رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
emad_hs

اس ام اس عاشقانه دی ۹۲ سری دوم

پست های پیشنهاد شده

[h=3]اس ام اس عاشقانه دی ۹۲ سری دوم[/h]

Love-sms-92-second-series.jpg

اس ام اس عاشقانه دی ۹۲ سری دوم : برای شما عزیزان و خوانندگان سایت ??ارس اس ام اس جدیدترین و داغ ترین اس ام اس های عاشقانه را آماده کرده ایم امیدواریم که از خواندن اس ام اس عاشقانه دی ۹۲ سری دوم لذت بببرید. [h=2]

اس ام اس عاشقانه دی ۹۲ سری دوم[/h] [h=4]sms asheghane[/h]

ر??تی و ر??تی و این دل ?? من منتظر بشنوه آخر ?? شب صدا گرم ?? تو از پشت ?? خط جلو چشمم ?? تصویرت همش …

.

.

.

[h=2]اس ام اس عاشقانه دی ۹۲ سری دوم[/h] [h=4]sms asheghane[/h]

آدم،تنها خلی??ه ی خدا روی زمین است . امپراتوری که گاهی باید برگردد به آخرین سلاحش . و سلاح او ??? گریه ??? است …!

.

.

.

کپک زده خواهش میکنم پایت را از رویش بردار…احساسم را میگویم مدتهاست که رویش ایستاده ای.

.

.

.

خــدایا ؟ کــمــی بــیـا جــلــوتــــر مــی خــواهـــم در گوشــت چــیــزی بــگــویم ایـن یـک اعــتـرا?? اســت مـــــن بــی هستی ام..بــــی عشقــــــم دوام نــــــــمی آورم!!!

.

.

.

حکایت زندگیم شده مثل اون د??تر نقاشی خرد سالی که توش چند تا خط رنگی بیشتر نیست،نه بقیه می??همن که چی کشیده نه خودش قدرت توضیح دادنو داره…

.

.

.

آهای زمستان… حواست جمع باشد که دور تو و تمام شاعرانه ها را خط خواهم کشید اگر با بودنت او حتی یک سر??ه کند…

.

.

.

به من قــول بده در تمـامــی سال هایی که باقی مانده تا ابــــد!! مـواظــب خودت باشــی… شــاید … دیگــر نباشم که یادآوریت کنم…

.

.

.

چقـــدر زیـــادی ! آنقــــدر .. که نمـــیتوان .. تمــــام ?? تـــو را “خیـــال??? کــــرد !

.

.

.

**دوستت دارم منه بیچاره** گاهی باید بخندی با صدای بلند که کر شود آسمان و ??ریاد بزنی:دنیا… نامردم اگه با این صدای خنده نرقصونمت…!

.

.

.

نه مثل هرکس.. مثل کسی که برایم کس دیگریست… دوست دارم

.

.

.

اشکای گوله روگونتو دیدمو گریه کردم ….بارموبستم ر??تم یه جا که برنگردم…حالاغرق دردم…اشتباه کردم

.

.

.

به پایان رسیده ام “نقطه “نمی گذارم یک “ویرگول “می گذارم این هم امیدی ست,شاید که برگردی!!!

.

.

.

هروقت تونستی به کسی آرامش ببخشی ، بدان عاشق شدی وگرنه عشقی که آرامش معشوق را بگیرد خودخواهیست …

.

.

.

میخوام قانون قصه ها رو عوض کنم…. میخوام اصل (عشق اونه که عاشقا بهم نرسن) رو رد کنم…. میخوام هرطور شده بهت برسم و این قصه رو باور کنم…. قصه ی عشقی که عاشقا توش بهم میرسن…..

.

.

.

می دانــــی؟؟؟؟؟؟؟ دنـیــــــــــــــــــــــــا برایم ویران است … با تو از عشـــــــــــــــق… بی تو از ??راغ…

.

.

.

کنارم نیستی… اما دائم در کوچه های ذهنم قدم میزنی… شاید دوست داشتن یعنی همین…

.

.

.

با خودم گ??تم : سرد تر از دستانم نیست ندایی گ??ت : محبت یارت که یخ زد را چه زود ??راموش کردی

.

.

.

مـــن یـــک دختــــرم… مــــرا پریشـــــانی موهایـــــت نــــه! مــــرا تـــه ریــــش خستـــــه ات دیــــوانه میکنــــد…

.

.

.

گـــاهـــــــــــی هــوایـت را مـی کـنــــــم.. هـوایـــی مـیـشـم هـوایـی مـیـشـم هـوایـی مـیـشـم هـوایـی مـیـشـم هـوایـی مـیـشـم تــــا .. بــــــــــــا هــوایـت خـــ??ـــه مـیــشــــــــــــــم

.

.

.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...