رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
amin_ml

کمک کنید خواهشا رو موخمه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من ی برنامه میخوام ک باش اینترنتو از طریق لپ تاپ ب وایرلس ارسال کنم و با گوشیم ازش است??اده کنم ازConnectify است??اده کردم ولی نتونستم خواهشا کمک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام،

دوست عزیز چندتا سوال دارم :

1.لپ تاپ شما کارت Wireless یا کارت شبکه مجهز هست؟(یعنی مودم wifi و wireless card داره؟)

2.موبایل شما به Wifi یا wireless مجهز هست ؟

برنامه هایی موجود هست که موبایل رو به لپتاپ متصل کرده و امکان است??اده از اینترنت موبایل رو برای یوزر مقدور میکنه، مثل درایورهای موبایل ها مثلا در نوکیا PcSuite ویا خود برنامه Bluesoile که یک پکیج مدیتریت بلوتوث هست ولی ??کر نمیکنم که این قابلیت رو داشته باشه که اینترنت رو از لپ تاپ به شکل بلوتوث روی موبایل متصل کنه...

در هر صورت یا باید بلوتوثی اینترنت رو از لپتاپ دریا??ت کنی که ??کز نمیکنم روی هر موبایلی جواب بده،

یا اینکه برای اتصال به اینترنت لپتاپ وایرلس، موبایل شما باید wifi داشته باشه

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

عزیز بگو موبایلت چیه من براش نرم ا??زار اتصال به کامپیوترش رو بزارم

لینک به ارسال
سلام،

دوست عزیز چندتا سوال دارم :

1.لپ تاپ شما کارت Wireless یا کارت شبکه مجهز هست؟(یعنی مودم wifi و wireless card داره؟)

2.موبایل شما به Wifi یا wireless مجهز هست ؟

برنامه هایی موجود هست که موبایل رو به لپتاپ متصل کرده و امکان است??اده از اینترنت موبایل رو برای یوزر مقدور میکنه، مثل درایورهای موبایل ها مثلا در نوکیا PcSuite ویا خود برنامه Bluesoile که یک پکیج مدیتریت بلوتوث هست ولی ??کر نمیکنم که این قابلیت رو داشته باشه که اینترنت رو از لپ تاپ به شکل بلوتوث روی موبایل متصل کنه...

در هر صورت یا باید بلوتوثی اینترنت رو از لپتاپ دریا??ت کنی که ??کز نمیکنم روی هر موبایلی جواب بده،

یا اینکه برای اتصال به اینترنت لپتاپ وایرلس، موبایل شما باید wifi داشته باشه

کارت شبکه رو مطمنم که داره مودمم برا adsl هست یعنی وای ??ای نداره ولی لپ تاپم داره

من موبایلم 5 با بلوتوس ک نمیشه ??ک کنم ولی وای ??ای داره

الان باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال
عزیز بگو موبایلت چیه من براش نرم ا??زار اتصال به کامپیوترش رو بزارم

اقا گوشیم iphone5 کمک کن خواهشا

لینک به ارسال
اقا گوشیم iphone5 کمک کن خواهشا
خوب با itunes این کارو کن اینم لینک مستقیم:

ایتونز وژن 10.5برای ویندوز (32bit)

ایتونز وژن 10.5 برای ویندوز (64bit)

ایتونز وژن 10.5 برای مک(Mac OS)

لینک به ارسال
خوب با itunes این کارو کن اینم لینک مستقیم:

اقا دارم برنامه itunes رو با این برنامه چ جوری از اینترنت لپ تاپ است??اده کنم؟

لینک به ارسال
اقا دارم برنامه itunes رو با این برنامه چ جوری از اینترنت لپ تاپ است??اده کنم؟
بالاخره میخوای با لپ تاپ بری اینترنت یا میخوای با لپ تاپ ??ایل جابه جا کنی از موبایل؟

لینک به ارسال
بالاخره میخوای با لپ تاپ بری اینترنت یا میخوای با لپ تاپ ??ایل جابه جا کنی از موبایل؟

من لپ تاپم اینترنت وصل هس بش مبخوام با گوشیم ب وسیله ی اینترنت لپ تاپم از اینترنت است??اده کنم

لینک به ارسال
من لپ تاپم اینترنت وصل هس بش مبخوام با گوشیم ب وسیله ی اینترنت لپ تاپم از اینترنت است??اده کنم
گر??تم چی شد ولی ??ک نکنم بشه

لینک به ارسال

ی برنامه connectifity بود ??ک کنم ک با وای ??ای لپ تاپ پخش میکرد ولی نمیتونم ازش است??اده کنم

لینک به ارسال

سلام،

ببخشید نتونستم جواب بدم!

شما برای است??اده از شبکه روی iphone بدون است??اده از لپ تاپ هم میتونی این کار رو انجام بدی،مگر اینکه بخوای به اطلاعات داخلی iphone دسترسی پیدا بکنی یعنی backup گر??تن موزیک یا عکس-??یلم و...

اگر مودم اصلی شما (منظورم مودمی که به Lan کامپیوتر خودت هست نه مودم لپتاپ) Wireless باشه که شما ??قط باید تنظیمات wifi مربوط به iphone5 رو عوض کنی.

اگر برای بار اول هست که میخوای به اینترنت وصل بشی باید Wifi گوشی رو on کنی و دیگه نیازی به کانکت کردن گئشی به لپ تاپ برای است??اده از اینترنت نیست.

اگر شما نمیدونی مودمت از چه نوعی هست لط?? یکی دوتا عکس از جلو و پشت مودم برای من داخل همین تاپیک بزار ،

نمیتونی عکس بگیری اسم کامل مودم رو ب??رست تا بهت اطلاع بدم که چی کار باید انجام بدی...

ویرایش شده توسط Gamer_2013

لینک به ارسال

ایشون گ??ت مودمشون وای ??ای نیست

لینک به ارسال

مودمم symphony وای ??ای نداره

میخوام لپ تاپ وای ??ای پخش کنه و از گوشیم با اون اینترنت است??اده کنم

لینک به ارسال

این چیزی که تو میگی اسمش wifi hotspot هست من رو کامپیوتر ندیدم تا حالا ولی شاید بعضی دوستامون دیده باشن و نرم ا??زارش رو داشته باشن

لینک به ارسال

اول باید ببینی که لپ تاپ شما مودم وایرلس یا وای??ایی داره که مثل مودم های وای مکس بتونه دیتای ورودی رو به دیتای خروجی برای ارسال تبدیل کنه یا نه، یعنی شما میخوای اینترنت رو از مودم روتر بگیری و لپ تاپت رو برای iphone تبدیل به یک روتر و ??رستنده دیگه بکنی،

واسه آی??ون ??کر نمیکنم جواب بده چون مودم آی??ون با همه مودمها ??رق میکنه و امکانش پایینه که بتونه از روی مودم لپتاپ به نت کانکت بشه،

قبلا روشی به نام HOC وجود داشت و هنوزم وجود داره که تنظیماتش یه خورده زمان میبره و بگیر نگیر داره ،

اصل کارش هم شبکه کردن دو کامپیوتر به هم هست که شامل share کردن اینترنت هم میشه که این قابلیت رو مودمهای وایمکس به خاطر تکنولوژی جدید و سازگاریش با نوع دیتیای ارسالی این امکان رو برای کاربر ??راهم میکنه که به راحتی اینترنت ست شده رو به تمام دستگاههای بی سیم و با سیم share میکنه،

مشکل Wifi Hotspot ها مقدار packet lost های ارسالی هست که به درد اینترنت ایران نمیخوره چون در حالت عادی خودش اختلال در دریا??ت داره،

اگر در حد 70تا90 هزار تومن بودجه دارید یه Access Point بخر که از همه این عملیات کم نتیجه یا بی نتیجه راحت بشی،

مهمترین کار Access Point دریا??ت اینترنت از مودمهای روتر یعنی بیسیم و ارسال اون به دستگاههایی هست که دارای کارت شبکه wireless یا مودم وای ??ای هستن....

اگر خواستی Access Point بخری من میتونم راهنماییت کنم که چی بهتره و با چه قیمتی ،

اگر هم بودجه نداری خبر بده تا آموزش HOC رو واست ب??رستم ولی واقعا امکان داره که جواب نده....

لینک به ارسال

ببینید برعکس اش خیلی آسونه!

من خودم همچین برنامه ای رو هزار بار دیدم ! (تو انجمن آی??ون ۱.۵۰۰ تا پست دارم!

لینک به ارسال

راستی کلمه صحیح مخ هستش نه موخ!

شما مکینتاش داری یا ویندوز؟؟

اگه مک داری یه مطلب گذاشتم:‌ http://forums.p30day.com/t5941.html#post25828

ویرایش شده توسط pooya500

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...