رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
lordsajad

مشکل مهم گرافیکی asus n53jl

پست های پیشنهاد شده

سلام از همه شما که قبلا هم به من لط?? داشتید و هیچوقت تو مشکلات حد اقل منو تنها نذاشتید هر چند کم اتومدم اینجا

12.gif

من با لپ تاپم مشکل دارم و اونم اینه که تو بازی ها،بازی ها رو با نویز اجرا میکنه.یعنی خط های س??یدی که تو بازی چشمک میزنه و بعضی جاها چشمک های سیاه و یا س??ید میپرونه.مثلا ??ی??ا.در حالی که مثلا این بازی رو تو کامپیوتر که گرا??یکش 1 هستاجرا میکنم درسته لگ داره ولی نویز نمیده.اما اینجا لگ نداره ولی نویز میده.تو ماست وانتد و کل آ?? دیوتی هم اینطوره.گرا??یکم هم آپدیته.

مشخاصتم هم اینه:گرا??یک 2GB gt 425 m-سی پی یو core i5 2.66GHzرم 4

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خواهشا کمکم کنید..این همه استاد اینجاست منم یک بنده خدام.

سوخته یعنی؟؟گارانتی دو ماه مونده.کل مادربورد رو حاضر میشن عوض کنن؟

لینک به ارسال

سلام.تحت بوت یعنی در مراحل نصب ویندوز بررسی کنید ببینید بازم مشکل وجود داره

با نماینگی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشخص شدن قطعه مشکل دار و بررسی گارانتی تماس بگیرید

مو??ق باشید

لینک به ارسال

بیان کردید که ??قط توی بازی ها اینجوری است ؟ اگر مشکل 1.سخت ا??زاری باشد باید مداوم باشد نه ??قط در یکسری برنامه های خاص

بعضی مواقع یکسری باگ ها 2.نرم ا??زاری(حتی از خود بایوس) این اختلالات رو ایجاد میکنن وقتی تحت نصب ویندوز باشه درایوری در کار نیست و اختلالی ایجاد نمیشه نصب ویندوز سون رو تا قبل مرحله ??رمت پیش ببرید ببینید این مشکلی که می گید همچنان وجود داره یا نه شاید قطعه خراب نشده باشد

با در نظر گر??تن اینکه بیان کردید ??قط توی بازی ها اینجوری است شاید ??قط مشکل نرم ا??زاری باشه نه سخت ا??زاری شاید هم خدای نکرده آخرای عمر قطعه است در پردازش های سنگین اینجوری میشه

یادتون باشه نوت بوک ها سیستمهای ??شرده هستن و همیشه باید تهویه خوب داشته باشن و دمای بالا تجربه نکنن تا از عمرشون کم نشود.

لینک به ارسال

من یه led 23 اینچ full hd دارم حالا من یه مشکلی که دارم اینه که تو بعضی بازی ها که سیستمم از سرش هم زیاده تو رزولوشن های بالا بازی لگ میزنه ولی وقتی سیستم رو به مانیتور های دیگه وصل میکنم تو رزولوشن های بالا راحت بازی میکنم مشکل چیه؟گرا??یک : ATI radeon hd 5400رم : 2 GBسی پی یو : pentium r Dual core e5200 2.50GHz

لینک به ارسال
من یه led 23 اینچ full hd دارم حالا من یه مشکلی که دارم اینه که تو بعضی بازی ها که سیستمم از سرش هم زیاده تو رزولوشن های بالا بازی لگ میزنه ولی وقتی سیستم رو به مانیتور های دیگه وصل میکنم تو رزولوشن های بالا راحت بازی میکنم مشکل چیه؟گرا??یک : ATI radeon hd 5400رم : 2 GBسی پی یو : pentium r Dual core e5200 2.50GHz
خود شما داری میگی که به مانیتور های دیگه وصل میکنم دیگه لگ نمیزنه پس مشکل از مانیتور هست.تنظیمات مانیتورتو عوض کن مثلا" بزار روی حالت بازی ببین درست میشه.با چه کابلی سیستم رو به ال ای دی وصل میکنی؟؟کابل اچ دی؟؟؟

لینک به ارسال

مانیتور رو به سیستم دیگه وصل کردید ببینید چجوری جواب میده؟؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...