رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

بیوگرافی تام ارایا

پست های پیشنهاد شده

[ATTACH=CONFIG]7111[/ATTACH]

[TABLE=class: infobox vcard]

[TR]

[TD]نام اصلی توماس انریکه آرایا[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]زادروز 6 ژوئن 1961 سانتیاگوی شیلی[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]ملیت آمریکایی/شیلیایی[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]سبک ها هوی متال، ترش متال، اسپید متال[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]نقشها نوازنده، اهنگساز، ترانه سرا[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: note]ساز گیتار بیس[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]مدت ??عالیت 1981 تاکنون[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]گروه اسلیر[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[ATTACH=CONFIG]7112[/ATTACH]

تام آرایا ( Tom Araya) نوازندهٔ گیتار بیس شیلیایی امریکایی است که بیشتر به‌عنوان بیسیست و خوانندهٔ گروه ترش متال اسلیر شناخته می‌شود

[ATTACH=CONFIG]7113[/ATTACH]

آرایا زادهٔ 6 ژوئن 1961 در سانتیاگوی شیلی است. او که ??رزند چهارم از ۷ ??رزند خانواده‌اش است در ۵ سالگی به‌همراه خانواده‌اش به ساوث گیت کالی??رنیا مهاجرت کردند. آرایا در ۸ سالگی به تشویق برادر بزرگ‌ترش که گیتار می‌نواخت به ??راگیری گیتار بیس و همنوازی با او پرداخت. آن‌ها بیشتر قطعاتی از بیتلز و رولینگ‌استونز را اجرا می‌کردند.

در اوائل دههٔ ۸۰ میلادی خواهر کوچک‌تر آرایا به او پیشنهاد کرد در یک دورهٔ آموزشی پزشکی(مربوط به درمان بیماری‌های تن??سی) شرکت کند. پدر آرایا هم بر این باور بود که تام آن دوره را بگذراند و برای خودش شغلی داشته باشد. بالاخره آرایا در دورهٔ تخصصی ۲ سالهٔ آن رشته ثبت‌نام کرد و به ??راگیری مباحثی چون تزریق خون و آموزش لوله‌گذاری پرداخت

در سال ۱۹۸۱ آرایا با کری کینگ آشنا شد و کینگ به او پیشنهاد کرد به اسلیر بپیوندد. آرایا پیشنهاد کینگ را پذیر??ت و با مقدار پولی که تابه آنروز به‌عنوان دستمزد از کارش دریا??ت می‌کرد هزینهٔ اولین آلبوم گروه با نام رحم بی رحم که در سال ۱۹۸۳ منتشر شد را تامین کرد.

یکی از موضوعات الهام‌بخش برای آرایا در نوشتن متن آهنگ‌های اسلیر، قتل‌های زنجیره‌ای است. او ترانهٔ «۲۱۳» را در مورد ج??ری دامر و «Dead Skin Mask» را دربارهٔ اد گین نوشته است. او در این‌باره می‌گوید: چرا؟ من دارم سعی می‌کنم ب??همم این آدم‌ها از کجا آمده‌اند و ممکن است بالاخره روزی ب??همم!

[ATTACH=CONFIG]7114[/ATTACH]

مذهب

با توجه به متن آهنگ‌های اسلیر که در آن‌ها به‌صورت گسترده به موضوع شیطان‌پرستی پرداخته می‌شود همواره این ذهنیت دربارهٔ آرایا وجود داشته که او به‌عنوان خوانندهٔ اسلیر و نویسندهٔ برخی اشعار گروه گرایش‌های شیطانی دارد. اما خود آرایا این موضوع را رد می‌کند و به نظر خودش عقاید او به‌عنوان یک کاتولیک هیچ ربطی به موسیقی و اشعار اسلیر ندارد.

آرایا در مستند متال:س??رکردن یک هدبنگر در پاسخ به این سئوال که او تا چه حد به عنوان آلبوم خدا از همه‌مان بیزار است عقیده دارد می‌گوید: خداوند از ما متن??ر نیست. آن نام یک عنوان لعنتی بزرگ است. و در جایی دیگر گ??ته‌است:

همه می‌دانند چه چیزی اشتباه است. چیزهایی که شما انجام‌شان نمی‌دهید. انسان‌هایی که این را متوجه نمی‌شوند هرگز نتوانسته‌اند با درون خود ارتباط معنوی برقرار کنند... اسلیر مانند تمام گروه‌های دیگر می‌خواهد همیشه مورد توجه واقع شود. چه کسی می‌تواند آن‌ها را به‌خاطر این مسئله سرزنش کند؟

[ATTACH=CONFIG]7118[/ATTACH]

زندگی خصوصی

آرایا در سپتامبر سال ۱۹۹۵ با سندرا آرایا ازدواج کرد که حاصل آن تا به امروز یک ??رزند دختر به‌نام اریل (زادهٔ 11 می 1996) و یک پسر به‌نام توماس انریکه (زادهٔ 14 ژوئن 1999) بوده است.

[ATTACH=CONFIG]7115[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]7116[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]7117[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]7119[/ATTACH]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

من به امید تو میام انجمن:love:

لینک به ارسال

چاکرم.خوشحالم که خوشت میاد از این مطالب.اگه یه ن??ر هم اینا رو بخونه با موسیقی راک و متال اشنا بشه واسم کا??یه.:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

لینک به ارسال

من عاشق

راک و متالم

بهترین گروه هم قطعا

Slipknot

دم شما گرم اگه شما نبودی من باین گروه بی نظیر آشنا نمیشدم

روزی 100 بار اهنگاشون گوش میدم :love:

لینک به ارسال
من عاشق

راک و متالم

بهترین گروه هم قطعا

Slipknot

دم شما گرم اگه شما نبودی من باین گروه بی نظیر آشنا نمیشدم

روزی 100 بار اهنگاشون گوش میدم :love:

چقدر عالی.خوشحالم.بیشک غنی ترین موسیقی موسیقی راک و متاله.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...