رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mohammads77

اطلاعات سپاه چند فعال سایبری مرتبط با بیگانگان را بازداشت کرد.

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

به گزارش خبرنگار امنیتی د??اعی خبرگزاری ??ارس، صبح روز گذشته چند ن??ر از ??عالان سایبری مرتبط با بیگانگان، توسط سازمان اطلاعات سپاه در کرمان بازداشت شدند.به گ??ته یک مقام امنیتی، اتهام این ا??راد که در قالب یک شبکه پیچیده امنیتی-رسانه‌ای ??عالیت می‌کردند، ارتکاب جرایم سایبری و ارتباط با بیگانگان اعلام شده است.

تحقیقات از دستگیرشدگان ادامه داشته و این پرونده پس از پایان تحقیقات، برای رسیدگی تکمیلی به دستگاه قضایی سپرده خواهد شد.

متاس??انه این اشخاص از اعضای سایت معرو?? نارنجی که 4ن??ر آنها پسر و 3تای دیگه دختر هستن.

اینم اسامی نویسندگان سایت که دستگیر شدند:

علی اصغر هنرمند عباس واحدی علی رضا وزیری نسیم نیکمهر ملیحه نخعی محمدحسین موسی زاده سارا سجادپور

سایت نارنجی تا اطلاع ثانوی آپدیت نخواهد شد.

خب الان هم تکلی??شون مشخص شد...:n4v1d_174:

رئیس کل دادگستری استان کرمان از ارتباط ??عالان سایبری معاند دستگیر شده در کرمان با BBC خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی توکلی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به دستگیری اخیر ??عالان سایبری معاند، گ??ت: بسیاری از تشکل های مردم نهاد و عضوگیری های شبکه های مجازی که مدیریت و برنامه ریزی های آنها از آن سوی مرزها انجام می شود، تحقق اهدا?? و برنامه های دشمن را رقم خواهد زد.

وی اظهار داشت: دشمن برای لحظه لحظه ??رزندان این مرز و بوم برنامه دارد و غالبا با شعارهای پرطمطراق و خوش آب رنگ، جوانان و عمدتا اقشارتحصیل کرده را جمع کرده و اجرای برنامه هایش را بصورت تدوین شده و نظام یا??ته به آنان می سپارد.

این مسئول قضایی، دریا??ت مبالغ سنگین و ??عالیت کاملا سازمان یا??ته باند مذکور را یادآور شد و بیان داشت: این باند با ظاهری موجه و ??عالیت به ظاهر قانونی تعدادی از پروژه ها و طرحهای ضد انقلاب خارج نشین بویژه بی بی سی ??ارسی را انجام می داد، از جمله پس از ??تنه 88 سایت ندای سبز آزادی برای سران ??تنه توسط همین گروه طراحی و راه اندازی شد.

حجت الاسلام توکلی تصریح کرد: کمکهای مالی دریا??تی این گروه معمولا از لندن تحت عنوان کمک به انجمنهای خیریه و با چند واسطه به دست این باند می رسید و مدیر این گروه ??ردی بوده که از طر?? بی بی سی ??ارسی در چند کشور مالزی، هندوستان و ا??غانستان به عنوان مربی و استاد خدمت کرده و با هزینه سازمانهای اطلاعاتی انگلیس به این کشور ها س??ر می کرده است.

وی موج سواری از تنش های اجتماعی را یکی از اهدا?? باند مذکور ذکر کرد و ابراز داشت: طبق اعترا?? اعضای دستگیر شده، این ا??راد باید در هر تنش اجتماعی سوار بر موج، القائات و شبهه های خود را در جامعه منتشر می کردند.

رئیس کل دادگستری استان کرمان بر اعمال شدیدترین مجازات ها برای این گونه ا??راد تاکید کرد و گ??ت: این ا??راد که تبلیغ علیه نظام جمهوری اسلامی و اقدام علیه نظام را بصورت آگاهانه و هد??مند با نقشه های دشمنان قسم خورده این مرز و بوم به اجرا می گذاشتند مستحق سخت ترین مجازات هستند.

وی اذعان داشت: دشمن اکنون سبک زندگی را نشانه گر??ته است و با القاء تجمل گرائی و میل به مادیات، مردم را از روح معنوی و اسلامی جدا کرده است.

حجت الاسلام توکلی تصریح کرد: مقابله با هجمه دشمن نیازمند همت و اراده جمعی است که تحقق آن در گرو تغییر در ر??تار خانواده ها، مدیران و چهره های شاخص اجتماعی و دیگر اقدامات ??رهنگی و آموزشی از طریق رسانه ها بویژه رسانه ملی است.

ویرایش شده توسط mohammads77

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چه چیزا که آدم نمیشنوه!!!

لینک به ارسال
چه چیزا که آدم نمیشنوه!!!

ایمان جون کجایی توووووو.....بابا انجمن بدجور ا??ت کرده بعد ر??تن اون مدیران

به نظرت چکار کنیم آخه واقعا بی حال شده این انجمن...

لینک به ارسال

تنها راهش اینه که از بین کاربران ??عال مثل ایمان و شما و یا من مدیران رو انتخاب کنند بصورت امتحانی تا بعد که مدیران دائمی مشخص بشن

لینک به ارسال

همشهریامو حال میکنی چه میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :thumbup::lol:

لینک به ارسال

من واقعا نگران انجمن سایت هستم...چون جزو ??عال ترین انجمن هاست پس هرجور که شده نباید بذاریم ا??ت کنه...

لینک به ارسال

تا کی انجمن بدون مدیر هستش؟

لینک به ارسال
تا کی انجمن بدون مدیر هستش؟
معلوم نیست

من به مسعود پیغام دادم اما تا الان جوابی نداده...اصلا این مدتی هست که سایت دیرتر از سایت های دیگه آپدیت میشه...وضعیت سایت آش??ته شده انگار

لینک به ارسال

من همیشه به سایت نارنجی مشکوک بودما :gigglesmile:

خوبه ثبت نام نکردما اونجا :619379pjx9hv71jb:

ایشالا هر چه زودتر مدیریت انجمن هم مشکلاتش حل بشه

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
من همیشه به سایت نارنجی مشکوک بودما :gigglesmile:

خوبه ثبت نام نکردما اونجا :619379pjx9hv71jb:

ایشالا هر چه زودتر مدیریت انجمن هم مشکلاتش حل بشه

انشالا..... ویرایش شده توسط mohammads77

لینک به ارسال

عجیبه! ولی من ??کر میکنم بی خودی گر??ته شدن و کار اشتباهی نکردن!

دوستان مدیریت انجمن اگه چیزیش کمه ، لط??ا بهم بگین! من آماده ام تا همه ی پیشنهادات و انتقاد های شما رو بشنوم

لینک به ارسال

دوستان مدیریت انجمن اگه چیزیش کمه ، لط??ا بهم بگین! من آماده ام تا همه ی پیشنهادات و انتقاد های شما رو بشنوم

هیچ کدوم از میدر ها نیستن

لینک به ارسال

بچه ها به زودی طرح میکنن...چون بخش های مختل?? انجمن ??علا بدون مدیر موندن و من هم در طول ه??ته ??قط 4 روز میتونم بیام رسیدگی کنم

لینک به ارسال

ممنون بابا سایت نارنجی همچین سایت خوب و درست و حسابی ای هم نبود اما انشاالله که مشکلشون حل بشه!!!!!!!!!!!!!11:gigglesmile:

لینک به ارسال

خدا کنه واقعا با عوامل مخرب خارج ارتباطی نداشته باشن و الا دیگه کسی ازشون خبری نخواهد داشت...ا??تادن دست اطلاعات الکی که نیست..

• Like 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...