رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
iman0013

جایگزین Sd Card بجای SD Internal گوشی های Sony

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان .

یه گوشی j دارم و مشکل با حا??ظه داخلی کم اون داشتم ( تا حالا گوشی با این حا??ظه دست نگر??ته بودم lol.gif ) ، این آموزش رو دیدم و گ??تم براتون مرحله به مرحله توضیح بدم ...

---------------------------------------------------

چند مورد :

- این مورد برای J کامل تست شده و جواب گر??تم ...

- شما میتونید راحت یه مموری 8 گیگ جایگزین حا??ظه داخلی کنید ... ( خودمم 8 گیگ تست کردم )

- احتمالا این مورد برای گوشی های دیگه هم کاربرد داره ، اما من ??علا ??قط روی سونی تست کردم و شد ، روی سامسونگ هم تا یه جاهایی ر??تم اما هنوز جواب نگر??تم ...

نکته مهم :

* حتما از اطلاعاتتون بکاپ تهیه کنید ... ( میتونید کپی کنید روی PC )

- مقدمات :

* گوشی باید روت شده باشد ...

* دانلود یکی از ??ایل منیجرها ( برای دانلود روی اسم یکی از ??ایل منیجر ها کلیک کنید ) : Root explorer یا Root Browser

* بعد از نصب ، وارد ??ایل منیجر شوید و توسط SuperUser تاییدش کنید ...

- حالا مراحل زیر رو قدم به قدم پیش برید :

1- وارد System و سپس ??ولدر etc بشید و ??ایل vold.fstab رو پیدا کنید ...

2- روی ??ایل vold.fstab لمس طولانی کنید ، سپس Open With و با Text Editor ( در Root explorer ) یا با RB Text Editor ( در Root Browser ) بازش کنید ...

3- حالا دنبال متن زیر بگردید :

كد:

#MTD-BSP-LC-uSD_and_eMMC_coexistence-00 *[ dev_mount ext_card /mnt/ext_card auto /devices/platform/msm_sdcc.1/mmc_host dev_mount sdcard /mnt/sdcard 16 /devices/platform/msm_sdcc.3/mmc_host/mmc0 #MTD-BSP-LC-uSD_and_eMMC_coexistence-00 *]

4- حالا جای ext_card و SDcard رو در 2 جمله عوض کنید ، تا بشه مانند متن زیر :

كد:

#MTD-BSP-LC-uSD_and_eMMC_coexistence-00 *[ dev_mount ext_card /mnt/sdcard auto /devices/platform/msm_sdcc.1/mmc_host dev_mount sdcard /mnt/ext_card 16 /devices/platform/msm_sdcc.3/mmc_host/mmc0 #MTD-BSP-LC-uSD_and_eMMC_coexistence-00 *]

0

5- تا اینجا خوب پیش ر??تید ، اگر هم نتونستید ??ایل رو Edit کنید ، میتونید از لینک روبرو دانلود و جایگزین کنید : Download

6- بعد از اینکه مطمئن شدید که ??ایل جایگزین یا ویرایش شده ، گوشی رو ریبوت کنید ...

* مرحله آخر : بعد از ریبوت کردن امکان داره یه سری آیکن های برنامه هاتون بی رنگ میشه ، بهترین کار این هست که گوشی رو از قسمت Backup & reset ، کامل Reset Factory کنید ، حتی تیک Erase Internal storage رو بزنید ...

و در پایان لذت ببرید !

منبع:موبایلستان

نویسنده:behzad

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

رو خیلی از گوشی ها جواب میده ولی رو اس پی و زد وان جواب نداد.

لینک به ارسال
رو خیلی از گوشی ها جواب میده ولی رو اس پی و زد وان جواب نداد.

یه روش دیگه هم بود که یه ??ایلو از ریکاوری نصب میکردی اونم خودش همه کارارو میکرد

لینک به ارسال
یه روش دیگه هم بود که یه ??ایلو از ریکاوری نصب میکردی اونم خودش همه کارارو میکرد

دقیقا همین کارو میکنه ولی بدون ال??ی!

یه برنامه .jar تو یکی از ??ولدر های سیستم گوشی هست که اگه بلد باشی اونو ادیت کنی اس پی و زد وان رو هم میشه مموریش رو جایگزین حا??ظه داخلی کرد.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...