رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

Lfd : نسل جدید نمایشگر

پست های پیشنهاد شده

از زمان معر??ی اولین نمایشگرها که مونوکروم CRT ها بودند، نزدیک 90 سال می‌گذرد. در این 90 سال، پیشر??ت های بزرگی در صنعت نمایشگرها انجام شده است. از انقلاب تلویزیون های رنگی، تلویزیون های تخت، LCDها، LEDها و به تازگی OLED ها!اما در این بین نوعی از نمایشگرها هستند که کمتر در مورد آنها کمتر صحبت شده است. Large Format Display یا نمایشگرهای نوع بزرگ، نوعی نمایشگر هستند که ت??اوت‌های عمده ای با تلویزیون های موجود دارند.

LFD‌ها، ویژگی‌هایی دارند که آن‌ها را از سایر نمایشگر‌ها متمایز می‌کند. این نوع نمایشگر‌ها، امکاناتی ??راتر از یک تلویزیون ساده یا حتی هوشمند را به کاربر می‌دهند. سامسونگ یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان این نوع تلویزیون‌ها است.مهمترین ویژگی LFD، کامپیوتر داخلی آن است. کامپیوتری با مشخصات قدرتمند که به شما امکانات کامل با درگاه‌های مختل?? یک کامپیوتر حر??ه‌ای از جمله LAN، USB 2.0 و USB 3.0، درگاه‌های HDMI، DVI، AV، VGA، DP و حتی پورت RS-232C را می دهد. با این اوصا??، نیاز به کامپیوتر یا هر دستگاه ارتباطی خارجی از بین می‌رود.lfd-samsung-3.jpg

از دیگر ویژگی بسیار م??ید و کارآمد این نمایشگرها، قابلیت تبدیل به ص??حه لمسی می‌باشد. قابلیت بسیار م??یدی که می‌تواند در کلاس مدارس، آموزشگاه‌ها و اتاق‌های کن??رانس از آن است??اده شود.lfd-samsung-1.jpgاز این نمایشگر‌ها می‌توان به عنوان VideoWall نیز است??اده کرد. به این صورت که می‌توان با قرار دادن چند LFD در کنار هم، اندازه‌های دلخواه نمایشگر را ایجاد کرد. شرکت سامسونگ LFD‌هایی با اندازه‌های متنوع، از 22 تا 95 اینچ تولید می‌کند.به طور کلی، در مقایسه با نمایشگر‌های دیگر، LFD، 15% توان مصر??ی پایین‌تری دارد.مشخصات دیگر LFD‌های سامسونگ شامل عمری بیش از 50,000ساعت، دمای کار پایین، قابلیت کارکرد به حالت ا??قی یا عمودی و راحتی نصب و ارتقا می‌باشد.کاربرد‌های عمده LFD‌ها مت??اوت از تلویزیون‌های و نمایشگر‌های دیگر است.

به طور کلی، LFD‌ها می‌توانند بهترین جایگزین برای پروژکتور‌ها، تخته‌‌های مدارس و وایت‌بورد باشد که مشکلات عمده آن‌ها را به بهترین نحو حذ?? می‌کند.یکی از بهترین کاربرد‌های این نوع نمایشگر‌ها در مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی است که اولین قدم در هوشمند‌سازی آموزش می‌باشد. در این صورت نه تنها دیگر نیازی به تخته سیاه یا وایت‌بورد و پروژکتور نخواهد بود، بلکه قابلیت‌های بیشتری به معلمان، اساتید و دانشجویان می‌دهد. ص??حه‌نمایش بزرگ با وضوح بالا، قابلیت لمسی، کامپیوتر داخلی و قابلیت‌های بالای اتصالی کمک بسزایی در آموزش می‌کند.lfd-samsung-2.jpgدر صنعت تبلیغات نیز LFD‌ها می‌توانند نقش موثری ای??ا کنند. امروزه تبلیغات در ??روشگاه‌ها، مراکز تجاری و محل‌های عبور و مرور مردم، از حالت بیلبورد ساده به تصاویر متحرک و ویدیو که جلب نظر بیشتری می‌کنند در حال تغییر است. با ویژگی‌هایی که LFD‌ها دارند مثل VideoWall (کنار هم گذاشتن چند LFD و ایجاد تصویر بزرگتر)،رکنترل چند LFD توسط سرور، کامپیوتر داخلی LFD، در عرصه تبلیغات نیز مورد است??اده قرار می‌گیرد.

LCD ، LED ، حالا هم پیش به سوی LFD !!!

cebit0839.jpg

منبع : zoomit

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دلم میخواد با این تلویزیون assassin's creed 4 بازی کنم.چه شود.......

لینک به ارسال
دلم میخواد با این تلویزیون assassin's creed 4 بازی کنم.چه شود.......

موا??قم :

واقعا رویای بزرگیه :laugh: !!!

خوابشم هیجان داره ...

لینک به ارسال
موا??قم :

واقعا رویای بزرگیه :laugh: !!!

خوابشم هیجان داره ...

اره دقیقا.مخصوصا تصور کن قسمت جنگهای دریاییشو یا شکار وال رو تو این تلویزیون.....??کر کنم خودم هم تو دریا غرق بشم.:biggrin2:

لینک به ارسال
اره دقیقا.مخصوصا تصور کن قسمت جنگهای دریاییشو یا شکار وال رو تو این تلویزیون.....??کر کنم خودم هم تو دریا غرق بشم.:biggrin2:

:laugh::laugh: ...

مخصوصا اگه PS4 باشه ... با این LFD ، واااااای ( دیگه خیلی تخیلی شد :biggrin2: )

لینک به ارسال
:laugh::laugh: ...

مخصوصا اگه PS4 باشه ... با این LFD ، واااااای ( دیگه خیلی تخیلی شد :biggrin2: )

دلم اب شد.:biggrin2:

لینک به ارسال
دلم اب شد.:biggrin2:

حالا PS4 امید به خدا هک بشه میشه یه جورایی به دستش آورد ،، ولی X1 به نظرت زودتر هک نمیشه ؟؟

که اگه بشه دیگه طر??داری برای Ps4 نمیمونه اینطور نیست ؟ اصلا کسی میره سراغش ؟ ( خدا اون روزو نیاره )

لینک به ارسال
حالا PS4 امید به خدا هک بشه میشه یه جورایی به دستش آورد ،، ولی X1 به نظرت زودتر هک نمیشه ؟؟

که اگه بشه دیگه طر??داری برای Ps4 نمیمونه اینطور نیست ؟ اصلا کسی میره سراغش ؟ ( خدا اون روزو نیاره )

به خدا قسم اگه ایکس باکس 2 سال هم زودتر هک بشه امکان نداره حتی به خریدنش ??کر کنم.به همین شاهکار سونی یعنی ps3 میچسبم تا ps4 هک شه.ما طر??دارای برترین کمپانیه دنیاییم و نباید سطح ??کرمون اینقدر بیاد پایین که به خرید جعبه ی مایکروسا??ت راضی بشیم.قبول نداری؟:biggrin2::biggrin2::biggrin2:

لینک به ارسال
به خدا قسم اگه ایکس باکس 2 سال هم زودتر هک بشه امکان نداره حتی به خریدنش ??کر کنم.به همین شاهکار سونی یعنی ps3 میچسبم تا ps4 هک شه.ما طر??دارای برترین کمپانیه دنیاییم و نباید سطح ??کرمون اینقدر بیاد پایین که به خرید جعبه ی مایکروسا??ت راضی بشیم.قبول نداری؟:biggrin2::biggrin2::biggrin2:

یعنی X1 هم اینقدر سطحش پایینه بین ما ؟؟

منم خودم به شدت طر??دار Ps4 هستم ، شما درست میگی ولی چه میشه کرد !!!؟؟

انشالله دوتاش هک بشه ، Ps4 هم بره بالا ...

لینک به ارسال
یعنی X1 هم اینقدر سطحش پایینه بین ما ؟؟

منم خودم به شدت طر??دار Ps4 هستم ، شما درست میگی ولی چه میشه کرد !!!؟؟

انشالله دوتاش هک بشه ، Ps4 هم بره بالا ...

راستش واسه من ps3 خیلی از xbox1 بالاتره.من اصلا نمیتونم قبول کنم که مایکروسا??ت در زمینه ی گیم حتی نزدیک سونی باشه.چون زمانی که اونا داشتن ویندوز می??روختن ما داشتیم رو پلی استیشن 1 و 2 (دوتا کنسول ا??سانه ای) خدای جنگ و سایلنت هیل و رزیدنت اویل و ??اینال ??انتزی بازی میکردیم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...