رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
sohil-21

یه سوال در مورد سرعت اینترنت

پست های پیشنهاد شده

اینقدر این وسط واسطه هست که یهو میشه 200 تومن قلابیش الان 5 هزار تومن هم نیست راستی ps move اون جا چنده من وارد کردم 70 هزار تومن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
اینقدر این وسط واسطه هست که یهو میشه 200 تومن قلابیش الان 5 هزار تومن هم نیست راستی ps move اون جا چنده من وارد کردم 70 هزار تومن
من جداگونه نخریدم پک کاملش رو گر??تم 265 تومن ...

لینک به ارسال
حالا تا بیاد طول میکشه من نصب کردم الان دارم راحت بازی میکنم گرا??یک گیم پلیش همچیش از pes14 برتره در ضمن علی تو تهران شنیدم دسته 200 تومنه درسته من دیروز اصلشو از روسیه وارد کردم 20 هزار تومن :lol::76::76::76::76::76:
جدی؟؟؟؟اینجا تو اهواز 130 تومنه...الان این دسته ps3 اصله؟؟؟

لینک به ارسال
واسه دانلود بازی با وجود سایت های معتبری مثل p30day اصلا نگران خراب بودن بازی نیستم چون اصلا امکانش نیس خراب باشه..اما ای کاش سرعت دانلودم مثل شما بالا میزد..اینجا خوزستانه دیگه از طر?? دولت خودمون هم تحریم هستیم متاس??انه با وجود همه منا??عش...

p30day?پی سی دی که من و خیلی ها به خاطر مشکل سرور تجربه بدی داریم ازش... اصلا تو بگو هر سایتی... همه بالاخره یه مشکلاتی پیدا می کنن...

لینک به ارسال
جدی؟؟؟؟اینجا تو اهواز 130 تومنه...الان این دسته ps3 اصله؟؟؟
مطمینی؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
مطمینی؟؟؟؟؟؟
آره و یکی هم اصله اما کی??یت ویبریشن اون پایین هست که 40 تومنه..الان نمیدونم محمد اونی که میگه 20تومان اصل اصله یا نه!!!

لینک به ارسال

علی پک کاملش 70 تومنه اون دسته هم کاملا اصله من از تورنت دان می کنم همه بارزیاش هم بروز و سالمه

لینک به ارسال
آره و یکی هم اصله اما کی??یت ویبریشن اون پایین هست که 40 تومنه..الان نمیدونم محمد اونی که میگه 20تومان اصل اصله یا نه!!!
داداش اونی که شما 130 خریدی یا از دبی اومده یا از روسیه که به احتمال زیاد از دبی اومده کلی هم واسطه این وسط بوده در ضمن من مستقیم از نمایندگی سونی تو مسکو وارد می کنم همه چی رو و کاملا هم اصله

لینک به ارسال
داداش اونی که شما 130 خریدی یا از دبی اومده یا از روسیه که به احتمال زیاد از دبی اومده کلی هم واسطه این وسط بوده در ضمن من مستقیم از نمایندگی سونی تو مسکو وارد می کنم همه چی رو و کاملا هم اصله
پس باید یکی از شما بخریـــــــــــم:1975:

لینک به ارسال

مگه چیزی می خواد به جیب من می ره، که بخوام سرت کلاه بذارم!

تازه شم اگه بره من سر کسی کلاه نمی ذارم.

اسمش های وبه.

البته: سرعت دانلود به شهری که زندگی می کنید هم بستگی داره!

لینک به ارسال
من که از دبی هیچی نمیخرم مخصوصا موبایل ... عموم موبایل از دبی هم وارد می کنه ولی اکثرا گوشی هاش مشکل داره یه چیز جالب بگم لومیا 920 منو قاچاقی از ویتنام اوردند اصل ??نلاند!!!!نوکیای ??نلاندی خیلی کم پیدا میشه میشه گ??ت همش چینیه ولی مال من ??نلاندیه!یه سری اثر هم داره که ??نلاندیه!پسر خالم هم لومیا 920 داره ولی گوشی من از گوشی پسرخالم سنگین تره!!باورت میشه؟یا دکمه های بغلش مال من حالت ??نری داره ولی مال اون که از دبی گر??ته عین دکمه های معمولیه...

لینک به ارسال

man internet 1024 ba mahdoodiat terafik daram , ta sa@ 2am ke soratesh roo 700-800kB e bad az 2am miad roo 150kB bazi vaght am 500KB, vali kolan ino bedoonin che mokhaberat che sherkat aye dige , vaghti karbari bashin ke ziad download mikonin, bad az ye modat soratetono miaran pain, ino too site e shuttle neveshte

لینک به ارسال
من که از دبی هیچی نمیخرم مخصوصا موبایل ... عموم موبایل از دبی هم وارد می کنه ولی اکثرا گوشی هاش مشکل داره یه چیز جالب بگم لومیا 920 منو قاچاقی از ویتنام اوردند اصل ??نلاند!!!!نوکیای ??نلاندی خیلی کم پیدا میشه میشه گ??ت همش چینیه ولی مال من ??نلاندیه!یه سری اثر هم داره که ??نلاندیه!پسر خالم هم لومیا 920 داره ولی گوشی من از گوشی پسرخالم سنگین تره!!باورت میشه؟یا دکمه های بغلش مال من حالت ??نری داره ولی مال اون که از دبی گر??ته عین دکمه های معمولیه...
??کر کنم لومیای منم چینیه چون از ارمنستان اوردم بعد من به اقا محمد گ??تم که از دبی اوردن من تنها گوشیم که ازش راضیم ای??ونمه که عید ر??ته بودیم امریکا از اون جا خریدم یعنی یه چیز ??وق العادست

لینک به ارسال

دوست عزیز kazir راست میگه من خودم 128 کلیوبایت شاتل دارم.... اما با idm 250 کیلوبایت هم میگیره... حتی بعضی مواقع 300 هم میشه :=D::=D::=D::=D::=D::=D: :1975:

لینک به ارسال

سلام اقایون خیلی ببخشید چرا چرت میگید مگه میشه امکان نداشته باشه اولا بهترین شرکت شاتل هست که هر ساله داره تو انواع جشنواره های ایرانی اول میشه دوما من حدود 4 ساله ازش است??اده میکنم هر ساله بهتر میشه سوما 128 دارم سرعتش تا 220 در حالت عادی و تا نیم مگ بر ثانیه در حالت خاص میره (این حالت خاص نیاز به توضیح داره که منصر?? میشم) قیمتشم نسبتا خوبه ماهی 15000 تومان 3 گیگ میده شبانه 1 تا 8 صبح رایگان سرعت تقریبا 60 تا میره پیشنهاد من به همه دوستان اینه :flapper:

لینک به ارسال
سلام اقایون خیلی ببخشید چرا چرت میگید مگه میشه امکان نداشته باشه اولا بهترین شرکت شاتل هست که هر ساله داره تو انواع جشنواره های ایرانی اول میشه دوما من حدود 4 ساله ازش است??اده میکنم هر ساله بهتر میشه سوما 128 دارم سرعتش تا 220 در حالت عادی و تا نیم مگ بر ثانیه در حالت خاص میره (این حالت خاص نیاز به توضیح داره که منصر?? میشم) قیمتشم نسبتا خوبه ماهی 15000 تومان 3 گیگ میده شبانه 1 تا 8 صبح رایگان سرعت تقریبا 60 تا میره پیشنهاد من به همه دوستان اینه :flapper:
چه با ادب...

لینک به ارسال
من هم باحات موا??قم mohammads77
آخه قشنگ به کسایی که مشکل اینترنت دارن ضدحال میزنه با اینکه ما واقعا اینترنت نداریم... ویرایش شده توسط mohammads77

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...