رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
aminomi

تاخیر تیم ریباگ ..( چرا ؟؟)

پست های پیشنهاد شده

همانطور که میدونید تیم ریباگ مدت هاست از رقیبش یعنی rogero عقب ا??تاده . و هنوز آپدیت بعد از شماره 4.46 رو منتشر نکرده (4.50) .!!!

اما از آن سو rogero برای آپدیت 4.53 داره آماده میشه !

سونی در سایتش برای PS3 آپدیت 4.53 رو منتشر کرد و برای PS4 آپدیت شماره 1.51 . حالا rogero در حال تلاش برای این آپدیت هست .

به نظرتون علت تاخیر تیم ریباگ چیه ؟؟ به نظرتون اصلا آپدیت میده ؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
همانطور که میدونید تیم ریباگ مدت هاست از رقیبش یعنی rogero عقب ا??تاده . و هنوز آپدیت بعد از شماره 4.46 رو منتشر نکرده (4.50) .!!!

اما از آن سو rogero برای آپدیت 4.53 داره آماده میشه !

سونی در سایتش برای PS3 آپدیت 4.53 رو منتشر کرد و برای PS4 آپدیت شماره 1.51 . حالا rogero در حال تلاش برای این آپدیت هست .

به نظرتون علت تاخیر تیم ریباگ چیه ؟؟ به نظرتون اصلا آپدیت میده ؟؟

یه شایعاتی قبلا اومدن که این تیم داره رو هک ps4 کار میکنه و دیگه برای ps3 ??ک نکنم حوصله داره بیاد بزنه

لینک به ارسال

اگه میخواست رو ps4 کارکنه و ps3 رو ول کنه اعلام میکرد، زمان 4.50 هم هنوز ps4 نیومده بود، پس احتمالا گروهشون بهم ریخته یا سونی یه کاری کرده باهاشون.

لینک به ارسال

پس مثل اینکه باید کسایی که رو rebug هستن و بهش علاقه دارن برن رو rogero دیگه ...

??علا که اکثر بازی ها رو rebug 4.46 قابل اجراست ولی با اومدن rogero 4.53 دیگه همه میرن رو این ??ریمور ( اگه ریباگ ??ریمور نده ) ! ps4 هم حالا حالاها قابل هک نیست !!

لینک به ارسال

من که خیلی وقته Rogero 4.50 رو نصب کردم و مثل شیر کار میکنه...این دوتا ??رقی برای ما ندارن و یکین و تازه تو اکثر بازیا خیلی راحت تر از ریباگ اجرا میکرد.

لینک به ارسال

من که روجرو 4.50 رو نصب کردم،خیلی هم خوبه

لینک به ارسال

اول از همه بگم که آپدیت 4.53 نصبش از طر?? سونی ضروری اعلام نشده کسانی که در حال حاضر 4.50 نصب کردند یا اسپو?? کردند به راحتی مثل من می تونن بازی کنن

تیم ریباگ خیلی با دقت و ظرا??ت کار می کنن و مثل Rogero غیر حر??ه ای نیستند که راه به راه CFW منتشر کنند

وقتی CFW از ریباگ منتشر میشه بدون کمترین باگ و اشکال ممکنه چون توسط چندین توسعه دهنده اول تست میشه و بعد در دسترس عموم قرار می گیره

در توضیح اینکه چرا اینقدر تاخیر داشته باید بگم که 3 حالت بیشتر وجود نداره

1- صبر کردند که ??ریمور بعدی سونی (نصب ضروری) منتشر بشه مثلا 4.60 یا... چون در حال حاضر تقریبا 99% بازی ها روی 4.46 اجرا میشه و نیاز چندانی به 4.50 نیست

2- کنسول ps3 رو دیگه ول کردند و سرگرم توسعه دادن ps4 هستند (همونطور که خیلی های دیگه دارن روی xbox one کار می کنن)

3- تیمشون از هم پاشیده و دیگه در صحنه هک حضور ندارن (که خیلی بعیده)

نظر من اینه که تا اوایل 2014 باید صبر کرد و دید چه ات??اقی می ا??ته اگه تا حدود 2 ماه دیگه خبری ازشون نشه متاس??انه باید ازشون قطع امید کرد:ohnoes:

لینک به ارسال

صد در صد ریاگ داره رو ps4 کار میکنه

اینجوری از رقیبش به آسونی جلو میو??ته

لینک به ارسال

درسته که تیم ریباگ دیگه شورشو در آورده اما دوستان به هیچ وجه از cfw های مت??رقه است??اده نکنید. مدتیه یه سری از یوزرهای cfw psita اعلام کردن که دستگاهاشون rsod شده. اکثرا هم کسایی بودن که آنلاین بازی می کردن. تا جایی که می تونید یا از ریباگ یا حداقل از روجرو است??اده کنید.

دوستان من قصد داشتم برای این موضوع یه تاپیک جدید باز کنم اما چون بی ربط به موضوع این تاپیک بود گ??تم همینجا بگم.

لینک به ارسال
درسته که تیم ریباگ دیگه شورشو در آورده اما دوستان به هیچ وجه از cfw های مت??رقه است??اده نکنید. مدتیه یه سری از یوزرهای cfw psita اعلام کردن که دستگاهاشون rsod شده. اکثرا هم کسایی بودن که آنلاین بازی می کردن. تا جایی که می تونید یا از ریباگ یا حداقل از روجرو است??اده کنید.

دوستان من قصد داشتم برای این موضوع یه تاپیک جدید باز کنم اما چون بی ربط به موضوع این تاپیک بود گ??تم همینجا بگم.

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::5yt82hl_th::laugh::biggrin2::4:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...