رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ghost mahdi

بهترین عنوان شوتر از دیدشما چیست ؟

پست های پیشنهاد شده

خب معلومه دیگه بایوشاک سوال کردن داره اصلأ:biggrin2:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایوشاک علاوه بر انواع و اقسام ت??نگ و.... داستان ??وق العاده قوی وجود احساس تو چهرۀ کاراکترهاش گرا??یک ??انتزی بی نظیر وخیلی چیزای دیگه .... هم داره حالا مثلأ بازی بتل ??یلد رو مقایسه کنین اینقدر خشک کار شده که خیلی از شما حتی یه بار چک نکردین ببینین کاراکترهائی که میکشین چه شکلی هستن خخخخخ

لینک به ارسال
خب معلومه دیگه بایوشاک سوال کردن داره اصلأ:biggrin2:

احسنت.ولی دیگه ??کر نکنم کسی به بایوشاک غیر از ما رای بده ولی ماشالا cod لامصب همینطوری تند تند رای میاره.

ای جماعت cod پرست بدانید و اگاه باشید در این راهی که برگزیده اید مقصدی جر تباهی نیست و خداوند با rpg بازان است و دارک سولز و اسکایریم پیشه کنید تا رستگار شوید و ویچر 3 حکیم و سلیم و بسیم و نسیم و بسیط و مبسوط و مقصود و معبود و ... است.

لینک به ارسال
مهمان مهمان

call of duty

لینک به ارسال

ای بابا گیمرهای ایرانی چه میدونن rpg چی هست اصلأ

??قط یه تن??گ دستشون بدن د??ررررررررررررَ یه تنه بزنن به دل دشمن و تانک و .... همین بسشونه :lol: در حالیکه تو واقعیت اگه یه تانک 10 متری یه ن??ر شلیک کنه اون آدم کم?? کمش از وسط دو نص?? میشه:biggrin2: من بازی ریسینگ رو ترجیح میدم به شوتر البته بعضی از شوترها انصا??أ داستان خوبی دارن مثلأ من هیچ وقت کد بازی نمیکردم اولین کدی که بازی کردم به اصرار یه ن??ر بود اونم modern wf3 بود انصا??أ بعد از اون بازی علاقه پیدا کردم به سبک شوتر و جنگی و واقعأ به نظرم بازیه عالی ای بود battle field3 هم چون به ایران مربوط میشد و توش ??ارسی حر?? میزدن خوب بود اما بعد از اون ??قط یه سم ??یشر خوب در اومد هر چند سم ??یشر یکمی ??رق میکنه سبکش اما چون بازی های جنگی شبیه همن یکم خوب بود

ولی ....

ولی بتل ??یلد 4 و این کد جدیده در حد وحشتناکی ا??تضاح بودن:biggrin2::lol: خیلی ا??تضاح البته باز بتل ??یلد بهتر از کد بود

این کد جدیده ??قط یه مرحلش جالب بود اونم مرحلۀ تو ماهش بود

بشینین درررررررره کنین ??قط خخخخخخ

لینک به ارسال

اول بگم که خود شما هم ایرانی هستید .بعد هم بگم که وقتی این همه بازی در سبک هک اند اسلش مثل god of war 3 و بازی شوتر سوم شخصی مثل THE LAST OF US وجود داره کی میره اسکایریم و یا بازی های rpg بازی کنه ؟ اسکایریم که ??قط یه حرکت داره و ??قط شمشیر رو این ور و اون ور میبره ??قط لحظه ی پایانی یه حرکت میزنه . اگر به بازی god of war 3 دقت کنید می بینید که غول هاش و یا حرکات و مبارزاتش قابل مقایسه با اسکایریم نیست .

لینک به ارسال
اول بگم که خود شما هم ایرانی هستید .بعد هم بگم که وقتی این همه بازی در سبک هک اند اسلش مثل god of war 3 و بازی شوتر سوم شخصی مثل THE LAST OF US وجود داره کی میره اسکایریم و یا بازی های rpg بازی کنه ؟ اسکایریم که ??قط یه حرکت داره و ??قط شمشیر رو این ور و اون ور میبره ??قط لحظه ی پایانی یه حرکت میزنه . اگر به بازی god of war 3 دقت کنید می بینید که غول هاش و یا حرکات و مبارزاتش قابل مقایسه با اسکایریم نیست .

نظر شخصیت قابل احترامه ممنون که به اشتراک گذاشتیش :biggrin2:

اما اینجا اسمی از بازی the last of us نیاوردن و من در چارچوب این نظرسنجی اون حر?? رو زدم :lol:

البته شما کاملأ آزاد هستین که نظر قبلی من رو من??ی برداشت کنید یا مثبت :biggrin2:

در مورد بازی اسکایرم هم اگه بدونین تا به حال 287 جایزه برنده شده که بعد از بازی the last of us در ردۀ دوم در بین بهترین بازی های تاریخ قرار میگیره !!

به هر حال هر کی یه نظری داره دیگه

مو??ق و مؤید باشید انشاالله :biggrin2:

لینک به ارسال

چقدر این نظر سنجی ایراد داره.پس half life 2 کو؟

لینک به ارسال

بازی Battlefield و Half Life به نظر سنجی اضا??ه شد .

لینک به ارسال
نظر شخصیت قابل احترامه ممنون که به اشتراک گذاشتیش :biggrin2:

اما اینجا اسمی از بازی the last of us نیاوردن و من در چارچوب این نظرسنجی اون حر?? رو زدم :lol:

البته شما کاملأ آزاد هستین که نظر قبلی من رو من??ی برداشت کنید یا مثبت :biggrin2:

در مورد بازی اسکایرم هم اگه بدونین تا به حال 287 جایزه برنده شده که بعد از بازی the last of us در ردۀ دوم در بین بهترین بازی های تاریخ قرار میگیره !!

به هر حال هر کی یه نظری داره دیگه

مو??ق و مؤید باشید انشاالله :biggrin2:

همونطور که خودت گ??تی نظر هر کس قابل احترام هست . یه سوال دیگه که البته ربطی به موضوع نداره ??قط می خواستم بپرسم تعداد دقیق جایزه های بازی the last of us چند تاست ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...