رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
tootro20

درخواست نرم افزار آسان برای طراحی وب سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

بنده html5 بلدم امّا واسم سخته که کدهاشو بنویسم و سایت طرّاحی کنم! با dream wavre هم کار کردم سخت و پیچیده بود!

یک مدّتی بود با web page maker کار می کردم که امّا الان دیگه کدهاشو ??ایر??اگس ساپورت نمی کنه! و ورژن جدید web page maker اینکد می کنه کد هاشو که بنظرم اینه که باعث میشه نتونه بخوانه کدهارو!

کسی هست که نرم ا??زار آسون و کاربردی مثل web page maker داشته باشه که آسون و راحت بشه سایت طرّاحی کرد؟! و کاربردی باشه.!

ممنون♥:sad::Iran:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با Artisteer کار کن. خیلی باحاله.

لینک به ارسال

برنامه Atrister بیشتر برای طراحی قالبهای اماده مثل قابلها jomla هست من خودم شخصا از برنامه های Coffecup است??اده می کنم که سری کاملش توی کینگ پرند هست نرم ا??زار Cofeecup visual site designer یکی از نرم ا??زراهای خوب در این زمینه است

لینک به ارسال

سلام خیلی ممنون :smile::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le::smi.le:ر

لینک به ارسال

dreamviewer سالهاست که بهترینه! اگه کمی صبور باشی و یاد بگیری اونو ، نرم ا??زار های دیگه رو ول می کنی!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...