رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
hoomannnnn

مشکل در نصب ویندوز هفت 64بیتی

پست های پیشنهاد شده

سلام من ویندوز ه??ت 64بیتی رو با iso burnerبه صورت بوتیبل ریختم رو دی وی دی.وقتی که میخوام ویندوز رو نصب کنم میگه درایوری رو برای نصب کردن معر??ی کن.تورو خدا کمک کنید چیکار کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من ویندوز ه??ت 64بیتی رو با iso burnerبه صورت بوتیبل ریختم رو دی وی دی.وقتی که میخوام ویندوز رو نصب کنم میگه درایوری رو برای نصب کردن معر??ی کن.تورو خدا کمک کنید چیکار کنم

سلام دوست گلم

خب ممکنه ویندوز خوب رو dvd رایت نشده

پیشنهاد میکنم روی یک ??لش رایت کن چون 3برار دی وی دی سرعتش بیشتره ....واسه رایت کردن ویندوز روی ??لش از این نرم ا??زار است??اده کن :

http://dl.p30share.biz/users/masoud/92/dey/WinSetupFromUSB%201.2%20Final_www.p30day.com.rar

لینک به ارسال

بهترین و سریعترین نرم ا??زار رایتی که من دیدم در عین حال خیلی هم کم حجم و سالم نرم ا??زار burn aware pro هست من یک دی وی دی از نوع Data رو باهاش توی 3 دقیقه رایت میکنم ??وق العاده سریعه

تازه نسخۀ بدون نیاز به نصب هم داره تو اینترنت:biggrin2:

لینک به ارسال
سلام دوست گلم

خب ممکنه ویندوز خوب رو dvd رایت نشده

پیشنهاد میکنم روی یک ??لش رایت کن چون 3برار دی وی دی سرعتش بیشتره ....واسه رایت کردن ویندوز روی ??لش از این نرم ا??زار است??اده کن :

http://dl.p30share.biz/users/masoud/92/dey/WinSetupFromUSB 1.2 Final_www.p30day.com.rar

درسته ، این روش بهتره .

منم اینجوری نصب کردم هیچ مشکلی هم ندارم . نرم ا??زار های زیادی برای این کار هست ولی اینی که شما گذاشتی مناسب تره .

لینک به ارسال

دوستان من یک ویندوز7رو لپ تاپم نصب کردم اما گرا??یکش شناسایی نشده چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شده ها اما نه به طور کامل مثلا ??ار کرای4 رو میاره ام تو pes 2014میگه گرا??یک نصب نیست چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sadface:

لینک به ارسال

شما يه درایور پک خریداری کنیدشما وقتی dvd رو داخل داخل لپ تاپ ميزاري با یه کلیک همه درايورها نصب و اپديت میشه.من خودم يه ویندوز۷ نصب کردم روی یه لپ تاپ ايسوس هیچ کدوم از درايورهاش نصب نشد داخل اینترنت هم هرچی گشتم چند تا از درایور هارو بیشتر پیدا نکردن با یه dvd درايور پک خیلی راحت مشکلم حل شد.

لینک به ارسال

بنظر من برو ویندوز 8.1 رو از سایت سا??ت 98 بگیر حر?? نداره گیر و گور پیش نیاز نصب بازی هم نداری مث مرد رو لپ تاپ کار میکنه دیگه سون برا نصب بازیا قدیمی شده بازی ??قط رو 8.1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...