رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
porya mi

اخبار ورزشی

پست های پیشنهاد شده

دوستان گلم اینجا تمام اخبار های ورزشی قرار داده میشه که بیش ترش1383169950_extras_noticia_foton_7_1.jpg?itok=5d1mYXXJ به اخبار ??وتبال تکیه میکنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

رونالدو تمامی مراسم‌های ??ی??ا را بایکوت می‌کند

1383169950_extras_noticia_foton_7_1.jpg?itok=5d1mYXXJپس از وجود حواشی عجیب و صحبت‌های زننده سپ بلاتر ریاست ??دراسیون جهانی ??وتبال، ??ی??ا در خصوص رونالدو، این بازیکن تصمیم گر??ته در هیچ یک از مراسمات این اتحادیه شرکت نکند.ویدئویی از بلاتر منتشر شد که در جمع دانشجویان دانشگاه آکس??ورد ضمن، تقلید حرکات رونالدو ، او را در راه ر??تن در زمین مسابقه مانند " ??رمانده " خواند.

البته سپ بلاتر بعد از این از کریستیانو رونالدو عذرخواهی کرد، اما دیشب رونالدو با شادی پس از گل خود نشان داد که هنوز از این مسئله ناراحت است.

بر اساس گزارش روزنامه اسپانیایی، AS این بازیکن 28 ساله تصمیم گر??ته هرگونه مراسم را که از سوی ??دارسیون جهانی ??وتبال (??ی??ا) برگزار شود را تحریم و در آن شرکت نکند.

گ??ته می‌شود او در مراسم اهدای جایزه توپ طلا نیز شرکت نخواهد کرد.

لینک به ارسال

نویر: به بودنم در لیست نامزدهای توپ طلا ا??تخار می کنم

319724_heroa.jpg?itok=V7Pkq6MW دروازه بان تیم ملی آلمان می گوید به اینکه تنها دروزاه بان حاضر در لیست دریا??ت کنندگان توپ طلا است، ا??تخار می کند.به نقل از گل، نویر یکی از 6 بازیکن بایرن مونیخ است که در لیست 23 ن??ره دریا??ت کنندگان توپ طلا 2013 قرار دارد.

نویر در مصاحبه با اسکای گ??ت: "من ا??تخار می کنم که تنها دروازه بان حاضر در این لیست هستم، و من امیدورام یکی از بازیکنان بایرن مونیخ برنده جایزه باشد. "

نویر همچنین از تلاش های یوپ هاینکس در ??صل قبل قدردانی کرد و درباره تاثیر او بر بایرن گ??ت: "او {هاینکس} از روحیات بازیکنان شناخت بسیاری خوبی داشت، او یک مربی بسیار خوب بود. "

نویر همچنین درباره وضع کنونی بایرن تحت هدایت گواردیولا گ??ت: "ما همیشه می خواهیم توپ را در اختیار داشته باشیم. او {گواردیولا} از ما می خواهد حاکم میدان باشیم، و ما تا کنون این کار را به خوبی انجام داده ایم. "

لینک به ارسال

راجرز : سوارز تحت هیچ عنوانی در تابستان به آرسنال نمی‌‌ر??ت

335105_heroa.jpg?itok=oo640OoPبراندن راجرز از تابستان جنجالی لویز سوارز می‌‌گوید:" ر??تن به آرسنال چیزی بود که هرگز ات??اق نمی‌‌ا??تاد. به آرسنال احترام می‌‌گذارم که می‌‌خواست بازیکنی در سطح لویز را بخرد زیرا وی یکی‌ از بهترین مهاجمان دنیا است." به گزارش بخش بین الملل سایت گل، راجرز ادامه می‌‌دهد:" با همه این اوصا??، باشگاه ما قرار نبود لویز را به هیچکدام از رقیبان ما در لیگ برتر واگذار کند. این چیزی بود که کاملا حس می‌‌شد. باید به مدیران و صاحبان باشگاه به خاطر اینکه به نظریات من به عنوان سرمربی گوش ??را دادند، تشکر کنم. در این راه آنها پشت ما ایستادند."

راجرز از دیدار حساس این ه??ته برابر توپچی‌های لندن می‌‌گوید:" هر دو تیم ??وق العاده خوب هستند. آرسنال حری?? دشواری است که گل‌های زیادی می‌‌زند. آنها چندین بازیکن ??وق العاده دارند. ما در این بازی با اطمینان کار خواهیم کرد و با این اعتقاد که همان بازی و عملکرد خود را در بازی وست بروم، به نمایش می‌‌گذاریم، وارد زمین می‌‌شویم. کی??یت تمرینات ما در این ه??ته ??وق العاده بوده است."

لینک به ارسال

لط??ی که قلعه نویی در حق مجیدی کرد و بی جواب ماند

ghalenoei_0.jpg?itok=CU-hJkhpشاید اکنون وقت آن بود که مجیدی دست قلعه نویی را بگیرد. اکنون که استقلال در شرایط سختی قرار دارد و کوه مصدومان و محرومان سرمربی این تیم را احاطه کرده و حالا که تیم از لحاظ روحی هم ضعی?? شده است، خداحا??ظی مجیدی کمی در ذوق هوادارنش می زند. پس از همه آن هیاهو ها و اشک های خداحا??ظی، اکنون استقلال می ماند و لشگری از مصدومان و محرومان برای سه بازی باقی مانده تا نیم ??صل. سه بازی سرنوشت سازی که 2 تای آنها با رقبای مستقیم استقلال است و قلعه نویی نه قاضی را در اختیار دارد و نه حتی برهانی سایه ای از آن برهانی ??صول پیش است تا به کمکش بیاید.

??لاش بک

سکانس اول- ??رهاد مجیدی با علی ??تح الله زاده به توا??ق رسید تا برای یک ??صل و نیم برای استقلال بازی کند.کاپیتان آبی پوشان قرار است با پیراهن تیم محبوبش از دنیای ??وتبال خداحا??ظی کند.

آب مجیدی و قلعه نویی در یک جوب نمی رود. همه این را خوب می داند. ??وت مادر قلعه نویی ??رصتی شد تا امیر خیلی از دوستی های از دست ر??ته اش را باز یابد. مثل ر??اقت مجددش با مجیدی پس از حضور ??رهاد در خانه اش برای تسلیت.

پس از ان شب بود که قلعه نویی علی رغم تمام کدورت ها یک تیر و دو نشان زد. هم مجیدی به استقلال بازگشت تا هواداران با امیر?? استقلال آشتی کننند و هم خود ??رهاد مجیدی را به آرزویش رساند تا در این سال های آخر باز هم آبی پوش شود. مجیدی که با ترک استقلال در ??صل قبل از آن عملا دست مظلومی را در پوست گردو گذاشت تا خیلی ها بر شاگرد مکتب حجازی خرده بگیرند که او ر??ت و برگشت عجیبی داشته و معلوم نیست قصد و نیتش چیست.

Ghalenoei-Farhad.jpg

سکانس دوم- کریمی از ??وتبال خداحا??ظی می کند. او پشیمان می شود. دوست دارد با پیراهن قرمز 4 گوشه زمین را ببوسد، اما اکنون دایی سرمربی پرسپولیس است. جواب مشخص است: نه.

کریمی همچنان به تاکتیک های دایی نمی خورد. ظاهرا با ت??کرات رویانیان هم سازگار نیست. او ام ال??ساد و بی ثبات خطاب می شود تا به نوعی بداند که حداقل تا وقتی این دو باشند ??کر برگشت را به سرش راه ندهد. دایی نسبت به او موضع می گیرد و می گوید:" او مي توانست بعد بازي حر?? بزند. ايشان ثبات در حر?? هايش ندارد وجوابش را نمي دهم اگر ثبات داشت يک روز خداحا??ظي نمي کرد که يک روز برگردد. نمي شود صحبتش را جدي گر??ت."

چیزی که عیان است

آنچه از این ماجراها بر می آید این است که قلعه نویی که زمانی به یک دندگی و لجبازی معرو?? بود و با خیلی ها به مشکل خورد، امروز به خاطر مواضع تیمش از خواسته اش کوتاه آمد. کاری که خیلی ها انجام ندادند.

او دست مجیدی را گر??ت. محبوبیتی را به او بازگرداند که حتی هوادارانش را متحد کرد تا در راه قهرمانی و صعود در آسیا به یاریش بیایند. مجیدی به قلعه نویی مدیون است. ترک استقلال برای وی گران تمام شد. استقلال مظلومی قهرمان نشد و به وضوح تیغ تند انتقادات متوجه مجیدی بود. اما قلعه نویی با چراغ سبزش او را به جمع هوادارانش بازگرداند.

کاری که مجیدی نکرد. او دیروز و البته باز هم در نیم ??صل قلعه نویی را این بار برای اتمام دوره مربیگری اش در انگلیس تنها گذاشت. تا قلعه نویی علاوه بر د??اع و ها??بک، حالا در خط حمله هم احساس خطر کند. او حالا ??قط یک ??وروارد درست و درمان دارد که محمد قاضی مصدوم است. مجیدی لط?? قلعه نویی را پاسخ نداد. اگرچه امیر از او پشتیبانی می کند ولی شاید در دلش از او انتظار دیگری داشت. هر چه باشد او بزرگ و محبوب تیمش بود.

آیا نبود مجیدی در این شرایط سخت ??نی و روحی باز هم برای استقلال گران تمام می شود؟

25_8708100988_L600-e1342454160530.jpg

لینک به ارسال

گل های بازی

گل های بازی با کی??یت HD

خلاصه بازی

اینم گلها وخلاصه بازی

لینک به ارسال

گل های بازی

گل های رئال با کی??یت معمولی به صورت جداگانه

گل های رئال با کی??یت HD

خلاصه بازی

??ول مچ بازی

رئال7تا زد

لینک به ارسال

گرث بیل: بازی کردن در کنار رونالدو باعث ا??تخار من است؛ هنوز 100% آماده نیستم

78ff2216-845b-3400-8828-865b1b55b702.jpg?itok=Lnm-6UaZگرث بیل به هوادارن رئال مادرید اطمینان داده است که هنوز بهترین ??رم او از راه نرسیده، و تأیید کرد که پیش ??صل او تازه تمام شده است و در رئال مادرید جا برای پیشر??ت بیشتر نیز وجود دارد.در ابتدای انتقال بازیکن ولزی به پایتخت اسپانیا، به خاطر از دست دادن پیش ??صل در تابستان، دچار مشکلات جسمانی شده بود. اما بعد از اینکه در وق??ه ایجاد شده به خاطر بازی های ملی در ماه اکتبر، برنامه خاصی برای او تدارک دیدند، او اکنون و در ماه نوامبر ر??ته ر??ته ??رم خوب خود در رئال مادرید را پیدا می کند.

با این حال، این بازیکن 24 ساله هنوز هم احساس می کند که باید پیشر??ت کند. بیل پیش از س??ر به اردوی تیم ملی ولز، در گ??تگو با تلویزیون رسمی باشگاه رئال مادرید، گ??ت:

"هنوز در بهترین ??رم خود نیستم. پیش ??صل برای من تازه تمام شده است و من هنوز هم می توانم چیزهای بیشتری ارائه کنم. حالا می توانم گل های بیشتری به ثمر برسانم و برای کسب عناوین قهرمانی به تیم کمک کنم. تنها به کمی زمان نیاز دارم تا 100% آماده شوم.

حالا همه می توانند ببینند که چه کارهایی می توانم انجام دهم. من باید به کار کردن ادامه دهم و امیدوار باشم که گل های بیشتری به ثمر برسانم.

بازی کردن در کنار کریستیانو؟ او شگ??ت انگیز است، و هر ه??ته هت تریک می کند. بازی کردن در کنار او مایه ا??تخار من است."

لینک به ارسال

سرخیو راموس: اسپانیا می تواند از عنوان قهرمانی اش د??اع کند؛ رونالدو بهترین بودن خود را ثابت کرده است

1384339507_185045_1384342795_noticia_grande.jpg?itok=d7ZdD4cTسرخیو راموس می گوید که اسپانیا در آستانه جام جهانی 2014 برزیل، مطمئن است که می تواند از عنوان قهرمانی خود د??اع کند.لاروخا این ه??ته اردوی آماده سازی اش برای حضور در جام جهانی را با 2 دیدار دوستانه در قاره آ??ریقا آغاز خواهد کرد و به مصا?? گینه استوایی و آ??ریقای جنوبی خواهد ر??ت.

راموس امروز در کن??رانس خبری خود به خبرنگاران گ??ت:

"حتی اگر این مقدار ساعت س??ر کردن برای کسی خوشایند نباشد هم ما باید روی نکات مثبت تمرکز کنیم. هروقت که شما با هم تیمی هایتان دور هم جمع می شوید و برای رقابت مهمی مانند جام جهانی آماده می شوید، همین یک نکته مثبت است.

از بودن در گینه، آ??ریقای جنوبی و یا هرجای دیگر واقعاً خوشحالیم چرا که مهم ترین مسئله برای یک بازیکن این است که نماینده کشور خود باشد؛ کشورهای زیادی وجود دارد که شانس دیدن قهرمان جهان را از نزدیک نداشته اند.

ما باید سخت کار کنیم، اما ما ترکیب منحصر به ??ردی داریم که در مسیر درستی قدم بر می دارد.

اسپانیا برای د??اع از عنوان قهرمانی خود احساس اطمینان می کند. با بازیکنانی که ما داریم، رسیدن به این هد?? آسان تر می شود، حتی با دانستن اینکه ما نمی توانیم در گذشته زندگی کنیم.

ما در دوره ای زندگی می کنیم که رقابت زیادی میان بازیکنان وجود دارد، و به همین دلیل است که همه باید تلاش کنیم تا در لیست نهایی باشیم و به تیم ملی کمک کنیم.

آنچه که ما در آ??ریقای جنوبی به دست آوردیم بسیار سخت بود و برای جام جهانی بعدی کار زیادی در پیش داریم."

از بازیکن رئال مادرید در مورد شانس کریستیانو رونالدو برای دریا??ت توپ طلای 2013 پرسیده شد و او گ??ت:

"برای من، او کاملاً شایسته دریا??ت این جایزه است. این یک ا??تخار ??ردی است و من همیشه گ??ته ام که ا??تخارات ??ردی به لط?? کارهای گروهی و تیم به دست می آیند، اما ??کر می کنم او به خصوص امسال، شایسته این عنوان است، چرا که کاملاً بهترین بودن خود را ثابت کرده است."

راموس همچنین در مورد خبر مصدومیت 2 ماهه لیونل مسی نیز گ??ت:

"ما توجهی به حری??ان خود نمی کنیم، اما آرزوی بدشانسی برای بازیکنی هم نمی کنیم. او برای بارسلونا بسیار مهم است، اما این ات??اقات در ??وتبال رخ می دهد؛ ما ماشین نیستیم و گاهی اوقات با اینگونه مصدومیت ها مواجه می شویم."

لینک به ارسال

زلاتان: با وجود رونالدو، پرتغال مدعی پیروزی است؛ در پاریس خوشحالم

d4cf4a07-1b16-3721-bb10-c37332bd1764_2.jpg?itok=FGFc2cDgزلاتان ایبراهیموویچ مدعی شده است که با حضور کریستیانو رونالدو در ترکیب تیم ملی پرتغال، آنها مدعی پیروزی مقابل سوئد هستند.این دو بازیکن جمعه شب و در دیدار پلی آ?? جام جهانی روبروی هم قرار خواهند گر??ت، و اکنون مهاجم تیم پاریسن ژرمن از همتای خود در رئال مادرید تمجید کرده است.

او به Gazzetta dello Sport گ??ت: "پرتغال تاکنون بسیار خوب عمل کرده است و تیم خوبی دارد. آنها چند بازیکن ??وق العاده مانند کریستیانو دارند، و البته مدعی پیروزی هستند.

بازی سختی برای ما خواهد بود؛ صعود کردن به جام جهانی سخت خواهد بود."

او در ادامه اظهار داشت که از ماندن در پایتخت ??رانسه خوشحال است: "نمی دانم در ژوئن چه ات??اقی خواهد ا??تاد؛ من با رئیس باشگاه ملاقات کردم و او به من گ??ت که مهمترین بخش پروژه پاریسن ژرمن هستم.

شنیدن این حر?? خوشایند بود و نمی توانستم در پاریس از این خوشحال تر باشم. ما تیم بزرگی داریم. در واقع، ما در حال تبدیل شدن به یک تیم بزرگ هستیم. اگر می خواهید در رده های بالا کنار بهترین ها باشید، باید عناوینی را ??تح کنید."

لینک به ارسال

یوآخیم لو: هیجان زده ام؛ ایتالیایی ها گرگی در لباس میش هستند

یوآخیم لو معتقد است بازی دوستانه آلمان برابر ایتالیا، که در روز جمعه و در سن سیرو برگزار خواهد شد، آزمون بزرگی برای او و شاگردانش خواهد بود.به گزارش بخش بین الملل وبسایت گل، یوگی لو ابراز داشت:

"هیچ حری??ی بهتر از ایتالیا در ماه نوامبر پیدا نمی شود. آنها گرگی در لباس میش هستند و هیچ گاه نمی دانید چگونه ظاهر خواهند شد. آنها می توانند بازی خود را بر هر ??ومولی که بخواهند تطبیق دهند چیزی که شبیه شعبده بازی است.

"غیرقابل پیش بینی بودن این مسابقه نباید در عملکرد ما تاثیری داشته باشد. این تیم باید به کامل شدن ادامه دهد و بسیاری از جنبه های بازی ما را بهبود بخشد.

لینک به ارسال

پلی آ?? جام جهانی: اردن 0 - 5 اروگوئه؛ شکست تحقیر آمیز نماینده آسیا

uru-jor.jpg?itok=9Ald-_3p تیم ملی اروگوئه با شکست تحقیرآمیز اردن در امان، در همان بازی ر??ت کارش را برای صعود به جام جهانی تمام کرد.در این دیدار که با حضور 20 هزار تماشاگر در ورشگاه کینگ عبدالله برگزار شد، دو تیم با ترکیب اولیه زیر به مصا?? هم ر??تند:

اردن: محمد شطناوی، شری?? ناصر، طارق خطیب، سعید المورجان، عدی السی??ی، عدنان حسن، احمد ابراهیم، عدی ظهران، خلیل بنی عطیه، حاتم عاقل و علا البشیر.

اروگوئه: مارتین سیلوا، دیوید لوگانو، دیه گو گودین، کریستین رودریگوئز، لوییز سوارز، کریستین استوانی، نیکولاس لودیرو، ماکسیمیلیانو پریرا، اگیدیو آروالو، ادسون کاوانی، مارتین کاسرس.

با شروع بازی، اردن با نمایشی کاملا احساسی، اروگوئه را کمی به عقب راند ولی این شاگردان اسکار تابارز بودند که با تجربه زیاد خود، موقعیت هایی را به روی دروازه اردن خلق می کردند. در دقیقه 18 ام، عدی السی??ی تنها موقعیت نسبتا جدی اردن را به وجود آورد که مارتین سیلوا، مانع گلزنی بازیکن حری?? شد. پس از این حمله، اروگوئه که کمی هم محتاط به زمین آمده بود، از روی حرکت ??وق العاده لوییز سوارز، توسط ماکسیمیلیانو پریرا به گل رسید تا ورزشگاه را به سکوت عجیبی ??رو رود.

اردن در ادامه بازی احساسی خود، حمله هایی را طرح ریزی می کرد که خط ها??بک اروگوئه در همان نط??ه، آن را خ??ه می کردند. در دقیقه 43 ام، در حالیکه به نظر می رسید بازی با همان نتیجه یک بر ص??ر، به پایان برسد، کریستین استوانی، گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا آب سردی بر پیکره اردنی ها بریزد. در پایان نیمه اول، المورجان و السی??ی از اردن، با کارت زرد داور جریمه شدند.

در آغاز نیمه دوم، اردنی ها که برای زدن گل تحت ??شار بودند، موقعیتی را توسط احمد ابراهیم هدر دادند و با دو تعویض به تیم خود انرژی بخشیدند اما اروگوئه با حر??ه ای گری هرچه تمام تر در دقیقه 69 توسط نیکولاس لودیرو به گل رسید و به تمام رویای جوانان اردنی برای حضور در برزیل پایان داد. اردن که شیرازه اش از هم پاشیده بود، گل چهارم را هم در دقیقه 78 توسط کریستین رودریگوئز دریا??ت کرد و شانس آورد که گل های دیگری وارد دروازه اش نشد. در دقایق تل?? شده این دیدار، ادسون کاوانی با ضربه آزادی ??وق العاده، پنجمین گل را هم روانه دروازه اردن کرد.

با اتمام بازی ر??ت دو تیم، از همین حالا هم می توان تیم ملی اروگوئه را در سید اول قرعه کشی جام جهانی دید.

لینک به ارسال

منچسترسیتی به دنبال هندانوویچ

a843c069-6e4e-3024-abf9-de2112dbc07a.jpg?itok=7dSnHeiWباشگاه منچستر سیتی، سمیر هندانوویچ، دروازه بان اهل اسلوونی اینتر را برای ??صل نقل و انتقالات زمستانی، هد?? گر??ته است.به گزارش ??وتبال-ایتالیا، پس از نمایش نه چندان خوب جو هارت، دروازه بان منچستر سیتی که به بیرون ر??تن او از ترکیب هم منجر شد، مسئولان سیتی برای خریدن جایگزینی برای وی دست به کار شده اند و بنا بر خبرها، آماده ارائه پیشنهادی 20 میلیون یورویی برای به خدمت گر??تن سمیر هندانوویچ، دروازه بان خوب اینتر هستند.

البته این اولین بار نیست که هندانوویچ مورد توجه باشگاهی بزرگ قرار می گیرد، پیش از این، دو باشگاه بارسلونا و منچستر یونایتد، برای خرید این دروازه بان، ابراز علاقه کرده بودند.

گ??ته می شود برای سیتی، هندانوویچ به گزینه ای جذاب برای خرید در ??صل زمستان تبدیل شده است زیرا اینتر امسال در هیچ رقابت اروپایی ای حضور ندارد و وی می تواند در لیگ قهرمانان هم بازی کند.

این دروازه بان 29 ساله، از سال 2004 یعنی از زمان ملحق شدن به اودینزه، در ایتالیا بازی می کند و در سال 2012 با قراردادی 10.5 میلیون یورویی راهی اینتر شد

لینک به ارسال

در جریان مراسم معار??ه پیراهن جدید تیم ملی اسپانیا برای جام جهانی پیش رو، ایکر کاسیاس گ??ت: "ما از پیراهن های جدید راضی هستیم و از اینکه با آنها به جام جهانی خواهیم ر??ت هیجان زده ایم. می خواهیم علامت خود را در برزیل هم به جا بگذاریم و بک بار دیگر تاریخ ساز شویم."به طور غیر منتظره ای، بازیکنان لباس های یکدست قرمز خود را به تن کردند، و دیگر خبری از شرت های آبی رنگ و سنتی تیم ملی اسپانیا نیست.

ن??ر دیگری که در این مراسم [در سالن تئاتر Gran Vía مادرید] صحبت کرد، سرخیو راموس بود:

"ما واقعاً هیجان زده ایم و مطمئن هستیم که می توانیم از عنوان قهرمانی خود د??اع کنیم. تیم های ملی زیادی هستند که می خواهند جام را از چنگ ما خارج کنند، اما چه کسی می تواند جلوی تکرار قهرمانی ما را بگیرد؟"

داوید ویا هم در مورد رقابت بر سر ترکیب اصلی صحبت کرد و گ??ت: "در هر پستی رقابت وجود دارد. طی سالهای اخیر بازیکنان خوب زیادی دیده ایم که از تیم کنار گذاشته شده اند، چرا که برای همه جا نیست. رقابت شدیدی برای حضور در ترکیب اصلی وجود دارد و این هر روز ادامه دارد. برای به دست آوردن جایگاهی در لیست نهایی، ما باید با یکدیگر بجنگیم و سعی کنیم دوباره چیز مهمی به دست بیاوریم. آنچه که ما در آ??ریقای جنوبی انجام دادیم آسان نبود. قبل از اینکه این تورنمنت شروع شود، کارهای زیادی برای انجام دادن داریم. برای تکرار قهرمانی باید پتانسیل لازم را به دست آوریم."

و در نهایت ژابی آلونسو ا??زود: "من واقعاً منتظر بازگشت به ترکیب اسپانیا هستم. می خواهم از ??صلی پربار لذت ببرم و امیدوارم در جام جهانی 2014 برزیل هم حضور داشته باشم. من نتوانستم در جام کن??دراسیون ها به میدان بروم و تماشای بازی های کشورم از راه دور مرا اذیت می کرد.

لینک به ارسال

مارکو رویس عقیده دارد تیمش در نبود لوا، کماکان قدرت رقابت با بایرنی ها را خواهد داشت.

به گزارش وبسایت بین المللی گل، مارکو رویس آلمانی معتقد است زندگی بدون حضور لوا در وست??الن ادامه خواهد داشت و او و تیمش همچنان با مونیخی ها به رقابت خواهند پرداخت: "رابرت بازیکن بزرگیست، ولی اکنون او تصمیم خود را مبنی بر حضور در مونیخ گر??ته و ما باید با آن کنار بیاییم."

رویس در مورد بوندسلیگا و اختلا?? 12 امتیازیشان با مونیخی ها می گوید: " باید قبول کنیم که بوندسلیگا روز به روز پیشر??ت می کند و اکنون خیلی از بازیکنان و مربی های برتر دنیا به بوندسلیگا می آیند و به قدرتمند تر شدن این لیگ کمک می کنند؛ بایرن هم از این قاعده مستثنی نیست، گواردیولا به اینجا آمده، علت و هد?? او را نمی دانم، ولی چیزی که مشخص است این است که تعدادی بازیکن با کی??یت در اختیار دارد و این رقابت با آنها را سخت تر و سخت تر می کند."

رویس در پایان و در مورد کم شدن احتمال قهرمانیشان در بوندسلیگا می گوید: "کاملا مشخص است که رسیدن به بایرن تقریبا غیرممکن شده است ولی حداقلش ما مکان دوم را در اختیار خواهیم گر??ت؛ هر چند نباید ??راموش کرد که جام حذ??ی و چمپیونز لیگ برای ما دست نخورده باقی مانده و ما تمام تلاشمان را در این دو جام به کار خواهیم بست."

323156_herol.jpg?itok=ajEKl2ng

لینک به ارسال

كاپلو: رئال مادريد هنوز با نظريات آنجلوتي سازگار نشده است

اين سرمربي ايتاليايي معتقد است كه باشگاه رئال مادريد هنوز با سبك كاري آنجلوتي سازگاري لازم را پيدا نكرده است.به نقل از ماركا اسپانيا، كاپلو معتقد است هنوز راه درازي بر سر راه آنجلوتي قرار دارد، اما كي??يت بالا بازيكنان رئال مادريد مي تواند به بوجود آمدن اين هماهنگي كمك كند.

او در اين مورد ادامه داد: "رئال هنوز با آنجلوتي سازگاري پيدا نكرده است. هنوز چيز هاي زيادي وجود دارد كه بايد در آنها پيشر??ت كنند."

"بازيكنان بايد بيشتر همديگر را پشتيباني نمايند، بيشتر پاسكاري كنند و موارد ديگر. اما معتقدم او به زودي به همه اين اهدا?? خواهد رسيد، زيرا بازيكنان ??وق العاده ي در تيم خود دارد."

"آنها نوع ديگري از بازي را ارائه مي كنند، ??وتبال را به گونه اي ديگر بازي مي كنند."

"بايد به تيم آنجلوتي زمان بيشتري داد تا بتوانند به هماهنگي لازم برسند."

"تيم بايد سريعتر بازي كند و همچنين مستقيم تر. آنها بايد توپ را بيشتر به گردش در بياورند، منظور من سبك تيكي تاكا بارسلونا نيست، اما بايد در بازي بيشتر از اين همديگر را صاحب توپ نمايندcapello.jpg?itok=8taWCXSH

لینک به ارسال

همیشه حق به حق دار نمی رسد...

ballon-dor-reuters-michael-buholzer.jpg?itok=NwEFcW0tداستان توپ طلا و تیم منتخب تمامی ندارد. نام های تکراری و بازیکنانی که به ناحق در این لیست جای شده اند، بزرگانی که هرگز مو??ق به کسب توپ طلا نشدند و بعضا حتی به تیم منتخب نیز راه نیا??ته اند. قصد ما ملامت ??ی??ا در مراسم چند روز پیش نیست بلکه سعی داریم گذشته این رقابت و انتخاب ها را بررسی کنیم. بزرگانی که هرگز مو??ق به کسب این عنوان نشدند. برخی به ناحق و برخی به دلیل رقابت با ستاره ای توانمند تر در دوران خود.تیری آنری

occz2dto26wk38eqj4ss.jpg

همه ما به خوبی این توپچی ??رانسوی را میشناسیم. او در طی 8 سال حضور خود در آرسنال موتور خط حمله تیم و یکی از بهترین مهاجمین دوران خود بود؛ اگر بگوییم بهترین پر بیراه نگ??ته ایم. کمتر کسی تیم رویایی آرسن ونگر را ??راموش می کند که مو??ق شد بدون هیچگونه باختی قهرمان لیگ بر شود. تیری 226 بار برای آرسنالی ها گلزنی کرد و 4 بار عنوان بهترین بازیکن انگلیس را کسب کرد و اولین کسی بود که مو??ق شد دو بار پیاپی به این ا??تخار دست یابد. ا??تخارات آنری بر کسی پوشیده نیست اما وی در کمال ناباوری هرگز مو??ق به کسب توپ طلا نشد. آنری در سال 2006 مو??ق شد در تیم منتخب جای گیرد اما آن سال توپ طلا از آن ??ابیو کاناوارو شد.

پائولو مالدینی

zqokfhuz1nnjx9bfnphx.jpg

اسطوره دوست داشتنی میلان ایتالیا. در تمامی روزهای عمر خود با ??ردی مواجه نشدم که از مالدینی بد بگوید. کمتر کسی مالدینی را به عنوان بهترین مدا??ع چپ دنیا قبول ندارد. مالدینی با میلان 5 عنوان اروپایی کسب کرد و حتی از سوی مجله دنیای ??وتبال به عنوان بهترین بازیکن اروپا شناخته شد اما توپ طلا؟ هرگز. او در سال 2005 در کنار کا??و و نستا هم بازی های خود در میلان و جان تری از چلسی عضوی از تیم منتخب بود. مالدینی 25 سال در بالاترین سطح توپ زد و بدون شک یکی از بهترین مدا??عین تاریخ است.

الیور کان

8stgne21iu8zyy5wm5e.jpg

نظر من را بپرسید کان بهترین دروازه بان تاریخ است حتی بالاتر از دینو زو?? ایتالیایی و لو یاشین روس. کان در سال 1994 به بایرن مونیخ پیوست و در حدود 14 سال بازی در باواریا 23 هنوان قهرمانی با مونیخی ها کسب کرد. کان عضوی از تیم قهرمان آلمان در اروپا سال 1996 بود. شاید بزرگترین اجحا?? در حق کان این بود که به گ??ته خود گل های بازی است که نتیجه بازی را تعیین می کند و این یعنی اینکه بیشتر بازیکنان هجومی به اصطلاح در دید مردم هستند. اما در مورد کسی که به حری?? اجازه نمی دهد گل بزند چه؟ سال 2001 کان این شانس را داشت اما پس از مایکل اوون و رائول در رده سوم قرار گر??ت.

رائول گونزالس

86ropzro06manq6gay66.jpg

اسطوره بزرگ مادریدی ها، یک گلزن تمام عیار و دورانی مملو از ا??تخارات گوناگون. رائول برترین گلزن تاریخ رئال مادرید با 323 گل و یکی از گلزنان اسپانیا با 40 گل می باشد. رائول دوران پرا??تخاری را در رئال مادرید سپری کرد و مو??ق به کسب 6 قهرمانی لالیگا و 3 قهرمانی اروپا شد. سال 2001 یکی از بهترین ??رصت های رائول برای کسب توپ طلا بود اما وی مو??ق به کسب این عنوان نشد و پس از مایکل اوون در رده دوم جای گر??ت.

کنی داگلیش

xeh1z2va4ntqnqggdj6x.jpg

کینگ کنی لقب داگلیش میان هواداران لیورپول می باشد. داگلیش که در سلتیک توپ می زند در سال 1977 به جای گوین کیگان به آن??یلد نقل مکان کرد. او در 12 سالی که برای لیورپول توپ زد مو??ق شد در سال های 1978، 1981 و 1984 به همراه این تیم انگلیسی قهرمان اروپا شود. او در کل مو??ق شد به همراه لیورپول 23 عنوان قهرمانی کسب کند. وی در سال 1983 تا آستانه کسب این عنوان پیش ر??ت اما در نهایت پلاتینی، ستاره آن روزهای یوونتوس و رئیس کنون یو??ا مو??ق به کسب توپ طلا شد.

اریک کانتونا

chj8e6j3odcwfky51ch.jpg

ستاره سابق منچستریونایتد که در سال های 1992 تا 1997 برای این تیم توپ می زد، 4 بار به شاگردی ??رگوسن مو??ق به قهرمانی در لیگ انگلیس و 3 قهرمانی در جام حذ??ی انگلیس شد. کانتونا در تیم ملی ??رانسه نیز دوران خوبی را سپری کرد و در 45 بازی مو??ق شد 20 بار گلزنی کند. کانتونا در سال 1993 شانس این را داشت تا این عنوان را کسب کند اما پس از روبرتو باجیو ایتالیایی و دینس برکمپ هلندی با اختلا?? در رده سوم جای گر??ت.

استیون جرارد

jg9emvq489jy9ak084pm.jpg

کاپیتان لیورپول و تیم ملی انگلیس یکی از بهترین های تاریخ انگلستان است؛ بازیکنی که برای رهبری تیم به سوی پیروزی متولد شده است. جرارد در سال 2005 عامل اصلی قهرمانی لیورپول در اروپا و جام حذ??ی انگلیس بود اما آن سال توپ طلا به رونالدینیو رسید و جرارد پس از ??رانک لمپارد از چلسی در رده سوم قرار گر??ت. نکته جالب آن سال تیم منتخب بود. هنگامی که به تیم منتخب آن سال نگاه می کنیم نام رونالدینیو از بارسلونا، ??رانک لمپارد و ماکلله از چلسی را در کنار زیدان میبینیم اما خبری از نام جرار نیست.

الساندرو دل پیرو

9nmrnei10vcscttp293n.jpg

پس از شنیدن نام یونتوس محال است چهره دل پیرو در ذهن ما نقش نبندد. دل پیرو در سال 1993 به یوونتوس پیوست و 19 ??صل برای تورینی ها توپ زد. او در مجموع 691 بار با لباس یونتوس به میدان ر??ت و 290 گل به ثمر رساند. دل پیرو برترین گلزن تاریخ یونتوس است. او با به ثمر رساندن 135 گل که نتیجه بازی را عوض کرد در این امار نیز مرد شماره یک تورینی ها می باشد. او 16 ??صل بیش از 10 گل به ثمر رساند و تنها بازیکن ایتالیایی است که به این عنوان دست یا??ته است. در جام جهانی 2006 نیز کسی نمی تواند از نقش مهم وی برای قهرمانی ایتالیا چشم پوشی کند. وقتی بیشتر آمار ما را آزار می دهد که میبینیم دل پیرو تاکنون در لیست تیم منتخب و 3 ??رد پایانی رقابت برای توپ طلا قرار نگر??ته است.

میشاییل بالاک

6b2lo3hk7l8khrygmix.jpg

بازوبند کاپیتانی آلمان بر دست کسی جز بالاک قابل تصور نیست. در سال هایی که آلمان در حال برنامه ریزی برای ??وتبال خود و در اوج ضع?? خود بود این بالاک بود که آبروی آلمان ها را ح??ظ کرده بود. جام جهانی 2002 شاید اگر محرومیت بالاک برای بازی ??ینال نبود اکنون آلمان و برزیل هر دو 4 قهرمانی جهان داشتند. جام جهانی 2006 آلمان بدون بالاک هرگز به رده سوم جهان دست نمی یا??ت و سال 2008 و جام ملت های اروپا بالاک به تنهایی آلمان را ??ینالیست کرد. شاید اگر در تیم کنونی آلمان یک میشاییل بالاک آماده وجود داشت اکنون تیمی نمی توانست مقابل آلمان بایستد. بالاک در سه تیم لورکوزن، بایرن مونیخ و چلسی بازی کرده در در هر سه تیم از بهترین ها و شاید بهترین بوده. سال 2002 بالاک بود و منچستریونایتد که بالاک با گلزنی خود لورکوزن را به ??ینال اروپا برابر رئال مادرید و زیدان رساند. در همان سال بالاک بازیکن سال آلمان نیز لقب گر??ت. اما در همان سال در تیم منتخب و کاندیداهای کسب توپ طلا نامی از بالاک نمیبینیم و این بسیار دردآور است.

??رانس پوشکاش

4n2cm2on8zdlbzi211n5.jpg

??رانس پوشکاش کاپیتان یکی از بهترین های تاریخ و بدون شک یکی از بهترین بازیکنان تاریخ است. پوشکاش در رئال مادرید 4 بار جایزه پیچینی را گر??ت و 5 بار با این تیم قهرمان اروپا شد. از سال 2009 در مراسم توپ طلا جایزه دیگری به نام جایزه پوشکاش اضا??ه شده که مربوط به بهترین گل سال است و در بخش زنان و مردان اهدا می شود. بهترین دوران پوشکاش تا سال 1954 بود و مراسم اهدا توپ پس از سال 1956 آغاز شد و این دلیل اصلی است که ??رانس این جایزه را کسب نکرده. در بازی که به عنوان بازی قرن شناخته شد، پوشکاش عامل اصلی پیروزی 8-3 مجارستان در ومبلی برابر انگلیس بود

لینک به ارسال

نیمار: می‌ترسیدم جام جهانی را از دست بدهم

360130_heroa.jpg?itok=d0DY38esستاره برزیلی خط حمله تیم بارسلونا، اعترا?? می‌کند که پس از مصدومیت دیشبش، از اینکه جام جهانی را از دست بدهد، اظهار نگرانی کرده است.نیمار دیشب در جریان دیدار ختا??ه به دلیل مصدومیت تعویض شد و حدوداً سه یا چهار ه??ته از میادین دور خواهد بود.

این بازیکن برزیلی در شبکه های اجتماعی نوشت:

" آن موقع احساس کردم مصدومیتم جدی است و همین نگرانم کرد که برنامه ای که برای جام جهانی 2014 داشتم، را از دست بدهم. اما خوشبختانه نگرانی ام برطر?? شد و خیلی زود برمی‌گردم. از کسانی که برای من دعا کردند تشکر می‌کنم."

برزیل میزبان جام جهانی 2014 خواهد بود و در نخستین دیدار خود در12 ژوئن به مصا?? کرواسی خواهد رود.

لینک به ارسال

[h=1]گزارش تصویری[/h]ریال مادرید به گرانادا رسید

دقایقی پیش تیم ??وتبال رئال مادرید برای دیدار ??ردا عصر خود برابر گرانادا وارد ??رودگاه این شهر شد.

524144_10150710742084953_389718695103799526_n.jpg?itok=TsZf1-bx

10372507_10150710742024953_3979722560799215031_n.jpg?itok=5oP_bo-q

10433809_10150710742094953_7984667815030004256_n.jpg?itok=fSigiFM8

10689882_10150710741979953_6402126469965566541_n.jpg?itok=LNpe1lCM

10731217_10150710741994953_7208470788500631357_n.jpg?itok=lg4k1bRd

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...