رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

بیوگرافی گروه black veil brides

پست های پیشنهاد شده

واسه آخرین بار بگم که توهینی نکردم و ??قط نظرمو درباره یه قطعه موسقی دادم....

ظاهرا منظورمو خوب نگر??تید که توهین تلقینش کردید.

منم واسه اخرین بار بگم به تویی که ر??تی گشتی یه قطعه از گروهی که من عاشقشم و عکس اواتار و امضامه پیدا کردی که بیای بگی ??لس??ه و پوچ و ....... دیگه این کارو نکن.اگه منو .... ??رض کردی خودتی داداش.این همه گروه ر??تی گشتی از همین گروهی که امضا و اواتار منه شعر پیدا کردی که بیای..... بگی بعدشم بگی توهین نکردم.این اسمش توهینه عزیزم.نکن دیگه این کارو.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راستش من وقتی اون قطعه رو با ترجمه گذاشتم واقعا برای خود شما بوده

بعدش وقتی اون نظرمو که حالا توهین تلقین شده رو دادم اصلا ??کرشو نکردم به اعتقادات اون گروه موسیقی هم اعتقاد داری آخه منم خیلی از خواننده های ایرانی و عربی و خارجی رو دوس دارم اما کاری به اعتقاداتشون ندارم.

پس اینو بدون قصد توهین نداشتم.

لینک به ارسال
راستش من وقتی اون قطعه رو با ترجمه گذاشتم واقعا برای خود شما بوده

بعدش وقتی اون نظرمو که حالا توهین تلقین شده رو دادم اصلا ??کرشو نکردم به اعتقادات اون گروه موسیقی هم اعتقاد داری آخه منم خیلی از خواننده های ایرانی و عربی و خارجی رو دوس دارم اما کاری به اعتقاداتشون ندارم.

پس اینو بدون قصد توهین نداشتم.

ببین پسر خوب من موسیقی راک و متال رو واسه این گوش میدم که در درجه ی اول به شعراشون و عقایدشون شدیدا اعتقاد دارم و دوسشون دارم.اصلا هم دلیلی نداره که تو حتما خوشت بیاد ویا برعکس من از اعتقادات تو خوشم بیاد یا نه.مهم ??قط اینه که ما توی یه جای عمومی مثل این انجمن به عقاید هم توهین نکنیم.دوره ی این توهین به عقاید دیگه گذشته.منم درباره ی خیلی چیزا دوست دارم مطلب بنویسم ولی میگم ممکنه که یه سری که به این چیزا اعتقاد دارن ناراحت بشن پس هیچوقت این کارو نمیکنم تا دوستام ازم رنجیده خاطر نشن.اخه دوست بودن و مسالمت امیز زندگی کردن که ربطی به عقاید مذهبی دو ن??ر نداره.چرا ادم یه ن??ر دیگه رو با حر??اش برنجونه.

لینک به ارسال

من خیلی این گروه رو دوست دارم مخصوصا andy رو اکثر دوستام و خودم emo هستیم و بیشتر کسایی که استایل ما رو دارن عاشق این گروه و گروه های شبیه به اون میشن البته من خودم الان یکم استایلم خشن تر شده دارم به سمت gothic و یکم متال سنگین تر پیش میرم

راستش از این گروه این موزیک ویدیو مورد علاقه ی منه و واقا ??وق العادست هر کسی درکش نمیکنه Black Veil Brides - Knives and Pens

تمام موزیک ویدیو های این گروه عالیه اینم کمی سنگین تره Black Veil Brides - The Legacy‬ ولی قشنگه

اینم باحاله B v B COFFIN

با این کلی هد بنگ زدم Black Veil Brides - Perfect Weapon

اینم عالیه Black Veil Brides - Fallen Angels

اینهایی که تا الان معر??ی کردم موزیک ویدیو هستش و بازم هست ولی زیاد حسش نیست صحبت کنم اخه دارم میگوشم من حدود 4 ساله با این گروه اشنا هستم

لینک به ارسال
من خیلی این گروه رو دوست دارم مخصوصا andy رو اکثر دوستام و خودم emo هستیم و بیشتر کسایی که استایل ما رو دارن عاشق این گروه و گروه های شبیه به اون میشن البته من خودم الان یکم استایلم خشن تر شده دارم به سمت gothic و یکم متال سنگین تر پیش میرم

راستش از این گروه این موزیک ویدیو مورد علاقه ی منه و واقا ??وق العادست هر کسی درکش نمیکنه Black Veil Brides - Knives and Pens

تمام موزیک ویدیو های این گروه عالیه اینم کمی سنگین تره Black Veil Brides - The Legacy‬ ولی قشنگه

اینم باحاله B v B COFFIN

با این کلی هد بنگ زدم Black Veil Brides - Perfect Weapon

اینم عالیه Black Veil Brides - Fallen Angels

اینهایی که تا الان معر??ی کردم موزیک ویدیو هستش و بازم هست ولی زیاد حسش نیست صحبت کنم اخه دارم میگوشم من حدود 4 ساله با این گروه اشنا هستم

ایول.چه عجب ما یه متال باز دیدیم اینجا.منم خیلی این گروه رو دوست دارم.موزیک ویدئوهایی که گ??تی همه عالین ولی یکیو جا انداختی اونم in the end هستش که اهنگ سال 2013 شد تومراسم گلدن گادز.من علاقه ی اصلیم به متالیکا و اسلیر و اسلیپ ناته ولی خیلی گروهای دیگه رو هم گوش میدم و حال میکنم.:thumbup:

لینک به ارسال

بله اون رو که شما گ??تی جا نی??تاده یه راست تو قلب ما جا داره خب :2lkfck5: اخه خیلی گوش کردمش دیگه ح??ظ شدم علاقه ی اصلی منم به slipknot و evanescence هستش و black veil brides هم جای خودشو داره و عاشقشونم :5yt82hl_th:

لینک به ارسال
بله اون رو که شما گ??تی جا نی??تاده یه راست تو قلب ما جا داره خب :2lkfck5: اخه خیلی گوش کردمش دیگه ح??ظ شدم علاقه ی اصلی منم به slipknot و evanescence هستش و black veil brides هم جای خودشو داره و عاشقشونم :5yt82hl_th:

کلا موسیقی ??قط راک ومتال.برو توی قسمت بیوگرا??ی خوانندگان و گروهها ببین یه ارشیو خوب از بیوگرا??ی تمام گروهایی که ??کرشونو میکنی گذاشتم با کلی عکس و اطلاعات.برو ببین ??کر کنم خوشت میاد.

لینک به ارسال

:thumbsup: عالیهههههههه /m\ ممنون:2lkfck5:

لینک به ارسال
:thumbsup: عالیهههههههه /m\ ممنون:2lkfck5:

خوشحالم که خوشت اومد.بالاخره یه متال باز اومد اینجا که من تنها نباشم.:thumbup::thumbup:چند سالته؟

لینک به ارسال

:2lkfck5: بله بالاخره از غریبی در اومدیم

من 20

لینک به ارسال
:2lkfck5: بله بالاخره از غریبی در اومدیم

من 20

خوش اومدی.:thumbup:

لینک به ارسال

یه موزیک ویدئوی زیبا از بلک ویل برایدز به اسم the legacy براتون میزارم که ببینید و حال کنید.واقعا من این موزیکگ ویدئو رو دوست دارم.اگه دیدین نظرتونو بگین دوستان عزیز.

Download black veil brides the legacy mp4

لینک به ارسال
یه موزیک ویدئوی زیبا از بلک ویل برایدز به اسم the legacy براتون میزارم که ببینید و حال کنید.واقعا من این موزیکگ ویدئو رو دوست دارم.اگه دیدین نظرتونو بگین دوستان عزیز.

Download black veil brides the legacy mp4

داش سعید ??وق العاده بود خیلی حال کردم دمت گرم:wub::51: این گروه واقعا خیلی کارشون درسته اهنگ in the end شون هم عالیه.:thumbup::thumbup::thumbup:

لینک به ارسال
داش سعید ??وق العاده بود خیلی حال کردم دمت گرم:wub::51: این گروه واقعا خیلی کارشون درسته اهنگ in the end شون هم عالیه.:thumbup::thumbup::thumbup:

چاکرم محمدرضا جون.خوشحالم که حال کردی با کلیپ.واقعا گروه خوب و قوی ای هستن.

لینک به ارسال

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییی.من عاشق بی وی بی هسستم.عاشق اندیم.میمیرم براشون.عالین.یکن.بیستن.:love::love::love::love:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...