رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
emad_hs

اس ام اس های زیبای دی ۹۲

پست های پیشنهاد شده

[h=3]اس ام اس های زیبای دی ۹۲[/h]

Beautiful-sms-January-92.jpg

اس ام اس های زیبای دی ۹۲ : تعدادی از اس ام اس های ??وق العاده زیبا و جدید همینطور با مضامین مختل?? آماده کرده ایم امیدواریم از خواندن این اس ام اس های زیبا لذت ببرید. [h=2]

اس ام اس های زیبای دی ۹۲[/h] [h=4]sms ziba[/h]

صــــدا…..نر??ـــت تصویـــر….نر??ــــت حتی دستان من کارگردان هم بــــرای حرکت…..نر??ــــتــــ امـــا بازیگــــر….! او ر??ـــــت نقشی را که آمده بود بــــرای بازی نکردنـــــــش…

.

.

.

[h=2]اس ام اس های زیبای دی ۹۲[/h] [h=4]sms ziba[/h]

??قط یه مرد ایرونی میتونه بخاطر عشق به تحصیل بچه اش کلیه خودش رو ب??روشه, ??قط ی مادر ایرونی میتونه واسه آینده بهتر ??رزندش بره خونه مردم کار کنه و??قط ی ??رزند ایرونیه که میتونه قید زندگیشو بزنه تا یه عمر مواظب پدر و مادر پیرش باشه اره ??قط ما ایرونی ها …

.

.

.

بـــه بـــعـــضـــیـــا بـــایـــد گـــ??ـــت : مـــن خـــودم یـــه پـــا واگـــیـــرم … بــه پـــا حـــالـــتـــو نگـــیـــرم … ! icon_smile.gif

.

.

.

مــــرا ??ـــروخـــت بــــه دیگـــــری … ??ــقـــط بــه خــاطـــر ایــنـکـــه مــن پــرایـــد داشـــتــم و او پـــــــرادو ….. ای کــاش مـیـشـد در دنـیـا .. واژه هـا را بـه هـم ریـخـت …. سـایـلار

.

.

.

دقیقا از زمانی که به کسی که دوسش داری میگی “I love U??? و میدونه که واقعا دوسش داری و با “مرسی عزیزم??? جوابتو میده یهو تَه دلت خالی میشه …

.

.

.

پای درد و دل هر مادر شهیدی که نشستم … دست هر مادر شهیدی را که بوسیدم … اشک هر مادر شهیدی را که شاهد شدم … همشون ??قط یه چیز ازمون میخواستند : به دوستانتان بگویید : جگر گوشه من ر??ت تا غیرت را برای پسران ثابت کند و تا کسی چادر از سر دخترای مردم نکشد … !!!

.

.

.

بچه های ??قیر. ??قط در زنگ انشا تعطیلات به کنار دریا می روند…..

.

.

.

زندگی چیست؟ زندگی یعنی روده بر شدن از خنده وسط پیاده روی مرگ به سوی جهنم … جمله از خودمه ها!

.

.

.

باآسمان سخن نمیگویم !! اینبارباچاله هاهستم … شایدبه تو ا??ق برسیم… من طاقت ا??تادنی دیگرراندارم ….

.

.

.

امام رضا نزدیک است برای انهایی که از ته دل صدای میزنند السلام علیک یا علی بن موسی الرضا سالروز شهادت امام هشتم بر شما شیعیان تسلیت باد .

.

.

.

به نام اون خدایی که واسه همه دنیا ن??سه … کاشکی که ??ردا نرسه … این ها همه کم لط??ی دنیاست عزیز این شهر مرا باتو نمی خواست عزیز من زندگیم قصه ی مردم شده است یک ، تو ، وسط زندگیم گم شده است

.

.

.

پـــلـــه هــای مـــو??ــقــیــت را بــالــا بــرویــد وگـــرنـــه پـــلـــه ی مــو??ــقــیــت دیــگــران مــیــشــویــد.

.

.

.

تمام لحظه هایم شده نشستن در ایستگاه قطار به انتظار رسیدن آشنایی درمیان انبوهی از غریبه ها

.

.

.

دعا میکنم در اخرین روزهای ص??ر حسین خریدار اشکهایتان;پیامبر مشکل گشای غمهایتان;غریب مدینه ش??اعت خواهتان;خورشیدطوس ضامن دعاهایتان ومهدی ??اطمه سایبان دلتان باشد . آمین

.

.

.

نمیدونستم باید برای بدبختی هایمان نیز بیشتر تلاش کنیم.ولی میدانم چارلین چاپلین بزرگ برای سینمایی زندگیمان هستیم.تابرای ضربه خوردنهایمان بیشتر بخندند.

.

.

.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...