رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

کاور رسمی The Last of Us : Remastered منتشر شد : بازی با کیفیت ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم اجرا خواهد شد

پست های پیشنهاد شده

81K-jC9nu3L._SL1500_-250x136.jpg

امروز بود که سرانجام نسخه ی PS4 عنوان پر طر??دار و خوش ساخت استدیو ناتی داگ یعنی The Last of Us با نام The Last of Us : Remastered معر??ی شد و اعلام گردید که بازی در تاریخ ۱۹ ژوئن به صورت ??یزیکی و دیجیتالی منتشر خواهد شد. حال به تازگی کاور رسمی بازی و اطلاعاتی از بهبود های گرا??یکی این نسخه منتشر شده است. سونی در رابطه با این بازی اعلام کرده است :

برنده ی ۲۰۰ جایزه ی مختل?? از سایت ها و مجلات معتبر، این بار قرار است برای PS4 منتشر شود. در حال حاضر این بازی با کی??یت ۱۰۸۰p اجرا خواهد شد. مدل های شخصیت ها وضوح بالاتری یا??ته و و سایه ها و نورپردازی نیز بهبود یا??ته اند. هم چنین جزئیات کوچکی نیز به گیم پلی اضا??ه شده است. در کنار این ها بازی با ۶۰ ??ریم بر ثانیه نیز اجرا خواهد شد.

همچنین سونی مقداری از داستان بازی را برای کسانی که هنوز آن را تجربه نکرده اند، بیان کرده است :

۲۰ سال پس از شیوع یک بیماری ناشناخته در سرتاسر کره ی زمین انسان ها به حیواناتی وحشی و درنده تبدیل شده اند و بازماندگان نیز برای به دست آوردن غذا و سلاح یکدیگر را از بین می برند. Joel یکی از بازماندگان این واقعه ی شوم است. وی برای انتقال یک دختر بچه ی ۱۴ سال به نام ELLIE از منطقه ی قرنطینه، استخدام می شود. این س??ر در ابتدا آسان به نظر می رسد ولی در نهایت به یک س??ر خطرناک در سراسر خاک ایالات متحده منجر می شود. در این میان Joel به ELLIE دلبستگی پیدا می کند و او را همانند دختر واقعی خود می داند و این امر آغاز گر یک رابطه ی عمیق بین آن ها می شود.

The Last of Us : Remastered شامل پک نقشه ی Abandoned Territories و پک نقشه ی Reclaimed Territories می باشد. همچنین بخش تک ن??ره ی The Last of Us : Left Behind که تل??یقی از زنده ماندن، و??اداری و علاقه است نیز در این بازی وجود دارد.

81K-jC9nu3L._SL1500_.jpgThe Last of Us : Remastered Cover

[h=3][/h]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خدایا شکرت به خاطر این عظرمت بزرگ:love::thumbup:

مرسی سعید جان

با 60 ??ریم و 1080 چی میشه ؟!:2lkfck5:

لینک به ارسال

منم میخوامممممممممممم. :369176i664wis02c::369176i664wis02c::369176i664wis02c:

لینک به ارسال

رو PS3 که ??وق العاده بود وای به PS4 من که خیلی با این بازی حال کردم:biggrin2:

لینک به ارسال

ایول ۶۰??ریم خودش یه غولیه من ps4 میخواااااااااااااام...

لینک به ارسال

??کر نکنم بازی از این بهتر تو آینده ساخته بشه . با اینکه تو ps3 تجربش کردم ولی حاضرم 1 میلیون هم که شده بدم تا بلوریش رو واسه ps4 بخرم .THE LAST OF US = the best game

لینک به ارسال
??کر نکنم بازی از این بهتر تو آینده ساخته بشه . با اینکه تو ps3 تجربش کردم ولی حاضرم 1 میلیون هم که شده بدم تا بلوریش رو واسه ps4 بخرم .THE LAST OF US = the best game

دقیقا.این بازییه که ارزش چندین و چند بار بازی کردنو داره:thumbup:

لینک به ارسال

ای بابا مگه بازی های ps3 همه 1080 نیستن اخه کی??یت همشون که blue ray هستش یعنی این بازی 720 یا HD بوده که حالا داره میشه full hd :biggrin2:

لینک به ارسال

دادش من همps3دارمهمps4 (کیلزون وبتل ??یلد)رو بازی کردم ک??م برید باید بازی کنید تا متوجه ??رقش بشید

لینک به ارسال
دادش من همps3دارمهمps4 (کیلزون وبتل ??یلد)رو بازی کردم ک??م برید باید بازی کنید تا متوجه ??رقش بشید

نخوردیم نون گندم، دیدیم که دست مردم. انصا??ا ته ??از. البته کیل زون یکم اولش جو سنگینه ادم دوس نداره بازی کنه ولی بعد یه ساعت درست میشه. البته اینم بگم که انلاین کیل زونو بتل خیلی حال میده مخصوصا بتل.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...