumbsup:

لینک به ارسال

kazy منم با شما موا??قم این بحث رو ادامه ندیم بهتره به جای دلیل اوردن یکی میاد میگه قرصاتو خردی چرت و پرت میگی و خدا ش??ات بده و و... واقعا که این لحن صحبت کردن اصلا شایسته ی این ??روم نیست.

ای??ون هم گوشیه خوبیه ولی خیلی گرونه و این مورد میتونه به قول شما به سلیقه هم ربط داشته باشه

لینک به ارسال
kazy منم با شما موا??قم این بحث رو ادامه ندیم بهتره به جای دلیل اوردن یکی میاد میگه قرصاتو خردی چرت و پرت میگی و خدا ش??ات بده و و... واقعا که این لحن صحبت کردن اصلا شایسته ی این ??روم نیست.

ای??ون هم گوشیه خوبیه ولی خیلی گرونه و این مورد میتونه به قول شما به سلیقه هم ربط داشته باشه

اخه دوست خوبم شما داری اشتباه وزور میگی وادم ناراحت میشه :92:

لینک به ارسال

داداش ناراحت نشو.:crying:

لینک به ارسال

به اپل توهین میکنیییییییییییییییین!!! :244728hqjqgvc51h:

واقعا که من با HTC-Samsung-LG-Sony وخیلی گوشی های رده بالا کار کردم.

به نظر من حتی با این حال که گوشی های اپل تو ایران به خاطر تحریم نیمی از کارایی هاشون رو از دست میدن بازم از بقیه سرتره.

کسی که پول نداره همون بهتر که نخره.

تو آمریکا همه از اپل است??اده میکنن.

من حتی طر?? داری هیچ کدوم نمی کنم.

لینک به ارسال
:love:داداش شما کارت خیلی درسته هاااااااا!!!!!!!!:love:

از معدود ن??راتی که میبینم بدون تعصب حر?? میزنن.:thumbup:

متشکرم.راستی اگه مشاوره در مورد موبایل خواستین من رو تو موبایلستان به انوانع مدیر می تونید پیدا کنید

لینک به ارسال

آقا چرا تعصب بخرج میدید . دعوا چرا ر??قای من اصلا اپل قصد خراب کردن انجمن رو داره . بیایند با هم آشتی کنین :heheh:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

مگه اصلا گوشی ارزش این چیزا رو داره ، چه بررسه به یک سیب کرم خورده:lol::lol::lol::lol::lol: ??علا برید عزادار اونی باشید که ر??ت:biggrin2:

لینک به ارسال
آقا چرا تعصب بخرج میدید . دعوا چرا ر??قای من اصلا اپل قصد خراب کردن انجمن رو داره . بیایند با هم آشتی کنین :heheh:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

مگه اصلا گوشی ارزش این چیزا رو داره ، چه بررسه به یک سیب کرم خورده:lol::lol::lol::lol::lol: ??علا برید عزادار اونی باشید که ر??ت:biggrin2:

یک شوخی ساده بود یکم جنبه داشته باشید و باز دعوا علیه من راه نندازید ر??قا:biggrin2:

لینک به ارسال
یک شوخی ساده بود یکم جنبه داشته باشید و باز دعوا علیه من راه نندازید ر??قا:biggrin2:

خخخخخخخخخخخخخخخ

لینک به ارسال
داداش اطلاعاتت کلا ص??ره هاااا. گنده ی گوشی ها به قول شما یکیش galaxy s4 هست که 8 گیگ رم داره.

ببخشین دوستان میدونم بحثتون تموم شده ولی من نتونستم به این دوستمون که ادعای اطلاعات داره اینو نگم که galaxy s4 رمش 2 گیگ هست اون cpu هست که 8 هسته ایه. البته نا گ??ته نماند این هشت هسته ای واقعی نیست و از دو تا چهار هسته تشکیل شده که یکیش برای کار های روز مره و دیگری برای کار های سنگین تره که سعی در کمتر کردن مصر?? باطری بوده این کار. شما تو بنچ مارک ها ببین سرعت پردازش و کارایی کدوم گوشی بهتره 5s یا G2 .ببین باطری کدومش قوی تره؟ ببین با توجه به ص??حه نمایش کدومش سبک تره؟

اگه اپل به ص??حه نمایش های ماعادل و خوب معرو??ه پس چرا داره بزرگ ترش میکنه؟ اگه خوب بود چرا این کار رو داره انجام میده؟ چون ص??حه نمایش های بزرگ تر بهتر هستن.

ویرایش شده توسط lordshn

لینک به ارسال
ببخشین دوستان میدونم بحثتون تموم شده ولی من نتونستم به این دوستمون که ادعای اطلاعات داره اینو نگم که galaxy s4 رمش 2 گیگ هست اون cpu هست که 8 هسته ایه. البته نا گ??ته نماند این هشت هسته ای واقعی نیست و از دو تا چهار هسته تشکیل شده که یکیش برای کار های روز مره و دیگری برای کار های سنگین تره که سعی در کمتر کردن مصر?? باطری بوده این کار. شما تو بنچ مارک ها ببین سرعت پردازش و کارایی کدوم گوشی بهتره 5s یا G2 .ببین باطری کدومش قوی تره؟ ببین با توجه به ص??حه نمایش کدومش سبک تره؟

اگه اپل به ص??حه نمایش های ماعادل و خوب معرو??ه پس چرا داره بزرگ ترش میکنه؟ اگه خوب بود چرا این کار رو داره انجام میده؟ چون ص??حه نمایش های بزرگ تر بهتر هستن.

کاملا درسته. :thumbup:من عذر خواهی میکنم.:4:

بقیشو قبول ندارم.:7AD_headspin:

لینک به ارسال

دوستان! این قضیه برند ها هم داره میشه مثل ??وتبال! خب عزیزان هر کسی یه نظری داره و علاقه ی خاصی داره! به زور که نمیشه نظر خودمون رو تحمیل کنیم حتی اگه طر?? بی دلیل تعصب نشون بده! سعی کنید بحث های مصالمت امیز انجام بدین! کسی که قسم خورده یه چیزی رو قبول نکنه ، هر چقدر هم بگین قبول نمی کنه! (عضو خاصی منظورم نیست!)

بعد از این پست هایی که حاوی هر گونه حر?? غیر اخلاقی حتی خیلی کوچک و معمول هم پاک خواهد شد!

لینک به ارسال
دوستان! این قضیه برند ها هم داره میشه مثل ??وتبال! خب عزیزان هر کسی یه نظری داره و علاقه ی خاصی داره! به زور که نمیشه نظر خودمون رو تحمیل کنیم حتی اگه طر?? بی دلیل تعصب نشون بده! سعی کنید بحث های مصالمت امیز انجام بدین! کسی که قسم خورده یه چیزی رو قبول نکنه ، هر چقدر هم بگین قبول نمی کنه! (عضو خاصی منظورم نیست!)

بعد از این پست هایی که حاوی هر گونه حر?? غیر اخلاقی حتی خیلی کوچک و معمول هم پاک خواهد شد!

نه دیگه تا اون حد بحث تکنولوژی در حد صحبته مثل ??وتبال نیست که زد و خورد داشته باشه. بیشتر شبیه مناظره است که حر?? میزنیم تا خیلی از چیزایی که نمیدونیم یا ??کر میکنیم میدونیم معلوم بشه همین. از نظر من که اینجوریه.

لینک به ارسال
نه دیگه تا اون حد بحث تکنولوژی در حد صحبته مثل ??وتبال نیست که زد و خورد داشته باشه. بیشتر شبیه مناظره است که حر?? میزنیم تا خیلی از چیزایی که نمیدونیم یا ??کر میکنیم میدونیم معلوم بشه همین. از نظر من که اینجوریه.

بله! ??قط بعضی ها خیلی بحثو کش میدن و حر?? های منطقی ، تبدیل به غیر منتطقی میشن!

لینک به ارسال

بحث و گ??تگو با سند و مدرک که مشکلی نداره اصلا انجمن یعنی همین,??قط قوانین رو هم رعایت بکنیم خیلی بهتر میشه

ای??ون 5S اگه بعضی بنچ مارک ها رو بهتر میزنه چون اکثرا on Screen هستند و رزولیشنش حتی از HD هم پایین تره یعنی 640*1136 ولی وقتی به off screen میرسه شرایط عوض میشه.ولی هممون میدونیم که نه iphone 5s و نه note 3 تو هیچ بازی اندرویدی و اپلی لگ نمیزنند اما با این ت??اوت که بازی ها FullHD اجرا میشند تو note 3.حالا عکس و ??یلمبرداری 4K وص??حه ی بزرگتر با دقت بیشتر و عمر و ظر??یت باتری بیشتر و usb 3 و ram بیشتر حالا همه ی اینا به کنار,این گوشی رو با قیمت یک و ه??تصد می??روشند اونوقت میارند 5s رو دو و هشتصد میدند.پس این 1100000 تومن اضا??ی برای چیه؟؟

ه??ته ی قبل بود ر??ته بودم مغازه note3 رو قیمت کنم قیمت 5s رو هم داد گ??ت apple بگیر.دلیلش رو که جویا شدم گ??ت چون این اپله گ??تم حالا مگه چه ??رقی با هم دارند باز میگ??ت خیلی ??رق داره چون اون اپله:biggrin2:(اصلا اسم اپل شونصد تومن میکشه رو جنس)

به نظر من 5s گوشی خوبیه ولی با اون ??یمت موارد مناسبتری هم میتونه باشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...