رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
میلاد یعقوبی

نظر سنجی ریباگ یا روجرو

پست های پیشنهاد شده

دوستان شما می توند نظرتون رو درباره این که کدوم ??ریمور بهتره در نظرسنجی بالا بگید و خواهشا دلیلش رو هم بگید

این دلیل منه برای انتخابم

images?q=tbn:ANd9GcQJwVDX1EN8ZIbi8z_3e-jxOXr6IQcpCxuSqHLX3BnucAyFOjez_RDLDrU3 vs images?q=tbn:ANd9GcSAVIDO57QOeuueJZPcxEOV1CFJaQIjbK85KCvSd50HHshQBtnX-nAdzBcR

با سلام خدمت کاربران خوب پی سی دی

با توجه به اینکه خیلی از کاربران بین انتخاب ??ریمور های ریباگ یا روجرو دچار شک و تردید هستند،تصمیم گر??تم این تاپیک رو واسه اطلاع رسانی ایجاد کنم.

انتخاب ??ریمور در درجه اول بستگی به علاقه خود شما داره و من ??قط قصدم راهنمایی شما دوستان عزیز هستش.

نحوه بررسی به اینگونه هست که ابتدا دو ??ریمور رو از نظر یک معیار سنجیده سپس نتیجه گیری رو اعلام میکنیم.

• چگونگی عرضه:

Rebug:معمولا مدت زمان زیادی جهت ساخت و تست کاستومایز ??ریمور خود برای رلیز اولیه صر?? میکنن تا از سالم بودن و کامل بودن محصولشون مطمئن بشن.

Rogero:رلیز های اولیه روجرو معمولا دارای باگ های زیادی هست که طی آپدیت های اون هارو در طی 2 الی 3 روز برطر?? میکنه.

نتیجه:قاعدتا ریلیز کاستومایز ??ریمور سریعا پس از رلیز آ??یشال ??ریمور کار درستی نبوده و امکان ریسک بریک و مشکلات و باگ ها رو در کاستومایز ا??زایش میده،ر??ع باگ با دادن آپدیت و ورژن جدید کاستومایز ??ریمور باعث دانلد بیهوده و اتلا?? وقت هستش.مهم سریع رلیز شدن نیست،بلکه بی نقص رلیز شدنه.

پس در این بخش ریباگ برندست

• سهولت نصب:

Rebug:این کاستومایز ??ریمور قابل نصب بروی CFW&OFW 3.55/CFW4.21/CFW4.30/CFW4.40/CFW4.41 از طریق XMB میباشد.

RogerRo:این کاستومایز ??ریمور قابل نصب بروی CFW&OFW 3.55/CFW4.21/CFW4.30/CFW4.40/CFW4.41 از طریق XMB میباشد.

نتیجه:هردو این کاستومایز ??ریمور ها طریقه نصب آسان و بی دردسری دارند.

• پایداری :

Rebug:سری ??ریمور های ریباگ از اولین رلیز تا کنون همیشه پایدار و قابل اطمینان بوده اند.و کاربران بسیار کمدچار مشکل در این ??ریمور می شوند.

Rogero:سری ??ریمور های روجرو معمولا دو شاخه ای هستند،این بدین معناست که روجرو در ??ریمور خود از ??ایل های ??ریمور های قدیمی تر نیز در ??ریمور جدید خود است??اده میکند.معمولا کاستومایز ??ریمور های روجرو پس از انتشار چندین آپدیت پایدار و کامل میشوند.

نتیجه:است??اده از ??ایل ها و اطلاعات ??ریمور های قدیمی تر در ??ریمور جدید باعث کاهش پایداری و استحکام کاستومایز ??ریمور میشود،همچنین رلیز ورژن های جدید جهت ر??ع باگ ها پس از مدت زمانی کوتاه پس از رلیز اولیه که با ??لش کردن کنسول جهت نصب ??ریمور همراه است،خطر ا??زایش ریسک سمی بریک و اشکالات ??نی را به همراه دارد.دانلود و نصب ورژن های جدید معمولا عملی کسل کننده و وقت گیر است.

پس ریباگ در این بخش نیز برنده شد.

• دانگرید به 3.55:

Rebug:براحتی با ??عال کردن QA از طریق ریباگ تولباکس و نصب کاستومایز ??ریمور Rebug 3.55.4 از XMB میتوانید به 3.55 دانگرید کنید.

RogerRo:حتی با ??عال سازی QA نیاز به DEHASH کردن کنسول و است??اده از ??ریمور دانگریدر دارید،دی هش کردن مستلزم به ??عال بودن QA است که تنها با ریباگ تولباکس ??عال میشود.

نتیجه:است??اده از ??ریمور دانگریدر مراحل بیشتری در پی داشته و زمان گیر تر است،همچنین خطر ریسک بیشتری بدنبال دارد.پس ریباگ در این بخش نیز بهتر عمل کرده

• پشتیبانی از QA:

Rebug:هر ??ریموری(بجز روجرو 4.30) با است??اده از ریباگ تولباکس قادر به پشتیبانی از QA میباشد.

Rogero:روجرو برنامه ای جهت ??عالسازی QA در کنسول تعبیه نکرده،کاربران برای ??عالسازی QA باید از ریباگ تولباکس است??اده کنند.همچنین منو های QA حتی با ??عال بودن QA هم در روجرو 4.30 نمایش داده نخواهند شد.

نتیجه:??عال شدن QA لازمه دانگرید بدون ریسک ??ریمور است،روجرو 4.30 این قابلیت را نداشته لذا انتخاب ??ریموری که توانایی ??عال شدن QA را نداشته باشد ریسک بزرگی است.همچنین روجرو تولز اختصاصی جهت ??عالسازی QA ??ریمور های خود منتشر نکرده است.باز هم ریباگ بهتره

• قابلیت اسپو?? به آخرین ورژن:

Rebug:برای اپدیت کردن و اسپو?? کردن به ریباگ qa flag چندان تاثیری ندارد و بدون qa flag هم می شود به این ??ریمور اپدیت کرد.

Rogero:اگر برای اپدیت به روجرو در دستگاه qa flagنصب نشده باشد و یا دستگاه به درستی qa flagنشده باشد ممکن است دستگاه خراب شود.

نتیجه برای اپدیت به روجرو باید یک ریسک بزرگ را انجام دهیم ولی برای ریباگ خیر

• نحوه اجرای بازی :

Rebug: ??ریمور ریباگ علاوه بر اجرای صحیح بازی های 4.30 تمام بازی های psn ومعمولی 3.55 را نیز اجرا می کند

Rogero:روجرو بازی های 4.30 را اجرا می کند ولی در اجرای بازی های psn ومعمولی 3.55 مشکل دارد وباید دوباره ان را ??یکس کرد

نتیجه:ریباگ از هر لحاظ در اجرای بازی بهتر است

• نتیجه گیری:

Rebug: ریباگ یک ??ریمور کامل کم نقص و با سابقه است که شاید شکل ظاهری ان کمی گیمر ها را به سمت روجرو می کشاند

Rogero:روجرو یک ??ریمور عجیب است چون در چیز هایی که ریباگ ضع?? دارد این ??ریمور قوی است و در چیز هایی که ریباگ قوی است ضعی?? است که بد شانسی که این ??ریمور اورده این است که ریباگ نقاط من??ی کمی دارد

نتیجه:نتیجه گیری نهایی این است که ریباگ از همه لحاظ به غیر از شکل ظاهری از روجرو بهتر بوده ولی چون عقل همه تو چشمشونه روجرو رو با ضع?? های زیادش به ریباگ ترجیح می دن و پیشنهاد ما ریباگ است چون بازی هارو کامل و بی نقص اجرا می کند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من دادم بیرون برام ریباگ ریختن ولی واقعا از این کار پشیمون نیستم

لینک به ارسال

البته کم کم مجبور میشیم ریباگ بزنیم چون بازی های جدید رو 4.41 اجرا میشه .

لینک به ارسال
البته کم کم مجبور میشیم ریباگ بزنیم چون بازی های جدید رو 4.41 اجرا میشه .

مرتضی خبر نداری rogero قراره 4.41 بده بیرون یا نه ؟

لینک به ارسال

روجرو ??علا بیرون نمیده چون هردو ??رمور قراره ??ریمور اصلی بدن بیرون و دیگه اسپو?? نیست

لینک به ارسال
من دادم بیرون برام ریباگ ریختن ولی واقعا از این کار پشیمون نیستم

آ??رین

چرا داری بیرون برات ریختن دوست عزیز

خودت می ریختی

بیرون دادن پوله م??ته

لینک به ارسال
روجرو ??علا بیرون نمیده چون هردو ??رمور قراره ??ریمور اصلی بدن بیرون و دیگه اسپو?? نیست

اینام پدر ما رو با این ??ریموراشون دراوردن بیرون

دم به دقیقه ورژن جدید می زنن :10:

یکی نیست بگه بابا بزارید بازیمونو بکنیم :sadface:

لینک به ارسال

روجرو معلوم نیست کی بده ??ریمور جدید رو البته یدونه ??ریمور به اسم Rogero CFW 4.41 V1.02 گذاشتن برا دانلود ولی معلوم شد که تقلبی هست لینکشو پاک کردن

لینک به ارسال

لینک به ارسال
مرتضی جان ات??اقا درباره همین ??ریمور 4.41 از کاربران چند تا ??روم خارجی سوال کردم و همه این جواب رو دادند:این ??ریمور ??یکه و به هیچ وجه نصب نکنید.

پس نتیجه اینه کم کم باید به همون ریباگ رو بیاریم:crying:

آره داداش مجبورن با اومدن گیم های جدید باید ریباگ نصب کنیم .

لینک به ارسال
من از ریباگ بدم میاد ای خدا

غصه نخور همیشه یه راهی هست داداش :hd:

لینک به ارسال

آقا من تابستون دادم برام از3.73 دانگرید کردن به3.55 بعد برام روجرو نصب کردن الانم روجرو4.40 هستم اگه ریباگ کنم مشکلی پیش نیاد برا کنسولم؟:sadface:

لینک به ارسال
میلاد جان می خوای نصب کنی نصب کن ولی وقتی الان داری راحت بازی می کنی چرا میخوای ریباگ نصب کنی

بازی های جدید همه دیگه 4.41 لازمه برای اجراش

مجبوریم ریباگ نصب کنیم :crying:

لینک به ارسال
خوب یه کاری میشه کرد به جای نصب ریباگ اینه که اسپو?? کنیم

آره دیگه منظورم همین بود

منم به 4.41 ریباگ اسپو?? کردم :saddd:

لینک به ارسال

مرتضی جان این سایت خیلی سنگینه و با اینترنته ذغالیه دیر میاد بالا، این سایت DLC و آپدیتهای تقریبا همه گیمای ps3 رو داره ولی تنها مشکلش اینه که *****ه :(DLC PS3 Downloads: Games List) که بلاک بودنشم مشکلی نیست میشه به یه طریقی بازش کرد خوبیه آپلوداش اینه که روی آپ سنترای باکی??یته....

لینک به ارسال
مرتضی جان این سایت خیلی سنگینه و با اینترنته ذغالیه دیر میاد بالا، این سایت dlc و آپدیتهای تقریبا همه گیمای ps3 رو داره ولی تنها مشکلش اینه که *****ه :(dlc ps3 downloads: Games list) که بلاک بودنشم مشکلی نیست میشه به یه طریقی بازش کرد خوبیه آپلوداش اینه که روی آپ سنترای باکی??یته....

داداش هر چیزی خواستین از این سایت بگین بزارم چون ??قط این سایت هست که پچ بازی pes رو میزاره

لینک به ارسال

آقای mobile1199 من نگ??تم میخوام ریباگ کنم یه سوال برام پیش اومده بود ??قط در ضمن منم روجرو دارمو تا الانم ازش مشکلی ندیدم حتی یه سری بازی ها که میگ??تن رو ریباگ کار میکنه و رو روجرو کار نمیکنه را هم رو روجرو کار انداختم و الانم دارم بازیشون میکنم در ضمن من آدم صبوری هستم واگه بازی نسخه بالاتر از دستگاهم خواست صبر میکنم تا ??یکسش بیاد

لینک به ارسال
آقای mobile1199 من نگ??تم میخوام ریباگ کنم یه سوال برام پیش اومده بود ??قط در ضمن منم روجرو دارمو تا الانم ازش مشکلی ندیدم حتی یه سری بازی ها که میگ??تن رو ریباگ کار میکنه و رو روجرو کار نمیکنه را هم رو روجرو کار انداختم و الانم دارم بازیشون میکنم در ضمن من آدم صبوری هستم واگه بازی نسخه بالاتر از دستگاهم خواست صبر میکنم تا ??یکسش بیاد

اگه ورژن یک بازی از مال دستگاهت بالاتر باشه مولتی من که خودش ??یکس میکنه

لینک به ارسال

خا چه بهتر که خود مولتی من ??یکس میکنه

لینک به ارسال

منم همیشه میگم که هر مشکلی یه راه حلی داره بعضی ها صبر ندارن بعضی ها هم صر دارن گیم رو ??یکس میکنن بازی میکنن

لینک به ارسال

انقدر مسخره بازی دراورد اخراج شد

برای من پیام خصوصی گذاشته ??حش داده ، مگه من چی کردم به اون :unsure:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...