رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

بیوگرافی amy lee

پست های پیشنهاد شده

[ATTACH=CONFIG]8033[/ATTACH]

نام اصلی ایمی لین لی

زادروز ۱۳ دسامبر۱۹۸۱

اهل کشور لیتل راک، آرکانسا، ایالات متحده

سبک‌هاآلترناتیو راک

کار(ها) خواننده، آهنگساز، پیانیست

مدت کار ۱۹۹۵ تاکنون

[ATTACH=CONFIG]8034[/ATTACH]

ایمی لی هارتزلر ( Amy Lynn Hartzler)، متولد شده با نام ایمی لین لی و مشهور به ایمی لی، ( Amy Lee) ???(متولد ۱۳ دسامبر۱۹۸۱ در شهر ریورساید ایالت کالی??رنیاخواننده و آهنگسازآمریکایی بوده و از کودکی نواختن پیانو را آموزش دیده‌است. او یکی از بنیانگذاران و خواننده اصلی گروه راکاونسنس است. این گروه برنده جایزه گرمی شده‌است.

[ATTACH=CONFIG]8035[/ATTACH]

بازه‌ای که او تحت تأثیر آنان است، از موسیقی‌دانان کلاسیکی نظیر موتزارت تا آهنگسازان معاصری نظیر بیورک، توری آموس، دنی ال??من و پلامب امتداد دارد. ایمی لی یکی از خوانندگان زن مو??ق موسیقی آلترنتیو به‌شمار می‌آید و در ویدئوهایش همراه با اونسنس به القای م??اهیم خاص به بیننده می‌پردازد.

[ATTACH=CONFIG]8036[/ATTACH]

روز ۴ مارس روز اونسنس به رسمیت شناخته شده‌است.(آلبوم ??الن در این روز منتشر شده است)

[ATTACH=CONFIG]8037[/ATTACH]

ایمی لی ??رزند جان لی و سارا کارگیل است. او یک برادر به نام رابی و دو خواهر به نام‌های کری و لوری دارد. همچنین ایمی خواهر دیگری به نام بونی داشت که در سال ۱۹۸۷ در سه سالگی بر اثر بیماری ناشناخته‌ای درگذشت و ایمی تا کنون 2 آهنگ برای او خوانده است. او اهنگ "Hello" از البوم "Fallen" و نیز اهنگ "Like you" از آلبوم "The open door" را برای خواهر درگذشته‌اش نوشته است .ایمی نواختن پیانو کلاسیک را در نه سالگی ??را گر??ت. خانواده او به جاهای زیادی مهاجرت کردند که از جمله آن‌ها می‌توان به ??لوریدا و ایلینوی اشاره کرداما سرانجام در لیتل راکآرکانزاس اقامت کردند. جایی که اونسنس آغاز شد.

[ATTACH=CONFIG]8038[/ATTACH]

در یک مصاحبه با AOL Music ایمی اعلام کرد اولین آهنگ‌هایی که بخاطر دارد نوشته‌است "جاودانی در غم" و "یک قطره اشک" نام دارد .اولین بار که او شروع به نوشتن کرد یازده ساله بود و به یک اهنگ ساز کلاسیک احتیاج داشت.زندگینامه ایمی لی در سال 2014 ایمی لی به طور رسمی خبر بارداری خود را در شبکه های اجتماعی عنوان نمود.

[ATTACH=CONFIG]8039[/ATTACH]

البوم های استدیویی با evanescence

fallen 2003

the open door 2006

evanescence 2011

[ATTACH=CONFIG]8040[/ATTACH]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

صداش واقعا خداست

طر??دار های بانو روی چشم ما جا دارن :5yt82hl_th:

ممنون سعید جان:thumbup:

لینک به ارسال
صداش واقعا خداست

طر??دار های بانو روی چشم ما جا دارن :5yt82hl_th:

ممنون سعید جان:thumbup:

چاکرتیم داش علی.واقعا خواننده و گروه خوبین.:thumbup:

لینک به ارسال

عالیهههههههه amy دوستش دارمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم :love: اینقدر اهنگ هاشو گوش دادم همشو از بر شدم :5yt82hl_th:

لینک به ارسال
عالیهههههههه amy دوستش دارمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم :love: اینقدر اهنگ هاشو گوش دادم همشو از بر شدم :5yt82hl_th:

واقعا خواننده ی خوبیه.تو خواننده های زن متال و راک amy lee و lzzy hale از گروه halestorm و maria brink از گروه in this moment واقعا عالین و 3 خواننده ی برتر زن هستن.

لینک به ارسال

بله اون دو تا هم خوبن ولی من ازشون تا الان چیزی گوش نکردم :ohnoes: بنظرم amy بهتره خب اخه اهنگ هاش خیلی احساسیه و بنظرم بیشتر اهنگ هاش با زندگی من مچه :biggrin2: و صدای تک و بی نظیرش دیگه بماند

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...