رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali2013

کوجیما با انتشار پوسترهایی از Ground Zeroes، نمک روی زخم طرفداران پاشید!

پست های پیشنهاد شده

هر چه بیش‌تر به تاریخ عرضه‌ی عنوان Metal Gear Solid V: Ground Zeroes نزدیک می‌شویم، عطش طر??داران برای بازی کردن این عنوان نیز بیش‌تر می‌شود. استاد کوجیما نیز امروز با انتشار تصاویر و پوسترهایی که قرار است در محل ??روش بازی نصب شوند، نمک روی زخم طر??داران پاشید و تشنگی آنها را چندین برابر کرد.عنوان Ground Zeroes که پیش درآمدی خواهد بود بر عنوان MGS V: The Phantom Pain قرار است در ۱۸ مارچ در ??روشگاه‌های آمریکای شمالی و در ۲۰ مارچ نیز در ??روشگاه‌های ژاپن و اروپا برای کنسول‌های PS3 و Xbox360 و همچنین کنسول‌های نسل هشتم PS4 و Xbox Oneعرضه شود. داستان این بازی نیز روایت‌گر شخصیت Big Boss است، که وقایعی را پس از جریانات بازی Peace Walker دنبال می‌کند. Ground Zeroes از موتور Fox Engine است??اده می‌کند و همین مسئله باعث شده حتی بر روی کنسول‌های نسل ه??تم بتواند به خوبی بدرخشد. شما عزیزان می‌توانید پیش‌نمایش این عنوان را در اینجامطالعه ??رموده و تمام اطلاعات مورد نیازتان را بدست آورید.

Metal-Gear-Solid-Ground-Zeroes-Box-Pop-200x100.jpgMetal-Gear-Solid-V-Ground-Zeroes-Magazine-200x100.jpgMetal-Gear-Solid-V-Ground-Zeroes-Magazine-2-200x100.jpgMetal-Gear-Solid-Ground-Zeroes-Poster-with-frame-200x100.jpgMetal-Gear-Solid-Ground-Zeroes-Poster-200x100.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قراره روی ویتا هم عرضه بشه

لینک به ارسال

اره ولی تجربه روی ps4 از همه بهتره:thumbsup:

لینک به ارسال

ای خدا چرا ما باید صبر کنیم ps4هگ بشه پس اینا کجان بیاین هگش کنید اره با تو هستم اقای ریبگ بیا هگش کن هر دو شونو هگ کن همps4 v xbox1

لینک به ارسال

دوستانی که بازی ac iv رو روی ps3 بازی کردن: دوستان ??کر کنم داستان این بازی برای این نسل با نسل بعدی مت??اوت باشه.

امیدوارم این بازی هم همینطوری باشه. منکه منتطر نسل بعد نمیمونم. سریع دانلود میکنم و با ps3 بازی میکنم.

لینک به ارسال
دوستانی که بازی ac iv رو روی ps3 بازی کردن: دوستان ??کر کنم داستان این بازی برای این نسل با نسل بعدی مت??اوت باشه.

امیدوارم این بازی هم همینطوری باشه. منکه منتطر نسل بعد نمیمونم. سریع دانلود میکنم و با ps3 بازی میکنم.

داداش داستان هر دو نسل یکیه و ت??اوتی نداره،??قط گرا??یک جزییات بیشتری داره وگرنه همون بازیه

لینک به ارسال
ای خدا چرا ما باید صبر کنیم ps4هگ بشه پس اینا کجان بیاین هگش کنید اره با تو هستم اقای ریبگ بیا هگش کن هر دو شونو هگ کن همps4 v xbox1

تو برو یه کم سواد یاد بگیر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...