رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
emad_hs

جوک جدید دی ۹۲

پست های پیشنهاد شده

[h=3]جوک جدید دی ۹۲[/h]

new-joke-dey-92.jpg

جوک جدید دی ۹۲ : جوک های داغ و خنده دار که ما برای شما عزیزان آماده کرده ایم را از دست ندهید برای خواندن جوک جدید دی ۹۲ به ادامه مطلب بروید. [h=2]

جوک جدید دی ۹۲[/h] [h=4]joke jadid[/h]

تو زندگیم برای دو چیز زیاد تاس?? می خورم۱???-مرد های زن ذلیل ۲???-پسرایی که با دیدن کلمه دختر ناخود آگاه انگشتشون میره رو like???(هر چند اون مطلب به ضرر پسر ا باشه???)???

.

.

.

[h=2]جوک جدید دی ۹۲[/h] [h=4]joke jadid[/h]

یه سؤال دقیقاً ما دهه ٨٠یا از کدوم بچه گیمون خاطره بگیم .

.

.

.

ا??تابه با همه تجهیزاتش همراه با کلیپس و ا??ق و بقیه مخل??ات تو دماغم اگه دروغ بگم این مکالمه بین منو یه دختره من : عکستو با ایمل ب??رست دختره :ایمیل ندارم من : خوب درست کن دختره :تو ایران که درست نمیشه !!! من : چرا ؟!!!!! دختره : چون تحریم ! بعد تازه ترم ۵ حقوق میخونه خداییش با کیا شدیم ۷۵میلیون ن??ر ؟!

.

.

.

یه د??ه عجله داشتم بعد با بی حوصلگی ماشینو پارک کردم یهو شندیم میگه راننده سمند…. آب دهنمو قورت دادم باخودم گ??تم یه ۲۰۰تومنی جریمه ا??تادیم تا عقبو نگاه کردم دیدم اینکه بامن نیس تازه یادم ا??تاد ماشین من سمند نیس که خخخخ

.

.

.

از دختره پرسیدم برند ادکلنت چیه….خیلی شیک و مجلسی و با کلی عشوه ??رمود: for woman در انجا بود که گ??تم: خدایا من از خاکم و به خاک برمیگردم مرا بخوان بسوی خودت …!

.

.

.

ب بعضیام باس گ??ت : عزیزم من هیچی بھت نمیگم به خاطر این نیس که ساده ام یا خرم! من همیشه پایبند این جمله ام : “جواب ابلهان خاموشیست??? بعله شوما پیش ما ابلهی! خخخخ! از خودم ساختم! D:

.

.

.

به سلامتی ما مجرد ها که بدون توقع از نیمه گمشدمون هرشب با تخم مرغ و گوجه سر میکنیم تا پیداش بشه برامون شام درست کنه والا به خدا کپک زدیم!!!! کجایی؟؟؟؟ لط??ا بلاکید روحم شاد بشه…

.

.

.

اگر کله پاچه یه غذای ایتالیایی بود اسمش کال پاچینو بود خوردنش خیلی هم کلاس داشت

.

.

.

همین الان زنگ زدم رستوران میگم ببخشید غذا چی دارین؟رستورانیه گ??ت:کوبیده،برگ،جوجه، باقالی پلو با ماهیچه و… 
منم برگشتم گ??تم : خوش بحالتون ما نیمرو داریم.بعدش دیگه بی تربیت شد خخخخخخخخ ، شما هم امتحان کنید لحظه های خوشی رو سپری کنید.

.

.

.

کـوتـاهـتـریـن جـوک تـاریــخ : ایـنـتـرنـت پـرسـرعـت مـخـابـرات !

.

.

.

یارو خار میره تو دستش درش میاره میبینه داره خون میادسریع میذاره سرجاش!!!!!!! توکه خندیدی حالابکوب لایکو تاماهم بخندیم!

.

.

.

یک ژاپنی ب زنش میگه : tiki taki زنش میگه : kua nini ژاپنی ناراحت میشه میگه : ??? taka anji radiyumba yaku زنش گریه میکنه میگه : ??? mimi takunı kakabında یه جوری میخونی انگار ژاپنی بلدی و سر در میاری!!!

.

.

.

قدیما مهمون میومد خونمون میگ??تن قبله کدوم طر??ه؟؟؟ الان تا میان میگن پسورد مودمتون چیه؟؟؟ اصن یه وضی!!!

.

.

.

تا چند وقت دیگه پشت کامیونا می نویسن :ر??یق بی کلیپس، مادر! حالا از ما گ??تن بود! بترسین از روز رستاخیز به قول داش کامران خودمون!

.

.

.

عشقم تو چی هستی؟؟!من که ستاره شناس نیسم بگم ماه ای ستاره ای ؟! . . أما ??ک میکنم میبینه ی ذره شبیه سیاه چاله و شهاب سنگ هستی:)))))

.

.

.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لره از دستشویی میاد بیرون ر??یقاش میگن دستاتو شستی ؟

میگه من که چیزی نخوردم

:biggrin2:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...