رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
bf4

سونی یا مایکروسافت؟کدوم انحصاری؟!

پست های پیشنهاد شده

نگا کن دوست عزیز شما با بی ادبی شروع کردی که باعث تحریک ما شد

در جواب بازی های انحصاریت بگم که در حال حاضر ( دقت کن در حال حاضر )انحصاری های مایکروسا??ت بیشتره ولی سونی هنوز حر??ی از اون بازی ها زنده ولی مطمینن ۹۰ درصد شون معر??ی میشن

Uncharted 4

God of war ( coming soon

Gran turismo

Rachet and clank

The last of us ۲ که حتما نسخه ی جدیدش معر??ی میشه

و خیلی ها که هنوز حضور ذهن ندارم

خب الان باز شما داری حر?? غیر منطقی میزنی دیگه

بازی که هنوز معر??ی نشده رو چجوری داری با بازی که تریلر ازش منتشر شده مقایسه میکنی؟

الان که کلا حر??ی از God Of War زده نشده هر چی هم گ??تن شایعه بوده

Last Of Us 2 هم گ??تن اگه نسازیم حی?? میشه الان هیچ چیز دیگه ای در موردش مطرح نیست

در ضمن من بازی هایی رو گ??تم که منتشر نشدن شما الان توی بازی هایی که گ??تی عنوان منتشر شده هست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نه من گ??تم که بعضی هاشون به احتمال زیاد معر??ی میشن اون ۲ تا هم برای همین گ??تم

لینک به ارسال

دوست عزیز

اسمت میذارم دکتر به نظرم بهت میاد:;-D:

دکتر جون شما که انقدر شما که انقدر اطلاعات داری دست به قلمی ی سر ر??تی تعمیراتی کنسول هرچی xbox زیر دستشون دل رودش س??ره شد زیر دستشون

میگی ماکروسا?? شرکت قوووی کجاش قووی تو هکرا ماکروسا??ت ته خنده اس همه برنامه هاش باگ داره به هرکس بگی بهت میگه

ماکروسا??ت ی انتی ویرویس نمیتونه بنویسه دیوار اتیشن که رو ویستا بود مثل جوک بود

اما بازی

اخه کنسول که دی وی دی خور باشه تا تهش برو

الان وان که امده بلوری کردن پس چرا حالا ??کر کن 360 نسل ه??تمی همچین اشغالی بود سونی کجاس ماکروسا??ت کدوم گوری

ماکروسا??ت تو زمینه گیم به نظر من باید دهنش ببند

الان که وان با ی کنیکت کو??تی می??روشن شرکتی که اینجوری اخه چیش ارزش داره که بخایی درمورد محصول گیمش نظر بدی

البته ماکروسا??ت مشکلش این که تو هرجا ک بگی سرک میکشه تو همه جا هست و هیچا نیست

ویندوز موبایل دیدی :w00t:

اندروید و ios دیدی ههههههههههههههههههههههه

جمعش کنید بابا

لینک به ارسال
در مورد old که کاملا مطمئن هستم چند وقت پیش با یکی از مدیران بازی رایانه(مجله رو نمیگم وبسایت منظورم هست) یه تحقیق داشتیم کاملا هم از منابع معتبر مثل ویکی پدیا و سایت های خارجی بود اگر پیدا کردم حتما بران اون مقاله رو می ??رستم

last of us یک چیز کاملا عجیب هست و مشخص هست که ??علا رقیب نداره و از نظر خودم هم بهترین بازی تاریخ ??علا اونه

اما مایکروسا??ت عناوینی مثل quantum break داره که کار استاد سم لیک سازنده مکس پین هست و شکی نیست که به طرز وحشتناکی بازی ??وق العاده ای هست

شاید بشه گ??ت نسل ه??تم رو مایکروسا??ت با عرضه شدن یکی دوتا از انحصاری های سونی حر??ی واسه زدن نداشت ولی این نسل هنوز مشخص نیست و تا به اینجا مایکروسا??ت نمایش های بهتری از بازی های انحصاریش داشته

سونی عمل میکنه ??قط حر?? نمیزنه و وقتی قدرتشو نشون میده که بازی رو منتشر میکنه . مثالش واچ داگز . یه سال هی بازی رو تبلیغ کردن آخرش هم بازی شاخی از آب در نیومد . تایتان ??ال رو که با پی سی هم میشه بازی کرد ولی the last of us remastered رو ??قط باید با ps4 بازی کرد .سخت ا??زارش که قویتره .بازیاش که بهتره. طراحیش که قشنگ تره دستش هم که بهتره .کنسول امپراطور ساخت ایران هم از ایکس باکس بهتره .

لینک به ارسال
دوست عزیز

دکتر جون شما که انقدر شما که انقدر اطلاعات داری دست به قلمی ی سر ر??تی تعمیراتی کنسول هرچی xbox زیر دستشون دل رودش س??ره شد زیر دستشون

میگی ماکروسا?? شرکت قوووی کجاش قووی تو هکرا ماکروسا??ت ته خنده اس همه برنامه هاش باگ داره به هرکس بگی بهت میگه

اما بازی

الان وان که امده بلوری کردن پس چرا حالا ??کر کن 360 نسل ه??تمی همچین اشغالی بود سونی کجاس ماکروسا??ت کدوم گوری

الان که وان با ی کنیکت کو??تی می??روشن شرکتی که اینجوری اخه چیش ارزش داره که بخایی درمورد محصول گیمش نظر بدی

جمعش کنید بابا

عزیز من اینکه ماکروسا??ت و گوگل 2 سر نرم ا??زاریرو دارند شکی درش نیست . حالا بحث بازی جدا ولی اگر همین ویندوز نبود کارها اصلا پیش میر??ت ؟ اصلا بازی سازی حر??ه ای با ویندوز شروع شد

لینک به ارسال
عزیز من اینکه ماکروسا??ت و گوگل 2 سر نرم ا??زاریرو دارند شکی درش نیست . حالا بحث بازی جدا ولی اگر همین ویندوز نبود کارها اصلا پیش میر??ت ؟ اصلا بازی سازی حر??ه ای با ویندوز شروع شد

داداش اگه ماکروسا??ت به همون برنامه ویندوز بچسب خیلی بهتر براش تا بیاد تو کار کنسول

نیدنتو با هم گندگی تو بازی جلو سونی هیچ حالا ماکروسا??ت بیا با کسنولش شاخ بشه برا سونی

خدایش ماکروسا??ت شرکت خوبی والا سودش تو جیب من نمیره نه هیچکس دیگه

هر شرکتی خوبی بدی داره ولی کنسول xbox این شرکت از نظر رقابت حر??ی واسه گ??تن نداره که بشه گ??ت این کنسول سر تره

360 که پر سوتی بود حالا وان

شایدم ی روزی بیاد که سونی شکست بده البته با تکنولوزی ??ضایا کره ماه

خوش باشید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در مورد OLD که کاملا مطمئن هستم چند وقت پیش با یکی از مدیران بازی رایانه(مجله رو نمیگم وبسایت منظورم هست) یه تحقیق داشتیم کاملا هم از منابع معتبر مثل ویکی پدیا و سایت های خارجی بود اگر پیدا کردم حتما بران اون مقاله رو می ??رستم

Last Of Us یک چیز کاملا عجیب هست و مشخص هست که ??علا رقیب نداره و از نظر خودم هم بهترین بازی تاریخ ??علا اونه

اما مایکروسا??ت عناوینی مثل Quantum Break داره که کار استاد سم لیک سازنده مکس پین هست و شکی نیست که به طرز وحشتناکی بازی ??وق العاده ای هست

شاید بشه گ??ت نسل ه??تم رو مایکروسا??ت با عرضه شدن یکی دوتا از انحصاری های سونی حر??ی واسه زدن نداشت ولی این نسل هنوز مشخص نیست و تا به اینجا مایکروسا??ت نمایش های بهتری از بازی های انحصاریش داشته

به غیر از بازی های مستقل که خودشون رقم بالایی دارن اینا انحصاری هستن:

Fable Legends

Forza Horizon 2

Sunset Overdrive

The Master Chief Collection(خودش یه پا غوله)

Halo 5

CrackDown

Phuntom Dust

Killer Instinct

Platnum Games Scaleboard

اینا اونایی هستن که تاره هنوز منتشر نشدن

داداش من الان اومدم این کامنتتو خوندم.اون موقع ر??تم و نتونستم جواب بدم.

خب حالا که بحثمون منطقی شدبگم که اون مقاله رو خوشحال میشم که برام ب??رستی و بخونم.

همین که قبول داری last of us بازی بی رقیب تاریخ بازیهای رایانه ای هستش خودش نشون میده ادم منطقی هستی چون حر??ی غیر از این نشونه ی خوبی برای یه ادم گیمر و منطقی نیست.

این که این نسل هنوز خیلی کارداره تا برنده ی نهاییش مشخص بشه رو قبول دارم.هنوز برنده نهایی معلو م نیست ولی ??علا سونی جلوئه.

من در قدرت عناوین الن ویک وکوانتوم بریک و قدرت داستان پردازی سم لیک شکی ندارم و میدنم که مایکروسا??ت هم انحصاریهای خوب و زیبا و قدرتمندی داره ولی به نظر شخصیم انحصاریهای سونی پر قدرتتر هستن

لیستی که نوشتی خیلی عناوینخوبی هستن ولی منم الان یه لیست برات مینویسم خودت قضاوت کن ببین کدوم قویترن درمجموع.البته نظر شخصی و علاقه ی کسی رو نمیشه تغییر داد و من که از پلی استیشن 1 تا ps4 همشو دارم و باهاشون بزرگ شدم هیچ وقت مایکروسا??ت رو قبول نمیکنم و شاید شما برعکس.به هر حال قصد ناراحت کردن شما رو نداشتم و بحث اگه منطقیباشه خیلی بهتر از توهین امیز حر?? زدن و ??ن بازی در اوردنه.

the last of us remastered

uncharted 4

infamous second son

killzone shadowfall

bloodborne (برترین بازیمن)

the order 1886

gran turismo 7

the witness

drive club

منطقیش رو حساب کنی این عناوینقویتر از لیستی هستن که شما نوشتی در مجموع. پارسا جان گ??ته بود گاد ا?? وار و منم باهاش موا??قم و خودت هم میدونی برترین عنوان hack and slash هستش و ممکنه بیاد به زودی ولی خب گ??تی بازیایی که معر??ی شده رو بگیم.این لیستی که نوشتم همشون اومدن و دارن میان.در مجموع قدرت این لیست بیشتر از لیست شما هستش البته بازم نظر شخصی هر ??رد ملاکه .

در ضمن این رو هم بگم که ??ن های سونی 70 درصد از انحصاریای مایکروسا??ت رو روی پی سی میتونن بازی کنن ولی ??ن های مایکروسا??ت راهی به جز خرید با ارزش ترین کنسول دنیا برای بازی کردن با ارزشترین انحصاریای دنیا ندارن.

ویرایش شده توسط saeed kratos

لینک به ارسال
دوست عزیز

اما بازی

جمعش کنید بابا

عزیزم منم مثل تو طر??دار قدیمی سونی هستم.به کسی توهین نکن شاید همون قدر که من و تو عاشق سونی هستیم یکی هم همینقدر عاشق مایکروسا??ت باشه.اینجا جای حال هم رو گر??تن نیست.جای بحث منطقیه.درسته که بچه های اینجا همه طر??دار سونی هستن(دمشون گرم) ولی خب این دوستمون که اینجا تنهاست نباید اذیتش کنیم.خوشت میاد بری توی یه جمع که همه طر??دار ایکس باکسن بریزن سرت و به لایقت بد و بیراه بگن.این دوستمون اول یکم بد صحبت کرد و بعدش عذر خواهی کرد..من حر??ای شمارو قبول دارم و در زمینه ی گیم مایکروسا??ت رو در حد سونی نمیدونم ولی مایکروسا??ت در سایر زمینه ها یه غوله برای خودش.مطمئنم الان خودت از ویندوز است??اده میکنی.

لینک به ارسال
عزیزم منم مثل تو طر??دار قدیمی سونی هستم.به کسی توهین نکن شاید همون قدر که من و تو عاشق سونی هستیم یکی هم همینقدر عاشق مایکروسا??ت باشه.اینجا جای حال هم رو گر??تن نیست.جای بحث منطقیه.درسته که بچه های اینجا همه طر??دار سونی هستن(دمشون گرم) ولی خب این دوستمون که اینجا تنهاست نباید اذیتش کنیم.خوشت میاد بری توی یه جمع که همه طر??دار ایکس باکسن بریزن سرت و به لایقت بد و بیراه بگن.این دوستمون اول یکم بد صحبت کرد و بعدش عذر خواهی کرد..من حر??ای شمارو قبول دارم و در زمینه ی گیم مایکروسا??ت رو در حد سونی نمیدونم ولی مایکروسا??ت در سایر زمینه ها یه غوله برای خودش.مطمئنم الان خودت از ویندوز است??اده میکنی.

من تو پست بعدم گ??تم دقت کنی

این دوستمون هم خودش امد گ??ت دکترا داره واگر نه ن به حر?? من ن اون بنده خدا

وقتی محبوبیت سونی بیشتر حالا گریم اصلا اینجا برا چی؟؟ملت چشم دارن کور که نیستن پس بهترین معیار خود دوستان

همه ادما اینجا علاقه شدید به بازی دارن نظرسنجی خودش گویا همه چیز هست نیازی به بحث نیست

لینک به ارسال
من تو پست بعدم گ??تم دقت کنی

این دوستمون هم خودش امد گ??ت دکترا داره واگر نه ن به حر?? من ن اون بنده خدا

وقتی محبوبیت سونی بیشتر حالا گریم اصلا اینجا برا چی؟؟ملت چشم دارن کور که نیستن پس بهترین معیار خود دوستان

همه ادما اینجا علاقه شدید به بازی دارن نظرسنجی خودش گویا همه چیز هست نیازی به بحث نیست

اره درسته ولی خب جاهایی هم هستن (من دیدم خودم) که اکثرا ??ن های مایکروسا??تن و نظر سنجی هاشون برعکس اینجاست نتایجش.توی ایران سونی خیلی طر??داراش بیشترن و توی جهان هم ??روش کنسولها الان همین رو نشون میده.البته هنوز تا تعیین برنده ی نهایی این نسل مونده خیلی.

لینک به ارسال
اره درسته ولی خب جاهایی هم هستن (من دیدم خودم) که اکثرا ??ن های مایکروسا??تن و نظر سنجی هاشون برعکس اینجاست نتایجش.توی ایران سونی خیلی طر??داراش بیشترن و توی جهان هم ??روش کنسولها الان همین رو نشون میده.البته هنوز تا تعیین برنده ی نهایی این نسل مونده خیلی.

من یادمه وقتی 360 و ps3 امد همه میر??تن سراغ 360 خب بازی ها گرون بود از طر??ی ps2 ی جورایی میشود باهاش سر کرد بازیا خوبی براش میامد gta یادم نیست ??کر کنم iv بود که میشود بازیش کرد!!!!!

بعد از چند وقت کپی خور شدن دیگه داستان ??رق کرد ps3 محبوب شد

ایران کلا داستانش با کل دنیا ??رق داره خیلیا هنوز دستشون به خرید کنسول نسل 8 نمیرسه شاید کسی که خارج از ایران باش بگه 360

همین گرند تریزمو 6 که انصاری سونی واقعا گرا??یک مسخره ای داره وقتی ماس وانتت تو اون سال برا ps2 امد ??وقالعاده بود گرا??یکش

نمیشه گ??ت درکل کدوم کنسول برتری داری ولی برای حر??ه ای هااا سونی واقعا درک میکن چون باهاش زندگی کردن

لینک به ارسال
من یادمه وقتی 360 و ps3 امد همه میر??تن سراغ 360 خب بازی ها گرون بود از طر??ی ps2 ی جورایی میشود باهاش سر کرد بازیا خوبی براش میامد gta یادم نیست ??کر کنم iv بود که میشود بازیش کرد!!!!!

بعد از چند وقت کپی خور شدن دیگه داستان ??رق کرد ps3 محبوب شد

ایران کلا داستانش با کل دنیا ??رق داره خیلیا هنوز دستشون به خرید کنسول نسل 8 نمیرسه شاید کسی که خارج از ایران باش بگه 360

همین گرند تریزمو 6 که انصاری سونی واقعا گرا??یک مسخره ای داره وقتی ماس وانتت تو اون سال برا ps2 امد ??وقالعاده بود گرا??یکش

نمیشه گ??ت درکل کدوم کنسول برتری داری ولی برای حر??ه ای هااا سونی واقعا درک میکن چون باهاش زندگی کردن

اره درسته.موا??قم با حر??ت.سونی به نظر من با بازیهاش تونست بیشتر از مایکروسا??ت گیمرهای هارد کور رو به خودش جذب کنه.تو ایران هم که اکثرا پلی استیشن رو میشناسن و قبول دارن.من کسایی رو میشناسم که ??کر میکردن ایکس باکس یه نوعی از پلی استیشنه!!!!!!! یعنی پلی استیشن تبدیل شده به یه مرجع برای گیم و اسمش به عنوان تنها دستگاه بازی است??اده میشه بعضی وقتا.مثل مولینکس که یه مارک از مخلوط کن ها هست ولی انقدر توی ایران محبوب شده که خیلیا کلا به مخلوط کن میگن مولینکس.پلی استیشن هم اینطوری شده.

لینک به ارسال
اره درسته.موا??قم با حر??ت.سونی به نظر من با بازیهاش تونست بیشتر از مایکروسا??ت گیمرهای هارد کور رو به خودش جذب کنه.تو ایران هم که اکثرا پلی استیشن رو میشناسن و قبول دارن.من کسایی رو میشناسم که ??کر میکردن ایکس باکس یه نوعی از پلی استیشنه!!!!!!! یعنی پلی استیشن تبدیل شده به یه مرجع برای گیم و اسمش به عنوان تنها دستگاه بازی است??اده میشه بعضی وقتا.مثل مولینکس که یه مارک از مخلوط کن ها هست ولی انقدر توی ایران محبوب شده که خیلیا کلا به مخلوط کن میگن مولینکس.پلی استیشن هم اینطوری شده.

من تا قبل این که نسل 7 بخرم خب با pc بازی میکردم

وقتی انصاری سونی مثل

the last of us

Beyond

واقعا بعد از بازی با 22 سال سن هنوز بهش ??کر میکردم ذهنم درگیر میکرد به شخصه همیچن سبکی خیلی شیرین بود برام

ولی انصاری 360 چی؟؟هر بازی هم که مشترک میاد ببین دو کنسول بازی نیست که بگم واقعا ارزش داره ی جورایی تکراری انقدر عنوان بازی امده تو این چند سال که نمیتونی بگی من این سبک بازی نکردم !!!!

شاید چند سال دیگه همین بازی ها تکراری بشن که میشن ولی همیشه اون مزه اول که زیر زبونت میمونه تجربه ای که با کنسول سونی برات به همراه داشته

حالا xbox همین نوع انصاری هم بزن بازم تو یاد سونی میندازه

من که کنسول سونی وقتی میدازم دور که واقعا چپز بهتری رو تجربه کنم حالا هر برندی باشه حتی اگه ی دستگاه ایرانی باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

خب مثل اینکه این سعید خان کلا از همه بیشتر بلده و منطقی حر?? میزنه پس بحث رو با ایشون ادامه میدم

دوستی که میگی کنسول امپراطور از اکس باکس بهتره معلومه هیچی از این کار نمی ??همی و چون این سلیقه خودت هست میخوای به بقیه توهین کنی بد نیست قبل از کامنت گذاشتن یکم ??کر کنی

خب من تا الان که در خدمتتون هستم تمامی بازی های منتشر شده انحصاری سونی و مایکروسا??ت رو تجربه کردم پس از این لحاظ یه پله از همه بالاترم ولی ??کر نمی کنم کسی بازی های مایکروسا??ت رو بازی کرده باشه از جمع ??ن های سونی اینجا

اما از بین بازی هایی که سعید خان ذکر کردن به غیر از Infamous مثلا Uncharted هنوز چیز مشخصی نداره چون یک ??یلم کوتاه اونم نه از گیم پلی براش منتشر شده که حال خود من رو به شخصه در E3 گر??ت

الان مثلا Halo 5 کاملا توان مقابله با Killzone رو داره و البته Quantum Break هم با The Order و Uncharted این وسط ??علا ??قط The Last Of Us میمونه که خودم بازی کردم و میگم کلا رقیب نداره

الان در مقابل DriveClub مایکروسا??ت Forza Horizon 2 رو داره که قبلا یک نسخه ازش منتشر شد و ??وق العاده بود البته شکی هم توی خوب بودن DriveClub نیست ولی آدم از روی چیزی که بازی کرده تا چیزی که بازی نکرده بهتر میتونه تصمیم بگیره

دوستان اینقدر با من مثل یه کسی که داره خودوشن برای مایکروسا??ت میکسه صحبت نکنید والا به خدا من خودم یه عمره دارم سونی بازی می کنم از اون PS1 بگیر تا PS4

بحث سر د??اع از مایکروسا??ت هست

ویرایش شده توسط ALAN-G

لینک به ارسال
خب مثل اینکه این سعید خان کلا از همه بیشتر بلده و منطقی حر?? میزنه پس بحث رو با ایشون ادامه میدم

دوستی که میگی کنسول امپراطور از اکس باکس بهتره معلومه هیچی از این کار نمی ??همی و چون این سلیقه خودت هست میخوای به بقیه توهین کنی بد نیست قبل از کامنت گذاشتن یکم ??کر کنی

خب من تا الان که در خدمتتون هستم تمامی بازی های منتشر شده انحصاری سونی و مایکروسا??ت رو تجربه کردم پس از این لحاظ یه پله از همه بالاترم ولی ??کر نمی کنم کسی بازی های مایکروسا??ت رو بازی کرده باشه از جمع ??ن های سونی اینجا

اما از بین بازی هایی که سعید خان ذکر کردن به غیر از Infamous مثلا Uncharted هنوز چیز مشخصی نداره چون یک ??یلم کوتاه اونم نه از گیم پلی براش منتشر شده که حال خود من رو به شخصه در E3 گر??ت

الان مثلا Halo 5 کاملا توان مقابله با Killzone رو داره و البته Quantum Break هم با The Order و Uncharted این وسط ??علا ??قط The Last Of Us میمونه که خودم بازی کردم و میگم کلا رقیب نداره

الان در مقابل DriveClub مایکروسا??ت Forza Horizon 2 رو داره که قبلا یک نسخه ازش منتشر شد و ??وق العاده بود البته شکی هم توی خوب بودن DriveClub نیست ولی آدم از روی چیزی که بازی کرده تا چیزی که بازی نکرده بهتر میتونه تصمیم بگیره

دوستان اینقدر با من مثل یه کسی که داره خودوشن برای مایکروسا??ت میکسه صحبت نکنید والا به خدا من خودم یه عمره دارم سونی بازی می کنم از اون PS1 بگیر تا PS4

بحث سر د??اع از مایکروسا??ت هست

قربونت لط?? داری داداش.اینجا همه ی بچه ها منطقی و گیم بلد هستن.اینو به جرات میگم چون میشناسمشون.حالا بعضی وقتا بحث کل کل و ??ن بازی میشه که خب گاهی وقتا من خودم هم از منطق خارج میشم.

داداش من halo reach و gears of war 1 و 3 رو بازی کردم و زیاد هم با انحصاریای مایکروسا??ت غریبه نیستم.هر 3 هم بازیای خوبی بودن.در مورد انچارتد باهات موا??ق نیستم میدونی چرا چون اسم سازنده اش ناتی داگه.امکان عرضه نشدن یه شاهکار توسط ناتی داگ چیزی نزدیک به ص??ره.حاضرم از الان باهات شرط ببندم که انچارتد 4 یه شاهکار خواهد بود.در مورد halo هم قبول دارم که توان رقابت با کیلزون رو داره و واقعا این دوتا نماد شوتر اول شخص کنسولی هستن.

من توی بازیای انحصاری مایکروسا??ت یه بازی با قدرت این??یموس ندیدم تا حالا.

در مورد ریسینگ هم از اونجایی که تا حالا 5 دقیقه هم بازی نکردم نمیتونم با اطمینان بگم گرن توریسمو یا ??ورزا.ولی خب میدونم که گرن توریسمو یه زمانی قدرت بی رقیب شبیه ساز ریسینگ بود.این رو هم در نظر بگیر که مایکروسا??ت ??قط ??ورزا رو داره ولی سونی هم درایو کلاب و هم گرن توریسمو رو داره و طر??داراشو بیشتر راضی نگه میداره.

در مجموع این بحث اخر نداره و همیشه طر??دارای دو طر?? حر??هایی برای گ??تن به هم دارن.ولی به نظر من درمجموع در طول تاریخ صنعت گیم خوشبخت ترین طر??دارا طر??دارای سونی بودن که بهترین بازیارو همیشه بازی کردن و بهترین کنسول ها رو داشتن.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...