رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Gamer_2013

تاپیک بازی Batman Arkham Origins مخصوص PS3

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

5945-bao-jpg

:hd:دراین تاپیک به مسائل مرتبط با بازی

Batman Arkham Origins Special Edition پرداخته میشد.:hd:

از تمامی دوستان و علاقه مندان خواهشمندیم اطلاعات م??ید خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

قوانین ??عالیت در این تاپیک :

1.لط??ا از ارسال پست اسپم خودداری ب??رمایید!!

2.این تاپیک محل تبلیغات نیست!!

FIX 3.41/3.55 سازگار با آیدی BLUS31207 :

دانلود ??یکس ورژن 1.02 برای 3.55 و 3.41 (کلیک کنید!)

FIX 3.41/3.55 سازگار با آیدی BLUS31147:

دانلود ??یکس ورژن 1.02 برای 3.55 و 3.41 (کلیک کنید!)

توجه :دوستانی که روی CFWهای 3.41/3.55 هستند ابتدا باید آپدیت 1.02 این بازی را دانلود و نصب کرده و یکی از ??یکهسای مربوط به ورژن 1.02 را باتوجه به آیدی بازی خود از لینک بالا دانلود و نصب کنند.

دوستانی که روی CFWهای 4.40 به بالا هستند ??قط آپدیت 1.02 را دانلود کرده و بعد از نصب بازی را اجرا کنید.

درصورت اجرا نشدن بازی در مولتیمن گزینه BD mirror را ??عال کرده و از دیسک اوریجینال است??اده کنید.......

ویرایش شده توسط Gamer_2013

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب بلأخره mobile-1199 به آرزوش رسید!!!

لینک به ارسال
خب بلأخره mobile-1199 به آرزوش رسید!!!
چه جورم در ضمن گیمر جان این علامت تعجب رو از اسم تاپیک پاک کن.در ضمن نمیدونین من الان این قدر خوشم که میخوام خودمو از برج میلاد بندازم پایین.الانم که پارت ها داره دان میشه

لینک به ارسال

در ضمن یه سوال دارم که منی که تمام اخبار بازی هم دنبال کردم جوابش رو نمیدونم!!!!!!!این نسخه SPECIAL چیه؟؟معنی کلمش یعنی ویژه ولی معنیش چیه؟نسخه معمولیش نیومده اسپشالش اومد :lol:

لینک به ارسال
در ضمن یه سوال دارم که منی که تمام اخبار بازی هم دنبال کردم جوابش رو نمیدونم!!!!!!!این نسخه SPECIAL چیه؟؟معنی کلمش یعنی ویژه ولی معنیش چیه؟نسخه معمولیش نیومده اسپشالش اومد :lol:

سلام،

در نت 3 ورژن از این بازی تایید شده که ??علا ورژن Special لیک و روی نت منتشر شده،

امکانات و محتویات ورژن Special Edition :

Infinite Earth Skins Pack

Jokers Vandal Online Vanity Pack

Banes Special Forces Online Vanity Pack

امکانات و محتویات ورژن Collector,s Edition

Exclusive Arkham Origins Premium Statue featuring LED effects Produced by TriForce measuring approximately

Height “9

Depth “11.5

Width “13

80-Page, Full Color Hardcover Artbook

Two Key Pieces of Evidence taken Directly from the Gotham City Police Department Crime Lab

Batman Wanted Poster

Batwing Prototype Schematic

Anarky Logo Stencil

Glow-In-The-Dark Map of Gotham City

Wayne Family Photo

Assassins Intel Dossier, which includes files on the 8 Assassins as well as Black Mask’s Contract

1st Appearance Batman Skin: Look just like Batman did during his first appearance in Detective Comics #27, released in 1939

Deathstroke Challenge Pack – Unlock the ability to play as one of the Worlds deadliest Assassins! Usable throughout all the Arkham Origins Challenge Maps. Also includes two Bonus Challenge Maps and two Bonus Deathstroke Skins

امکانات و محتویات ورژن Definitive Edition

Exclusive Arkham Origins Premium Statue featuring LED effects Produced by TriForce measuring approximately

Height “9

Depth “11.5

Width “13

[h=2]80-Page, Full Color Hardcover Artbook[/h]

Two Key Pieces of Evidence taken Directly from the Gotham City Police Department Crime Lab

Batman Wanted Poster

Anarky Logo Stencil

Wayne Family Photo

Assassins Intel Dossier, which includes files on the 8 Assassins as well as Black Mask’s Contract

1st Appearance Batman Skin: Look just like Batman did during his first appearance in Detective Comics #27, released in 1939

Deathstroke Challenge Pack – Unlock the ability to play as one of the Worlds deadliest Assassins! Usable throughout all the Arkham Origins Challenge Maps. Also includes two Bonus Challenge Maps and two Bonus Deathstroke Skins

البته احتمالش هست بعداد تمامی این قابلیتها در غالب یک یا چند DLC برای تمام ورژنها منتشر بشه......

لینک به ارسال

این چیه؟ featuring LED effects

در ضمن دومی و سومی که همون کالکترند که یکی برای uk و یکی برای امریکای شمالی هست و اون چیزهایی که نوشته محتویات داخل جعبه هست نه داخل بازی البته چند تا دونش اسم dlc هست.پس خدا رو شکر ??رقی نمیکنه به جز محتویات داخل جعبه :7AD_headspin:

لینک به ارسال
این چیه؟ featuring LED effects

در ضمن دومی و سومی که همون کالکترند که یکی برای uk و یکی برای امریکای شمالی هست و اون چیزهایی که نوشته محتویات داخل جعبه هست نه داخل بازی البته چند تا دونش اسم dlc هست.پس خدا رو شکر ??رقی نمیکنه به جز محتویات داخل جعبه :7AD_headspin:

یه جا خوندم که این LED effects موقعیت بتمن و ژوکر رو روی نقشه نشون میده،

درمورد اون محتویات اونا پکیج و کاور روی دیسک اوریجینال نیستن چون به کلمه content اشاره شده .

اگر اطلاعات دو نسخه دی??اینیتیو و کالکتورز رو بخونی نوشته قابلیتهایی هستن که توی بازی Unlock میشن ولی به احتمال زیاد ه??ته های دیگه اونها رو هم روی نت قرار میدن این یوزرهای آمریکایی و اروپایی جان بر ک??....:icon_346[1]:

لینک به ارسال
یه جا خوندم که این LED effects موقعیت بتمن و ژوکر رو روی نقشه نشون میده،

درمورد اون محتویات اونا پکیج و کاور روی دیسک اوریجینال نیستن چون به کلمه content اشاره شده .

اگر اطلاعات دو نسخه دی??اینیتیو و کالکتورز رو بخونی نوشته قابلیتهایی هستن که توی بازی Unlock میشن ولی به احتمال زیاد ه??ته های دیگه اونها رو هم روی نت قرار میدن این یوزرهای آمریکایی و اروپایی جان بر ک??....:icon_346[1]:

خوب منم که گ??تم اونایی که در مورد دو تا نسخه کالکتر یعنی کالکتر و برادر کوچیکش یعنی دی??ینیتایو نوشته کحتویات داخل جعبه بازی هستند.اون led light هم مال اون مجسمه جوکر هست که توش یه چاقو رو کوبونده رو میز.

برای مثال :

Height “9

Depth “11.5

Width “13

80-Page, Full Color Hardcover Artbook

Batman Wanted Poster

Anarky Logo Stencil

Wayne Family Photo

اینا داخل بازی نیست تو جعبه بازی هست.مثلا یه عکس وین با خانوادش هست و ... اینم عکسش :

http://up.p30day.com/images3/2013/may/42475895916679132867.png

این هم عکس همون Definitive Edition هست که نسخه کالکتر هست ولی ارزونشه اینم عکس :

http://images.vg247.com/current//2013/08/Batman_arkham_origins_collectors_edition_1.jpg

اول اسمش کالکتر بود ولی تغییر کرده.

لینک به ارسال

من ??ردا میخوام بخرم بازی میکنم اگرمرحله ای گیرکردم در همین تابیک بزارم ؟ :gigglesmile:

لینک به ارسال
من ??ردا میخوام بخرم بازی میکنم اگرمرحله ای گیرکردم در همین تابیک بزارم ؟ :gigglesmile:

سلام،

خوبه همه پارسی زبانیم و در پست اول هم به" مسائل" بازی اشاره شد،:90::vahidrk:

پس شما هم مشکلات و راهنمایی ها رو در این تاپیک قرار بده ??قط لط??ا داستان بازی رو مثل GTA V لو نده........:icon_346[1]:

لینک به ارسال
مرحله گیر کردی پس من این جا چی کارم استاد بازی بتمن سری ارکهام الان جلوی شماست تعظیم کن :gigglesmile:منم ??ردا میرسه خونه هر کی هر مشکلی داشت در رابطه با مرحله من اماده بت راهنمایی ام و هر کی بازیش مشکل ??ایل و ... داشت اساتیدی مانند امیر و علی یا همون گیمر و مرتضی و کوچیک همه من حقیر هم کمک میکنم

لینک به ارسال

چشم علی هم روشن این بازی اومد و خوشحالش کرد امیدوارم تایپیک خوبی بشه .

لینک به ارسال
منظور از ورژن 1 و 1.02 چیه؟؟

سلام،

1.00 همون ورژن اولی بازی بوده که عدد مربوط به version و app version موجود در Param عدد 1.00 هست.

5989-baop-jpg

لینک به ارسال

دوستان FIX 3.41/3.55 مرتبط با آپدیت 1.02 برای آیدیهای BLUS31207 و BLUS31147 در پست اول قرار گر??ت.....

لینک به ارسال

داداش یه سوال طبق این جمله :

دوستانی که روی CFWهای 4.40 به بالا هستند ??قط آپدیت 1.02 را دانلود کرده و بعد از نصب بازی را اجرا کنید.

من الان رو 4.50 هستم یعنی باید اینو نصب کنم؟چون خیلی ها بدون نصب بازی کردن!

لینک به ارسال
داداش یه سوال طبق این جمله :

من الان رو 4.50 هستم یعنی باید اینو نصب کنم؟چون خیلی ها بدون نصب بازی کردن!

سلام،

علی جان وقتی مدتی از انتشار و تست یک ورژن از بازی میگذره معمولا از جانب سونی آپدیتهای رسمی برای بازی رلیز میشن که در اکثر مواقع مشکلات و باگهای بازیها در این آپدیتها برطر?? میشه،

حالا شما میتونی نصب کنی میتونی نصب نکنی البته در اکثر مواقع بدون پچ آپدیت بازی اجرا میشه ولی قطعا آپدیت در سرعت لود بازی تاثیر داره چون خودم در خیلی از بازیها این تغییر رو حس کردم.

جدا از این، با ریختن پچ آپدیت جدید بازیهایی که برای cfwهای پایینتر پچ شدن ایبوت اونها دوباره اورجینال و عاری از باگ میشه.

و مهمتر از همه در پچ آپدیتها مشکلات ترو??یهای ورژنهای 1.00 برطر?? شده و همینطور یوزر برای اجرای DLC در بازی با ایبوت ??علی به مشکلی برنمیخوره چراکه برای اجرای بی نقص اکثر DLCها باید آخرین پچ آپدیت نصب شده باشه........

لینک به ارسال
سلام،

علی جان وقتی مدتی از انتشار و تست یک ورژن از بازی میگذره معمولا از جانب سونی آپدیتهای رسمی برای بازی رلیز میشن که در اکثر مواقع مشکلات و باگهای بازیها در این آپدیتها برطر?? میشه،

حالا شما میتونی نصب کنی میتونی نصب نکنی البته در اکثر مواقع بدون پچ آپدیت بازی اجرا میشه ولی قطعا آپدیت در سرعت لود بازی تاثیر داره چون خودم در خیلی از بازیها این تغییر رو حس کردم.

جدا از این، با ریختن پچ آپدیت جدید بازیهایی که برای cfwهای پایینتر پچ شدن ایبوت اونها دوباره اورجینال و عاری از باگ میشه.

و مهمتر از همه در پچ آپدیتها مشکلات ترو??یهای ورژنهای 1.00 برطر?? شده و همینطور یوزر برای اجرای DLC در بازی با ایبوت ??علی به مشکلی برنمیخوره چراکه برای اجرای بی نقص اکثر DLCها باید آخرین پچ آپدیت نصب شده باشه........

با این حساب که من نصب میکنم ??قط یه سوال مطمینی این مال نسخه اسپشیاله؟اصلا برای کدوم ای دی هست؟من نریزم بازی بره هوا

لینک به ارسال
با این حساب که من نصب میکنم ??قط یه سوال مطمینی این مال نسخه اسپشیاله؟اصلا برای کدوم ای دی هست؟من نریزم بازی بره هوا

چه بود مگه بازی تی ان تیه بره هوا؟؟؟؟!!:icon_346[1]:

البته خودت ممکنه از شدت هیجان این بازی من??جر بشی.:76:

شما لینکی که واسه آپدیت 1.02 گذاشتم رو باز کن در پست 305 مشخص هست که کدوم رو دانلود کنی و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.

آپدیتهای دو game id رو جداگانه گذاشتم پس خیالت راحت......

لینک به ارسال

مشکل در اجرای Batman Arkham Origins

سلام…

من این بازی رو از همین سایت گر??تم....

احتمالا بازی بد تو دستگاهم Extract شده….پرونده(??ایل!) های rar بازی رو هم حواسم نبود زدم پاک کردم….

سه تا پرونده خراب هستن….

این سه تا حجمشون رو هم ۱۲ مگ هم نمیشه…

اگه میشه یکی این سه تارو برام توی یه جایی upload کن…

نشونی:PS3_GAME\USRDIR\SINGLEPLAYER\BMGAME\COOKEDPS3

اینا:.PLAYABLE_BATMAN_SF – PLAYABLE_BATMAN_STD_SF -PLAYABLE_BATMAN_THRILLKILLER_SF

لینک به ارسال
سلام…

من این بازی رو از همین سایت گر??تم....

احتمالا بازی بد تو دستگاهم Extract شده….پرونده(??ایل!) های rar بازی رو هم حواسم نبود زدم پاک کردم….

سه تا پرونده خراب هستن….

این سه تا حجمشون رو هم ۱۲ مگ هم نمیشه…

اگه میشه یکی این سه تارو برام توی یه جایی upload کن…

نشونی:PS3_GAME\USRDIR\SINGLEPLAYER\BMGAME\COOKEDPS3

اینا:.PLAYABLE_BATMAN_SF – PLAYABLE_BATMAN_STD_SF -PLAYABLE_BATMAN_THRILLKILLER_SF

سلام،

اگر مشکل بازی ??قط بمربوط به این 3 ??ایل هست،من این ??ایلها رو از ??ولدر بازی خودم برای شما آپلود کردم که با آیدی بازی قرار داده شده در این سایت یکی هست.

برای دانلود 3 ??ایلی که درخواست دادی روی عکس زیر کلیک کن*

PLAYABLE_BATMAN_SF,PLAYABLE_BATMAN_STD_SF,PLAYABLE_BATMAN_THRILLKILLER_SF

6187-bao-png

لینک به ارسال

سلام آقا من یه مشکل تو بازی دارم

بعد از اون تیکه سینماتیکی که اول بازی بعد از کشتن سوسماره میره تو مخ??یگاهش دیگه بازی نمیاد دستگامم ??یریز میشه!

میشه بگید مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال
سلام آقا من یه مشکل تو بازی دارم

بعد از اون تیکه سینماتیکی که اول بازی بعد از کشتن سوسماره میره تو مخ??یگاهش دیگه بازی نمیاد دستگامم ??یریز میشه!

میشه بگید مشکل از کجاست؟

سلام،

شما آخرین پچ آپدیت مربوط به آیدی بازی خودت رو از تاپیک زیر دانلود و نصب کن :

همینطور بعد از ورود به مولتیمن روی بازی مربع زده و آپشن BD mirror رو ??عال کن احتمالا مشکلت حل میشه..........

لینک به ارسال

سلام

کسی میدونه چه طوری میشه Deathstoker رو زد؟:10:

لینک به ارسال
سلام

کسی میدونه چه طوری میشه Deathstoker رو زد؟:10:

سلام،

اون که از همه Boss ها راحتتره که:gigglesmile:

??قط د??اع کن و بعد ضربه بزن همینطور وقتی از بالا میپره پشت سره مثلث بزن بعد خودش میگه چه دگمه ای باید بزنی.....:thumbup:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...