رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
saeedtvn

درخواست بازی ps1 برای pc

پست های پیشنهاد شده

سلام دستان

لط??ا چندتا بازی انلاین معر??ی کنین نه از اونایی که باید وارد سایت بشی تا بازی کنی برای مثال بازی world of tank بازی خوبی هستش.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

بهترین بازی آنلاین به نظرم جی تی سن اندریاس هست من که خیلی دوست دارم مخصوصا اگه وی آی پی باشی:;-d:

ویرایش شده توسط nazyaryan

لینک به ارسال

اقا هر کی میتونه بازیCaptain_TsubasaAratanu_dentusulk اقا من که پدرم در اومد گشتن ولی پیدا نکردم

لینک به ارسال

مطمعنی که اسمشو درست و کامل نوشتی؟ اخه تو اینترنت چنین اسمی اصلا وجود نداشت.

لینک به ارسال
اقا هر کی میتونه بازیCaptain_TsubasaAratanu_dentusulk اقا من که پدرم در اومد گشتن ولی پیدا نکردم

سلام،

برای دانلود بازی Captain Tsubasa Aranatu روی عکسهای زیر کلیک کن

لینک مستقیم با حجم 445 مگابایت

4124-subasa-jpg

لینک غیر مستقیم با حجم 445 مگابایت

4124-subasa-jpg

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

سلام اقای gamr-2013 ممنون از زحماتتون ولی این لینکها که کار نمیکنه:4:

لینک به ارسال

چرا باید روی عکس زد ولی این اراتاندرو نیست جتد این تومارو ولی من اراتاندرو رو خودم تهیه کردم نیاز به جت این تومارو رو میخواستم که خودت گزاشتی واقعا ممنون

لینک به ارسال
سلام اقای gamr-2013 ممنون از زحماتتون ولی این لینکها که کار نمیکنه:4:

دوست عزیز برای لینک مستقیم روی عکس کلیک کن نه روی نوشته درضمن باید دانلود منیجر داشته باشی!!!:139fs108574:

لینک دوم غیر مستقیم هست و روی Putlocker قرار داده شده منتها نه توسط من...:4:

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

سلام gamerتو نمیتونی برام fifa street برای pcپیدا کنی من هر چی گشتم پیدا نکردم اگرم نیست میشه از برنامه تبدیل کنسول ها است??اده کرد در ضمن منظورم اخریشه که پارسال اومد

لینک به ارسال

:gigglesmile: این بازی رو من بین سی دی های پلی استیشنم دارم حالا چرا این بازی !!!! اینکه در حد میکرو هم نیست گرا??یکش. یادمه وقتی خریده بودم بازی کردیم همون اول کلی به گرا??یکش خندیدم:lol:

حی?? حجمش زیاده وگرنه ایزوش میکردم میذاشتم رو سایت

لینک به ارسال
:gigglesmile: این بازی رو من بین سی دی های پلی استیشنم دارم حالا چرا این بازی !!!! اینکه در حد میکرو هم نیست گرا??یکش. یادمه وقتی خریده بودم بازی کردیم همون اول کلی به گرا??یکش خندیدم:lol:

حی?? حجمش زیاده وگرنه ایزوش میکردم میذاشتم رو سایت

نه بابا منظورم اونیه که تازه اومده و ??قط اگه اشتباه نکنم واسه xbox ps3اومده همونی که عکس مسی روشه

لینک به ارسال
سلام gamerتو نمیتونی برام fifa street برای pcپیدا کنی من هر چی گشتم پیدا نکردم اگرم نیست میشه از برنامه تبدیل کنسول ها است??اده کرد در ضمن منظورم اخریشه که پارسال اومد

سلام،

متاس??انه هنوز برای کامپیوتر تبدیل نشده ولی لینک غیر مستقیم ورژن ps3 این بازی رو برای شما پیدا کردم که حجمش 4گیگ و 642 مگابایت هست.

برای دانلود بازی روی لینکهای زیر عکس کلیک کن!

4125-fifa-street-ps3-jpg

دانلود پارت اول بازی با حجم 2 گیگابایت

دانلود پارت دوم بازی با حجم 2 گیگابایت

دانلود پارت سوم بازی با حجم 641.41 مگابایت

دوست عزیز دقت داشته باش که این بازی قابلیت تعمیربوسیله Win Rar رو مثل بازیهای سایت پی سی دی نداره و مسئولیت خرابی ??ایل درصورت دانلود غیر اصولی به عهده خود شماست...:4: ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
سلام،

متاس??انه هنوز برای کامپیوتر تبدیل نشده ولی لینک غیر مستقیم ورژن ps3 این بازی رو برای شما پیدا کردم که حجمش 4گیگ و 642 مگابایت هست.

برای دانلود بازی روی لینکهای زیر عکس کلیک کن!

4125-fifa-street-ps3-jpg

دانلود پارت اول بازی با حجم 2 گیگابایت

دانلود پارت دوم بازی با حجم 2 گیگابایت

دانلود پارت سوم بازی با حجم 641.41 مگابایت

دوست عزیز دقت داشته باش که این بازی قابلیت تعمیربوسیله Win Rar رو مثل بازیهای سایت پی سی دی نداره و مسئولیت خرابی ??ایل درصورت دانلود غیر اصولی به عهده خود شماست...:4:
ممنون ولی منps3ندارم توی هیچ سایتی نگ??ته کی میاد یا همین بازی رو نمیشه با برنامهps3تبدیلش بازی کرد

لینک به ارسال

لینک دانلود Emulator مخصوص اجرای Fifa Street

ممنون ولی منps3ندارم توی هیچ سایتی نگ??ته کی میاد یا همین بازی رو نمیشه با برنامهps3تبدیلش بازی کرد

asm2 عزیز شما درخواست بازی رو داشتی و من هم شبیه ساز بازی رو برای کامپیوتر قرار دادم چون این لینک دانلود بازی غیر مسقیم هست پس ریسک خرابی ??ایل رو یه دلیل نداشتن Recovery Record دز ??ایلهای ??شرده هم باید قبول کنی .

برای اجرای بازی با Emulator پردازنده کامپیوتر شما باید 2یا 4 هسته ای-رم1تا2گیگ و گرا??یک 512 مگابایت باشه.

از سالم بودن ??ایل Emulator مطمئن هستم اما هنوز تست نکردم...

لینک به ارسال
لینک دانلود Emulator مخصوص اجرای Fifa Street

asm2 عزیز شما درخواست بازی رو داشتی و من هم شبیه ساز بازی رو برای کامپیوتر قرار دادم چون این لینک دانلود بازی غیر مسقیم هست پس ریسک خرابی ??ایل رو یه دلیل نداشتن Recovery Record دز ??ایلهای ??شرده هم باید قبول کنی .

برای اجرای بازی با Emulator پردازنده کامپیوتر شما باید 2یا 4 هسته ای-رم1تا2گیگ و گرا??یک 512 مگابایت باشه.

از سالم بودن ??ایل Emulator مطمئن هستم اما هنوز تست نکردم...

ممنون بازی ps3ش رو پیش دوستام اماده پیدا کردم ولی لط??ا دربارهی این برنامه جدید که گذاشتی بیشتر توضیح بده و نحوه است??اده از ان و این که ??ایل مخصوصی میخره مپل برنامه ps1

لینک به ارسال

gamer یه سری به پست بازی کامپیوتری crysis3بزن

موق باشی

لینک به ارسال
ممنون بازی ps3ش رو پیش دوستام اماده پیدا کردم ولی لط??ا دربارهی این برنامه جدید که گذاشتی بیشتر توضیح بده و نحوه است??اده از ان و این که ??ایل مخصوصی میخره مپل برنامه ps1

سلام،

اول اینکه این برنامه شبیه ساز ??قط بعضی از بازیهای ps3 رو کامپیور اجرا میکنه یعنی تا یک ??ریمور خاص از بازیها رو نه همه رو.

دوم اینکه این Emulator موقع نصب برنامه و دیتای لازم به یک درایو FAT32 نیاز داره که من همه درایوهام پر و از نوع NTFS هستن پس نمیتونم برنامه رو تست بکنم،

با برنامه مخصوص PSX یا بازیهای Ps1 ??رق داره چون باید اطبلعات لازم رو از طربق نت به یک درایو FAT32 منتقل کنه یا به اصطلاح باید دیسک بوت برای اجرای بازیهای تعری?? شده به این شبیه ساز رو در درایو FAT32 بسازه.

شما میتونی با Mohamad 2013 در رابطه با شبیه ساز ps3 برای pc مشورت و صحبت کنی که اطلاعات بیشتری داره...:4:

لینک به ارسال

این سایت مورتال کمبات ایرانیه هرچی راجه به کمبات باشه اینجا هست بازی های ps1 هم توش هست

لینک به ارسال

سلام

بازم این سایت رو قرار میدم که راحت باشید

دانلود کلیۀ بازی های کنسول های قدیمی بصورت کاملأ رایگان بدون نیاز به ثبت نام

SNES ROMS, NES ROMs, N64 ROMs, PSX ROMS, MAME ROMs, XBox 360 ROMs, Genesis ROMs, Sega Dreamcast ROMs, GBC ROMS, GBA ROMS

همۀ بازیها از آتاری و میکرو تا پلی استیشن یک بصورت کاملأ رایگان و مخصوص اجرا در پی سی و امیولاتورهای پی سی و حتی قابلیت اجرا در امیولاتورهای مخصوص گوشی های موبایل که ??رمت های این سایت رو ساپورت میکنن

دانلود کنین لذت ببرید:rolleyes:

لینک به ارسال

من کرک بازی SniperEliteV2 می خوام لط??ا بزارین

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...