رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mobile-1199

چند سوال در مورد کنسول wii u و ps vita

پست های پیشنهاد شده

سلام دوباره

1-من کنسول وی یو رو س??ارش دادم برام از امریکا بیارن (به خاطر این که از جعبه دستگاهم چیزی برداشته نشده باشه).

حالا یه مشکل دارم اونم اینه که ولتاژ برق ایران 220 هست ولی مال امریکا 110 و کنسولم رو مستقیم بزنم به یرق حوتوتو میسابه به الک ...

میگم چی کار کنم؟اگه ترانس لازمه چه ترانسی بگیرم؟

2-در ضمن یه سوال دیگه من خود کنسول وی یو (خود کنسول منظورم کنسول اصلی که شبیه wii هست منظورم کنترلرش که ص??حه نمایش داره نیست) رو باید به نظرم از ترانس است??اده کنم حالا کنترلرش که ص??حه نمایش داره باید برای شارژش چی کار کنم؟اونم باید براش از ترانس است??اده کنم؟میگم از یه ترانس است??اده کنم برای هر کدوم یا برای هر کدوم جدا گانه ترانس بگیرم؟

3-یه سوال دیگه هم دارم اونم اینه که من برای کنسولم ups است??اده کنم یا نه؟اگه برق بره دستگام مشکل پیدا نکنه؟

4-یه ویتا هم س??ارش دادم برام بیاد پک اساسینش رو.

میگم برای این هم از ترانس است??اده کنم؟

بعد یه چیزی شما گ??تین گرا??یک وی یو از ویتا ضعی?? تره اون وقت ارکهام اوریجینز برای وی یو میاد ولی برای ویتا چرا بلک گیتش میاد؟یا این که من ویدیوی مقایسه گرا??یک اساسین 3 رو تو هر کدوم دیدم وی یو خیلی بهتر بود!!

ولی گرا??یک ارکهام سیتی تو وی یو خیلی بهتر از ps3 هست!چند تا ویدیو دیدم ??همیدم...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

علی جان ما هرچی میگیم شما قبول نمی کنی و کار خودت رو انجام میدی پس دیگه سوال کردن واسه چیه

لینک به ارسال

عزیز من ویتا رو گر??تم همراه با وی یو داره برام میاد اخه یه سوال من دلم بخواد 100 تا وی یو بگیرم ویتا اصلا نگیرم.مشکلی هست؟؟

در ضمن شما نمی خوای جواب بدی چرا اسپم میدی؟؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...