رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Mohamad

تاپیک رسیدگی به مشکلات بازی xbox gta v

پست های پیشنهاد شده

48941-grand-theft-auto-v.jpg\

در این تاپیک تمامی مشکلات کاربران در بازی زیبای

GTA V مورد بررسی قرار میگیرد !

از تمامی کاربران دعوت میشود مشکلات خود را به صورت دقیق بیان کنند تا مدیران و همچنین کاربرانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند پاسخی مناسب ارائه کنند (:

:hd:لط??آ از ارسال پستهای اسپم خودداری کنید !

:hd:تبلیغات اکیدا ممنوع!

____________________________________________________________________________________________________________________________

weboptions32.png آموزش نصب بازی :

,۱ پس از دانلود تمامی بخش ها, بخش اول را با برنامه Winrar استخراج نمایید.

,۲ ??ایل با ??رمت ISO مربوط به هر دیسک را توسط نرم ا??زارهایی مانند CloneDVD,Nero به صورت Burn Image To Disc رایت کنید (حتما باید از DVD9 است??اده نمایید)

,۳ کنسول شما باید دارای آخرین آپدیت باشد

[h=1]دانلود بازی Grand Theft Auto V برای XBOX360 با لینک مستقیم[/h]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

من بازی رو ر??تم خریدم از توپ خونه

ایکس باکسه من jtag شده هست

بازی رو با iso2god درستش کردم ریختم تو ??لش و بازی اومد تو ایکس باکس

کاورش دانلود شد و اطلاعاتش اومد

اما ...

وقتی ر??تم تو بازی اوله بازی هنوز اسکرین شات ورودی تموم نشده یه ص??حه ALERT اومد که نوشته " An online user profile is required for this version of the game. please sign in now"

ممنون میشه کمک کنین

ویرایش شده توسط arya60

لینک به ارسال

عزیز شما نباید این بازی رو انلاین بازی کنی و دستگاهت هم نباید به wifi وصل باشه

لینک به ارسال
عزیز شما نباید این بازی رو انلاین بازی کنی و دستگاهت هم نباید به wifi وصل باشه

من آنلاین بازی نمیکنم که ، wifi هم قطعه

لینک به ارسال

آقا لط??ا به طور کامل نصب بازی رو برای xbox هایه jtag شده توضیح بدین ، تورو خدا کمک کنین من بازی و خریدم نمیتونم بازی کنم

لینک به ارسال

عین همین تاپیک تو بازیسنتر شده محل ??حش های ***************** دادن .... خودم ستاره ها رو گذاشتم

لینک به ارسال

الآن هیچکی نمیدونه من باید چی کار کنم؟

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان

من با این روش دارم این بازیو انجام میدم هیچ مشکلی هم نداره.

راهنمایی دیسک اول:به وسیله برنامه xbox image browser ایمیج بازی رو اکسترکت میکنیم و به کمک برنامه horizon به ??لش کان??یگور شده توسط اکس باکس منتقل میکنیم و از طریق ??لش به هارد اکس باکس انتقال میدهیم.

راهنمایی دیسک دوم:ایمیج دیسک ذوم رو با برنامه abgx360 پچ میکنیم و به روش 97% truncate رایت میکنیم و بازی به خوبی اجرا میشه.

در مورد راهنمایی دیسک اول ویدیو و طریقه انجام این کار و توضیحات در یک سایت خارجی با ادرس [solution] to GTA V DISC problems "Video Added" - Xbox 360 General Discussion - XPG Gaming Community قرار گر??ته است.

در مورد دیسک دوم در برنامه imgburn اخرین نسخه از این برنامه رو دانلود کنید و به قسمت setting در منو tools بروید و در سربرگ write همه ی تنظیمات رو به صورت عکس زیر در اورید http://uploadtak.com/images/v1123_Capture.png

به سربرگ I/O بروید و در page 2 تنظیمات به صورت عکس زیر در اورید. http://uploadtak.com/images/t7125_Capture.png و در اخر پیشنهاد میکنم با سرعت 2.4x رایت کنین و تیک گزینه verify رو بردارید.

اگر هنگام اجرای دیسک 2 با ارور مواجه شدید یه بار دیسک رو تمیز کنین اگر مشکل حل نشد و شما به طور صحیح دیسک 1 رو بر روی هارد ریخته باشد مطمئن باشید مشکل از بد رایت کردن دیسک 2 است .

امیدوارم این به کمک شما بیاد.در مورد 2 نسخه باید گ??ت هیچ ??رقی با هم دیگه ندارند همین نسخه quack به طور صحیح برای من کار میکنه.

هنگامی که شروع به رایت کردن میکنید یه پیام با این که برنر مکس رایت کنه میاد که no رو بزنید بعد truncate رو انتخاب کنید و ارور بعدی از شما میپرسه که layerbreak ایمیج و layerbreak برنامه ??رق دارند میخواهید با layerbreak ایمیج رایت کنیم که شما no رو بزنید.هنگام رایت کردن به safe mode برید و درایور رو به هیچ وجه تکان ندید و هنگام رایت هیچ کاری نکنید.

مو??ق باشید بدرود

ویرایش شده توسط mfwv

لینک به ارسال

سلام خدمت عزیزان

من یه مشکلی تو اجرای بازی دارم .من پچ LT+3 دارم ولی دیسک 1 که اجرا میکنم دستگاه پیغام آپدیت میده

الان من چی کار کنم yes بزنم یا نه ؟

gears of 3,ACIII رو دستگاه اجرا میشه لط??ا بگید من چی کار کنم خیلی دلم میخواد امشب بازیش کنم.

ممنون

لینک به ارسال

سلام

من یه کنسول xbox میخوام بخرم میخواستم شما راهنماییم کنید

مدلاش چجوری! چه مدلش خوبه ؟ چه رنج قیمتی هست ؟

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

لینک به ارسال
سلام

سلام دوست عزیز اگر قصد خرید کنسول رو دارید پیشنهاد میکنم ps3 بگیرید که اون هم با اومدن ps4 از رده خارج میشه.به هر حال جدید ترین مدل اکس باکس 360 مدل اسلیم هست که خودش 2 نوعه 4 گیگی و 250 گیگی که 4 گیگی تو بازی های خ??ن مثل همین بازی به کار نمیاد.قیمت جدید هم ندارم ولی یه زمانی 1.2 میلیون تومن بود.

لینک به ارسال
سلام

Xbox 360 Slim 250 GB

قیمتش 1700000 تومان البته همراه با کینکت

لینک به ارسال
سلام خدمت عزیزان

من یه مشکلی تو اجرای بازی دارم .من پچ LT+3 دارم ولی دیسک 1 که اجرا میکنم دستگاه پیغام آپدیت میده

الان من چی کار کنم yes بزنم یا نه ؟

gears of 3,ACIII رو دستگاه اجرا میشه لط??ا بگید من چی کار کنم خیلی دلم میخواد امشب بازیش کنم.

ممنون

شما هر اپدیتی هم در اینده امد ??قط yes رو بزن خیالی نیست چون دستگاه ات LT3 هست کپی اش نمیپره (البته باید مطمعن باشی که LT+3 هست) . مشکلی برات پیش نمیاد با خیال راحت بازی کن . ??قط برای نصب اش باید ??لش ات کمتر از 16 گیگ نباشه یا کنسول ات باید slim 250 GB باشه .

ویرایش شده توسط Black Hawk

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز اگر قصد خرید کنسول رو دارید پیشنهاد میکنم ps3 بگیرید که اون هم با اومدن ps4 از رده خارج میشه.به هر حال جدید ترین مدل اکس باکس 360 مدل اسلیم هست که خودش 2 نوعه 4 گیگی و 250 گیگی که 4 گیگی تو بازی های خ??ن مثل همین بازی به کار نمیاد.قیمت جدید هم ندارم ولی یه زمانی 1.2 میلیون تومن بود.

چرا ؟ چه ??رقی بین xbox و PS3 هست !؟ من تا حالا با PC کار میکردم از کنسول سر در نمی آرم !

لینک به ارسال

salam Dustane Aziz Man Be Moshkel Bar khordam Dar Mamuriyat Hamun Qesmat Ke bayad Mask bekhari az aslaheh forushi lebas va mashin ashghalio jarseqil ro bedozdi lotfan rahnamayeee konid! Sepas

لینک به ارسال
salam Dustane Aziz Man Be Moshkel Bar khordam Dar Mamuriyat Hamun Qesmat Ke bayad Mask bekhari az aslaheh forushi lebas va mashin ashghalio jarseqil ro bedozdi lotfan rahnamayeee konid! Sepas

داداش میشه ??ارسی تایپ کنی من ن??همیدم چی گ??تی ؟؟!!

لینک به ارسال

داداش اوون مرحله که باید ماسک بخری لباس بخری واسه 3تا کارکتر بازی و ماشین اشغال جم کن و جرثغیل بدزدی واسه انجام ماموریت من این کارارو انجام دادم اما بد این دیگه ماموریت نداد نمیدونم چکار کنم

لینک به ارسال
داداش اوون مرحله که باید ماسک بخری لباس بخری واسه 3تا کارکتر بازی و ماشین اشغال جم کن و جرثغیل بدزدی واسه انجام ماموریت من این کارارو انجام دادم اما بد این دیگه ماموریت نداد نمیدونم چکار کنم

باید یه ماشین معمولی رو یه جایی که کسی نمیبینه ببری و یه زنگ به Franklin یا trevor بزنی.اگه مشکلی بود بگو.

لینک به ارسال
چرا ؟ چه ??رقی بین xbox و PS3 هست !؟ من تا حالا با PC کار میکردم از کنسول سر در نمی آرم !

??رق زیادی ندارندولی یه سری چیزا هستند که ps3 توشون بهتره.مثلا اگه بازی ها رو از اینترنت بگیری رو ps میریزی رو هاردت ولی xbox باید رو dvd 9 بریزی که خودش کلی دردسر داره.یا اینکه بدی xbox رو جی تگ کنن که هزینه اضا??یه.شخصا از انحصاری های سونی بیشتر خوشم میاد.2 کنسول ??رقی ندارند و از نظر مشخصات شبیه هم هستند.

لینک به ارسال

من زنگ میزنم قرار ت??ریح میزارن میشه بگی ماشین رو کجا مخ??ی کنم

لینک به ارسال

بالای یک تبه و بعد گوشیت رو درحالت اسلیب مد بزار بعد زنگ بزن درست میشه منظورم از گوشی بازی بود در قشمت ستینگش :1975:

لینک به ارسال
من زنگ میزنم قرار ت??ریح میزارن میشه بگی ماشین رو کجا مخ??ی کنم

میتونی رو تپه بزاری ولی وقتی ماموریت تموم میشه کارت سخت میشه.اول ببین ماشین چند ن??ره میخواین بعد تهیه کردی بهتره بری دورو بره ساحل بگردی مثلا بین خونه های ساحل یه ??رعی هایی هست اونجا بزاری خوبه.من بازیو تموم کردم این جست و جو ها واسه محل های مختل?? تمومی نداره

لینک به ارسال

یه سوال دیگه:

من اگه بخوام با کنسول بازی کنم حتما" باید lcd داشته باشم ؟ با مانیتور کامپیوتر نمیشه ؟ مانیتور های crt ؟ حتمآ باید hdmi دشته باشی ؟

ممنون

لینک به ارسال
یه سوال دیگه:

من اگه بخوام با کنسول بازی کنم حتما" باید lcd داشته باشم ؟ با مانیتور کامپیوتر نمیشه ؟ مانیتور های crt ؟ حتمآ باید hdmi دشته باشی ؟

ممنون

بله شما میتونید با مانیتور کامپیوتر هم بازی کنید ??قط کابل Vga رو برای X360 رو تهیه کنید و بعد لذت ببرید . (نکته اینجاست رزلوشن مانیتور شما باید یا 1080p باشد یا 720p اگر 900p (به عنوان 1600X900) باشد شما نمیتوانید با رزلوشن خود مانیتور بازی کنید و در نتیجه صح??ه کمی تار خواهد بود و باید با رزلوشن های دیگه رو انتخاب کنید)

ویرایش شده توسط Black Hawk

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...