رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
emad_hs

اس ام اس دلتنگی دی ۹۲

پست های پیشنهاد شده

اس ام اس دلتنگی دی ۹۲

sms-homesickness-dey-92.jpg

: برای شما خوانندگان عزیز ??ارس اس ام اس داغترین و جدیدترین اس ام اس های دلتنگی را قرار داده ایم امیدواریم از خواندن آن ها لدت ببرید.برای خواندن
به ادامه مزلب بروید.

اس ام اس دلتنگی دی ۹۲

.

.

.

چه داستان غم انگیزی که پیله ی کرم ابریشم تمام عمر ق??س می با??ت ولی به ??کر پریدن بود.

.

.

.

سکوت خجالتی ترین حر?? دنیاست گاهی وقت ها خودم را می گیرم که نیا??تم.

.

.

.

اس ام اس دلتنگی دی ۹۲

sms deltangi

.

.

.

وقتى حالت خوب نیست و دارى قدم میزنى ، رسیدن انصا?? نیست … !

.

.

.

درد که همیشه درد نمیمونه یا درمون میشه یا آدم بهش انس میگیره…

.

.

.

تو میخواستی بشی سنگ صبورم, تو شدی سنگ و من هنوز صبورم!!!

.

.

.

دلتنگم برای اون روزی که بیشترین غمم گم شدن آبنبات و لواشکم بود اما حالا کمترین غمم بیشترین غم دوران کودکی هم نمیشه اگه خوشت اومد بزن لایک رو

.

.

.

دلتنگی دردیه که شب وروز نمیشناسه شرمنده اگه بدموقع دلتنگت شدم

.

.

.

اس ام اس دلتنگی دی ۹۲

sms deltangi

.

.

.

سلامتی کسی که تو خیالمونه ولی بیخیالمونه ……..

.

.

.

چــــــــرا گورتونو گم نمیکنید؟ اون ک ر??تــــــــ دیگه شما موندید چیکار ؟ کاسه ی گرم تر از آشیــــــــــد “خاطرات??? ؟؟؟؟؟

.

.

.

حوصــله خوانــدن ندارم… حوصــله نوشتـن هم ندارم… این همـــه دلتنـــگی دیگر نه با خــواندن کم می شود ، نه نوشـــتن! دلـــم لمـــس آغوشت را می خـــواهد… ??قــــط همــــین…!! دست به صورتم نزن! می ترسم بی??تد.. نقاب خندانی که بر چهره دارم! و بعد .. سیل اشک هایم تو را با خود ببرد .. و باز .. من بمانم و تنهایی . . .

.

.

.

شاد باش نه یک روز هزاران سال، بگذار آوازه شادبودنت چنان در شهر بپیچد، که روسیاه شوند آنانکه بر سر غمگین کردنت شرط بسته اند….

.

.

.

اس ام اس دلتنگی دی ۹۲

sms deltangi

.

.

.

تو را گویم تو را با هر طپش،هر نبض تو را با قلبی از اندوه تو را با چشمه ای از اشک تو ای سرچشمه پاکی ب سویم باز خواهی گشت؟ و بیزارم ازین تکرار ازین بغض ??روخورده ازین احساس سرخورده و این لبخند پژمرده . . . نیا هرگز تو را در لابلای خاطراتم د??ن خواهم کرد.

.

.

.

دلم تنگ شده… واسه شیطنتات… واسه???دیوونه???گ??تنات…! دلم تنگه… واسه خندیدنت…برق نگاهت… واسه وقتایی که دور از چشم بقیه دستم و تو دستت میگر??تی و آروم سرتو رو شونم میذاشتی و کنار گوشم زمزمه میکردی: پس کی میشه این دستا برای همیشه واسه من باشه….!؟ دلم تنگ شده واسه تمام اون روزا… ینی میشه خدایا یه روز دستام واسه همیشه تو دستاش باشه…!!؟؟

.

.

.

نیمه گمشده را؛بی خیال شو لط??ا؛ اگر سهم تو بود که گم نمیشد،نیمه ی پیدا شده رو دریاب

.

.

.

به ن??س های خسته ام نگاه نکن اگر تو را داشته باشم…..تمام دنیا را پیاده میروم…

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...