رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
mobile1199

نظرسنجی برای مدیریت بخش

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی

من این تاپیک رو به این دلیل زدم که:

1-من امروز و چند وقت قبل با کسانی مانند اقا مرتضی و امیرجان و اقا سهیل و علی جان صحبت کردم و از هر کدوم خواستم مدیریت بخشی رو بر عهده بگیرند.کاربرانی چون علی جان و اقا مرتضی گ??تند که در صورتی می خواهند مدیریت بخشی رو بر عهده بگیرند که این کار به صورت گروهی انجام بشه.

همون طور که می دونید کاربرانی در گذشته مسئولیت بخش بخش های زیادی رو بر عهده داشتند ولی اکنون نیستند.

من حالا از شما می خواهم نظرتون رو در مورد مدیریت این ا??راد در بخش ps3 رو بگید.یعنی همه به صورت گروهی ??عالیت می کنند و هیچ کسی از کس دیگری در این مقام بالاتر شمرده نمیشه.یعنی یک ن??ر بگه چون من سنم بالاتر هست یا علمم بیش تره و از این حر??ا از تو بالاترم همون اول باید از مقامشون کناره گیری کنند در غیر این صورت بن میشوند

لیست کاربران برای مدیریت گروهی بخش ps3:

mortezatroy

gow

سهیل نظری

gamer2013

همان طور که بعضی ها میدونند سهیل جان یک بار مدیریت بخش ps3 رو بر عهده داشتند و متاس??انه وظی??شون رو به خوبی انجام ندادند.حالا از همگی می خواهم که تمام کینه ها و دشمنی هاشون رو کنار بزارند و به ایشون هم رای بدهند چون اطلاعات بالایی در این زمینه دارند.حالا می گم اگر سهیل جان وظی??شون رو به خوبی انام ندادند مسئلیتشون بر عهده خودم هست و خودم هم از انجمن میرم.

بعضی ها به من گ??تند من هم بیایم و همراه با اونا این وظی??ه رو قبول کنم ولی من میدونم که شایستگی این وظی??ه رو ندارم بعلاوه وقتی سال تحصیلی شروع میشود حداکثر 1 بار در ماه میتونم به انجمن بیام و اون زمان کامپیوتر در دسترسم نیست.

پس از همگی می خواهم نظرتون رو در مورد مدیریت این ا??راد بیان کنید.

2-این که از همگی می خواهم هر پیشنهادی برای بهتر شدن انجمن دارند بیان کنند و اگر می خواهند بخشی به انجمن اضا??ه شود همین جا بگویند.

این تاپیک با اجازه تمامی کاربران ذکر شده زده شده است.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سهیل نظری مهمان

همه می دونن علی جون هم به خوبی می دونه که علی (gamer2013) و مرتضی از من بهترن حالا بر هر حال وقت امیر جان )GOW( یه وقت ??کر نکن ازشون کینه دارم

ولی من به مرتضی رای می دهم

لینک به ارسال

سلام داداش.من موا??قم.دمت هم گرم که به ??کری.باید چی کار کنیم الان باید از کجا شروع کنیم؟

:thumbup:

لینک به ارسال

راستی رای من:Gamer 2013

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

برای gamer مدیریت بخش کمه باید مدیر ارشد باشه ایشون

لینک به ارسال

رای من ??قط gamer-2013

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

مرتضی واقعا تواضع بالایی دارید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

رای های من:Mortezatroy،GOW:5yt82hl_th:من موضعم مشخصه ، از علی(mobile1199) بپرسین...

سهیل -مرتضی-امیر و علی عزیز خواهش میکنم به غیر از رای نظری هم راجب تغییرات مطرح کنین،

..... Group Management Is My Theory.....

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

منظورت رو ن??همیدم

لینک به ارسال

آخه چرا منو تو این شرایط قرار میدین؟واقعا کار سختیهاز انتخاب رئیس جمهور سخت ترهبه نظرم سهیل رو باید بذارن مدیر بخش ایکس باکس چون علاقه خاصی به ایکس باک دارهمرتضی رو بزارین مدیر بخش ps3 علی هم چون تو همه زمینه ها اطلاعاتش عالیه آدم نمیدونه چی بگه

لینک به ارسال

اخه چه کاریه :10: اگه دوره هم و با هم باشیم مشکلات و مسائل خیلی راحتتر حل میشن...

لینک به ارسال

اصلا چطوره همه مدیر بخش ps3 باشیم :icon_346[1]::grouphugg:

لینک به ارسال

وقتی همه راحت به جوابشون میرسن دیگه نیازی به مدیر نیست.انجمن ??قط یه ناظم میخواد...

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

یه کسی ککه اکثر اوقات توش باشه حالا ??کر نکن خدمو میگم منظورم علیgamer

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سهیل جان من با علی هم که صحبت کردم تمام حر??ام مبنی بر قبول نکردن تیتر یا هر منصبی هست،

من الآن روزی 3-4بار توی سایت هستم و دوباره از چندروز دیگه منم نیستم که میشه همون آش و همون کاسه پس ??ایده ای نداره؛

من از میلاد جان-مسعود جان و همه دوستداران P30Day تقاضا دارم تشری?? بیارن و راجب تغییرات صحبت کنن ،

من هیچ منصبی رو ??بول نمیکنم اول به خاطر اینکه ا??رادی لایق وشایسته تری نظیرmortezatroy-moblie1199-gow وجود دارن و خود شما سهیل جان، که بدون هیچ گونه جانب داری از شما عزیزان اسم بردم و شایسته ترین هستین.

دوم اینکه اعتقاد و باور من این چنین هست.

از دوستان خواهش دارم که عاقلانه نظر بدن و از این تاپیک که زمینه ساز تغییر هست است??اده کرده در چهارچوب قوانین ایده هایی برای پیشر??ت انجمن مطرح کنن،

موضوع مدیریت زیاد مهم نیست ، لط??ا راجب تغییرات ??کر کرده و در این تاپیک مطرح کنین.

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال
سهیل نظری مهمان

خب اگر یک ??رد عاقل در ان سمت باشه زمین هساز بهترین ات??اقات هست مثلا اگر مرتضی رئیس بشهراحت می تونه کسایی که شلوغ می کنن رو بندازه بیرون یا مثلا انجمن به یه کسی نیاز داره که براش دلسوزی کنه نه کسی که به خاطر پول کار میکنه

لینک به ارسال

عزیزان من گ??تم به یک ن??ر رای ندین چند ن??ر چون یک ن??ر اگه خدای نکرده براش ات??اقی بی??ته حالا چند وقت باید صبر کنیم ببینیم کس دیگه ای میاد یا نه تو خیلی از انجمن ها مدیریت یک بخش به صورت گروهی هست چون اگه همه به صورت گروهی مشورت کنن و تاپیک بزنن یا دست به انجام کاری بزنن باعث میشه اختلا??ی پیش نیاد و کسی از حد خودش بلتر نره یعنی کسی نگه من علمم بالاتره و ... من در پست اول خواستم از همه اگه قبول دارین اون ا??راد به صورت گروهی ??عالیت کنن بگین ولی دیدم همه دارن به شخصی که دوست دارن رای میدن پپس خواهش می کنم تکرار نشه.من خودم قبلا با اقا علی صحبت کردم و گ??تند که به تنهایی نمی تونن کاری رو انجام بدن من الان خیلی از انجمن ها رو میشناسم به صورت گروهی مدیریت یک بخش رو بر عهده دارند.حالا من میگم با انجمن های دیگه کاری ندارم ولی نتیجش اختلا??ه مگر این که ا??رادی مثل اقا مرتضی یا علی جان به تنهایی کار کنند که خود اقای گیمر قبول نکرد و دوباره می گم که اگر خدای نکرده خدای نکرده برای هر کدوم ات??اقی پیش بیاد یا مدت زیادی نتونن به انجمن سر بزنن کسان دیگری هم باشن که این وظی??ه رو انجام بدن حالا هر کی با نظر من مخال??ه بگه ولی بدونین من از سر تجربه در انجمن های دیگه که ??عالیت دارم این حر?? رو میزنم.

با تشکر:93:

لینک به ارسال
سهیل جان من با علی هم که صحبت کردم تمام حر??ام مبنی بر قبول نکردن تیتر یا هر منصبی هست،

من الآن روزی 3-4بار توی سایت هستم و دوباره از چندروز دیگه منم نیستم که میشه همون آش و همون کاسه پس ??ایده ای نداره؛

من از میلاد جان-مسعود جان و همه دوستداران P30Day تقاضا دارم تشری?? بیارن و راجب تغییرات صحبت کنن ،

من هیچ منصبی رو ??بول نمیکنم اول به خاطر اینکه ا??رادی لایق وشایسته تری نظیرmortezatroy-moblie1199-gow وجود دارن و خود شما سهیل جان، که بدون هیچ گونه جانب داری از شما عزیزان اسم بردم و شایسته ترین هستین.

دوم اینکه اعتقاد و باور من این چنین هست.

از دوستان خواهش دارم که عاقلانه نظر بدن و از این تاپیک که زمینه ساز تغییر هست است??اده کرده در چهارچوب قوانین ایده هایی برای پیشر??ت انجمن مطرح کنن،

موضوع مدیریت زیاد مهم نیست ، لط??ا راجب تغییرات ??کر کرده و در این تاپیک مطرح کنین.

عزیز مدیریت نیست که اجمن خیلی وقت ها شلوغ میشه!!!ما باید کسانی مثل ناظم انجمن,مدیر بخش pc,مدیر بخش ps3,مدیر بخش xbox,مدیر بخش اندرویدو...داشته باشیم که واقعا واجب هست.اونا هم نظر من اینه که گروهی باشن ولی تو انجمن ما کسی هست تو یه بخش همه چی دون باشه؟؟؟مثلااقا امیر با سهیل جان و اقا مرتضی و اقا علی کدوم یکشون به تنهایی همه چی دون هست؟؟خودتون ??کر کنید؟؟حالا هر کی موا??ق یاا مخال??ه بگین ولی بدونین این چیزی که من میگم 100 درصد درسته حالا هر کی میگه اشتباه هست بگه چون ممکنه من به بعضی چیزهای دیگش ??کر نکردم ??قط خواهشا اسپم ندید و به یک ن??ر رای ندین

لینک به ارسال
آخه چرا منو تو این شرایط قرار میدین؟واقعا کار سختیهاز انتخاب رئیس جمهور سخت ترهبه نظرم سهیل رو باید بذارن مدیر بخش ایکس باکس چون علاقه خاصی به ایکس باک دارهمرتضی رو بزارین مدیر بخش ps3 علی هم چون تو همه زمینه ها اطلاعاتش عالیه آدم نمیدونه چی بگه
شما هر کی رو میگی همه چی دون هست تو اون زمینه به من بگو خواهشا

لینک به ارسال
وقتی همه راحت به جوابشون میرسن دیگه نیازی به مدیر نیست.انجمن ??قط یه ناظم میخواد...
خوب عزیز اون ناظم بیچاره چه گناهی کرده بیاد همه بخش ها رو منظم کنه؟؟نمی تونه که بره ببینه تو همه بخش ها چه ات??اقی می ا??ته!!!من میگم مدیریت هر بخش یعنی خودش ناظم اون بخش هست!!!حالا میگم حتما حتما پیش میاد اگه یک ن??ر به تنهایی مدیر بشه بعد از یه مدت یه اختلا??ی پیش میاد

لینک به ارسال
منظورت رو ن??همیدم
گ??ت از من بپرسید منظورش اینه که به من گ??ت این مدت داره میاد چند وقت دیگه ممکنه اصلا نیاد

لینک به ارسال

خب اگه میخوای به صورت گروهی انتخاب شن خب انتخاب کنید دیگه چرا اینقدر طولش میدین؟؟؟:saddd::91::saddd::blink:

لینک به ارسال

من حاضرم برای مدیریت گروهی 50 تومن کمک مالی کنم.حالا اقا مسعود چی میگین؟حاضرین این کارو کنین؟حتی میام مجانی نویسندگی می کنم داخل سایت .با انجمن اشتباه نگیرید چون انجمن که باید مجانی باشه میگم واسه سایت من و سهیل مجانی نویسندگی می کنیم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...