رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
ali5

Sony: عملکرد Vita‌ راضی کننده نبوده است

پست های پیشنهاد شده

psvita-250x139.jpg

سونی بیان می‌کند هزینه‌های زیادی را برای بازاریابی و تولید PS4 نسبت به PS3 از دست داده است. با این حال سونی می‌گوید عملکرد ??روش Vita در خرده ??روشی‌‌ها جالب نیست.دارندگان و خریداران Vita در حال کاهش هستند سونی در گزارش مالی خود ??روش کنسول دستی PS Vita را اعلام نکرد ولی مجموع ??روش PSP و Vita را ??قط ۶۰۰,۰۰۰ نسخه اعلام کرد، در حالی که سال گذشته ۱٫۴ میلیون دستگاه بوده است و کاهش قابل توجهی داشته است.

یکی از مدیران اجرائی سونی که نامش را ذکر نکرده به Seeking Alpha گ??ت:???

در مدت مشابه با سال گذشته ??روش PS3 نیز کاهش پیدا کرده است ولی در عوض ??روش نرم‌ا??زار یا همان بازی‌ها ا??زایش خوبی داشته است. PSP و Vita نیز کاهش ??روش داشته‌اند. همانطور که می‌دانید Vita عملکرد مناسبی نداشته است. من نظر رئیس امور مالی بخش سرگرمی سونی را تایید می‌کنم و سونی برای جذب ناشران third party تکنولوژی و ساخت توسعه PS4 هزینه‌های زیادی را پرداخت کرده است ولی این بدان معنا نیست که عرضه PS4 با مشکل روبرو خواهد شد. PS4 برای سرمایه‌گذاری از لحاظ مقایسه با PS3 بهتر است. ما هزینه‌های زیادی را برای توسعه و ساخت قطعات و چیپست‌های PS4 متحمل نشدیم.???

در گزارش مالی سونی پیش بینی ??روش کنسول‌های دستی تغییر نکرده بود آنان از May به دنبال ??روش ۵ میلیون کنسول دستی تا آپریل ۲۰۱۴ هستند.

سونی تایید کرده است که PS4 در تعطیلات ۲۰۱۴ با قیمت‌های £۳۴۹ / €۳۹۹ / $۳۹۹ در سراسر جهان لانچ خواهد شد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بچه ها یه سوال؟

این ps vita بازی های psp رو هم اجرا میکنه؟

لینک به ارسال

من که نمی دانم تا به حال امتحان نکردم :sa0d:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...