رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saman mi

راحت ترین راه آپدیت اندروید سامسونگ

پست های پیشنهاد شده

از آنجاییکه احتمالا من تنها کسی نیستم که می خواهم گوشی سامسونگ خو را آپدیت کنم ، تصمیم گر??تم یک متن آموزشی کامل درباره چگونگی انجام این کار بنویسم. شما برای بررسی و نصب بروزرسانی به تجهیزات زیر نیاز دارید: گوشی آندرویدی سامسونگ، کابل USB برای اتصال گوشی به کامپیوتر و نرم ا??زار سامسونگ Kies که به وسیله ی این برنامه می توانید تل??ن خود را کامل مدیریت کنید که یکی از اصلی ترین کارهایی می نوان با آن کرد بروز رسانی گوشی سامسونگ شما می باشد.

ابتدا سامسونگ Kies را دانلود کرده و نصب کنید. این کار کمی زمان می برد. پس از نصب این برنامه مخصوص تل??ن های همراه ممکن است کامپیوتر شما بدون هیچ هشداری ریستارت شود. کار بعدی که باید انجام دهید این است که تمام برنامه های کاربردی باز گوشی خود را ببندید. می توانید با پایین نگه داشتن دکمه میانی گوشی این کار را بکنید تا یک ص??حه جدید با گزینه بستن تمام برنامه های درحال اجرا برای شما باز شود. با است??اده از کابل USB گوشی خود را به کامپیوتر وصل کنید و سامسونگ Kies را بعنوان روش اتصال USB انتخاب نمایید. نرم ا??زار را اجرا کنید. تل??ن شما باید بلا??اصله شناخته شود.

سامسونگ Kies در صورتیکه کامپیوتر به اینترنت متصل باشد بصورت خودکار تمام بروزرسانی ها را پیدا می کند.

samsung-kies-firmware-update.jpg

من به همه توصیه می کنم این ??رایند را متوق?? کرده تا ابتدا تنظیمات گوشی و اطلاعات به کامپیوتر ??رستاده شوند. ممکن است بروزرسانی نرم ا??زار باعث شود اطلاعاتی از گوشی حذ?? شده و یا تغییر یابد. بنابراین همیشه بهتر است مطمئن شوید که می توانید در اینصورت اطلاعات خود را بازگردانید.

بر روی Import/Export کلیک کنید. از کلید Export برای گر??تن نسخه پشتیبان از اطلاعات گوشی خود بر روی کامپیوتر است??اده نمایید. می توانید از اطلاعات مخاطبین، موسیقی، ویدیو،عکس،برنامه ها و غیره نسخه پشتیبان تهیه کنید.

samsung-kies-backup-phone.jpg

پس از اینکه از اطلاعات خود نسخه پشتیبان گر??تید به برگه اطلاعات اولیه در نرم ا??زار سامسونگ Kies برگردید. بر روی کلید بروزرسانی نرم ا??زار کلیک کرده تا بروزرسانی آغاز شود.

upgrade-firmware.jpg

سپس یک ص??حه اطلاعاتی نمایش داده می شود. سامسونگ برای اطمینان یا??تن از اینکه بروزرسانی سیستم عامل کامل و بدون هیچ خطایی انجام می گیرد نکاتی را ارائه می کند. شرکت پیشنهاد می کند تا تل??ن را به یک منبع تغذیه وصل کنید تا قبل از پردازش اطلاعات به گوشی برگردند و هرگز هنگام بروزرسانی از گوشی خود است??اده نکرده و دستگاه های دیگری را نیز به کامپیوتر وصل نکنید.

این ??رایند حدودا ۳۰ دقیقه زمان می برد اما معمولا سریعتر است. ارتقا نرم ا??زار گوشی من ??قط ۵ دقیقه طول کشید.

firmware-upgrade.jpg

وقتی که همه چیز انجام شد شما یک پیام مو??قیت دریا??ت خواهید کرد و دستگاه باید مجددا راه اندازی شود. (گوشی من بصورت خودکار ریستارت شد) شما باید ابتدا این مسئله را بررسی کنید که اطلاعات ذخیره شده در گوشی همچنان قابل دسترسی هستند یا خیر. اگر اینگونه نبود از ویژگی Import نرم ا??زار سامسونگ Kies برای اپلود مجدد اطلاعات به گوشی خود است??اده کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز الان آپدیت 4.33 اومده برا آندروید

اما الان گوشی من به 4.22 آپدیت هستش و دیگه اجازه آپدیت رو ب گوشی من نمیده؟

گوشی من هم galaxy s4

حالا با هین کار شما آپدیت میشه ؟؟؟؟

لینک به ارسال

هنوز لیست گوشی هایی که میشه به 4.33 آپدیت شه نیومده

لینک به ارسال

اینم بگم راهکارایی که هستش واسه آپدیت معتبر نیست

لینک به ارسال

این مسخره ترین کاره....

کلی زمان میبره

بهترین کار است??اده از اودینه.

من یبار با این سر گوشی قبلیم اینکارو کردم اشکم در اومد

لینک به ارسال

مگه چی کار کردی مال من5 دقیقه هم نشد:76::76:

لینک به ارسال

رو گوشی قبلیم گالاکسی اس بود این کامل نشد آخرش دینگ یه ارور داد.

شاید مال سرعت اینترنتم بوده.

از اون به بد با اودین میکنم خییم خوبه

لینک به ارسال

دوست عزیز من با سامسونگ کارکردم s3 گالکسی خودش اگه ابدیتی باشه میگه بس احتیاجی به این همه کارنیست :thumbup:خیلی راحت من واسه ??امیلمون رو ابدیت کردم :thumbup:

مشکلی هم بیش نیومد مو??ق باشید :thumbup:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...