رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Deviance

فیلم‌ های خارجی تلویزیون در نوروز 93

پست های پیشنهاد شده

بیش از 100 ??یلم سینمایی خارجی برای پخش از شبکه‌های تلویزیونی در نوروز 1393 در نظر گر??ته شده‌اند که تعدادی از آن‌ها از ??یلم‌های شاخص یک سال اخیر هستند.

 

در میان ??یلم‌های انتخاب‌شده دو ??یلم «12 سال بردگی» و «جاذبه» بیش از همه مطرح هستند.

 

هر دو ??یلم در ??صل جوایز سینمایی بسیار مو??ق ظاهر شدند و در نهایت اخیرا در جوایز اسکار در مجموع 10 جایزه دریا??ت کردند. «جاذبه» در گیشه‌های ??روش هم بسیار مو??ق بود و با 708 میلیون دلار هشتمین ??یلم پر??روش دنیا در سال 2013 شد.

 

«سریع و خشن 6» یکی دیگر از 10 ??یلم پر??روش سال گذشته میلادی است که نوروز 93 از تلویزیون پخش می‌شود. در میان ??یلم‌های در‌نظر‌گر??ته‌شده دو ??یلم «پیشتازان ??ضا به سمت تاریکی» و «حاشیه اقیانوس آرام» نیز در میان 20 ??یلم پر??روش سال هستند.

 

چند ??یلم استودیویی پرهزینه اما نه چندان مو??ق در گیشه‌های ??روش («ت??نگدار تنها»، «جک غول‌کش»، «پس از زمین») نیز روی آنتن خواهند ر??ت.

 

تازه‌ترین ساخته‌های بیله اوگوست و جوزپه تورناتوره ??یلمسازان شاخص اروپایی و وونگ کار وای کارگردان صاحبنام چینی نیز از تلویزیون پخش خواهد شد. در ادامه نگاهی به ??یلم‌های خارجی مطرح شبکه‌های یک و سه در ایام نوروز داریم. (??یلم‌های خارجی شبکه‌های چهار و تهران در گزارش دیگری بررسی خواهند شد).

شبکه یک

 

«12 سال بردگی» (12 Years a Slave)

 

کارگردان: استیو مکویین / 2013 بریتانیا و آمریکا

 

 

267857_403.jpg

 

 

«12 سال بردگی» بر مبنای کتاب زندگی‌نامه شخصی سالومن نورثاپ ساخته شده و برده‌داری در جنوب آمریکا را مورد توجه قرار می‌دهد. این ??یلم ماجرای تراژیک ربوده شدن سالومن (با بازی چوئیتل اجیو??ور) در واشنگتن دی‌سی در 1841 را روایت می‌کند. او که مردی آزاد بود، در یک توطئه گر??تار و ناچار شد برای 12 سال در لوییزیانا بردگی کند. میشائل ??اسبندر، لوپیتا نیونگ‌ا??، بندیکت کامبربچ، براد پیت، پل دانو، پل جیاماتی و آل??ره وودارد از دیگر بازیگران «12 سال بردگی» هستند.

 

این ??یلم اخیرا برنده جایزه اسکار بهترین ??یلم شد و در دو بخش بهترین بازیگر زن مکمل (نیونگ‌ا??) و ??یلمنامه اقتباسی هم جایزه گر??ت. «12 سال بردگی» در مجموع در 9 بخش نامزد اسکار بود. این ??یلم همچنین برنده جایزه گلدن گلوب بهترین ??یلم درام و برنده جایزه ب??تا بهترین ??یلم شد. «12 سال بردگی» با بودجه 20 میلیون دلار ساخته شد و در دنیا بیش از 140 میلیون دلار ??روخت.

 

«ت??نگدار تنها» (The Lone Ranger)

 

کارگردان: گور وربینسکی / 2013 آمریکا

 

 

 

267858_791.jpg

 

 

وسترن اکشن «ت??نگدار تنها» («رنجر تنها») یکی از ??یلم‌های تقریبا شکست‌خورده تابستان امسال بود. این ??یلم با بودجه‌ای حدود 225 میلیون دلار ساخته شد و 150 میلیون دلار هم صر?? هزینه تبلیغات آن شد، اما در نهایت در دنیا حدود 260 میلیون دلار ??روخت. در واقع، شرکت دیزنی امیدوار بود «ت??نگدار تنها» مو??قیت جادویی سری ??یلم‌های «دزدان دریایی کارائیب» همکاری مشترک جری بروکهایمر تهیه‌کننده، گور وربینسکی کارگردان و جانی دپ بازیگر را تکرار کند. دپ در این ??یلم یک شخصیت عجیب و غریب دیگر را به تصویر کشیده است.

 

او نقش تونتو یک جنگجوی بومی آمریکایی را بازی می‌کند که با جان راید (با بازی آرمی همر)، یک رنجر سابق در تگزاس همراه می‌شود تا در قالب یک نگهبان نقابدار خودگمارده قانون با ??ساد در غرب وحشی مبارزه کند. «ت??نگدار تنها» اقتباسی از یک سریال رادیویی و تلویزیونی است که در مجموع 24 سال اجرا شد. تام ویلکینسن، ویلیام ??یکنر، بری پپر، جیمز بدج دیل، روت ویلسن و هلنا بونهام کارتر دیگر بازیگران این ??یلم هستند.

 

خبر حضور دپ در «ت??نگدار تنها» اولین بار سپتامبر 2008 اعلام شد. ابتدا قرار بود ??یلمبرداری این ??یلم پاییز 2011 آغاز شود و دسامبر 2012 به نمایش درآید، اما ملاحظات درمورد بودجه باعث توق?? کار شد. دیزنی برای تولید «ت??نگدار تنها» بودجه‌ای درحدود 250 میلیون دلار در نظر گر??ته بود، اما وربینسکی این بودجه را کا??ی نمی دانست. در نهایت سازندگان ??یلم پذیر??تند بودجه ??یلم به 215 میلیون دلار کاهش پیدا کند، اما با آغاز ??یلمبرداری هزینه‌ها بالا ر??ت.

 

«پیشتازان ??ضا به سمت تاریکی» (Star Trek Into Darkness)

 

کارگردان: جی. جی. آبرامز / 2013 آمریکا

 

 

 

267859_839.jpg

 

 

??یلم علمی تخیلی «پیشتازان ??ضا به سمت تاریکی» («س??ر ستاره‌ای درون تاریکی») دوازدهمین ??یلم مجموعه سینمایی مو??ق «پیشتازان ??ضا» و دنباله ??یلم «پیشتازان ??ضا» (2009) است. کریس پاین و زاکری کوئینتو در «پیشتازان ??ضا به سمت تاریکی» نقش‌های کاپیتان تی. کرک و اسپاک را تکرار کرده‌اند. زو سالدانا، آنتون یلچین، سایمن پگ، جان چو و کارل اربن هم بار دیگر در نقش‌های خود در ??یلم قبلی ظاهر شده‌اند. نقش ضدقهرمان «به سمت تاریکی» را بندیکت کامبربچ بازی می‌کند. داستان ??یلم ادامه ماجراهای «پیشتازان ??ضا» است.

 

اعضای گروه اینترپرایز متوجه می‌شوند نیرویی شر در میان آن‌ها حضور دارد. در همین زمان کاپیتان کرک تصمیم می‌گیرد گروهی را برای پیدا کردن مردی که خودش یک سلاح کشتارجمعی و تهدیدی برای زمین است، راهی منطقه جنگ کند. شرکت‌های پارامونت و اسکای‌دنس «به سمت تاریکی» را با بودجه‌ای حدود 190 میلیون دلار با همکاری شرکت «بد روبات» متعلق به آبرامز تهیه کردند. ??یلمنامه را گروه سه ن??ره الکس کورتزمن، دیمن لیندلو?? و روبرتو اورسی نوشتند که همگی پیشتر در ساخت سریال «لاست» نقش داشتند. «به سمت تاریکی» در دنیا بیش از 467 میلیون دلار ??روخت. مجموعه ??یلم‌های «پیشتازان ??ضا» براساس سریالی به همین نام ساخته شده‌اند. اولین قسمت این سری ??یلم‌ها سال 1979 روی پرده ر??ت. ??یلم‌های «پیشتازان ??ضا» در مجموع در جهان بیش از دو میلیارد دلار ??روخته‌اند.

«استاد بزرگ» (The Grandmaster)

 

کارگردان: وونگ کار وای / 2013 هنگ کنگ و چین

 

267860_729.jpg

 

 

??یلم رزمی «استاد بزرگ» اولین بار در دنیا در ا??تتاحیه شصت و سومین دوره جشنواره ??یلم برلین روی پرده ر??ت. تونی لیونگ چیو وای که به د??عات با وونگ کار وای همکاری کرده، در ??یلم جدید او نقش ایپ من استاد ا??سانه‌ای کونگ ??و را بازی می‌کند و ژانگ زی‌یی به نقش گونگ ا??ر رقیب و دوست او ظاهر شده است. داستان «استاد بزرگ» در چین در پسزمینه سال‌های پرهیاهوی دهه 1930 روی می‌دهد و مضامینی چون ا??تخار، اصول اخلاقی، خیانت و عشق ممنوعه را دربرمی‌گیرد. ایده ساخت «استاد بزرگ» سال 1996 به ذهن کار وای رسید. پیش‌تولید این ??یلم حدود یک دهه و تولید ??یلم تقریبا چهار سال طول کشید. شخصیت لیونگ که در بخش اول ??یلم حضوری غالب دارد، بر مبنای شخصیتی واقعی با همان نام خلق شده، مردی که مدرسه هنرهای رزمی وینگ چان را راه‌اندازی کرد و بروس لی یکی از شاگردانش بود.

 

بجز لیونگ و زی‌یی، چن چانگ، بنشان ژائو، شنگیانگ زیائو و سونگ هایه کایو و صدها تن از رزمی‌کاران مطرح آسیایی نیز در «استاد بزرگ» بازی کرده‌اند که نماینده هنگ کنگ در بخش ??یلم خارجی‌زبان جوایز اسکار امسال بود. کار وای که در هنگ کنگ زندگی می‌کند، سال 1994 با «قطار سریع‌السیر چانگ‌کینگ» در سطح بین‌المللی به شهرت رسید و از آن زمان یکی از ??یلمسازان محبوب علاقه‌مندان ??یلم‌های هنری در اروپا بوده است. او سال 2000 با ??یلم «در حال و هوای عشق» برنده جایزه سزار بهترین ??یلم خارجی شد و سال 2004 با رمانس علمی تخیلی «2046» در جوایز ??یلم اروپا جایزه بهترین ??یلم غیراروپایی را برد. کار وای سال 1997 با ??یلم «شاد بودن با هم» برنده جایزه بهترین کارگردان از جشنواره کن شد.

 

«جک غول‌کش» (Jack the Giant Slayer)

 

کارگردان: برایان سینگر / 2013 آمریکا

 

 

 

267861_853.jpg

 

 

??یلم ماجرایی/??انتزی «جک غول‌کش» یکی دیگر از ??یلم‌های نامو??ق سال 2013 بود. منتقدان واکنش‌های مت??اوت نسبت به ??یلم داشتند و ??روش آن نیز ناامیدکننده بود. «جک غول‌کش» که نگاهی تازه به قصه پریان بریتانیایی «جک و لوبیای سحرآمیز» دارد، با بودجه‌ای درحدود 195 میلیون دلار ساخته و حدود 100 میلیون دلار هم هزینه تبلیغات آن شد، اما در نهایت حدود 197 میلیون دلار در دنیا ??روخت. این ??یلم سه‌بعدی تولید استودیوهای نیو لاین و لجندری پیکچرز و اولین ??یلم بسیار هزینه بود که سال 2013 روی پرده سینماها ر??ت. «جک غول‌کش» یک قصه پریان مدرن درباره نبردی باستانی و درباره یک کشاورز جوان به نام جک (با بازی نیکلاس هولت) است که بی‌خبر دروازه بین دنیای انسان‌ها و نژادی ترسناک از غول‌ها را باز می‌کند.

 

غول‌ها پس از قرن‌ها برای اولین بار روی زمین رها می‌شوند و می‌کوشند سرزمینی را که زمانی از دست دادند، باز پس بگیرند. جک برای مقابله با غول‌ها وارد عمل می‌شود. او در راه مبارزه برای امپراتوری، مردم کشورش و به عشق یک پرنسس شجاع با جنگجویانی غیرقابل‌توق?? رودررو می‌شود، موجوداتی که ??کر می‌کرد تنها در ا??سانه‌ها وجود دارند و در این راه ??رصت پیدا می‌کند خودش یک ا??سانه شود. استنلی توچی، ایان مک‌شین، بیل نایی، الینور تاملینسن و یوان مگرگور دیگر بازیگران «جک غول‌کش» هستند. برایان سینگر کارگردان این ??یلم سال 1995 با کارگردانی ??یلم «مظنونین همیشگی» که برنده دو جایزه اسکار بهترین ??یلمنامه غیر اقتباسی و بهترین بازیگر مکمل (کوین اسپیسی) شد، به شهرت رسید. «شاگرد زرنگ»، «ا??راد ایکس»، «ایکس 2»، «سوپرمن بازمی‌گردد» و «ولکری» از دیگر ??یلم‌های او در مقام کارگردان است.

«حالا من را می‌بینی» (Now You See Me)

 

کارگردان: لویی لتریه / 2013 آمریکا

 

267862_491.jpg

 

 

«حالا من را می‌بینی» یکی از شگ??تی‌های اکران تابستان امسال بود. این ??یلم از 30 ژوئن روی پرده سینماهای آمریکای شمالی ر??ت و در حالی که کارشناسان پیش‌بینی کرده بودند در ه??ته اول اکران حداکثر 20 میلیون دلار ب??روشد، 29.3 میلیون دلار ??روخت و پس از «سریع و خشمگین 6» دومین ??یلم پر??روش ه??ته شد. «حالا من را می‌بینی» در نهایت در دنیا حدود 352 میلیون دلار به دست آورد. این در حالی بود که هزینه تولید ??یلم 75 میلیون دلار بود. «حالا من را می‌بینی» را لویی لتریه («هالک شکست‌ناپذیر» و «برخورد تایتان‌ها») کارگردانی کرده و گروهی بازیگر شناخته‌شده مانند جسی آیزنبرگ، مارک رو??الو، وودی هارلسن، مورگان ??ریمن، آیلا ??یشر و دیو ??رانکو در آن بازی می‌کنند. در ??یلم، یک مامور ا??‌بی‌آی و یک کارآگاه پلیس اینترپل دنبال تعدادی شعبده‌باز هستند که هنگام اجرا بانک‌ها را مورد سرقت قرار می‌دهند و به تماشاگران خود به عنوان پاداش پول می‌دهند.

«??راری» (The Company you Keep)

 

کارگردان: رابرت رد??ورد / 2012 آمریکا

 

267863_139.jpg

 

 

تریلر سیاسی «??راری» («دوستانی که برای خود نگه می‌داری») به کارگردانی و با بازی رابرت رد??ورد بر مبنای رمانی به همین نام - که سال 2003 منتشر شد - ساخته شد. داستان درباره پدری تنها به نام جیم گرانت (رد??ورد) است که سال‌ها پیش عضو «ودر آندرگراند» گروه چپ‌گرای ا??راطی و مخال?? جنگ ویتنام بود. پلیس ??درال بیش از 30 سال است برای تحقیق درباره نقش گرانت در یک سرقت بانک در میشیگان که به قتل یک نگهبان منجر شد به دنبال اوست. گرانت این مدت ??راری بوده و در قالب یک وکیل ??عالیت می‌کرده است.

 

زمانی که بن شپرد گزارشگر جوان (با بازی شایا لابو??) هویت واقعی گرانت را ??اش می‌کند، او ??راری می‌شود. پیش از آنکه ماموران ا??‌بی‌آی گرانت را به دام بیندازند، او باید میمی (جولی کریستی) زنی را که در گذشته دوست داشت، پیدا کند. او کسی است که می‌تواند گرانت را از این مهلکه نجات بدهد، وگرنه او همه چیز خود از جمله ایزابل دختر 11 ساله‌اش را از دست می‌دهد. در همان حال که بن به کار خود ادامه می‌دهد، جیم و دوستان قدیمی‌اش در «ودر آندرگراند» باید با پیامدهای گذشته ا??راطی خود روبرو شوند. سوزان ساراندون، ترنس هوارد، آنا کندریک، سام الیوت، نیک نولتی، برندان گلیسن، ریچارد جنکینز، کریس کوپر و استنلی توچی از دیگر بازیگران «??راری» هستند که اولین بار در دنیا سپتامبر 2012 در بخش خارج از مسابقه شصت و نهمین دوره جشنواره ??یلم ونیز به نمایش درآمد.

 

رد??ورد 77 ساله در 1981 برای ??یلم «مردم عادی» برنده اسکار بهترین کارگردانی شد و در 1995 نیز برای ??یلم «مسابقه پرسش و پاسخ» نامزد دریا??ت جوایز بهترین ??یلم و کارگردان بود. او سال 1974 هم برای ??یلم «نیش» نامزد اسکار بهترین بازیگر شد. رد??ورد سال 2002 یک جایزه ا??تخاری اسکار را دریا??ت کرد.«رودخانه‌ای از میان آن می‌گذرد»، «نجواگر اسب»، «ا??سانه بگرونس» و «شیرها برای بره‌ها» از دیگر ??یلم‌های رد??ورد در مقام کارگردان و «گتسبی بزرگ»، «بوچ کسیدی و ساندنس کید» و «از آ??ریقا» از جمله ??یلم‌های او به عنوان بازیگر است.

 

شبکه سه

 

«حاشیه اقیانوس آرام» (Pacific Rim)

کارگردان: گی‌یرمو دل ‌تورو / 2013 آمریکا

 

 

 

267864_789.jpg

 

 

??یلم علمی تخیلی «حاشیه اقیانوس آرام» هرچند با استقبال عموم منتقدان روبرو شد، اما در گیشه‌های ??روش عملکردی متوسط داشت. ??یلم با بودجه‌ای حدود 190 میلیون دلار تولید شد و در دست آخر در آمریکای شمالی 101 میلیون دلار و در سطح بین‌المللی 309.2 میلیون دلار ??روخت. «حاشیه اقیانوس آرام» اولین ??یلم پرهزینه دل تورو است. چارلی هانام، ادریس البا، رینکو کیکوچی، چارلی دی، ران پرلمن، رابرت کازینسکی، مکس مارتینی، کلی??تن کالینز جونیر و دیگو کلاتنهو?? بازیگران این ??یلم هستند. داستان «حاشیه اقیانوس آرام» در زمین در آینده‌ رخ می‌دهد. سربازها روبات‌های بزرگ را هدایت می‌کنند و به جنگ موجودات بیگانه غول‌پیکر معرو?? به «کایجو» می‌روند که به شکلی اسرارآمیز از اعماق اقیانوس بیرون آمده‌اند.

 

نتیجه این نبرد کشته شدن میلیون‌ها انسان و از بین ر??تن منابع انسانی است. روبات‌های ??یلم «جیگرز» نام دارند و بطور همزمان توسط دو انسان هدایت می‌شوند که ذهنشان توسط دستگاهی ق??ل شده است، اما حتی جیگرزها هم در مواجهه با کایجو تقریبا بی د??اع به نظر می‌رسند. در شرایطی که شکست نزدیک است، نیروهای د??اعی انسانی چاره‌ای ندارند، جز اینکه روی دو قهرمان دور از ذهن حساب کنند: یک خلبان سابق که روزگارش به سر آمده (هانام) و یک کارآموز امتحان پس‌نداده (کیکوچی).

 

??یلمنامه را دل تورو به همراه تراویس بیچام براساس داستانی از بیچام نوشته است. موسیقی ??یلم کار رامین جوادی آهنگساز سریال‌های «??رار از زندان» و «بازی تاج و تخت» و ??یلم «آیرون من» است. دل تورو سازنده ??یلم‌هایی چون «کرونوس»، «بلید 2»، «هلبوی» و «هلبوی 2» است و برای ??یلم ??انتزی «هزارتوی پن» نامزد اسکار بهترین ??یلمنامه غیراقتباسی شد.

 

«آخرین مقاومت» (The Last Stand)

کارگردان: کیم جی ـ وون / 2013 آمریکا

 

 

 

267865_170.jpg

 

 

??یلم اکشن «آخرین مقاومت» اولین ??یلم انگلیسی‌زبان کیم جی ـ وون ??یلمساز کره‌ای است که برای ??یلم‌هایی چون ??یلم ترسناک «من شیطان را دیدم» و وسترن پرهزینه «خوب، بد، عجیب» شهرت دارد. آرنولد شوارتزنگر در «آخرین مقاومت» نقش ری اوئنز را بازی می‌کند، مردی که قبلا مامور اداره پلیس لس آنجلس بوده و اکنون کلانتر یک شهر کوچک مرزی است. وقتی رهبر یک کارتل مواد مخدر از دست پلیس ??درال می‌گریزد و می‌کوشد از مرز مکزیک ??رار کند، اوئنز باید به کمک همکاران بی‌تجربه‌اش مانع این کار شود. زاک گیل??ورد، ??ورست ویتاکر، لوییس گازمن، جانی ناکسویل، ادواردو نوریگا، پیتر استورمار، جنسیس رودریگز و هری دین استنتن دیگر بازیگران «آخرین مقاومت» هستند. شوارتزنگر در این ??یلم برای اولین بار پس از «نابودگر 3: قیام ماشین‌ها» (2003) در نقش اصلی ظاهر شد. «آخرین مقاومت» با بودجه 45 میلیون دلار ساخته شد و ??روش جهانی آن 48.3 میلیون دلار بود.

«مرد تای ‌چی» (Man of Tai Chi‌)

 

کارگردان: کیانو ریوز / 2013 چین، آمریکا و هنگ کنگ

 

267866_193.jpg

 

 

??یلم رزمی «مرد تای چی» اولین تجربه کارگردانی کیانو ریوز ستاره سری ??یلم‌های «ماتریکس» است. تایگر هو چن مربی رزمی‌کار کیانو ریوز در سه‌گانه «ماتریکس» ساخته واچو??سکی‌ها نقش اصلی اولین ??یلم این بازیگر آمریکایی در مقام کارگردان را بازی کرده است. همچنین یوئن وو-پینگ طراح صحنه‌های اکشن که در ??یلم‌های «ماتریکس» همکاری کرد، در پروژه «مرد تای چی» حضور دارد. داستان «مرد تای چی» در پکن روی می‌دهد و درباره یک رزمی‌کار جوان است که مهارت‌هایش او را در موقعیت تجربه ??رصت‌های جدید و ??داکاری‌ها قرار می‌دهد. خود ریوز در ??یلم نقش ضدقهرمان را بازی می‌کند. «آیداهو خصوصی من»، «دراکولا»، «هیاهوی بسیار درباره هیچ»، «بودا کوچک»، «سرعت»، «حس کردن مینه‌سوتا»، «حامی شیطان» و «کنستانتین»‌ از دیگر ??یلم‌های این بازیگر 49 ساله هستند که در بیروت در لبنان به دنیا آمده است.

«پس از زمین» (After Earth)

 

کارگردان: ام نایت. شیامالان / 2013 آمریکا

 

267867_659.jpg

 

??یلم علمی تخیلی «پس از زمین» با بازی ویل اسمیت یکی دیگر از ??یلم‌های نامو??ق سال 2013 بود. بیشتر نقدهای نوشته‌شده بر ??یلم من??ی بود و تماشاگران هم چندان از آن استقبال نکردند. هزینه تولید ??یلم 130 میلیون دلار بود، اما در نهایت در آمریکای شمالی 60.5 و در سطح بین‌المللی 183.3 میلیون دلار ??روخت. ویل اسمیت در این ??یلم با پسرش جیدن همبازی شد. داستان «پس از زمین» 1000 سال پس از خروج انسان‌ها از زمین روی می‌دهد و درباره پسر جوانی است که در زمین متروک و ترسناک پرسه می‌زند تا خودش و پدرش را که پس از یک سقوط او را گم کرده، نجات بدهد. بجز ویل اسمیت و جیدن اسمیت بازیگرانی چون سو??ی اوکوندو، زوئی کراویتس و گلن مورشاور هم در ??یلم بازی می‌کنند.

 

«پس از زمین» اخیرا در سی و چهارمین دوره جوایز سالانه تمشک طلایی که بدترین‌های دنیای سینما را معر??ی می‌کند، در سه بخش بدترین بازیگر مرد (جیدن اسمیت)، بدترین بازیگر مرد مکمل (ویل اسمیت) و بدترین گروه بازیگری برنده شد! «پس از زمین» پروژه محبوب اسمیت بود. ایده اولیه داستان را او طرح کرد و انتخاب شیامالان به عنوان کارگردان هم پیشنهاد او بود. شخصیت او در بخش زیادی از صحنه‌های ??یلم حضور ندارد و نام پسرش در تیتراژ بالاتر از اوست.

 

خبر همکاری اسمیت و شیامالان اولین بار اکتبر دو سال پیش منتشر شد. آن زمان این پروژه «هزار سال پس از زمین» نام داشت. ??یلمنامه را شیامالان و گری ویتا نوشته‌اند. شیامالان که متولد هند است، کارگردان ??یلم‌هایی چون «حس ششم»، «شکست‌ناپذیر»، «نشانه‌ها»، «بانو در آب» و «ات??اق» است. او برای «حس ششم» نامزد اسکار کارگردانی و ??یلمنامه شد.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سریع وخشن 6 رو جا انداختی:razz:

شرمنده برادر

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون ولی تلویزیون نگاه نمیکنم ؛ همش سانسوره:crying:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
شرمنده برادر
دشمنت شرمنده داداش:88:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

getaway از سلنا گومز از شبکه تهران . امضاتم عالیه :-)

سریع و خشن .خدا رحمت کنه paul walker رو عجب ??یلمایی داشت :saddd:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عکستم اگه تیلور بود با امضات هماهنگ بود ولی دنیل کراگم خوبه

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
عکستم اگه تیلور بود با امضات هماهنگ بود ولی دنیل کراگم خوبه

getaway از سلنا گومز از شبکه تهران . امضاتم عالیه :-)

مرسی برادر ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اقا اسم انگلیسیشون رو هم میگ??تی تا دانلود کنیم:;;d:

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
اقا اسم انگلیسیشون رو هم میگ??تی تا دانلود کنیم:;;d:

داره بیشترشون

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

×
×
  • جدید...