رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeed kratos

بیوگرافی گروه avenged sevenfold

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.امروز میخوام یه سری اطلاعات از گروه avenged sevenfold که به نظر خودم بهترین و دوست داشتنی ترین گروه موسیقی heavy metal در دنیاست.

[ATTACH=CONFIG]6387[/ATTACH]

این گروه 5 عضو داره که شامل m.shadows(vocal) synyster gates(lead guitar) zacky vengeance (rythem guitar) johnny christ(bass) arin ilejay(drum) هستن.این گروه از کودکی با هم دوست بودن و دوران تحصیل و مدرسه رو باهم گذروندن و رویای این رو داشتن که یه روز یک گروه معرو?? بشن.idol های اونا گروه هایی مثل iron maiden, metallica و slayer بودن.البته اینم بگم که drummer اول گروه jimmy sullivan (the REV( بود که در سال 2008 در 28 سالگی درگذشت و گروه رو عزادار کرد.the REV شاید اصلی ترین عضو گروه و سازنده ی اکثر اهنگها بود و به غیر از درام, پیانو و گیتار هم مینواخت.او به جرات یک نابغه ی موسیقی بود.شاید ??رق این گروه با سایر گروه ها تو این باشه که همونطور که خودشون هم همیشه میگن اونها قبل از یک گروه موسیقی صمیمی ترین دوستهای هم و به قول خودشون برادر هم هستن.بعد از مر گ the REV گروه تا مدتی با درامر ا??سانه ای گروه dream theater یعنی mark portnoiy برای ضبط البوم و اجراهای زنده همکاری کردن و یا شاید بهتر باشه بگیم او با این گروه همکاری کرد.مارک پورتنوی درامر محبوب و مورد علاقه ی the REV بود.تا این که بالاخره در سال 2010 گروه aruin ilejay رو به عنوان درامر گروه معر??ی کردن.

[ATTACH=CONFIG]6388[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]6389[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]6390[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]6391[/ATTACH]

البومهای این گروه شامل sounding seventh trumpet 2001 waking the fallen 2003 city of evil 2005 avenged sevenfold 2007 nightmare 2010 hail to the king 2013 هستن.

این گروه در سال 2005 در مراسم جوایز mtv تونست با اهنگ bat country جایزه ی برترین چهره ی جدید امریکا رو ببره و مسیر مو??قیت رو اغاز کنه.پس از اون بارها خود گروه و تک تک اعضای گروه برنده و یا نامزد کسب جوایز مختل?? مثل مراسم golden gods 20101 که گروه تمام جوایز گروهی و ان??رادی رو مال خودش کرد.البوم nightmare در سال 2010 تونست برنده ی بهترین البوم سال بشه و گروه رو به اوج برسونه.اونها شروع به برگزاری تورهای بزرگ در سراسر دنیا کردن و برنده ی جایزه ی بهترین گروه بین المللی و جایزه ی عاشق ترین طر??داران دنیا شدند.بالاخره در سال 2013 و حدود 3 ماه پیش گروه اخرین البوم خودشون و اولین البوم با همکاری arin ilejay به عنوان درامر رو با نام hail to the king عرضه کردن و در همون اول عرضه تونستن در صدر چارت uk kingdom قرار بگیرن و طر??داراشون مثل من رو خوشحال کنن.این البوم به جرات یکی از زیباترین البومهای سبک classic heavy metal هستش و من که 3 ماهه ??قط دارم همینو گوش می دم.یکی از اخرین کنسرتهای بزرگ این گروه حدود 1 ماه پیش در برزیل و در rock in rio برگزار شد که جمعیت خارق العاده ای رو مثل سایر کنسرتهای این گروه در rock am ring, long beach و .... جمع کرد.

بهترین track های این گروه شامل nightmare , a little piece of heaven , afterlife , buried alive , so far away , hail to the king و shepherd of fire هستن.

بهترین موزیک ویدئوهای این گروه هم شامل after life , almost easy , bat country , a little piece of heaven , nightmare هستن.

[ATTACH=CONFIG]6392[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]6393[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]6394[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]6395[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]6396[/ATTACH]

این بیوگرا??ی رو از جایی برنداشتم و همش رو با اطلاعاتی که خودم از گروه داشتم نوشتم براتون.امیدوارم با دیدن یکی دوتا از موزیک ویدئو هایی که گ??تم یا با گوش کردن چندتا از اهنگهاشون شما هم به این گروه علاقه مند بشین.مطمئنم که ازشون خوشتون خواهد اومد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز.سبک این گروه به غیر از چند تا از آهنگاشون.راک هستش و نه heavy metal ..گروه از نظر کار تجاری خیلی خوبه ولی از نظر هنری تقریبا هیچی نیستن.الانم که موزیسین های بزرگی مثل وکال machine head یا وکال slayer اونارو مسخره کردن و گ??تن تا کی میخوان ملودی ها و ری?? های متالیکارو است??اده کنن..

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز.سبک این گروه به غیر از چند تا از آهنگاشون.راک هستش و نه heavy metal ..گروه از نظر کار تجاری خیلی خوبه ولی از نظر هنری تقریبا هیچی نیستن.الانم که موزیسین های بزرگی مثل وکال machine head یا وکال slayer اونارو مسخره کردن و گ??تن تا کی میخوان ملودی ها و ری?? های متالیکارو است??اده کنن..

شما اول 3 تا البوم sounding seventh trumpet و waking the fallen و hail to the king رو گوش کن تا متوجه بشی که heavy metal هست یا نه .معلومه که اصلا گوش نکردی اهنگاشونو ویا با تعری?? heavy metal مشکل داری.ثانیا این نظر شخصی توئه که از نظر هنری چیزی نیستن.ات??اقا به نظر من ریتم و ملودی اهنگهاشون منحصر به خودشونه.در ضمن اگر هم از metallica که از بچگی idol شون بوده تقلید کنن هم ایراد نداره.هرکس یه الگویی داره واسه خودش.متالیکا یه اسطوره واسه تمام گروههای دنیاست.در ضمن وکال machine head از نظر شخصی تو خیلی خ??نه.من صدای m.shadows رو ترجیح میدم.ولی rock رو خوب اومدی.

لینک به ارسال

دوست گلم چرا ناراحت میشی؟

اصلا لازم نیست اینقدر حرص بخوریا..!!!من نگ??تم وکال اون گروه ها خیلی خ??نن.شما نظر شخصیتونو گ??تین و من چیزی رو که تو مصاحبه شنیدم گ??تم.

من قصد توهین نداشتم ولی شما توهین آمیز حر?? میزنین.

لینک به ارسال
دوست گلم چرا ناراحت میشی؟

اصلا لازم نیست اینقدر حرص بخوریا..!!!من نگ??تم وکال اون گروه ها خیلی خ??نن.شما نظر شخصیتونو گ??تین و من چیزی رو که تو مصاحبه شنیدم گ??تم.

من قصد توهین نداشتم ولی شما توهین آمیز حر?? میزنین.

نه والا منم قصد توهین ندارم دوست من.دو ن??ر که باهم سر یه موضوعی اختلا?? دارن با هم صحبت میکنن . بحث میکنن.اگه احساس کردی که توهین امیز حر?? زدم عذر میخوام.قصد بی احترامی نداشتم.شاید نظرمون مخال?? هم باشه ولی دشمن که نیستیم.

لینک به ارسال

منم دوست ندارم شما ناراحت بشین.میتونم دوستانه یه سوال بپرسم ازتون؟ که ??عالیت خاصی در زمینه موسیقی دارین یا نه؟

لینک به ارسال

من معمولا حس و حال لاگین کردن تو P30Day ندارم . اما واقعا پست این دوستمون سعید کراتوس منو تحریبک کرد لاگین شم. واقعا عالیه شما بخاطر یه گروه خیلی عادی مثل avenged sevenfold، اسلیر و ماشن هد رو زیر سوال بردی !!!!؟؟؟؟

راب ??لین گ??ت آلبوم avenged sevenfold خیلی خوب بود. اما یه لحظه احساس کردم دارم متالیکا گوش میدم. منظور راب ??لین این بود که کل آلبومت تقلید و تحت تاثیر متالیکا و چند تا گروهه دیگه بوده. حر?? کاملا حساب.

بعد شما صدای m.shadows رو به راب ??لین ترجیح میدی ؟؟؟!!!!! چه ربطی به هم داره. مثه اینه که بگی من صدای سیاوش قمیشی رو به ابی ترجیه میدم. آخه چه ربطی داره ؟ ماشین هد کاملا ترش گروو می خونه . چه ربطی به اونج داره ؟؟؟

من خواهش می کنم به آهنگ چهار تا گروه خوب گوش کنی بعد در موردشون نظر بدی. من تاحالا خیلی اونج دوست داشتم و به کاراش گوش می کردم اما با این پستی که گذاشتی احساس بدی بهم دست داد.

لینک به ارسال
منم دوست ندارم شما ناراحت بشین.میتونم دوستانه یه سوال بپرسم ازتون؟ که ??عالیت خاصی در زمینه موسیقی دارین یا نه؟

نه متاس??انه ندارم ولی به غیر از موسیقی راک و متال موزیک دیگه ای گوش نمیدم.اگه ??رصت بشه قصد دارم الکتریک یاد بگیرم.شما چطور؟

لینک به ارسال
من معمولا حس و حال لاگین کردن تو P30Day ندارم . اما واقعا پست این دوستمون سعید کراتوس منو تحریبک کرد لاگین شم. واقعا عالیه شما بخاطر یه گروه خیلی عادی مثل avenged sevenfold، اسلیر و ماشن هد رو زیر سوال بردی !!!!؟؟؟؟

راب ??لین گ??ت آلبوم avenged sevenfold خیلی خوب بود. اما یه لحظه احساس کردم دارم متالیکا گوش میدم. منظور راب ??لین این بود که کل آلبومت تقلید و تحت تاثیر متالیکا و چند تا گروهه دیگه بوده. حر?? کاملا حساب.

بعد شما صدای m.shadows رو به راب ??لین ترجیح میدی ؟؟؟!!!!! چه ربطی به هم داره. مثه اینه که بگی من صدای سیاوش قمیشی رو به ابی ترجیه میدم. آخه چه ربطی داره ؟ ماشین هد کاملا ترش گروو می خونه . چه ربطی به اونج داره ؟؟؟

من خواهش می کنم به آهنگ چهار تا گروه خوب گوش کنی بعد در موردشون نظر بدی. من تاحالا خیلی اونج دوست داشتم و به کاراش گوش می کردم اما با این پستی که گذاشتی احساس بدی بهم دست داد.

شما هر جور راحتی ??کر کن.بحث مقایسه نیست بحث اینه که هرکسی یه گروهی رو ترجیح میده.باز حالا slayer یه چیزی ولی اصلا علاقه ای به machine head نداشته و ندارم.البوم nightmare در مقایسه با رقبای قدری عنوان بهترین البوم 2010 رو مال خودش کرد.شما هم زیاد سعی کن تحریک نشی خوب نیست .به جاش machine head گوش بده حال کن.ولی سعی کن بدونی که دلیلی نداره نظر تو حتما درست باشه.موسیقی و طر??داری از یه گروه کاملا سلیقه ای هستش.یه بار دیگه پستم رو بخون ببین کجاش به گروه دیگه ای بی احترامی شده.راستی تو هم چند تا اهنگ خوب گوش کن که ??کر نکنی machine head خداست.

لینک به ارسال

Robb Flynn یا همون Lawrence Matthew Cardine تنها عضو گروه هستش که از روز تولد گروهشون تا حالا تو بند بوده و بقیه ی اعضای گروه ر??تن و اومدن.اون هیچ وقت اجازه نداد که گروه machine head تبدیل به یه گروه تجاری بشه..

در ضمن اون عکس شما === zakk wylde==== الگوی نوازندگیه منه..

مرسی پرچمت بالاست...

لینک به ارسال
نه متاس??انه ندارم ولی به غیر از موسیقی راک و متال موزیک دیگه ای گوش نمیدم.اگه ??رصت بشه قصد دارم الکتریک یاد بگیرم.شما چطور؟

من زندگیم تو موسیقی خلاصه شده..

لینک به ارسال
Robb Flynn یا همون Lawrence Matthew Cardine تنها عضو گروه هستش که از روز تولد گروهشون تا حالا تو بند بوده و بقیه ی اعضای گروه ر??تن و اومدن.اون هیچ وقت اجازه نداد که گروه machine head تبدیل به یه گروه تجاری بشه..

در ضمن اون عکس شما === zakk wylde==== الگوی نوازندگیه منه..

مرسی پرچمت بالاست...

پس شما الکتریک می زنی.دمت گرم.اگه بشه میخوام برم دنبالش که یاد بگیرم.من عاشق synyster gates هستم.راستی پرچم خودت بالاتره چون نوازنده ای.

لینک به ارسال
شما هر جور راحتی ??کر کن.بحث مقایسه نیست بحث اینه که هرکسی یه گروهی رو ترجیح میده.باز حالا slayer یه چیزی ولی اصلا علاقه ای به machine head نداشته و ندارم.البوم nightmare در مقایسه با رقبای قدری عنوان بهترین البوم 2010 رو مال خودش کرد.شما هم زیاد سعی کن تحریک نشی خوب نیست .به جاش machine head گوش بده حال کن.ولی سعی کن بدونی که دلیلی نداره نظر تو حتما درست باشه.موسیقی و طر??داری از یه گروه کاملا سلیقه ای هستش.یه بار دیگه پستم رو بخون ببین کجاش به گروه دیگه ای بی احترامی شده.راستی تو هم چند تا اهنگ خوب گوش کن که ??کر نکنی machine head خداست.

همین که دو تا گروه متال رو با هم مقایسه می کنی بزرگترین توهینه. ما تو متال هیچوقت هیچ گروهی رو با گروه دیگه ای مقایسه نمی کنیم.طر??دارا و گروه های متال همیشه برای هم احترام قائلن.

سال 2010 سال خیلی شلوغی برای موسیقی متال نبود. اما آلبوم "نایتمر" واقعا آلبوم خوبی بود درش بحثی نیست. اما دلیل نمی شه همه کارای این گروه خوب باشه. آلبوم 2010 گروه یه کار جدید و متنوع بود اما آلبوم آخر نه.

من نگ??تم گروه ماشین هد خداست اما جز بهترین های موسیقی متاله.

در ضمن کار خوبی رو شروع کردی که در مورد موسیقی متال مطلب می زاری. خواهش می کنم که به کارت ادامه بدی.

لینک به ارسال
همین که دو تا گروه متال رو با هم مقایسه می کنی بزرگترین توهینه. ما تو متال هیچوقت هیچ گروهی رو با گروه دیگه ای مقایسه نمی کنیم.طر??دارا و گروه های متال همیشه برای هم احترام قائلن.

سال 2010 سال خیلی شلوغی برای موسیقی متال نبود. اما آلبوم "نایتمر" واقعا آلبوم خوبی بود درش بحثی نیست. اما دلیل نمی شه همه کارای این گروه خوب باشه. آلبوم 2010 گروه یه کار جدید و متنوع بود اما آلبوم آخر نه.

من نگ??تم گروه ماشین هد خداست اما جز بهترین های موسیقی متاله.

در ضمن کار خوبی رو شروع کردی که در مورد موسیقی متال مطلب می زاری. خواهش می کنم که به کارت ادامه بدی.

من عاشق موسیقی متال هستم و اگه دقت کنی من به هیچ گروهی بی احترامی نکردم.چون حتی ضعی??ترین گروه راک و متال هم به خاطر سبکش یه سرو گردن از بقیه ی گروههای سایر سبکها مثل پاپ(اگه بشه بهش گ??ت موسیقی) بالاتره.ولی این موضوع که یه ن??ر یه گروه رو بیشتر از یه گروه دیگه دوست داره کاملا سلیقه ای هستش.من عاشق avenged sevenfold ,metallica,tool,pantera هستم ولی شاید شما هیچ کدوم از اینهارو زیاد خوشت نیاد ولی نباید به سلیقه های شخصی هم بی احترامی کنیم دوست من.مرسی.

لینک به ارسال

if you wanna be a guitar player you should be ready to die..

این جمله ی yngwie malmsteen هستش..

لینک به ارسال
if you wanna be a guitar player you should be ready to die..

این جمله ی yngwie malmsteen هستش..

اره کاملا موا??قم.با سرعتی که malmsteen میزنه و عرقی که می ریزه واقعا اماده ی مردنه. نظرت راجع به dimebag چیه؟

لینک به ارسال

میدونی که اسم واقعیش synyster gates نیست.اسمش چیز دیگه ای هستش.Brian Elwin Haner

تو کلمه ی synyster هم اگر به جای حرو?? y ,,,i بزاری میشه sinister به معنای نادرست ویا خطا..که در ترکیبش با gates میشه دروازه ی گناه.. که این یه اصطلاح هستش و اشاره به ۷ دروازه ی گناه داره..

لینک به ارسال
میدونی که اسم واقعیش synyster gates نیست.اسمش چیز دیگه ای هستش.Brian Elwin Haner

تو کلمه ی synyster هم اگر به جای حرو?? y ,,,i بزاری میشه sinister به معنای نادرست ویا خطا..که در ترکیبش با gates میشه دروازه ی گناه.. که این یه اصطلاح هستش و اشاره به ۷ دروازه ی گناه داره..

اینو نمیدونستم.جالب بود.میدونستم اسم واقعیش چیه ولی دروازه ی گناه رو نمیدونستم.

لینک به ارسال

dimebag دوست دارم چون dean guitars رو دوست دارم.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...