رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

محکوم کردن HTC توسط Nokia

پست های پیشنهاد شده

Nokia-vs-HTC.png

چندی پیش نوکیا مو??ق شد تا HTC را محکوم به نقض پتنت‌های تحت کنترل خود کند تا ??روش تل??ن HTC Mini را در بازار بریتانیا ممنوع شود. اما نوکیا به بازار بریتانیا بسنده نکرده و قصد دارد HTC را از تمام میدان‌ها به در کند.

نوکیا در دادگاهی که در آلمان برپا شد، توانست HTC را بار دیگر محکوم کند. اما این بار دادگاه رای بر ممنوعیت ??روش کلیه محصولات اندرویدی HTC در کشور آلمان داده است، چرا که نوکیا ثابت نموده که HTC از ??ناوری انتقال اطلاعات برپایه NFC نوکیا بدون کسب اجازه از این شرکت ??لاندی، در محصولات خود بهره برده است.گوگل اخیرا متوجه صدمه‌ای که نوکیا قادر است به اکوسیستم اندروید وارد کند شده است. نوکیا از سال 2012 شکایت علیه HTC را آغاز نمود و گوگل خوب می‌داند که کمپانی ??نلاندی تنها به HTC بسنده نخواهد کرد و احتمالا به زودی دیگر کمپانی‌های تولید کننده ابزارهای اندرویدی را نیز هد?? قرار خواهد داد. از این رو گوگل در تلاش است تا ثابت کند که ادعای نوکیا صحت ندارد و کمپانی‌های اندرویدی، اختراع‌های ثبت شده این شرکت را نقض نکرده‌اند.

به هر حال زمان مشخص خواهد کرد که نوکیا مو??ق خواهد شد یا گوگل، اما آنچه در حال حاضر واضح و مشخص است آن است که HTC در این وضعیت بد اقتصادی، صدمه بزرگی خورده است.

Zoomit

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کلا htc اشغال ترین گوشی جهانه

ببین دیگه چقدر ا??ت کرده که نوکیا محکومش کرده:icon_346[1]::78::vahidrk:

لینک به ارسال

یه لحظه من مخم هنگ کرده...wtf... مگه مایکروسا??ت نوکیا رو نخرید؟؟؟پس دیگه نوکیا ای نمی مونه...!!!هر چی هست میشه مایکروسا??ت.یعنی چی یعنی این همه جا من خوندم مایکروسا??ت نوکیا رو خریده شایعه بود؟!:blink::blink:

لینک به ارسال
یه لحظه من مخم هنگ کرده...wtf... مگه مایکروسا??ت نوکیا رو نخرید؟؟؟پس دیگه نوکیا ای نمی مونه...!!!هر چی هست میشه مایکروسا??ت.یعنی چی یعنی این همه جا من خوندم مایکروسا??ت نوکیا رو خریده شایعه بود؟!:blink::blink:

شایعه نیست ...

از این به بعد باید نوکیا رو نیوکیا بشناسیم ، اما رو زبون همه نوکیا هست دیگه ، چه میشه کرد ...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...