رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mohammads77

دیگر تلفن هوشمندی تحت برند نوکیا نخواهید دید...

پست های پیشنهاد شده

عزیز این لحن شما باعث دعوا میشه ایشون هیچ بی ادبی نکردن و ??قط برای شما دلیل اوردن که کسی رو بی دلیل مسخره نکنید اگر ایشون ادامه بدن من این رو از چشم شما می بینم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
harry دو روزه وایمان 2 ماهه من علی رو از 1 سال پیش می شناسم و اینو میدونم که تا الان به هیچ کس نه دروغی گ??ته و و نه بل??ی زده شما برید خودتون رو جمع کنید من از 7 سالگی تا الان 12 تا گوشی داشتم هر وقت که گوشی جدید گر??تم قدیمی رو دادم به یکی دیگه یا ??روختم پس علی که از چهار سالگی تا 13 سالگی یعنی تو 9 سال 14 تا گوشی داشته کار عجیبی نکرده اگه علی اندازه من گوشی داشت تو 9 سال باید 27 گوشی می گر??ت پس خواهشا چرت و پرت نگید
سلام داش من سه ساله میام توی این سایت پس من اکثر کاربرا رو میشناسم.خودم میدونم کی دروغ میگه کی راست میگه.ما خودمون رو خیلی وقته جمع کردیم خخخخخ خودم گوشی تا حالا زیاد داشتم تعدادشون از دستم در ر??ته،همشون رو هم یکی پس از دیگری رد کردم ولی علی میگه ۱۴ تا گوشی همزمان داره!!!خب از ما انتظار نداشته باش باور کنیم.چرت و پرت هم نمیگم،حر?? منطقی میزنم. ویرایش شده توسط iman0013

لینک به ارسال

iman0013 دوست عزیز

باریک باریک قشنگ

جواب دادی من هم موا??قم باحر??ت

لینک به ارسال

همه این کل کلا رو کردین اما یه چیزی براتون میگم یه کم راجع بهش ??کر کنید. تو یه سایتی که نمیدونم چی بود و بی طر?? بود یه طورایی یه جمله نوشته بود که دلگیرم کرد. متن انگلیسیش یادم نیست ولی ترجمه اش این بود: "چیزی رو که با یک دست ساختی با دو دست بهت تحویل میدن". منظورش مایکروسا??ت بود که زمانی که چیزی به اسم سیستم عامل نبود MS-DOS و QBASIC و INTERNET EXPLORERرو درست کرد(بیل گیتس) ولی حالا همه به لط?? چیزی که با زحمت ساختی، دارن رو دستت یه چیز دیگه تحویل میدن. خداییش راست میگه. همین الان Chrome جای اینترنت اکسپلورری رو گر??ته که خودش داره ازش است??اده میکنه.

لینک به ارسال

راستی! الان رو کامپیوترت MAC OS نصبه یا Linux؟ ویندوز نیست که؟ در ضمن من طر??دار نوکیا هستم ولی بازار همینه

لینک به ارسال
همه این کل کلا رو کردین اما یه چیزی براتون میگم یه کم راجع بهش ??کر کنید. تو یه سایتی که نمیدونم چی بود و بی طر?? بود یه طورایی یه جمله نوشته بود که دلگیرم کرد. متن انگلیسیش یادم نیست ولی ترجمه اش این بود: "چیزی رو که با یک دست ساختی با دو دست بهت تحویل میدن". منظورش مایکروسا??ت بود که زمانی که چیزی به اسم سیستم عامل نبود MS-DOS و QBASIC و INTERNET EXPLORERرو درست کرد(بیل گیتس) ولی حالا همه به لط?? چیزی که با زحمت ساختی، دارن رو دستت یه چیز دیگه تحویل میدن. خداییش راست میگه. همین الان Chrome جای اینترنت اکسپلورری رو گر??ته که خودش داره ازش است??اده میکنه.
حر??ت رو دلم نشست داداش آ??رین به تو چیز قشنگی بود:1975:

لینک به ارسال

هیچ برنامه ای بدون ویندوز ساخته نمیشه آخرشم بعضیا چیزایی علیه ویندوز میسازن!!!راستی اینم بگم اگه ویندوز نبود الان علم و بخصوص علم کامپیوتر 10 درصد هم پیشر??ت نمیکرد

لینک به ارسال
حتما چهارده تا موبایل داره که میگه.

تو چهارده تا هم خط.داری??

نه کلا 2 تا خط دارم

لینک به ارسال
باشه بابا نمیخواد واسه چند تا گوشی جون مادرت رو قسم بخوری.پسر عموی من هم توی موبایل ??روشی با کلی گوشی کار کرده.من باور کردم دیگه.:-d

عموم میذاره هر کدوم رو میخوام نگه دارم و میگه هیچ وقت چیزی که داری ن??روش به خاطر همین من نگهشون داشتم

لینک به ارسال
سلام داش من سه ساله میام توی این سایت پس من اکثر کاربرا رو میشناسم.خودم میدونم کی دروغ میگه کی راست میگه.ما خودمون رو خیلی وقته جمع کردیم خخخخخ خودم گوشی تا حالا زیاد داشتم تعدادشون از دستم در ر??ته،همشون رو هم یکی پس از دیگری رد کردم ولی علی میگه ۱۴ تا گوشی همزمان داره!!!خب از ما انتظار نداشته باش باور کنیم.چرت و پرت هم نمیگم،حر?? منطقی میزنم.
عکس موبایل هام رو برات ??رستادم ایمان در ضمن هر کی میخواد باور کنه ، باور کنه هر کی میخواد باور نکنه ، نکنه چون کسی رو مجبور نکردم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...